کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2013-07-14 ساعت 15:33)ابریشم نوشته:  سلام

من و نامزدم که گرین کارته بعد از اینکه دیدیم آمریکا گرین کاتیارو کارنت کرده تصمیم به ازدواج گرفتیم
به نظرتون تو ایران به صورت غیابی عقد کنیم بهتره یا بریم ترکیه؟(ایشون نمیتونه بیاد ایران و پدرش وکالتنامه داره)
شنیدیم مراحل ازدواج در ترکیه یه مقدار دشواره

سلام
بهتره موقع عقد هر دو حضور داشته باشيد
اين تاپيك رو مطالعه كنين فكر مي كنم دوستان توضيحات لازم رو دادن
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، omnia
(2013-07-14 ساعت 15:36)alaleh_al نوشته:  
(2013-07-14 ساعت 08:45)omnia نوشته:  بچه ها پس چرا بی خبرین . صبا جان نیستی کجایی ؟مهسا ؟ الاله ؟ Sad
امینا جان اوضاع اصلا خوب نیست. هر روز به امید یک خبری کل اینترنت رو زیرو رو می کنم اما دریغ...Sad
کلا انگار در خوابی اصحاب کهف مانند فرو رفته اند و وضعیت ما مانند اسپندی بر آتش است برادر.

کار تو به کجا رسید؟ اسپانسر یافت شد یا نه؟

منم اصلا حوصله ندارم Sad
--------------------------------------------------------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، romance33 ، mz64 ، omnia
دوستای خوبم سلام به همگی.میشه بگین معمولا از وقتی که مدارک رو واسه USCIS میفرستیم چقدر طول میکشه که به NVC بره و کیس نامبر بهمون بدن؟
پیشکسوتها ....منتظرم.ممنونم.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia
(2013-07-14 ساعت 17:37)saba.m نوشته:  
(2013-07-14 ساعت 15:36)alaleh_al نوشته:  
(2013-07-14 ساعت 08:45)omnia نوشته:  بچه ها پس چرا بی خبرین . صبا جان نیستی کجایی ؟مهسا ؟ الاله ؟ Sad
امینا جان اوضاع اصلا خوب نیست. هر روز به امید یک خبری کل اینترنت رو زیرو رو می کنم اما دریغ...Sad
کلا انگار در خوابی اصحاب کهف مانند فرو رفته اند و وضعیت ما مانند اسپندی بر آتش است برادر.

کار تو به کجا رسید؟ اسپانسر یافت شد یا نه؟

منم اصلا حوصله ندارم Sad

من عصبی شدم دیگه ... مسخرس... این آخرا آدم بیشتر میسوزه...
همه چیز تکمیل منتظر NVC لامصب که یه وقت مصاحبه بده... حالا بعده مصاحبه به Administrative Process بخوری یا نخوری ...
دو سال شده ... بازم شکر... چی بگیم. فعلا شرایط اینه به امید روزی که این روزای الان به یادمون بیاد و بیادش لبخند تلخی بزنیم.
ایشالا همگی مشکلاتتون حل شه و زودتر پاکت بدست راهی ینگه دنیا شید.
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، alaleh_al ، saba.m ، omnia
(2013-07-14 ساعت 18:34)romance33 نوشته:  دوستای خوبم سلام به همگی.میشه بگین معمولا از وقتی که مدارک رو واسه USCIS میفرستیم چقدر طول میکشه که به NVC بره و کیس نامبر بهمون بدن؟
پیشکسوتها ....منتظرم.ممنونم.

سلام،
کیس من بیشتر از یک سال طول کشید تا از USCIS به NVC منتقل شد اما دیدم دوستانی که کمتر طول کشیده ( 7 8 ماه) دیدم کسانی که بیشتر از منم منتظر شدن (یک سال و نیم).
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، alaleh_al ، saba.m ، omnia ، حاجی واشنگتن
مهسا جان ایشالله به زودی اپروو می شی .
https://egov.uscis.gov/cris/processTimesDisplayInit.do
این سایت رو برو می تونی تاریخ اپروو رو متوجه بشی .کمک خواستی بگو.

آلاله جان منتظر چی هستی ؟ case complete ? کی مدارک رو ارسال کردی . 2 تا 3 هفته طول می کشه !
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، حاجی واشنگتن
من پروندم چون خیلی delay داشت و چند بار فرم inquiry پر کرده بودم یه هفته ای رفت nvc .
اگه از تاریخی که uscis برای اپروو میده شما رد شده باشید و هیچ نامه اپرووی نیاد می تونین یه شکایت پر کنین.من سه بار پر کرده بودم.
اسپانسرم والله یکی رو فرستادم به امید خدا . ولی فکر کنم قبولش نکنن چون سه سال نداره تکس! البته با خیلی وکیلای آمریکایی صحبت کردم و با خود nvc گفتن سال آخر مهمه . حالا چه می دونم بیاین انرژی +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ بدیم به هم هممون.
صبا جان شما چه کردین ؟ مدارک تکمیل شد بفرستین ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، saba.m ، حاجی واشنگتن
(2013-07-15 ساعت 10:20)omnia نوشته:  مهسا جان ایشالله به زودی اپروو می شی .

آلاله جان منتظر چی هستی ؟ case complete ? کی مدارک رو ارسال کردی . 2 تا 3 هفته طول می کشه !
مدارک دو هفته ای می شه که فرستادم. ولی هیچی فعلا.
من این سایت رو چک می کنم برای اینکه ببینم تغییر حاصل می شه یا نه.
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
http://www.abudhabiivo.net/ivo.aspx
حالا تو سایت دیگه ای می دونی برای فهمیدن وضعیت داغونمون؟؟؟؟Sad
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن
(2013-07-15 ساعت 10:23)omnia نوشته:  من پروندم چون خیلی delay داشت و چند بار فرم inquiry پر کرده بودم یه هفته ای رفت nvc .
اگه از تاریخی که uscis برای اپروو میده شما رد شده باشید و هیچ نامه اپرووی نیاد می تونین یه شکایت پر کنین.من سه بار پر کرده بودم.
اسپانسرم والله یکی رو فرستادم به امید خدا . ولی فکر کنم قبولش نکنن چون سه سال نداره تکس! البته با خیلی وکیلای آمریکایی صحبت کردم و با خود nvc گفتن سال آخر مهمه . حالا چه می دونم بیاین انرژی +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ بدیم به هم هممون.

ما منتظر میل nvc برای بررسی مجدد پروندمون هستیم
اگه باز همونا رو گفتن یه سری ترجمه های جدید بفرستیم ببینیم دیگه چی میخوان
بازم انتظارSad
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al
(2013-07-15 ساعت 12:05)saba.m نوشته:  
(2013-07-15 ساعت 10:23)omnia نوشته:  من پروندم چون خیلی delay داشت و چند بار فرم inquiry پر کرده بودم یه هفته ای رفت nvc .

ما منتظر میل nvc برای بررسی مجدد پروندمون هستیم
اگه باز همونا رو گفتن یه سری ترجمه های جدید بفرستیم ببینیم دیگه چی میخوان
بازم انتظارSad
سلام دوستان عزیز
من تازه میخوام مدارکم بفرستم،چه مدارکی باید فرستاد؟در ضمن تو سایت uscis واسه ماه august ،همه کارنت شدن.این یعنی چی؟اگه من الان مدارک بفرستم،کی همسرم میره واسه مصاحبه؟
لطفا دوستان با تجربه راهنمایی کنن
مرسی
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.واسه گرفتن ويزاي ازدوا ي دختر بکسي که گرين کارت دارخ چقدر بايد به پسر پرداخت بشه؟يعني عرفش چقدر هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
[/quote]
سلام دوستان عزیز
من تازه میخوام مدارکم بفرستم،چه مدارکی باید فرستاد؟در ضمن تو سایت uscis واسه ماه august ،همه کارنت شدن.این یعنی چی؟اگه من الان مدارک بفرستم،کی همسرم میره واسه مصاحبه؟
مرسی
[/quote]
یعنی دیگه لازم نیست پشت صف ویزا بولتن منتظر بمونید ایشالا زیر یه سال کار همسرتون درست میشه
مدارکم هم فرم i130 , کپی گرین کارت و عکس و ترجمه شناسنامه ها و عقد نامه و کارت ملی
موفق باشید
پاسخ
سلام دوستان عزیز
مرسی
[/quote]
یعنی دیگه لازم نیست پشت صف ویزا بولتن منتظر بمونید ایشالا زیر یه سال کار همسرتون درست میشه
مدارکم هم فرم i130 , کپی گرین کارت و عکس و ترجمه شناسنامه ها و عقد نامه و کارت ملی
موفق باشید
[/quote]

ممنون از جوابتون.
این که عالیه.بعد از فرستادن مدارک باید منتظر چی باشم؟من الان ایران هستم،کی باید برم امریکا؟زمان مصاحبه همسرم؟
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، alaleh_al
(2013-07-15 ساعت 15:29)فاطمه نوری نوشته:  
(2013-07-15 ساعت 14:38)saba.m نوشته:  
سلام دوستان عزیز
مرسی
موفق باشید
[/quote]

ممنون از جوابتون.
این که عالیه.بعد از فرستادن مدارک باید منتظر چی باشم؟من الان ایران هستم،کی باید برم آمریکا؟زمان مصاحبه همسرم؟
[/quote]

مدارکتونو برای USCIS میفرستین و باید منتظر باشین تا مدارکتون اونجا اپرو بشه
موقع مصاحبه همسرتون باید امریکا باشین
طبق قوانین هم تا زمانی که گرین کارت دارین بیشتر از 186 روز در سال نباید خارج از امریکا باشین مگر با پاس سفید Smile
پاسخ
(2013-07-15 ساعت 10:20)omnia نوشته:  مهسا جان ایشالله به زودی اپروو می شی .

مرسی خدا از دهنت بشنوه . من که ۲ هفته دیگه میرم . دیگه باید همه چیو دست خدابسپریم. این سایت NOV 2011 رو نشون میده . PD همسرم 3 2012Dec هست . چجوری میتونم از این سایت تخمین بزنم امنیا جان ؟؟؟
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان