کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
بله آقا من تو پيغانخ صوصي برات هورااااااااا كشيدم ، كيس كامپيليت شدي فقط بايد نقص مداركو با خودت ببري سفارت ، شيريني بده يالله .
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، sib 24 ، alitg ، alaleh_al ، sepideh IR ، shiraz mamali
(2013-09-20 ساعت 11:23)alaleh_al نوشته:  علی و کلنل عزیز چه خبر؟ باز همه استندبای شدن.
دایی من هفته ی پیش رفت آمریکا پیش شوهرم. از وقتی اونها رفتن ما دوتا بیشتر عزا گرفتیم. از رفتنشون خوشحالم ولی نمی دونم چرا تاثیر منفی می زاره.
در هر صورت وقتی من برم خوبه تنها نیستم.
برای صبا هم خیلی ناراحتم. می فهمم چه حالی داره. کلا تو فکرشم. کاش همه چیز برای همه زود درست شه.
صبا جونی برات پیش امام رضا شاکی شدم. قربونت برم .

برای من که هنوز خبری نیست ولی‌ راستش یه هفته هست زنگ نزدم ، خیلی‌ این روزها شلوغه سرم ، ۹ روز که سر کارم پشت سر هم ، ایشالا (اگه خدا بخواد) دوشنبه زنگ میزنم خبر خوب می‌شنوم

(2013-09-21 ساعت 17:12)alitg نوشته:  
(2013-09-21 ساعت 16:18)alitg نوشته:  
(2013-09-21 ساعت 08:57)omnia نوشته:  یعنی چی ؟ برای بار چندم چک می خوری ؟ می تونی متن چک لیستتو کپی کنی کمکت کنم ؟
آره امنیا جان برات میفرستم ببین
الان که با دقت میخونم یجورایی گفته کامل شده اینارو زمان مصاحبه درست کن بیار

تبریک علی‌ جان ، ایشالا به سلامتی باقی‌ کارها هم به خوبی‌ پیش بره
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، romance33 ، sepideh IR ، alaleh_al ، shiraz mamali
كلنل جان ديگه نوبت شما و صبا هستش ، به اميد خبراي خوب
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Colonel ، sepideh IR ، alaleh_al ، shiraz mamali ، alitg
سلام دوستان گلم.سوالم اينه كه اگه كسي مثلا امروز با شخصي كه گيرين كارت(لاتاري)داره ازدواج بكنه چه زماني طول ميكشه كه طرف بخوات همسرش رو ببره آمريكا؟؟؟؟؟؟؟؟
آيا اون قانون جديد تصويب شده كه ميگن 8و9ماه بيشتر طول نميكشه؟؟
سپاس فراوان
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: khmp
(2013-09-22 ساعت 07:54)Colonel نوشته:  
(2013-09-20 ساعت 11:23)alaleh_al نوشته:  علی و کلنل عزیز چه خبر؟ باز همه استندبای شدن.
دایی من هفته ی پیش رفت آمریکا پیش شوهرم. از وقتی اونها رفتن ما دوتا بیشتر عزا گرفتیم. از رفتنشون خوشحالم ولی نمی دونم چرا تاثیر منفی می زاره.
در هر صورت وقتی من برم خوبه تنها نیستم.
برای صبا هم خیلی ناراحتم. می فهمم چه حالی داره. کلا تو فکرشم. کاش همه چیز برای همه زود درست شه.
صبا جونی برات پیش امام رضا شاکی شدم. قربونت برم .

برای من که هنوز خبری نیست ولی‌ راستش یه هفته هست زنگ نزدم ، خیلی‌ این روزها شلوغه سرم ، ۹ روز که سر کارم پشت سر هم ، ایشالا (اگه خدا بخواد) دوشنبه زنگ میزنم خبر خوب می‌شنوم

(2013-09-21 ساعت 17:12)alitg نوشته:  
(2013-09-21 ساعت 16:18)alitg نوشته:  
(2013-09-21 ساعت 08:57)omnia نوشته:  یعنی چی ؟ برای بار چندم چک می خوری ؟ می تونی متن چک لیستتو کپی کنی کمکت کنم ؟
آره امنیا جان برات میفرستم ببین
الان که با دقت میخونم یجورایی گفته کامل شده اینارو زمان مصاحبه درست کن بیار

تبریک علی‌ جان ، ایشالا به سلامتی باقی‌ کارها هم به خوبی‌ پیش بره
ممن.ن کلنل عزیز ایشالا شما و صبای عزیز هم زودتر به جمع منتظران مصاحبه بپیوندین
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، sepideh IR ، mz64 ، alaleh_al ، romance33
(2013-09-22 ساعت 12:32)shiraz mamali نوشته:  سلام دوستان گلم.سوالم اينه كه اگه كسي مثلا امروز با شخصي كه گيرين كارت(لاتاري)داره ازدواج بكنه چه زماني طول ميكشه كه طرف بخوات همسرش رو ببره آمريكا؟؟؟؟؟؟؟؟
آيا اون قانون جديد تصويب شده كه ميگن 8و9ماه بيشتر طول نميكشه؟؟
سپاس فراوان

دوست عزیز این هنوز لایحه هستش و تصویب نشده که قانون بشه.ولی همه ما امیدواریم.موفق باشید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، sepideh IR ، shiraz mamali ، حاجی واشنگتن
It was around 8.00 PM Eastern time when I called NVC , I was about to give up cause it took more than 30 minutes to answer my call, suddenly Aaron (NVC staff) asked me about our information , then he told me a sentence that I have been waiting for a long time to hear
Welcome aboard (case completed ) Thank God
پاسخ
تشکر کنندگان: mz64 ، alaleh_al ، omnia ، romance33 ، studpk ، sepideh IR ، alitg ، lottory
(2013-09-24 ساعت 04:49)Colonel نوشته:  It was around 8.00 PM Eastern time when I called NVC , I was about to give up cause it took more than 30 minutes to answer my call, suddenly Aaron (NVC staff) asked me about our information , then he told me a sentence that I have been waiting for a long time to hear
Welcome to the board (case completed ) Thank God

تبریک کلنل عزیز ایشالا بزودی روز اینترویو براتون مشخص بشه.
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، alaleh_al ، romance33 ، sepideh IR
(2013-09-24 ساعت 05:26)mz64 نوشته:  
(2013-09-24 ساعت 04:49)Colonel نوشته:  It was around 8.00 PM Eastern time when I called NVC , I was about to give up cause it took more than 30 minutes to answer my call, suddenly Aaron (NVC staff) asked me about our information , then he told me a sentence that I have been waiting for a long time to hear

تبریک کلنل عزیز ایشالا بزودی روز اینترویو براتون مشخص بشه.

ممنونم Mz عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، farbod_frz ، sepideh IR ، mz64
امروز که دیدم تاپیک به روز شده حدس زدم از یکی از بچه ها خبری شده. وقتی داشت باز می شد پیج یادم افتا فقط کلنل موندن.
واقعا تبریک زیاد شما توی این تاپیک فکر کنم اولین نفر زیر 2سال هستید که کاراتون اکی شده. دیگه پرچم دارین ها.
طرف دار زیاد دارین توی همین مسیر که هستیم بمونین.Rolleyes
مهدی جان از کارای شما چه خبر چند روز شد تا امروز که منتظر هستید؟
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، romance33 ، sepideh IR ، mz64 ، حاجی واشنگتن
(2013-09-24 ساعت 09:32)alaleh_al نوشته:  
امروز که دیدم تاپیک به روز شده حدس زدم از یکی از بچه ها خبری شده. وقتی داشت باز می شد پیج یادم افتا فقط کلنل موندن.
واقعا تبریک زیاد شما توی این تاپیک فکر کنم اولین نفر زیر 2سال هستید که کاراتون اکی شده. دیگه پرچم دارین ها.
طرف دار زیاد دارین توی همین مسیر که هستیم بمونین.Rolleyes
مهدی جان از کارای شما چه خبر چند روز شد تا امروز که منتظر هستید؟

ممنونم آلاله جان،

تو این مدت کل کارا بر عهده من بوده و به هر حال دیر یا زود انجامشون دادم ولی‌ نگرانیم از اینه که باقیش با همسرم هست و اون هم خیلی‌ استرس داره ، زبان ترکی و انگلیسی‌ بلد نیست و فقط فارسی و فرانسوی میدونه. از همین امروز که فهمید وقت مصاحبه(به امید خدا) نزدیکه استرس گرفته . کم کم دیگه باید برم به تاپیک‌های دیگه هم سر بزنم چون اطلاع رسانی واسه چگونگی زدن وااکسن‌ها و وقت مدیکال در ترکیه خرید بلیت و کلا همچی‌ با من هست ، ایشون فقط قراره تشریف ببرن سفارت Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، romance33 ، sepideh IR ، alaleh_al ، Saeedv13 ، حاجی واشنگتن
کلنل جان به اندازه روزی که خودم complete شدم خوشحالم برات . اینجور که مطالعه کردم interview letter از هفته آخر هر ماه می آد بیرون . بعید نیست هممون جمعه یا دوشنبه خوشحالی کنیم . فقط جای صبا خالیه Sad خیلی خالی . براش دعا می کنیم. پس قرار ما : زمان 27 سپتامبر به مدت یک هفته.
مکان : تاپیک ***ازدواج با کسی که گرین کارت دارد*** .
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Colonel ، sepideh IR ، alaleh_al ، alitg

با اجازه کلنل:هوررررررررررررررررررررررررررراااااااا.مبارکه دوست عزیز ایشالا که وقت سفارت و مصاحبه هم به زودی وخوشی میاد وسپری میشه.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، sepideh IR ، حاجی واشنگتن
(2013-09-24 ساعت 10:23)omnia نوشته:  کلنل جان به اندازه روزی که خودم complete شدم خوشحالم برات . اینجور که مطالعه کردم interview letter از هفته آخر هر ماه می آد بیرون . بعید نیست هممون جمعه یا دوشنبه خوشحالی کنیم . فقط جای صبا خالیه Sad خیلی خالی . براش دعا می کنیم. پس قرار ما : زمان 27 سپتامبر به مدت یک هفته.
مکان : تاپیک ***ازدواج با کسی که گرین کارت دارد*** .

ممنونم امنیا جان

لطف داری به من ، واقعاً که جای صبا خالیه ایشالا که همین امروز و فردا خبرای خوب ازش بشنویم
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، sepideh IR ، mz64
کلنل جان تبریک برای کامپلیت شدن ایشالا زود تر برین مصاحبه ......Smile))))

امروز ما هم check list خوردیم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Colonel ، sepideh IR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان