کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
مهسا جان ديگه تخميني نيست اپرو كه شدين يعدش دو سه ماه بعد مصاحبس حدودا
پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا ح
با سلام به کلیه دوستان
من عضو تازه وارد هستم، آیا از نظر قانونی در وضعیت درخواست گرین کارت همسران صاحب گرین کارت تغییری بوجود آمده است؟آیا مدت زمان همان حدود 2 الی 3 سال است.؟

با تشکر
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-15 ساعت 22:05)armehraboon نوشته:  با سلام به کلیه دوستان
من عضو تازه وارد هستم، آیا از نظر قانونی در وضعیت درخواست گرین کارت همسران صاحب گرین کارت تغییری بوجود آمده است؟آیا مدت زمان همان حدود 2 الی 3 سال است.؟

با تشکر

سلام دوست عزيز خوش اومدين
بله تغيير دادن ايشالا زير يه سال درست ميشه يعني از وقتي مداركتون اپرو شد ٢ ٣ ماه بعدش مصاحبه است Smile
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia
(2013-07-15 ساعت 10:23)omnia نوشته:  من پروندم چون خیلی delay داشت و چند بار فرم inquiry پر کرده بودم یه هفته ای رفت nvc .
اگه از تاریخی که uscis برای اپروو میده شما رد شده باشید و هیچ نامه اپرووی نیاد می تونین یه شکایت پر کنین.من سه بار پر کرده بودم.
اسپانسرم والله یکی رو فرستادم به امید خدا . ولی فکر کنم قبولش نکنن چون سه سال نداره تکس! البته با خیلی وکیلای آمریکایی صحبت کردم و با خود nvc گفتن سال آخر مهمه . حالا چه می دونم بیاین انرژی +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ بدیم به هم هممون.
صبا جان شما چه کردین ؟ مدارک تکمیل شد بفرستین ؟

نگران نباش امنیا

۳ سال optional هست و ساله آخر مهم که زمینه پرونده می‌شه
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، mz64 ، saba.m
سلام صبا جان من با مساله جدیدی رو به رو شدم گفتم بگم شاید مشکله پرونده شما هم که میگن ناقصه همین باشه

اونمPolice Certificates هست

آیا شما فرستادید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m
(2013-07-15 ساعت 23:03)Colonel نوشته:  سلام صبا جان من با مساله جدیدی رو به رو شدم گفتم بگم شاید مشکله پرونده شما هم که میگن ناقصه همین باشه

آیا شما فرستادید؟
سلام برای ایرانی ها لازم نیست. تو قسمت مدارک مورد نیاز دو کشور رو نام برده که لازم نیست یکیش ایرانه.
ها ها. نوشته در دسترس ولی غیر قابل اعتماده.Available but unreliable
http://travel.state.gov/visa/fees/fees_5...l?cid=9217
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، saba.m
A police clearance certificate from the countries in which the visa applicant lived for more than one year after the age of 16. Please note this is not needed for the UAE or Iran;
http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html
اینم مدارکی ابوظبی می خواد.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، saba.m
(2013-07-15 ساعت 22:58)saba.m نوشته:  

با تشکر

بله تغيير دادن ايشالا زير يه سال درست ميشه يعني از وقتي مداركتون اپرو شد ٢ ٣ ماه بعدش مصاحبه است Smile
با سلام و تشکر از راهنمایی شما دوست گرامی
ما هنوز هیچ یک از مراحل درخواست را انجام ندادیم و تازه ازدواج کردیم(دو هفته)، آیا این تغییر شامل حال ما هم می شود؟
ضمنا هسمر من از چه زمانی می بایست در آمریکا حضور داشته باشد؟

با تشکر فراوان
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-15 ساعت 23:03)Colonel نوشته:  سلام صبا جان من با مساله جدیدی رو به رو شدم گفتم بگم شاید مشکله پرونده شما هم که میگن ناقصه همین باشه

آیا شما فرستادید؟
خدا از دهنت بشنوه colonel .
یه شام مهمون من همتون اگه اوکی شه !
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، Colonel
(2013-07-15 ساعت 23:49)armehraboon نوشته:  
(2013-07-15 ساعت 22:58)saba.m نوشته:  

با تشکر

با سلام و تشکر از راهنمایی شما دوست گرامی
ما هنوز هیچ یک از مراحل درخواست را انجام ندادیم و تازه ازدواج کردیم(دو هفته)، آیا این تغییر شامل حال ما هم می شود؟
ضمنا هسمر من از چه زمانی می بایست در آمریکا حضور داشته باشد؟

با تشکر فراوان
بله کاملا شامل حال شما میشود
همسر شما زمان مصاحبه تون حتما باید در امریکا حاضر باشن و مدارکی جهت اثبات زندگیشون اونجا مثل اجاره خونه و پرداخت قبوض و ... رو روز مصاحبه با خودتون داشته باشین البته اگه همسرتون اونجا کار کنن و تکس بدن دیگه به بقیه مدارک نیازی نیست
موفق باشین
--------------------------------------------------------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، حاجی واشنگتن

آیا شما فرستادید؟
سلام کنل جان
نه از ما نخواستن و دقیقا همون چیزایی که الاله گفت Wink
راستش دیروز همسرم رفت اداره مهاجرت شهرشون و وقت گرفت و صحبت کرد از اونجا با افیسری که داره مجددا پروندمونو بررسی میکنه صحبت کردن نه اپراتوری که تلفنو برمیداره و گفتن نهایتا تا 2 هفته دیگه جوابتونو میدیم و این نامه به صورت یک تمپلیت آماده هست که برای بعضی از پرونده ها ارسال میشه که مجددا مدارکشونو خودشون چک کنن و ..... و الان دقیق تر دارن مدرکمونو چک می کنن والا من که دیگه سر در نمیارم یعنی چی ؟؟؟؟ ما همچنان منتظریم و آماده هر گونه نقصی Sad
ولی مراجعه به اداره مهاجرت خیلی خوب بود ایشالا برای کسی مشکلی پیش نیاد ولی اگه موردی باشه خیلی درست و کامل راهنمایی میکنن و جواب میدن کاملا برای همسرم وقت گذاشتن و دقیق جوابشو دادن و گفتن اگه تا دو هفته دیگه بهتون خبر ندادن بیاین اینجا ما از طریق خودمون پیگیری می کنیم و همون موقع بهتون جواب میدیم
پاسخ
تشکر کنندگان: mz64 ، alaleh_al ، romance33 ، Colonel
https://usvisa-info.com/fa-ir/selfservic...ry_welcome
دوستان یک نگاهی بندازین توی این سایت تاریخ خالی کنسولگری امریکا که ایرانی ها می تونن برن رو نوشته. بگین شامل ما هم می شه یا نه؟؟؟
ابوظبی: قرار ملاقات بعدی موجود برای همه دسته بندی های دیگر رواديد : 08 سپتامبر , 2013
آنکارا: قرار ملاقات بعدی موجود برای همه دسته بندی های دیگر رواديد : 10 سپتامبر , 2013
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، mz64 ، romance33
(2013-07-16 ساعت 10:48)saba.m نوشته:  

آیا شما فرستادید؟
سلام کنل جان
نه از ما نخواستن و دقیقا همون چیزایی که الاله گفت Wink
راستش دیروز همسرم رفت اداره مهاجرت شهرشون و وقت گرفت و صحبت کرد از اونجا با افیسری که داره مجددا پروندمونو بررسی میکنه صحبت کردن نه اپراتوری که تلفنو برمیداره و گفتن نهایتا تا 2 هفته دیگه جوابتونو میدیم و این نامه به صورت یک تمپلیت آماده هست که برای بعضی از پرونده ها ارسال میشه که مجددا مدارکشونو خودشون چک کنن و ..... و الان دقیق تر دارن مدرکمونو چک می کنن والا من که دیگه سر در نمیارم یعنی چی ؟؟؟؟ ما همچنان منتظریم و آماده هر گونه نقصی Sad
ولی مراجعه به اداره مهاجرت خیلی خوب بود ایشالا برای کسی مشکلی پیش نیاد ولی اگه موردی باشه خیلی درست و کامل راهنمایی میکنن و جواب میدن کاملا برای همسرم وقت گذاشتن و دقیق جوابشو دادن و گفتن اگه تا دو هفته دیگه بهتون خبر ندادن بیاین اینجا ما از طریق خودمون پیگیری می کنیم و همون موقع بهتون جواب میدیم

صبا جان م شنیده بودم NVC حضوری کسی رو نمی پذیرف . جه خوب که میشه . لیست هر شهر رو از کجا میشه گیر آورد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، romance33
(2013-07-16 ساعت 11:41)alaleh_al نوشته:  https://usvisa-info.com/fa-ir/selfservic...ry_welcome
دوستان یک نگاهی بندازین توی این سایت تاریخ خالی کنسولگری آمریکا که ایرانی ها می تونن برن رو نوشته. بگین شامل ما هم می شه یا نه؟؟؟
ابوظبی: قرار ملاقات بعدی موجود برای همه دسته بندی های دیگر رواديد : 08 سپتامبر , 2013
آنکارا: قرار ملاقات بعدی موجود برای همه دسته بندی های دیگر رواديد : 10 سپتامبر , 2013
شامل همه کتگوری ها غیز از ویزای دانشجویی میشه فکر میکنم. اما اطلاع خاصی نمیده جز اینکه اگه فردا هم وقت اینترویو بدن به من میشه بعد از 10 سپتامبر. این برداشت منه.
من نامه زده بودم به NVC که یه زمانی رو حتی حدودی بگه که کی مصاحبه من میشه و جوابش این بود :
Please be advised that we schedule interview appointments based on the capacity of the respective U.S. Embassy/Consulate General. We are unable to predict when an interview will be scheduled.
حالا هی می خوام زنگ بزنم اما فکر کنم بیهودس دوباره همین رو بگه. بعید میدونم سفارت تو آنکارا هم جوابگو باشه.
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، romance33
(2013-07-16 ساعت 11:41)alaleh_al نوشته:  https://usvisa-info.com/fa-ir/selfservic...ry_welcome
دوستان یک نگاهی بندازین توی این سایت تاریخ خالی کنسولگری آمریکا که ایرانی ها می تونن برن رو نوشته. بگین شامل ما هم می شه یا نه؟؟؟
ALALEH THESE ARE DATES FOR FIANCE VISAS ![/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، mz64 ، romance33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان