کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
[/quote]
از کجا باید بفهمم کی وارد سیستم شده؟
[/quote]

وقتیکه کانفمیشن نامبر رو وارد سایت کنید معلوم میشه.تاریخی که نوشتن مدرک دستمون رسیده همون هستش
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، حاجی واشنگتن
(2013-09-14 ساعت 22:39)alitg نوشته:  
(2013-09-14 ساعت 19:04)omnia نوشته:  مهم اینه که کی وارد سیستم بشه . از اون روز حساب میشه .
از کجا باید بفهمم کی وارد سیستم شده؟

علی جان تنها راهش تلفن کردنه که بهتون میگن کی وترد سیتمسون شده . ولی معمولاً 2 روز بعد از اینکه دریافت می کنن وارد سیستم میشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، alitg ، romance33
سلام

1- کارت ملی سفارت آنکارا از شما خواست ؟ مال من اعتبارش تموم شده مهمه اعتبارش؟ گفتند 2 ماه طول میکشه جدید بگیرمSad
2- فرم civil document که به nvc فرستادین ترجمه کارت پایان خدمت یا معافیت را باید بفرستیم؟ از پست های قدیم گفتن نمی خواد برای ایرانیا فقط حتما سفارت ببرین...

مرسی اگر راهنمایی کنید.
و من نمیتونم امضا بزارم تو سایت مهاجر سرا ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-09-16 ساعت 10:53)farbod_frz نوشته:  سلام

1- کارت ملی سفارت آنکارا از شما خواست ؟ مال من اعتبارش تموم شده مهمه اعتبارش؟ گفتند 2 ماه طول میکشه جدید بگیرمSad
2- فرم civil document که به nvc فرستادین ترجمه کارت پایان خدمت یا معافیت را باید بفرستیم؟ از پست های قدیم گفتن نمی خواد برای ایرانیا فقط حتما سفارت ببرین...

مرسی اگر راهنمایی کنید.
سلام دوست عزیز از ما هم کارت ملی رو توی چک لیست خواستن و ما موقع مصاحبه همراهمون نبود و اصلاً نخواستن ومشکلی هم پیش نیومد ولی دوستان در تاپیک لاتاری های 2013 این مساله رو توضیح دادن که از جایی 3 روزه راحت گرفتن.سوال 2 شما رو نمیدونم.در رابطه با امضا هم باید ارسال هاتون به حد نصاب برسه تا بتونید امضاء بگذارید.موفق باشید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
مگه نگفتن کارت ملی ها فعلاً اعتبار داره ؟
بعد مگه romance شما مصاحبه رفتین !
پاسخ
omina جان والا گفتن اعتبار داره ولی خوب تو ترجمه می زنه expaire شده حالا بیا توضیح بده والا به خدا اعتبار داره از این نگرانم

romance جان ماشالا این لاتاریها که یک صفحه دو صفحه نیست تاپیک هاشون می تونی لطفا لینک و بزاری

جالب اینکه ما از document های خودمون کارت ملی رو در آوردیم گفتم نگن اعتبار ندارهSad( ...Smile)

در ارتباط با کارت سربازی کسی نظری نداره......

مرسی از راهنماییتون مجدد
پاسخ
(2013-09-16 ساعت 11:08)omnia نوشته:  مگه نگفتن کارت ملی ها فعلاً اعتبار داره ؟
بعد مگه romance شما مصاحبه رفتین !

سلام امنیا جون منم تجربه مصاحبه رو دارم ولی واسه شوهرم همه کاراش رو خودم انجام دادم از صد تا وکیل بهترBig Grin تمام استرس هاشم حسابی 2 بار کشیدم.....حالا هم نوبت خودمه مگه امضاء مو ندیدی ؟Big Grin نوشتم و این داستان ادامه دارد.....من همه جا رفتم از مدیکال و سفارت و ... فقط توی سفارت نرفتم و آفیسر رو از نزدیک ندیدم که ایشالا اونم قسمت شه... یا نصیب و یا قسمت(البته با لهجه اصفهانی ببخونینش)Big GrinBig GrinBig Grin

(2013-09-16 ساعت 11:36)farbod_frz نوشته:  omina جان والا گفتن اعتبار داره ولی خوب تو ترجمه می زنه expaire شده حالا بیا توضیح بده والا به خدا اعتبار داره از این نگرانم

romance جان ماشالا این لاتاریها که یک صفحه دو صفحه نیست تاپیک هاشون می تونی لطفا لینک و بزاری

جالب اینکه ما از document های خودمون کارت ملی رو در آوردیم گفتم نگن اعتبار ندارهSad( ...Smile)

در ارتباط با کارت سربازی کسی نظری نداره......

مرسی از راهنماییتون مجدد

اگه بتونم خودمم پیداش کنمBig Grin رو چشمم.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، omnia
(2013-09-16 ساعت 10:53)farbod_frz نوشته:  سلام

مرسی اگر راهنمایی کنید.
سلام،
از کارت ملی رو نخواستن اما با خودم هم اصل و هم ترجمه اش رو برده بودم مال من هم اکسپایر شده.
کارت معافیتم رو ازم خواستن که ببرم سفارت و اونجا هم ازم خواستن. یادم نیست که تو مدارک واسه NVC ترجمش رو فرستادم یا نه.
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، farbod_frz
سلام بچه ها من تازه عضو شدم یه سوال داشتم من همسرم گرین کارت داره باید دقیقا چکار کنم وکیل بگیرم
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
(2013-09-17 ساعت 22:23)tico نوشته:  سلام بچه ها من تازه عضو شدم یه سوال داشتم من همسرم گرین کارت داره باید دقیقا چکار کنم وکیل بگیرم

سلام دوست عزیز خوش اومدی.شما هم میتونید خودتون کارهاتون رو انجام بدین هم میتونین وکیل بگیرن.سوالی بود در خدمتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، حاجی واشنگتن
بچه ها می خواین لطفاً حضور داشته باشین ؟ چرا پس سوت و کوره اینجا . درست نیست آخه . بله با شمام برادر و خواهر عزیز . amoo omnia منتظره...
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، mz64 ، Colonel ، romance33 ، mohamadtj
(2013-09-19 ساعت 10:00)omnia نوشته:  بچه ها می خواین لطفاً حضور داشته باشین ؟ چرا پس سوت و کوره اینجا . درست نیست آخه . بله با شمام برادر و خواهر عزیز . amoo omnia منتظره...

قضیه اینه که ادمین مهاجرسرا پست‌های نامربوط رو پاک می‌کنه(که به نظرم کار مفیدی هست ) ، برای همین حرفی‌ واسه گفتن نمیمونه مگر اطلاعات رسانی یا جواب دادن به سوال‌های احتمالی‌ . یا اطلاع دادن وضعیت پرونده‌ها که تا الان همه منتظرن و چیزی واسه گفتن نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، omnia ، romance33 ، حاجی واشنگتن
(2013-09-19 ساعت 10:00)omnia نوشته:  بچه ها می خواین لطفاً حضور داشته باشین ؟ چرا پس سوت و کوره اینجا . درست نیست آخه . بله با شمام برادر و خواهر عزیز . amoo omnia منتظره...
منم خبر خاصی ندارم فعلا امنیا جان جز اینکه چندبار آپدیت شده کیسم که اونم چیزه خاصی نیست احتمالا اشتباهی لای پروندرو باز کردن دیدن کیس لاتری نیست گذاشتن کنار Wink
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، sepideh IR ، romance33
(2013-09-19 ساعت 12:01)mz64 نوشته:  
منم خبر خاصی ندارم فعلا امنیا جان جز اینکه چندبار آپدیت شده کیسم که اونم چیزه خاصی نیست احتمالا اشتباهی لای پروندرو باز کردن دیدن کیس لاتری نیست گذاشتن کنار Wink

مطمئن باش سرعتشون خیلی میره بالاتر بعد سپتامبر . یعنی از دوشنبه چون هر کسیو بخوان کلیر کنن تا الان کرده بودن .
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، mz64 ، romance33

سلام امنیا جان من هم منتظر NVCهستم که کیس نامبر بده اگه تا هفته آینده خبری نشه ازشون باید تماس بگیرم.شاد باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، حاجی واشنگتن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان