کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2013-08-24 ساعت 16:00)romance33 نوشته:  سلام دوستای گلم .هورااااااااااااااااااااااا.من اپروو شدم کسی باورش میشه؟خوشحالمممممممممممممممممممممBig GrinBig GrinBig Grin

congratulations
پاسخ
سلام

امروز مدارکو دوباره فرستادم با یه استرس که نکنه دوباره به مشکل بخوره چون همسر من فامیلشو عوض کرده ۳ ساله پیش و من تو هیچکدوم از فرم‌ها به این موضوع اشاره نکرده بودم چون تو مدارک اصلی‌ به این موضوع اشاره نشده بود،ولی‌ امروز قبل از پست مدارک دیدم تو ترجمهٔ شناسنامه تو قسمت توضیحات تغییر نام ذکر شده. حالا دوباره من موندمو استرس این که آیا به این موضوع گیر بدن یا نه
پاسخ
تشکر کنندگان: roeentan ، saba.m ، romance33 ، sepideh IR
سلام به همگی
میشه F2a رو یه بار کامل از اول شرح بدین
و آیا این پروسه چقدر طول میکشه ؟!
و یا راه سریعتری نیست که این پروسه رو کوتاه تر کنه ؟!
و اینکه این پروسه از لحاظ مالی چقدر هزینه داره ؟
از راهنمایی های شما نهایت تشکر رو دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-27 ساعت 04:40)dannyy نوشته:  سلام به همگی
میشه F2a رو یه بار کامل از اول شرح بدین
و آیا این پروسه چقدر طول میکشه ؟!
و یا راه سریعتری نیست که این پروسه رو کوتاه تر کنه ؟!
و اینکه این پروسه از لحاظ مالی چقدر هزینه داره ؟
از راهنمایی های شما نهایت تشکر رو دارم

جزئیات که نه حتی کلیات این پروسه بیشتر از یه این حرفا طول میکشه که با یه ترد جواب داده بشه

شما باید پست‌های قبلی‌ که حاصل تجربهٔ بیش از ده ها نفر از دوستان هست رو بخونید

تکه‌های این پازل می‌شه شرح کامل از اول تا آخر

از نظر مالی $۴۲۰ + $۲۳۰ + $۸۸ + و هزینه پست‌های مختلف

راه سریع تری تابحال هیچ یک از ما پیدا نکردیم برای همینه که این پرسه رو انتخاب کردیم

تقریبا ۲،۳ سال طول میکشه شاید شاید شاید پروسه به ۱ سال هم کشیده شه ولی‌ قطعی نیست (اکثر دوستان اینجا حداقل ۲ سال رو گذروندن)
پاسخ
دوستان تو این پروسه کسی‌ بوده که refuse بشه تا بحال؟

امنیا عزیز اگه لطف کنی‌ این سوال رو از دوستانت تو سایت vj بپرسی‌ هم ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، omnia ، sepideh IR
(2013-08-26 ساعت 23:19)Colonel نوشته:  سلام

امروز مدارکو دوباره فرستادم با یه استرس که نکنه دوباره به مشکل بخوره چون همسر من فامیلشو عوض کرده ۳ ساله پیش و من تو هیچکدوم از فرم‌ها به این موضوع اشاره نکرده بودم چون تو مدارک اصلی‌ به این موضوع اشاره نشده بود،ولی‌ امروز قبل از پست مدارک دیدم تو ترجمهٔ شناسنامه تو قسمت توضیحات تغییر نام ذکر شده. حالا دوباره من موندمو استرس این که آیا به این موضوع گیر بدن یا نه

کلنل جان نگران نباشین منم تغییری تو فامیلیم داشتم که تو توضیحات ذکر شده و تا الان که مشکلی نداشتم با وکیل هم صحبت کردم گفت مشکلی نداره و به این مسائل در ایران آشنا هستن و حتما تو ترجمه ها میاد نگران نباش دوست عزیز
فقط یک بار تو ds230 باید ذکر بشه که اگه هم نگفتین همسرتون می تونن موقع مصاحبه بگن اصلاح کنن یا یه ds230 جدید بفرستین
امید به خدا مشکلی پیش نمی یاد استرس و نگرانی شما رو فکر میکنم همه ما داریم انتظار و صبر و دوری با هم خیلی سخته من احساس میکنم کارم اصلا هیچوقت درست نمی شه و منتظر اتفاقای خوب نیستم ولی چاره ای نیست جز امید و توکل به خدا
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Colonel ، omnia ، sepideh IR
(2013-08-27 ساعت 05:29)Colonel نوشته:  دوستان تو این پروسه کسی‌ بوده که refuse بشه تا بحال؟

امنیا عزیز اگه لطف کنی‌ این سوال رو از دوستانت تو سایت vj بپرسی‌ هم ممنون میشم

سلام کلنل جان من این سوال رو قبلنا از یه وکیل پرسیدم
اگه بخواد مشکلی پیش بیاد توی تائید اولیه مدارک توی uscis پرونده reject میشه در طی پروسه همچین امکانی وجود نداره مگر اینکه در طی پروسه و یا روز مصاحبه خدای نکرده اطلاعات جعلی و نادرست ارائه بشه و بفهمن که در این صورت در اکثر موارد دیگه هیچوقت امکان ورود به امریکا رو ندارن
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، romance33 ، Colonel ، sepideh IR
دوستای عزیز سلام
با توجه به اینکه الان همه این کتگوری کارنت هستند فعلن! چقدر بعد از اپروو شدن طول میکشه تا نامه مصاحبه بیاد؟ از روی امضا ها متوجه شدم حدود 7-8 ماه به طور متوسط طول میکشه تا اپروو بشه. بعدش باید یکی-دو ماهه نامه مصاحبه بیاد دیگه، نه؟!!!!!!!
من قراره برای نامزدم اقدام کمم. البته خودم هنوز در مراحل آخر و منتظر دریافت نامه مصاحبه خودم هستم.
ممنون میشم راهنمایی کنید
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: derakhtekhatereh ، Colonel ، romance33 ، sepideh IR
(2013-08-27 ساعت 09:13)saba.m نوشته:  
(2013-08-26 ساعت 23:19)Colonel نوشته:  سلام

کلنل جان نگران نباشین منم تغییری تو فامیلیم داشتم که تو توضیحات ذکر شده و تا الان که مشکلی نداشتم با وکیل هم صحبت کردم گفت مشکلی نداره و به این مسائل در ایران آشنا هستن و حتما تو ترجمه ها میاد نگران نباش دوست عزیز
فقط یک بار تو ds230 باید ذکر بشه که اگه هم نگفتین همسرتون می تونن موقع مصاحبه بگن اصلاح کنن یا یه ds230 جدید بفرستین
امید به خدا مشکلی پیش نمی یاد استرس و نگرانی شما رو فکر میکنم همه ما داریم انتظار و صبر و دوری با هم خیلی سخته من احساس میکنم کارم اصلا هیچوقت درست نمی شه و منتظر اتفاقای خوب نیستم ولی چاره ای نیست جز امید و توکل به خدا

صبا جان ممنونم ازت بابت دلگرمی‌ و توضیحات

من کل نگرانیم اینه که باید تا ماه دیگه برم فرانسه و به مدت ۳ ماه نیستم ، واسه همین اگه پرونده به مشکل بخوره و چیزی از من بخوان من در آمریکا نیستم که بتونم پیگیرش شم به مدت ۳ ماه

ولی‌ بازم ممنونم حداقل خیالم راحت شد که این مساله تغییر نام زیاد واسشون امنیتی نیست Smile

ایشالا که کار همه دوستان به خوبی‌ انجام شه به خصوص شما که از دلت بیشتر از دیگران خبر دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، romance33 ، sepideh IR
(2013-08-27 ساعت 11:48)شاپرک نوشته:  دوستای عزیز سلام
با توجه به اینکه الان همه این کتگوری کارنت هستند فعلن! چقدر بعد از اپروو شدن طول میکشه تا نامه مصاحبه بیاد؟ از روی امضا ها متوجه شدم حدود 7-8 ماه به طور متوسط طول میکشه تا اپروو بشه. بعدش باید یکی-دو ماهه نامه مصاحبه بیاد دیگه، نه؟!!!!!!!
من قراره برای نامزدم اقدام کمم. البته خودم هنوز در مراحل آخر و منتظر دریافت نامه مصاحبه خودم هستم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

مطمئن نیستم آیا منظورتونUSCIS هست یا NVC

ولی‌ پروسه به این صورت هست که به عنوانه مثال از وقتی‌ مدارکو به USCIS میفرستید ۷،۸ ماه بعد اپرو میشید و بعدش مدارک به NVC میره که اونجا هم باید چند وقتی‌ درگیره کارای اسپانسر و فرم‌های مربوطه باشید 864 و دوباره فرم‌هایDS-230 و پرداخت هزینه های لازمه که به صورت خوش بینانه ۵ ماه طول میکشه بد هم منتظره نامهٔ مصاحبه
در کل این پروسه هم متاسفانه بعضا با مواردی مثل چک لیست برخورد می‌کنید که زمان پروسه رو طولانی تر می‌کنه
پاسخ
ممنون کلنل عزیز از راهنماییتون1 من یه قسمت رو از قلم انداخته بودم... با این وصف دست کم 2 سال طول میکشه... دلمون رو خوش کرده بودیم 1 سال و نیمه ردیف میشه!! Sad
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
سلام دوستای گلم از اون جا که من ناباورانه طی 20 روز اپروو شدم انگار که همگی دوستانی که میخوان تازه مراحل رو شروع کنن باید خیلی خوشبینانه به این مساله نگاه کنن.امیدوارم که همگی کاراتون به خوبی پیش بره و زود همگی از این انتظارها بیایم بیرون.Big Grin
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، derakhtekhatereh ، حاجی واشنگتن
colonel جان من هم همیشه یه فکرهایی می آد تو سرم نکنه ال شه بل شه . ولی مثبت باشیم همه چی ایشالله برای هممون smoothly میره جلو . refuse هم فکر نمیکنم اگه تایید شه تو uscis مشکلی دیگه پیش بیاد .
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Colonel ، sepideh IR
سلام

یک سوال داشتم ما فرم ds3032 با پست فرستادیم و 88 $ آنلاین پرداخت کردیم فرم I 864با پست فرستادیم حالا من نگرانم آیا فرم DS3032 به دستشون رسیده یا نه چون با پست سفارشی همسرم نفرستاده بوده .

1- نباید Email می زدند وقتی فرم DS3032 به دستشون می رسید؟
2- از این مرحله به بعد با Email با ما تماس دارند یا پست برای پر کردن ds230 و پرداخت 230$ ؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: derakhtekhatereh ، romance33
سلام
بچه ها شماره ايى كه پايين فرم من هست اينه 3755238(800) ميتونيد راهنمايى كنيد شماره كامل با كد رو واسم بنويسيد من تماس ميگيرم يا ميگه شماره شما سوخته است يا ميگه تلفن شما مسدود است از خطهاى مختلف امتحان كردم مدام همين پيغام رو ميده من كلافه شدم چرا اين كيس نامبر من نمياد????
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان