کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2013-07-11 ساعت 20:38)سانازی نوشته:  سلام بچه ها یه سوال از همه تون دارم میگم شما عکس چقدر فرستادید یا بردید واسه مصاحبه؟نگا کردن؟مهمه عکس واسه ازدواجیا؟
و ثبت در شناسنامه مهمه اگه ایرانی نباشن؟
عکسای من زیاد نیست هول Sadورم داشته.

ساناز جون
ما از هر مرحله مثل نامزدی، عقد کنان و عروسی چند تا فرستادیم. فقط سعی کن به جز عکس دو نفره عکسهایی که خانواده و فامیل هم با شما هستند را بفرستی. دو سه تا از هر کدوم کافیه.
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، romance33 ، Tomas
(2013-07-10 ساعت 20:44)alaleh_al نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 20:14)romance33 نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 19:26)gol gol نوشته:  سلام دوستان منو راهنمایی می کنید من برنده لاتاری 2013 بودم الان ویزامو گرفتم و شهریور دارم میرم گرفتن گرین کارتم حالا اگر بخوام با دوست پسرم ازدواج کنم چی جوری میتونم اونم ببرم؟ میشه منو راهنمایی کنید لطفا HELP

سلام دوست عزیز در ابتدا بهت تبریک میگم واسه به دست آوردن این موقعیت عالی تو زندگیت.شرایط من هم دقیقا مثل شما بوده.این مراحلی رو که بهت میگم باید انجام بدی و اینو بدون که تنها راه هم همینه.1:شما اول باید بری و وارد آمریکا بشی ون م به صورت مجرد. 2:وقتی گرین کارت به دستت رسید دوباره برمیگردی ایران و با اون رسما و قانونی ازدواج میکنی. 3:مدارکت رو که لازمه ترجمه میکنی و اگه خودت دوباره برمیگردی که بهتر وگر نه باید پست کنی واسه nvc. و حالا 2 سال یا کمی بیشتر منتظر میمونی تا ویزای ایشون هم آماده شه و بیان پیش شما.
امیدوارم مفید بوده باشم.شاد باشی.
در حال حاضر اصلا شما منتظر نمی مونی و بعد فرستادن مدرک کلا همسرتون آمریکاست برید حالشو ببرید.Big Grin
مثل ماها پیر نمی شید پشت درهای ویزا سنتر.
ببخشید سوال میکنم NVC اداره خاصی هست؟
کیس : 5000
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، romance33 ، Tomas
nvc: national visa center
اداره ی مرکزی ویزای امریکا
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Tomas ، حاجی واشنگتن
تو رو خدا یکی به من بگه مگه ازدواج با گرین کارتی هم عکس و این چیزها رو میخواد؟توی سایت اصلا همچین چیزی ننوشته آخه......من به کلی خل شدم رفت....یکی زودتر من رو از نگرانی دربیاره....
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، Tomas
(2013-07-13 ساعت 16:03)romance33 نوشته:  تو رو خدا یکی به من بگه مگه ازدواج با گرین کارتی هم عکس و این چیزها رو میخواد؟توی سایت اصلا همچین چیزی ننوشته آخه......من به کلی خل شدم رفت....یکی زودتر من رو از نگرانی دربیاره....
نه عزیزم نمی خواد کی گفته می خواد اصل کار ما شناسنامه هاست با عقدنامه. مدرک از این معتبر تر چی هست. همون تر که بچه ها گفتن عکس برای کیس نامزدیه.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-07-13 ساعت 16:59)alaleh_al نوشته:  
(2013-07-13 ساعت 16:03)romance33 نوشته:  تو رو خدا یکی به من بگه مگه ازدواج با گرین کارتی هم عکس و این چیزها رو میخواد؟توی سایت اصلا همچین چیزی ننوشته آخه......من به کلی خل شدم رفت....یکی زودتر من رو از نگرانی دربیاره....
نه عزیزم نمی خواد کی گفته می خواد اصل کار ما شناسنامه هاست با عقدنامه. مدرک از این معتبر تر چی هست. همون تر که بچه ها گفتن عکس برای کیس نامزدیه.

ممنونم آلاله جون.تازه نفسم اومد بالاBig Grin
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، Tomas
سلام دوستان کسی هست که بتونه در این موضوع به من کمک کنه؟
در پر کردن فرم I-130 برای کیس ازدواجی برای شماره ی 14 از بخش B باید چی بنویسیم؟این هم سوالش هست.
If you are a lawful permanent resident alien,complete the following
Date and place of admission for or adjustment to lawful permanent resident and class of admission
ممنونم ازتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-13 ساعت 22:00)romance33 نوشته:  سلام دوستان کسی هست که بتونه در این موضوع به من کمک کنه؟
در پر کردن فرم I-130 برای کیس ازدواجی برای شماره ی 14 از بخش B باید چی بنویسیم؟این هم سوالش هست.
Date and place of admission for or adjustment to lawful permanent resident and class of admission
ممنونم ازتون.

منم ديروز اين فرمو پر ميكردم براي اين سوال سرچ كردم اين نتيجش شد:

تاريخ ورودتون به آمريكا براي گرفتن گرينكارت كه همون تاريخ صدور روي كارتتونم هست، فرودگاه ورودي با حروف اختصاري مثلا براي من كه ورودم به لس انجلس بوده ميشه LAX، كتگوري نوشته شده روي گرينكارت.
اگه اشتباه ميكنم دوستان ديگه لطفا راهنماييمون كنن.
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Tomas ، alaleh_al
بچه ها پس چرا بی خبرین . صبا جان نیستی کجایی ؟مهسا ؟ الاله ؟ Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، romance33 ، Tomas ، مهسا ح ، alaleh_al ، mz64
(2013-07-14 ساعت 01:17)studpk نوشته:  
(2013-07-13 ساعت 22:00)romance33 نوشته:  سلام دوستان کسی هست که بتونه در این موضوع به من کمک کنه؟
ممنونم ازتون.

منم ديروز اين فرمو پر ميكردم براي اين سوال سرچ كردم اين نتيجش شد:

تاريخ ورودتون به آمريكا براي گرفتن گرينكارت كه همون تاريخ صدور روي كارتتونم هست، فرودگاه ورودي با حروف اختصاري مثلا براي من كه ورودم به لس انجلس بوده ميشه LAX، كتگوري نوشته شده روي گرينكارت.
اگه اشتباه ميكنم دوستان ديگه لطفا راهنماييمون كنن.
lسلام دوست خوبم.ممنونم از راهنماییت.اگه زحمتی نیست یه سوال دیگه هم داشتم.شما راجع به فرم I-751 اطلاعی دارید میدونید جریانش چیه؟ممنونم از لطفت.
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia
(2013-07-14 ساعت 11:36)romance33 نوشته:  lسلام دوست خوبم.ممنونم از راهنماییت.اگه زحمتی نیست یه سوال دیگه هم داشتم.شما راجع به فرم I-751 اطلاعی دارید میدونید جریانش چیه؟ممنونم از لطفت.

خواهش ميكنم Smile سايت USCIS رو نگاه كردم نوشته اين فرم براي كساني هست كه گرينكارت كانديشنال ميگيرند و تاريخ انقضاي كارتشون به جاي 10 سال، 2 ساله هست. اين افراد بايد 90 روز قبل از پايان تاريخ كارتشون اين فرمو پر كنن و درخواست بدن كه كانديشنال از روي گرينكارتشون برداشته بشه و بعد از اون كارت 10 ساله ميگيرن. اون 2 سال جزو سالهاي مورد نياز براي سيتيزني به حساب مياد.
به نظر ميرسه كساني كه از طريق ازدواج (سيتيزن يا گرينكارتي) وارد آمريكا ميشن كانديشنال هستن كه 90 روز قبل از انقضاي كارت همراه با همسرشون بايد اين فرمو پر كنن. فقط ازدواج با سيتيزن كه بيش از 2 سال از ازدواجشون گذشته شامل اين موضوع نميشه و همون اول كارت 10 ساله ميگيرن.

(منم تازه 1 هفته هست كه اين كارو شروع كردم براي همسرم. اطلاعاتم زياد نيست، ممكنه اينا كه ميگم كامل و دقيق نباشه)
اين منبع حرفام
http://www.uscis.gov/files/form/i-751instr.pdf و https://en.wikipedia.org/wiki/Permanent_..._residence
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، romance33 ، omnia ، alaleh_al ، حاجی واشنگتن
(2013-07-14 ساعت 13:50)studpk نوشته:  
(2013-07-14 ساعت 11:36)romance33 نوشته:  lسلام دوست خوبم.ممنونم از راهنماییت.اگه زحمتی نیست یه سوال دیگه هم داشتم.شما راجع به فرم I-751 اطلاعی دارید میدونید جریانش چیه؟ممنونم از لطفت.

خواهش ميكنم Smile سايت USCIS رو نگاه كردم نوشته اين فرم براي كساني هست كه گرينكارت كانديشنال ميگيرند و تاريخ انقضاي كارتشون به جاي 10 سال، 2 ساله هست. اين افراد بايد 90 روز قبل از پايان تاريخ كارتشون اين فرمو پر كنن و درخواست بدن كه كانديشنال از روي گرينكارتشون برداشته بشه و بعد از اون كارت 10 ساله ميگيرن. اون 2 سال جزو سالهاي مورد نياز براي سيتيزني به حساب مياد.
به نظر ميرسه كساني كه از طريق ازدواج (سيتيزن يا گرينكارتي) وارد آمريكا ميشن كانديشنال هستن كه 90 روز قبل از انقضاي كارت همراه با همسرشون بايد اين فرمو پر كنن. فقط ازدواج با سيتيزن كه بيش از 2 سال از ازدواجشون گذشته شامل اين موضوع نميشه و همون اول كارت 10 ساله ميگيرن.

(منم تازه 1 هفته هست كه اين كارو شروع كردم براي همسرم. اطلاعاتم زياد نيست، ممكنه اينا كه ميگم كامل و دقيق نباشه)
اين منبع حرفام
http://www.uscis.gov/files/form/i-751instr.pdf و https://en.wikipedia.org/wiki/Permanent_..._residence
سلام و ممنونم.خود من هم دقیقا همین رو متوجه شدم ولی یکی یه شک ه من دادن به خاطر همین حساس شدم .من راجع به سفارت در آنکارا و مدیکال و...اطلاعات زیادی دارم اگه کسی کمکی خواست رو من حساب کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-14 ساعت 08:45)omnia نوشته:  بچه ها پس چرا بی خبرین . صبا جان نیستی کجایی ؟مهسا ؟ الاله ؟ Sad
امنیا جون خوبی؟ من که هر روز سایتو چک میکنم ، هنوز اپروو نشدیم ، ۷ ماه و ۱۰ روز شد . با این وضیت جدیدم که همه کارنت شدن بد تر گیج شدیم نمیدونیم چی قراره پیش بیاد Smile اسپانسر چی شد؟ پیدا کردی؟ ایشالا کی میری مصاحبه ؟Shy
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، romance33 ، omnia
سلام

من و نامزدم که گرین کارته بعد از اینکه دیدیم امریکا گرین کاتیارو کارنت کرده تصمیم به ازدواج گرفتیم
به نظرتون تو ایران به صورت غیابی عقد کنیم بهتره یا بریم ترکیه؟(ایشون نمیتونه بیاد ایران و پدرش وکالتنامه داره)
شنیدیم مراحل ازدواج در ترکیه یه مقدار دشواره
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، romance33
(2013-07-14 ساعت 08:45)omnia نوشته:  بچه ها پس چرا بی خبرین . صبا جان نیستی کجایی ؟مهسا ؟ الاله ؟ Sad
امینا جان اوضاع اصلا خوب نیست. هر روز به امید یک خبری کل اینترنت رو زیرو رو می کنم اما دریغ...Sad
کلا انگار در خوابی اصحاب کهف مانند فرو رفته اند و وضعیت ما مانند اسپندی بر آتش است برادر.

کار تو به کجا رسید؟ اسپانسر یافت شد یا نه؟
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، romance33 ، omnia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان