کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2013-09-03 ساعت 21:51)omnia نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 21:37)alaleh_al نوشته:  دوستان بالاخره بعد از 20 روز ما هم کیس کامپلیت شدیم. چون این خبر رو با یک کاورشیت فرستاده بودن ما شک کردیم.
امروز زنگ زدیم و مطمئن شدیم که چیزی نیست و گفته باید منتظر تا زمان مصاحبه بدن و گفته که معلوم نیست چه زمانیه.
خدایا فقط زود باشه لطفا. اینقدر مارو نَکِش.

مباركه آلاله جان ، ايندفعه چند روز كاري طول كشيد ؟ من الان ١٨ روزه كه كلا فرستادم
ممنون برادر گرام. دقیقا سر 20 روز. ظهر روز بیستم.
منتظر خبرای خوب باش.Big Grin
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: alitg ، sepideh IR ، romance33
20 روز از چه روزي هيجان دارم بهم بگو....تحملش رو دارم . ٢٠ روز كاري ؟ چندم فرستادي شما ؟ من ١٦ آگوست ارسال كردم ...
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-09-03 ساعت 21:37)alaleh_al نوشته:  دوستان بالاخره بعد از 20 روز ما هم کیس کامپلیت شدیم. چون این خبر رو با یک کاورشیت فرستاده بودن ما شک کردیم.
امروز زنگ زدیم و مطمئن شدیم که چیزی نیست و گفته باید منتظر تا زمان مصاحبه بدن و گفته که معلوم نیست چه زمانیه.

مبارکه دوست عزیز
امیدوارم که بقیه مراحل را هم به همین زودی و با موفقیت سپری کنید.
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، alaleh_al ، romance33
دوستان من برنده لاتری 2013 هستم و شوهرم و بچه 2 ساله ام ویزا گرفتند ولی مراحل اداری من هنوز تموم نشده میترسم اخر سپتامبر بشه و نیاد میخواهم از حالا با یک وکیل خوب صحبت کنم که اگر لازم شد همسرم که دو سه هفته دیگه باید بروند آمریکا اقدامات لازم را انجام بدهند ممنون میشم با پیام خصوصی یک وکیل خوب به من معرفی کنید .
سه نفر/آنکارا/اول اوریل/کلیرنس/نه سوالی/ستاره دارکلیرشدن در 26 جولای /کلیر خودم بعد از 168 روز نفس گیردر 17 سپتامبر/ ارواین کالیفرنیا/ورود 26 سبتامبر/دریافت گرین کارد 23 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
مبارکه ایشالا به زودی زود خبرهای بهترRolleyes
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، alaleh_al ، romance33
سلام omina جان
شما 16 آکوست فرم ds230 رو فرستادی به همراه 230$ ؟ چون ما 25 آگوست فرم i864 فرستادیم فعلا باید اول منتظر درخواست ds 230 باشیم و بعدش 20 روز کاری منتظر باشیم تا کیس کامل بشه تو nvc ؟
پاسخ
نه فربد جان من جواب چک لیست رو دادم . i864 و ds 230 رو می تونین به صورت موازی جلو ببرین . فقط پیش نیاز ds230 فرم choise of agent هستش . سوالی بود بگو ...
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، حاجی واشنگتن
چه جوری به صورت موازی جون 230 $ که اصلا از ما که فعلا نخواستن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
این دو پروسه می تونه به صورت موازی بره جلو ...

همون یدگه هر موقع که choice of address اپروو بشه ازتون می خوان . فرم ds3032 رو فرستادین ؟
پاسخ
بله ما فرم ds3032 رو فرستادیم همون موقع تو $online payment 88 گزینه را انتخاب کردیم و پرداخت کردیم و بعد از 2 روز در سایت نوشت PAIED و بعد از cover sheet هم پرینت گرفتم به همراه i864 فرستادیم
ولیکن اون زمان گزینه 230$ و ds230 نمی شد انتخاب کرد که پرداخت کنیم و این پروسه را انجام بدیم

حال دوستان میگن بعد از 20 روز که I864 را فرستادین درخواست می کنن که 230$ را پرداخت و DS230 را بفرستید اگر راهنمای بکنید ممنون می شم .
پاسخ
و اینکه جوابی از NVC مبنی بر اینکه CHOISE of address اپروو شده به ما ندادن
پاسخ
تشکر کنندگان:
میگم که وقتی فرم ds3032 رو ارسال کردی که جدیداً عوض شده و به DS261 که آنلاین هست تبدیل شده و وقتی اپروو شد 230 دلار رد ازتون می خوان .
پکیج ساپورت رو فرستادی ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33
مرسی
از راهنمایی شما
بله پکیج ساپورت فرستادیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
230 دلار زمانی میشه پرداخت کرد که یس3032 اپروو بشه . شما کی فرستادین ؟ اگه بیشتر از ذو هفتس باید زنگ بزنی بهشون یا عین همون ایمیل(اگه ایمیل زدی ) با موضوع SUPERVISOR REVIEW بفرستی ...
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، حاجی واشنگتن
ما 20 آگوست با پست فرستادیم ایمیل نکردیم پس باید approve می شده؟ با ایمیل می گن اپرو شده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان