کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2013-08-30 ساعت 21:41)derakhtekhatereh نوشته:  سلام
بچه ها شماره ايى كه پايين فرم من هست اينه 3755238(800) ميتونيد راهنمايى كنيد شماره كامل با كد رو واسم بنويسيد من تماس ميگيرم يا ميگه شماره شما سوخته است يا ميگه تلفن شما مسدود است از خطهاى مختلف امتحان كردم مدام همين پيغام رو ميده من كلافه شدم چرا اين كيس نامبر من نمياد????

NVC

0016033340700
پاسخ
خوب بلاخره زنگ زدم و شماره كيس نامبر رو گرفتم و كلى خوشحالم الان از اينكه دونستم چه خبره ممنون دوستم كلنرجان لطف كردى جالبه با تلفن اول و عرض نه دقيقه جواب دادن چقدرم خوش برخورد و با حوصله و مودب ??
پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، saba.m ، romance33
بچه ها اول كيس نامبرم اين سه حرف stk نوشته شده حدس ميزنيد كجا باشه؟خودم حدس ميزنم استكهلم باشه آيا از روى شماره كيس نامبر ميشه حدس زد مصاحبه چه زمانى برگذار ميشه؟آيا با اين تلفنى كه من زدم زودتر اورجينال شماره كيس مياد؟؟؟??
پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، romance33
(2013-08-31 ساعت 05:51)derakhtekhatereh نوشته:  بچه ها اول كيس نامبرم اين سه حرف stk نوشته شده حدس ميزنيد كجا باشه؟خودم حدس ميزنم استكهلم باشه آيا از روى شماره كيس نامبر ميشه حدس زد مصاحبه چه زمانى برگذار ميشه؟آيا با اين تلفنى كه من زدم زودتر اورجينال شماره كيس مياد؟؟؟??

Stockholm, Sweden

تبریک میگم

ایشالا باقی‌ مراحل کارتون هم به خوبی‌ و سریع انجام شه

در جواب سوالتون هم باید بگم ، به نظر من نه معلوم نمی‌شه

و سوال دوم هم ، جواب خیر هست. زمان خودش رو میبره که واستون پست کنن ،شما با زنگ زدن فقط زودتر به جوابتون رسیدید
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، romance33 ، derakhtekhatereh ، sepideh IR
(2013-08-31 ساعت 05:51)derakhtekhatereh نوشته:  بچه ها اول كيس نامبرم اين سه حرف stk نوشته شده حدس ميزنيد كجا باشه؟خودم حدس ميزنم استكهلم باشه آيا از روى شماره كيس نامبر ميشه حدس زد مصاحبه چه زمانى برگذار ميشه؟آيا با اين تلفنى كه من زدم زودتر اورجينال شماره كيس مياد؟؟؟??

مبارکه دوست عزیز
امیدوارم بقیه مراحل را به راحتی و خیلی سریع پشت سر بگذرونی.
STK همون Stockholm, Sweden است. شماره کیس نامبر فقط تاریخ و شماره ای است که پرونده تشکیل می شود و تعیین تاریخ مصاحبه هم بستگی به NVC داره و هم بستگی به شما که مدارک درخواستی آنها را درست و به موقع به دستشون برسونید.
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: derakhtekhatereh ، romance33 ، sepideh IR
ممنون از تبريكات همتون بچه ها دلم آروم گرفت مدام نروس شدم كه بله روند كار براى ديگران پيش ميره به جز من .به آقاى (دل گُنده)همسرم خبر دادم كلى هورا كشيدو گفت بلاخره طاقت نياوردى تا يكى دو ماه ديگه.آقاماپرس و جو ميكرديم همش ميگفت نگران نباش بى خيال باش كار روتين سادست انجام ميشه حالا هردومون خوشحاليم???
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، farbod_frz ، kamalir36 ، romance33
سلام دوستان،من خیلی نگرانم،نمیدونم چرا approve نمیشم.romance جان کمک!!!
شما در چه مرحله ای هستین؟
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
بچه های قدیمی !
کجایین ؟
چه خبر؟ کلنل صبا مهسا آلاله و ......
چرا همه چراغ خاموش دارن میرن (آ.م.ر.ی.ک.ا) همراهی کنید خبر بدین ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، romance33
(2013-08-31 ساعت 14:25)omnia نوشته:  بچه های قدیمی !
کجایین ؟

شما نیستین ،من آخرین پستی که گذاشتم 5 , 6 ساعت پیش بوده ،

خبری از کارات نشده هنوز؟
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، romance33 ، derakhtekhatereh
(2013-08-31 ساعت 14:25)omnia نوشته:  بچه های قدیمی !
کجایین ؟
من ایشالا مفصل می نویسم. اما فعلا بگم که این چند وقت خیلی چیزا اتفاق افتاد دیگه جالبترینش این بود روز مصاحبه من رو تو ایمیل بهم اشتباه گفته بودن و تو سایت درست بود که خودم چند روز بعد که چک کردم متوجه تناقض شدم و تقریبا همزمان ایمیلی دریافت کردم که اشتباه بوده تاریخ در ایمیل قبلی و تاریخ درست رو تائید کردن.

همه چیز درست پیشرفت اما مثل اکثر ایرانیا و کلا middle eastern های دیگه من هم دچار AP شدم و فعلا هستیم در خدمتتون.
گرچه انتظارش رو داشتم اما خوب بعد از دو سال انتظار، گرفتن یه خبر خوب می تونست خستگی رو بدر کنه هم روحی و هم جسمی که نشد. حتما خیره ( خوبه این جمله هست وگرنه تا حالا روانی شده بودم ).
اصلا دست و دلم به نوشتن نمیره و حالم گرفتس. کمی که بهتر شدم میام در مورد اینترویو و بقیه مسائل میگم.
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
[/quote]
من ایشالا مفصل می نویسم. اما فعلا بگم که این چند وقت خیلی چیزا اتفاق افتاد دیگه جالبترینش این بود روز مصاحبه من رو تو ایمیل بهم اشتباه گفته بودن و تو سایت درست بود که خودم چند روز بعد که چک کردم متوجه تناقض شدم و تقریبا همزمان ایمیلی دریافت کردم که اشتباه بوده تاریخ در ایمیل قبلی و تاریخ درست رو تائید کردن.

همه چیز درست پیشرفت اما مثل اکثر ایرانیا و کلا middle eastern های دیگه من هم دچار AP شدم و فعلا هستیم در خدمتتون.
گرچه انتظارش رو داشتم اما خوب بعد از دو سال انتظار، گرفتن یه خبر خوب می تونست خستگی رو بدر کنه هم روحی و هم جسمی که نشد. حتما خیره ( خوبه این جمله هست وگرنه تا حالا روانی شده بودم ).
اصلا دست و دلم به نوشتن نمیره و حالم گرفتس. کمی که بهتر شدم میام در مورد اینترویو و بقیه مسائل میگم.
[/quote]

mz جان خیلی خوبه که رفتی مصاحبه حداقلش اینه که راحت شدی و میدونی چند ماه دیگه بالاخره میری فقط یه خوان از هفت خوان مونده
ما ها اکثرا الان تو خوان 4 و 5 سردر گمیم Wink
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، derakhtekhatereh ، mz64 ، Colonel ، alaleh_al ، sepideh IR
mz عزیز همین که رفتی مصاحبه خیلی هم عالیه . کار دولتی یا سربازی داشتین ؟ شرح حال بده رفیق . مصاحبت کجا بود ...
ایشالله این نیز بگذرد.
من منتظر جواب چک لیستم هستم کلنل . شانس ماها قبلاً چکلیت یه هفته ای review میشد ولی الان همون 20 روز کاری زمان می بره ...
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، saba.m ، mz64 ، Colonel
(2013-08-31 ساعت 12:15)فاطمه نوری نوشته:  سلام دوستان،من خیلی نگرانم،نمیدونم چرا approve نمیشم.romance جان کمک!!!

سلام فاطمه جون.منم در انتظار NVC هستم.یکم صبر کن درست میشه.در ضمن تو رو خدا یه نگاهی به امضات بنداز .... من که ازش هیچی نمیفهممBig Grin
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-31 ساعت 16:17)romance33 نوشته:  
(2013-08-31 ساعت 12:15)فاطمه نوری نوشته:  سلام دوستان من خیلی نگرانم،نمیدونم چرا approve نمیشم.romance جان کمک!!!

سلام فاطمه جون.منم در انتظار NVC هستم.یکم صبر کن درست میشه.در ضمن تو رو خدا یه نگاهی به امضات بنداز .... من که ازش هیچی نمیفهممBig Grin

این امضای من واسه کیس خودم بود که واسه 2 سال پیشBig Grin
چشم درست میکنم،من میترسم که ی وقت ریجکت نشم چون تا حالا باید درست میشد
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
(2013-08-31 ساعت 16:32)فاطمه نوری نوشته:  
(2013-08-31 ساعت 16:17)romance33 نوشته:  
(2013-08-31 ساعت 12:15)فاطمه نوری نوشته:  سلام دوستان من خیلی نگرانم،نمیدونم چرا approve نمیشم.romance جان کمک!!!

این امضای من واسه کیس خودم بود که واسه 2 سال پیشBig Grin
چشم درست میکنم،من میترسم که ی وقت ریجکت نشم چون تا حالا باید درست میشد

فاطمه جان اینطور که من از امضاتون متوجه شدم منتظر اپرو شدن تو USCIS هستین اپرو شدن یک ماه خیلی به ندرت اتفاق میفته به طور نرمال بین 6 تا 8 ماه طول میکشه نگران نباشین حتما خیلی زود درست اپرو میشین
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان