کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2013-09-30 ساعت 12:43)omnia نوشته:  بچه ها توی thread های انگلیسی زبان یه حرفایی از government shutdown زده میشه که خدا کنه واقعیت نداشته باشه وگرنه کلی می افته عقب همه چیز .
همه این دعواهاشون بخاطر Obamacare هست. اوباما میخواد قوانین بهداشت و درمان رو بهبود ببخشه و جمهوری خواها در سنا و کنگره نمیذارن و میخوان به تعویق بندازن. زمان کلینتون هم Government shutdown اتفاق افتاد برای دو هفته و اندی. تا امروز آخر وقت معلوم میشه.
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، romance33 ، حاجی واشنگتن
این متن رو بخونید. تاثیراتی که Government shutdown داره در طولانی مدت. امیدوارم این اتفاق نیفته و اگر هم افتاد طولانی نباشه...
The Costs of Government Shutdowns

The first of the two government shutdowns in 1995-1996 lasted only six days, from November 14 to November 20. Following the six-day shutdown, the Clinton administration released an estimate of what the six days of an idled federal government had cost.
Lost Dollars: The six-day shutdown cost taxpayers about $800 million, including $400 million to furloughed federal employees who were paid, but did not report to work and another $400 million in lost revenue in the four days that the IRS enforcement divisions were closed.
Inconvenienced Citizens
Medicare: Some 400,000 newly eligible Medicare recipients were delayed in applying for the program.
Social Security: Claims from 112,000 new Social Security applicants were not processed. 212,000 new or replacement Social Security cards were not issued. 360,000 office visits were denied. 800,000 toll-free calls for information were not answered.
Healthcare: New patients were not accepted into clinical research at the National Institutes of Health (NIH) clinical center. The Centers for Disease Control and Prevention ceased disease surveillance and hotline calls to NIH concerning diseases were not answered.
Environment: Toxic waste clean-up work at 609 sites stopped as 2,400 Superfund workers were sent home.
Law Enforcement and Public Safety: Delays occurred in the processing of alcohol, tobacco, firearms, and explosives applications by the Bureau of Alcohol, Tobacco, and Firearms; work on more than 3,500 bankruptcy cases reportedly was suspended; cancellation of the recruitment and testing of federal law enforcement officials reportedly occurred, including the hiring of 400 border patrol agents; and delinquent child-support cases were delayed.
US Veterans: Multiple veterans' services were curtailed, ranging from health and welfare to finance and travel.
Travel: 80,000 passport applications were delayed. 80,000 visas were delayed. The resulting postponement or cancellation of travel cost U.S. tourist industries and airlines millions of dollars.
National Parks: 2 million visitors were turned away from the nation's national parks resulting in the loss of millions in revenue.
Government-backed Loans: FHA mortgage loans worth more than $800 million to more than 10,000 low-and-moderate-income working families were delayed.
How a Government Shutdown Might Affect You

As directed by the Office of Management and Budget (OMB), the federal agencies now maintain contingency plans for dealing with government shutdowns. The emphasis of those plans is to determine which functions should continue. Most notably, the Department of Homeland Security and its Transportation Security Administration (TSA) did not exist in 1995 when the last long-term government shutdown took place. Due to the critical nature of their function, it is highly likely that the TSA would continue to function normally during a government shutdown.

Based on history, here is how a long-term government shutdown might impact some government-provided public services.
Social Security: Benefit checks would probably keep coming, but no new applications would be accepted or processed.
Income Tax: The IRS will probably stop processing paper tax returns and refunds.
Border Patrol: Customs and Border Patrol functions will probably continue.
Welfare: Again, the checks would probably continue, but new applications for Food Stamps might not be processed.
Mail: The U.S. Postal Service supports itself, so mail deliveries would continue as usual.
National Defense: All active duty members of all branches of all armed services would continue duty as usual, but might not get paid on time. More than half of the Defense Department's 860,000+ civilian employees would also work, the others sent home.
Justice System: Federal courts should remain open. Criminals will still be chased, caught, prosecuted and thrown in federal prisons, which would still be operating.
Farms/USDA: Food safety inspections will probably continue, but rural development, and farm credit and loan programs will probably close down.
Transportation: Air traffic control, TSA security personnel, and the Coast Guard will remain on the job. Applications for passports and visas may not be processed.
National Parks/Tourism: Parks and forests will probably close and visitors told to leave. Visitor and interpretive centers will be closed. Non-volunteer rescue and fire control services might be shut down. National monuments and most historic sites will probably be closed. Parks police will probably continue their patrols.
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، studpk ، romance33 ، amjad ، حاجی واشنگتن
منم خبر فارسی رو می زارم.

دولت آمریکا در آستانه تعطیلی
کد خبر: ۳۴۸۰۵۱تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۷ - 30 September 2013
دولت آمریکا کمتر از 24 ساعت وقت دارد تا برای نجات از خطر تعطیلی و توقف کار ناگزیر، راهی برای حل اختلافات سیاسی خود با جمهوری خواهان در کنگره بیابد.

به گزارش ایسنا، روز یکشنبه جمهوری خواهان مجلس نمایندگان که کنترل این نهاد را بر عهده دارند با رای به قطع بودجه برنامه بیمه درمانی باراک اوباما راه را برای تعطیلی دولت او هموار کردند.

"تعطیلی دولت" زمانی روی می‌دهد که قانون‌گذاران آمریکایی نتوانند بر روی بودجه مالی برای سال مالی جدید به توافق برسند در نتیجه زمانی که بودجه کافی وجود نداشته باشد، دولت آنریکا می‌تواند خدمات غیرضروری را در ابتدای سال مالی جدید متوقف کند.

دولت باید بتواند پیش از نیمه شب دوشنبه یعنی حدود 24 ساعت دیگر بر سر یک سیاست تازه در هزینه کرد خود به توافق برسد. در غیر این صورت خدمات غیرضروری دولت، متوقف خواهد شد و کارکنان این مراکز خدماتی مرخصی بدون حقوق اجباری خواهند گرفت.

اوایل روز یکشنبه مجلس نمایندگان نسخه‌ای تغییر یافته از طرح بودجه مجلس سنا را با حذف بودجه برنامه بیمه درمانی تصویب کرد.

هری رید، رییس اکثریت دموکرات مجلس سنا گفته است سنا طرح مصوبه مجلس نمایندگان را رد خواهد کرد.

به گزارش بی.بی.سی از آنجا که مجلس سنا زودتر از دوشنبه بعداز ظهر جلسه‌ای نخواهد داشت، تنها چند ساعت برای تصویب طرح تازه ای که قانون بیمه درمانی را تهدید نکند وقت خواهد بود.

سناتور رید گفته است "پس از هفته‌ها بازی سیاسی بی ثمر جمهوری خواهان، ما هنوز در خانه اولیم."

وی افزود تلاش جمهوری خواهان برای تغییر مصوبه سنا، که برنامه بیمه درمانی را یک سال دیگر به تاخیر می‌اندازد، بی‌معنی و بی‌هدف است.

جی کارنی، سخنگوی کاخ سفید از قول باراک اوباما، رییس جمهوری این کشور گفت: هر عضو حزب جمهوری خواه که به این طرح رای بدهد، به تعطیلی دولت رای داده است.

کارنی در عین حال تاکید کرده رییس جمهوری آمریکا در صورت تصویب شدن طرح، آن را وتو خواهد کرد.

مجلس سنا در کنترل دموکرات‌های هم حزبی رییس جمهوری آمریکاست در حالی که جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان اکثریت دارند.

تعطیلی قریب الوقوع دولت، که اولین توقف کار دولت در ۱۷ سال گذشته خواهد بود یکی از دو بحران سیاسی است که دولت پیش رو دارد.

روز هفدهم اکتبر، مجوز قرض گیری وزارت دارایی بابت پرداخت تعهدات مالی‌اش منقضی می‌شود مگر اینکه کنگره یک بار دیگر با افزایش "سقف بدهی" دولت موافقت کند.

روز جمعه اوباما از جمهوری خواهان مجلس نمایندگان خواست با تمدید سقف بدهی دولت موافقت کنند و از آنها خواست "به خاطر نرسیدن به 100 درصد خواسته‌هایشان همه چیر را به هم نزنند."

اوباما گفت: "اگر این کشور در پرداخت بدهی‌هایش عقب بیافتد، تاثیری مخرب بار اقتصاد جهان خواهد داشت. رای دادن به اینکه وزارت دارایی بتواند حساب‌هایش را صاف کند، امتیازدهی به من نیست. هیچ کس حق ندارد به اقتصاد کشور ضربه بزند، آنهم صرفا به این دلیل که چند فقره قانون را نمی‌پسندد."

اوباما قانون بیمه درمانی را "کاری تمام شده" خواند و گفت تلاش‌های جمهوری خواهان برای لغو این قانون به جایی نمی‌رسد.

اگر دولت آمریکا تعطیل شود چیزی بیش از دو میلیون نفر از کارکنان دولت مجبور می‌شوند کار را متوقف کنند.

پارک‌های ملی و موزه‌های سمیتسونین در واشنگتن بسته خواهند شد، پرداخت مقرری سربازان قدیمی جنگ و بازنشستگان به تاخیر می‌افتد و تقاضاهای ویزا و گذرنامه معطل می‌ماند.

برنامه‌های ضروری دولت مثل کنترل ترافیک پرواز و بازرسی‌های غذایی ادامه می‌یابد.

وزارت دفاع به کارکنان خود گفته اعضای نظامی این وزارت خانه به کارهای معمول خود ادامه می‌دهند اما بخش عمده‌ای از کارکنان غیرنظامی وزارت دفاع مجبور به ماندن در خانه‌اند.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، mz64 ، studpk ، romance33
سلام دوستان عزیز و حرفه ای در این زمینه Wink
راستش من یک سوالی دارم که با خوندن این فروم، فکر میکنم درست ترین جواب رو توی اینجا بگیرم ایشاله!
من امسال برنده شدم، بصورت مجرد تقریبا 2 ماه پیش فرم های اولیه رو پست کردم، تو این مدت ازدواج کردم، همسرم سربازه و تا حدودا 2 سال دیگه نمیتونه از کشور خارج بشه ( یعنی نه برای مصاحبه و نه برای ورود به آمریکا) Sad
تصمیم ما اینه که : من خودم کارها رو تا ورود به آمریکا بکنم، بعد از گرفتن گرین کارت از اونجا درخواست F2A بدم براش و تا کارهای پروندش جور بشه سربازیشم ایشاله تمومه و میاد دیگه (با توجه به ویزا بولتن جدید که دیگه زمان صبر کردن هم کمتر شده)...
خواستم با دوستان چک کنم که 1- این روند درسته؟
2- آیا الان با توجه به اینکه نمیتونه بیاد برای مصاحبه، فرم های DS-320 و اینارو پر کنم و بفرستم برای KCC؟ لازمه اصلا؟!

بسیار ممنون پیشاپیش
پاسخ
تشکر کنندگان:
با اين خبر به ياد اون ترانه افتادم البته همين قسمتش بخت منم تو خوابه واقعا زندگى غير قابل بيش بينى من احتمال اين ضد حال و نميدادم تازه كلى هم برنامه ريزى براى تخليه منزلم داشتم ?
اميدوارم اوضاع بدتر نشه واقعا چرا بايد اين اتفاق زمان پيش رفتن پرونده ما بشه?
به جز اميد داشتن و صبورى كردن كارى نميشه از پيش برد?
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان: mz64 ، alaleh_al ، romance33
(2013-09-30 ساعت 15:01)sepideh IR نوشته:  با اين خبر به ياد اون ترانه افتادم البته همين قسمتش بخت منم تو خوابه واقعا زندگى غير قابل بيش بينى من احتمال اين ضد حال و نميدادم تازه كلى هم برنامه ريزى براى تخليه منزلم داشتم ?
بهترین کار زندگی کردن به روال عادی اصلا از اول نباید به رفتن زود هنگام دلبست من همین الان 5 تا کارتون بزرگ برای فریت بسته بندی شده دارم از 3 4 ماه پیش ببینین چه خوشخیال بودم. الان سر عقل اومدم دارم میرم سر کار. باید بیخیالی طی کرد.
یه چیز دیگه اینکه تا بحال آمریکا 17 بار Government Shutdown رو تجربه کرده. اولین بارشون نیست!
https://en.wikipedia.org/wiki/Government..._shutdowns
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، omnia ، romance33 ، حاجی واشنگتن
(2013-09-30 ساعت 15:10)mz64 نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 15:01)sepideh IR نوشته:  با اين خبر به ياد اون ترانه افتادم البته همين قسمتش بخت منم تو خوابه واقعا زندگى غير قابل بيش بينى من احتمال اين ضد حال و نميدادم تازه كلى هم برنامه ريزى براى تخليه منزلم داشتم ?
بهترین کار زندگی کردن به روال عادی اصلا از اول نباید به رفتن زود هنگام دلبست من همین الان 5 تا کارتون بزرگ برای فریت بسته بندی شده دارم از 3 4 ماه پیش ببینین چه خوشخیال بودم. الان سر عقل اومدم دارم میرم سر کار. باید بیخیالی طی کرد.
????آره راست ميگى تازه بايد اميدوار باشيم اوضاع بى ريخت تر نشه ولى آدم ناراحت ميشه از شانسش از شرايطى كه اَدد نصيب ما شده
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، alaleh_al ، omnia ، shandiz ، romance33 ، mz64
من خيلي تو اين جريان شات داون نيستم. الان اين خبرايي كه گذاشته بودينو خوندم از خود سايت اصلي. ولي از اونطرف مثلا http://www.theguardian.com/world/2013/se...s-affected براي 3 ساعت پيش.
گفته
The State Department would continue processing foreign applications for visas and US applications for passports, since fees are collected to finance those services. Embassies and consulates overseas would continue to provide services to American citizens.

Homeland security

The majority of the Department of Homeland Security's employees are expected to stay on the job, including uniformed agents and officers at the country's borders and ports of entry, members of the Coast Guard, Transportation Security Administration officers, Secret Service personnel and other law enforcement agents and officers. US Citizenship and Immigration Services employees would continue to process green card applications.

البته nvc كه به نظر حسابش فرق ميكنه...
خدا كنه اينجوريكه گاردين ميگه بشه. كلا خدا كنه به خير بگذره
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، alaleh_al ، omnia ، romance33 ، mz64
(2013-09-30 ساعت 15:56)studpk نوشته:  من خيلي تو اين جريان شات داون نيستم. الان اين خبرايي كه گذاشته بودينو خوندم از خود سايت اصلي. ولي از اونطرف مثلا http://www.theguardian.com/world/2013/se...s-affected براي 3 ساعت پيش.
گفته
The State Department would continue processing foreign applications for visas and US applications for passports, since fees are collected to finance those services. Embassies and consulates overseas would continue to provide services to American citizens.

Homeland security

The majority of the Department of Homeland Security's employees are expected to stay on the job, including uniformed agents and officers at the country's borders and ports of entry, members of the Coast Guard, Transportation Security Administration officers, Secret Service personnel and other law enforcement agents and officers. US Citizenship and Immigration Services employees would continue to process green card applications.

البته nvc كه به نظر حسابش فرق ميكنه...
خدا كنه اينجوريكه گاردين ميگه بشه. كلا خدا كنه به خير بگذره
ممنون از لینک خبر امیدوار کننده ای بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: studpk ، romance33
اينم يه خبر خوووووب
از فيس بوق U.S. Department of State Consular Affairs

In the event of a U.S. government shutdown, we will still be issuing U.S. passports and visas. More info below.

http://www.state.gov/m/rls/2013/214880.htm
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، sepideh IR ، mz64 ، alaleh_al ، sib 24 ، omnia
(2013-09-30 ساعت 13:53)alaleh_al نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 13:15)mek نوشته:  من تازه برای همسرم اقدام کردم در تاریخ 18 سپتامبر...2013
می خواستم ببینم با توجه به وضعیت جدید چقدر میتونم خوشبینانه به قضیه نگاه کنم؟ چند ماهه یعنی؟
ویزا بولتن که نوشته تاریخ 8 سپتامبر 2013...
البته بماند که من از این داستان ویزا بولتن چیزی آخرش سر در نیاوردم!!! Tongue
ممنون میشم یکی جواب بده...
جواب بدین تا جواباتون زود زود بیاد!! Big Grin
من نامه دریافت پول و اینارم از طریق USCIS دریافت کردم در ضمن...
این قضیه 80 دلار و اینا چیه دیگه؟!Sad
سلام. امیدوارم که کارهاتون به خوبی انجام بشه و به زودی همسرتون رو در کنار خودتون ببینین.
کتگوری ما می شه F2A. وقتی می نویسه 8 سپتامبر 2013 یعنی کسانی که تا این تاریخ درخواست دادن اگر اپرو شدن و کیس نامبر گرفتن پروسشون وارد مراحل آخریه می شه و باید تکمیل مدارک کنن و مثل بعضی از ماها مجبور نیستن 2سال صبر کنن تا نوبتشون بشه. ما ها 2سال منتظر بودیم تا ویزا بولتن رسید به تاریخ درخواست ما.
شما یک 88$ و یک 230$ باید پرداخت کنین. اینم جزو پروستون محسوب می شه.
حالا دعا کن کارم زود انجام شه زود جواب دادم.Big Grin

سلام
ممنون بابت چواب خوبتون...
کیس نامبر همون رسیپ نامبر میشه که توی نامه میاد؟
سوال دیگه که دارم اینه که برای اسپانسرشیپ شدن کی باید اقدام کنم؟ وقتی که بانو دعوت به مصاحبه میشن؟
سوال سوم هم اینکه این دو تا مبلغ 230 و 88 دلارو کی باید بدم؟
خیلی ممنوون
ایشالا کار شما هم به زودی به سرانجام برسه و برسید به یاار! Tongue
کیس نامبر : 800
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، alaleh_al ، romance33
(2013-10-01 ساعت 07:40)mek نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 13:53)alaleh_al نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 13:15)mek نوشته:  من تازه برای همسرم اقدام کردم در تاریخ 18 سپتامبر...2013
می خواستم ببینم با توجه به وضعیت جدید چقدر میتونم خوشبینانه به قضیه نگاه کنم؟ چند ماهه یعنی؟
ویزا بولتن که نوشته تاریخ 8 سپتامبر 2013...
البته بماند که من از این داستان ویزا بولتن چیزی آخرش سر در نیاوردم!!! Tongue
ممنون میشم یکی جواب بده...
جواب بدین تا جواباتون زود زود بیاد!! Big Grin
من نامه دریافت پول و اینارم از طریق USCIS دریافت کردم در ضمن...
این قضیه 80 دلار و اینا چیه دیگه؟!Sad
سلام. امیدوارم که کارهاتون به خوبی انجام بشه و به زودی همسرتون رو در کنار خودتون ببینین.
کتگوری ما می شه F2A. وقتی می نویسه 8 سپتامبر 2013 یعنی کسانی که تا این تاریخ درخواست دادن اگر اپرو شدن و کیس نامبر گرفتن پروسشون وارد مراحل آخریه می شه و باید تکمیل مدارک کنن و مثل بعضی از ماها مجبور نیستن 2سال صبر کنن تا نوبتشون بشه. ما ها 2سال منتظر بودیم تا ویزا بولتن رسید به تاریخ درخواست ما.
شما یک 88$ و یک 230$ باید پرداخت کنین. اینم جزو پروستون محسوب می شه.
حالا دعا کن کارم زود انجام شه زود جواب دادم.Big Grin

سلام
ممنون بابت چواب خوبتون...
کیس نامبر همون رسیپ نامبر میشه که توی نامه میاد؟
سوال دیگه که دارم اینه که برای اسپانسرشیپ شدن کی باید اقدام کنم؟ وقتی که بانو دعوت به مصاحبه میشن؟
سوال سوم هم اینکه این دو تا مبلغ 230 و 88 دلارو کی باید بدم؟
خیلی ممنوون
ایشالا کار شما هم به زودی به سرانجام برسه و برسید به یاار! Tongue
راستش من تا حالا رسپی به چشمم نخورده. و کیس نامبر همون رسپی نیست. توی نامه مصاحبه ای که برای من اومده یک کیس نامبر ، یک این وویس و یک بنفیشالی.
این ها رو برای زمانی می خوای که باید از طریق سایت پول پرداخت کنی.
این سایتشه:
https://ceac.state.gov/CTRAC/Invoice/signon.aspx
برای ما اینجوری بود که بعد از نامه ی کیس نامبر دوباره نامه زدن و گفتن آدرس و ایمیلتون بدین و 88$ رو پرداخت کنین.
بعد از این از طریق ایمیل باهامون ارتباط داشتن. وقتی می ری وارد این سایت می شی می زنه 88$ پرداخت شده که می شه پارت اول قسمت AOS. از این قسمت باید فرم های اسپانسری رو پرینت کنی و به اضافه 230$ پرداخت کنی که می شه قسمت IV.
حالا توصیه بچه ها اینه که همون موقع که فرم های اسپانسری رو می فرستین مدارک رو هم کامل براشون بفرستی و فرم آنلاین DS-260 که باید پر کنی. اینم سایتی که مدارکی که لازمه اسم برده:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._3190.html
هر مدرکی رو که می فرستی باید یک ماه یعنی 20 روز کاری امریکا منتظر بمونی تا بهت بگن باید بری مرحله بعد یا نه.
همین دیگه تا جایی که یادم میادCool
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، حاجی واشنگتن
کسی از صبا خبر داره؟
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-10-01 ساعت 13:50)alitg نوشته:  کسی از صبا خبر داره؟
آره منSad
گوشه ی عزلت گزیده. حالش خوب نیست. خبری هم نشده هنوز.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33
آلاله مگه تاریخ مصاحبه گرفتی ؟

دولت آمریکا تعلیق شد Sad یعنی چند ماه تعویق افتادن؟! ...
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، حاجی واشنگتن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان