کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
من خیلی ریلکس مدارکم رو tnt کردم برای اسپانسرم که اونم با i-864 خودش بفرسته nvc .
(ds-230,3 photo,i-864,d-3032,cover sheet)
بچه ها چیزیو از قلم ننداختم ؟
میخواستم ایمیل کنم اسپانسر عزیز اجازه ندادن فرمودن پست کن من از اینجا براشون پست میکنم
صبا و آلاله و امنیا عزیز ببینید کامله!!!!!
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، saba.m ، omnia
(2013-06-30 ساعت 16:27)alitg نوشته:  من خیلی ریلکس مدارکم رو tnt کردم برای اسپانسرم که اونم با i-864 خودش بفرسته nvc .
میخواستم ایمیل کنم اسپانسر عزیز اجازه ندادن فرمودن پست کن من از اینجا براشون پست میکنم
80 $ رو با نامه ای که برای شما و همسرتون پست کردن که ایمیل می خواستن فرستادین؟
230 $ رو چی پرداخت کردین؟
اگه این کارو هم کردین که تکمیل شده دیگه.
می دونینم کاور شیت هر فرمی که می فرستین با اون یکی دیگه فرق داره.
همه به امید نامه ی مصاحبه.Smile
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، saba.m ، omnia
(2013-06-30 ساعت 16:38)alaleh_al نوشته:  
(2013-06-30 ساعت 16:27)alitg نوشته:  من خیلی ریلکس مدارکم رو tnt کردم برای اسپانسرم که اونم با i-864 خودش بفرسته nvc .
80$ رو پرداخت کردم 230$ هنوز نه اون نامه با همین مدارک فرستادم
من یه کاور شیت بیشتر نداشتم اونو فرستادم
دیگه قاطی کردم حالا اینا برسه اگه کم کسر داشت میگن دیگهBig Grin
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-30 ساعت 16:56)alitg نوشته:  
خوب 230$ از این سایت باید پرداخت کنی که وفتی قسمت select فعال شه یعنی وقتش رسیده. https://ceac.state.gov/CTRAC/Invoice/signon.aspx
که مدرک اسپانسر و کاور شیتم که تو قسمت AOS هستش.
تو قسمت IV فرم DS230 و کاور شیت رو بهت میده وآدرس دقیق که باید بره دیپارتمان CMR . همینBig Grin
شما می تونی امضات رو فعال کنی؟ تاریخ ارسال مدارکت کی بوده؟
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، حاجی واشنگتن
(2013-06-30 ساعت 17:05)alaleh_al نوشته:  
(2013-06-30 ساعت 16:56)alitg نوشته:  
خوب 230$ از این سایت باید پرداخت کنی که وفتی قسمت select فعال شه یعنی وقتش رسیده. https://ceac.state.gov/CTRAC/Invoice/signon.aspx
که مدرک اسپانسر و کاور شیتم که تو قسمت AOS هستش.
تو قسمت IV فرم DS230 و کاور شیت رو بهت میده وآدرس دقیق که باید بره دیپارتمان CMR . همینBig Grin
شما می تونی امضات رو فعال کنی؟ تاریخ ارسال مدارکت کی بوده؟
من امروز مدارکم رو فرستادم برای اسپانسرم که اون با فرم اسپانسری بفرسته برای nvc همرو باهم میفرسته .
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، omnia
علي جان به اسپانسرتون بگين فرم w2اگه كارمندن و ١٠٤٠فكر كنم همين بود شمارش رو هم با مداركتون بفرسته
همسرتون هم بايد يه فرم i864 پر كنن
موفق باشي
--------------------------------------------------------------------------------
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، alaleh_al
(2013-06-30 ساعت 21:52)saba.m نوشته:  علي جان به اسپانسرتون بگين فرم w2اگه كارمندن و ١٠٤٠فكر كنم همين بود شمارش رو هم با مداركتون بفرسته
همسرتون هم بايد يه فرم i864 پر كنن
موفق باشي
ممنون صبا جان همسرم پر کرده اونم فرستادم
کارمند نیست . بازم ممنون
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، omnia ، alaleh_al
من هم اسپانسر ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al
(2013-07-01 ساعت 09:41)omnia نوشته:  من هم اسپانسر ندارم Smile
آخی چه مشکلی!!!! کاش مثل بقیه راه حل ها می شد می نوشتیم می تونستی پیدا کنی.Big Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m
دوستان این سایت خوبی هست که می تونید از یه وکیل مجانی سوال بپرسید. من امروز سوالی داشتم و پرسیدم و 10 دقیقه ای جواب دادن.
http://www.avvo.com/
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، alaleh_al ، free pigeon
ویزا بولتین August 2013 coming soon !!!
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، saba.m ، mz64 ، حاجی واشنگتن
سلام به همه دوستان کتگوری F2A : Wink
دوستان عزیز من یکی از دوستای صمیمیم حدود دو سال پیش با لاتاری رفته امریکا و اونجاس و گرین کارت داره.. از همون زمان ها هم با دختر خانمی اینجا دوست بودن و حالا میخوان که ازدواج کنن در ترکیه..(چون دوستم سربازی نرفته نمیتونه بیاد ایران) و ایشون رو هم ببرن پیش خودشون..
حالا خواهش اساسی که از دوستان دارم و میدونم شاید زیاد باشه اینه که روندی رو که دوستم باید طی کنه رو از ازدواج و درخواست و ارسال مدارک , فرم ها و ...و حدود زمانیکه هر مرحله طول میکشه رو تیتر وار با یه توضیح خلاصه بگن لطفا اگه امکانش هست تا که من دوستمو درجریان بذارم و هم اینکه یه دستورالعمل کلی و خوب برای کسانی که این مسیر رو میخوان شروع کنن باشه..( خود من هم شاید در اینده خواستم این راه رو برم , خدارو چه دیدین Big Grin )
پیشاپیش از همه کاربران صبور F2A کمال تشکر رو دارم.. Smile
پاسخ
(2013-07-02 ساعت 15:49)sejz نوشته:  سلام به همه دوستان کتگوری F2A : Wink
دوستان عزیز من یکی از دوستای صمیمیم حدود دو سال پیش با لاتاری رفته آمریکا و اونجاس و گرین کارت داره.. از همون زمان ها هم با دختر خانمی اینجا دوست بودن و حالا میخوان که ازدواج کنن در ترکیه..(چون دوستم سربازی نرفته نمیتونه بیاد ایران) و ایشون رو هم ببرن پیش خودشون..
حالا خواهش اساسی که از دوستان دارم و میدونم شاید زیاد باشه اینه که روندی رو که دوستم باید طی کنه رو از ازدواج و درخواست و ارسال مدارک , فرم ها و ...و حدود زمانیکه هر مرحله طول میکشه رو تیتر وار با یه توضیح خلاصه بگن لطفا اگه امکانش هست تا که من دوستمو درجریان بذارم و هم اینکه یه دستورالعمل کلی و خوب برای کسانی که این مسیر رو میخوان شروع کنن باشه..( خود من هم شاید در اینده خواستم این راه رو برم , خدارو چه دیدین Big Grin )
پیشاپیش از همه کاربران صبور F2A کمال تشکر رو دارم.. Smile
کار خودت صبا خانوم. من که اسم فرم ها رو بلد نیستم.
آقای یا خانوم sejz دوست محترم شما اولین قدمی که بر میدارن اینکه ازدواج کنن هر چه سریع تر اون هم به صورت حضوری. و مدارکشون رو برجمه کنن.
بقیه ش رو صبا می گهBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، sejz
سلام دوست عزیز
می تونین تو تاپیک مراحل ازدواج در ترکیه در مورد مدارک و نحوه ازدواج اطلاعات بدست بیارین
http://mohajersara.com/thread-4721.html
بعد ازدواج ترجمه شناسنامه ها و در صورت لزوم عقد نامه با فرم I130 و کپی گرین کارت رو برای USCIS می فرستن بهشون یه شماره رسید میدن
بعد که اپرو شدن زمانش از 3 ماه تا 20 ماه طول کشیده ولی معمولش 3 تا 8 ماه هست پروندشون میره NVC که شماره کیسشونو بهشون میدن بعد یه مبلغ 80$ با فرم D3032 بعد یه مدتی 230$ و بعدش فرم I864(اسپانسر ) و DS230 رو ازشون میخوان زمان مصاحبه هم با روند ویزا بولتن پیش میره که با توجه به رویه فعلی حدود 1.5 تا 2 سال از زمان اقدامشون زمان میبره و زمزمه این هست که زمانش به یه سال کاهش پیدا کنه Smile
موفق باشین

[/quote]
آقای یا خانوم sejz دوست محترم شما اولین قدمی که بر میدارن اینکه ازدواج کنن هر چه سریع تر اون هم به صورت حضوری. و مدارکشون رو برجمه کنن.
[/quote]

آلاله جونم من داشتم میگفتم Smile
عزیزم شما خودت استادی کم لطفی می کنی هااااااا Wink
--------------------------------------------------------------------------------
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: sejz ، alaleh_al ، حاجی واشنگتن
(2013-07-02 ساعت 16:24)saba.m نوشته:  سلام دوست عزیز
می تونین تو تاپیک مراحل ازدواج در ترکیه در مورد مدارک و نحوه ازدواج اطلاعات بدست بیارین
http://mohajersara.com/thread-4721.html
بعد ازدواج ترجمه شناسنامه ها و در صورت لزوم عقد نامه با فرم I130 و کپی گرین کارت رو برای USCIS می فرستن بهشون یه شماره رسید میدن
بعد که اپرو شدن زمانش از 3 ماه تا 20 ماه طول کشیده ولی معمولش 3 تا 8 ماه هست پروندشون میره NVC که شماره کیسشونو بهشون میدن بعد یه مبلغ 80$ با فرم D3032 بعد یه مدتی 230$ و بعدش فرم I864(اسپانسر ) و DS230 رو ازشون میخوان زمان مصاحبه هم با روند ویزا بولتن پیش میره که با توجه به رویه فعلی حدود 1.5 تا 2 سال از زمان اقدامشون زمان میبره و زمزمه این هست که زمانش به یه سال کاهش پیدا کنه Smile
موفق باشین

[/quote]

آلاله جونم من داشتم میگفتم Smile
عزیزم شما خودت استادی کم لطفی می کنی هااااااا Wink
[/quote]

ممنون از همه.. فقط با ایمیل یا پست اون مدارک رو به uscis میفرستند؟ بعد از اون رسید از سایتی چیزی پیگیر اپروو شدن میشن؟ بعد از اینکه شماره کیس گرفتن و.. اسپانسر میتونه خوده این دوست من باشه یا نه؟ ببخشید سوالات زیاد شد.. روند ما لاتاری ها اصن قابل مقایسه با شما نیست.. کاش منم زودتر با این حساب ازدواج میکردم با همین کیس خودم اپدیت میکردم میبردماااا Smile خیلی طولانیو پیچیدس این کتگوری Big Grin خیلی باز هم ممنون از پاسختون.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان