کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
مهدي جان مرسي از دعات ، داداش شما ايميل مصاحبت رو كي دريافت كردي ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، alitg ، mz64 ، romance33
سلام من امروز فرم i130 , g325 البته اگه اسمش درست یادم باشه رو پست کردم اما هیچ جایی ندیدم ایمیل خواسته باشه پس چجوری بهمون خبر میدن یا از شماره کیسمون مطلع میشیم ... ؟؟؟؟
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
کیس ازدواجی : تاریخ رسید مدارک :  2013 29oct
تاریخ  Approve  مدارک : 4  2013 Dec
دريافت كيس نامبر : 12 February 2015
فرم 6march : ds261
پرداخت ١٢٠$ : 30march
پرداخت ٣٢٥ $ : 3april
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
(2013-09-29 ساعت 20:02)omnia نوشته:  مهدي جان مرسي از دعات ، داداش شما ايميل مصاحبت رو كي دريافت كردي ؟
حدودا 1 ماه قبل از تاریخ مصاحبه
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، romance33
(2013-09-29 ساعت 23:05)yalda.irannejad نوشته:  سلام من امروز فرم i130 , g325 البته اگه اسمش درست یادم باشه رو پست کردم اما هیچ جایی ندیدم ایمیل خواسته باشه پس چجوری بهمون خبر میدن یا از شماره کیسمون مطلع میشیم ... ؟؟؟؟

سلام يلداجان
اگر درست متوجه شده باشم شما مرحله اول انجام اين پروسه هستيد بعد از يك تا شش ماه نامه اپروو براى شما ارسال ميشه و مرحله دوم شماره كيس براى شما صادر ميشه كه در واقع پرونده شما به NVC ميره در مرحله بعد ٢٣٠$ و٨٨$ آنلاين پرداخت ميكنيد كه از اون مرحله به بعد از طريق ايميل كار انجام ميشه ?
ميتونيد صفحات قبلى رو بخونيد و از امينا و بقيه بچه ها كه كاملا مسلط به اين پروسه هستند كمك بگيريد?
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، حاجی واشنگتن
(2013-09-30 ساعت 01:51)sepideh IR نوشته:  
(2013-09-29 ساعت 23:05)yalda.irannejad نوشته:  سلام من امروز فرم i130 , g325 البته اگه اسمش درست یادم باشه رو پست کردم اما هیچ جایی ندیدم ایمیل خواسته باشه پس چجوری بهمون خبر میدن یا از شماره کیسمون مطلع میشیم ... ؟؟؟؟

سلام يلداجان
اگر درست متوجه شده باشم شما مرحله اول انجام اين پروسه هستيد بعد از يك تا شش ماه نامه اپروو براى شما ارسال ميشه و مرحله دوم شماره كيس براى شما صادر ميشه كه در واقع پرونده شما به NVC ميره در مرحله بعد ٢٣٠$ و٨٨$ آنلاين پرداخت ميكنيد كه از اون مرحله به بعد از طريق ايميل كار انجام ميشه ?
ميتونيد صفحات قبلى رو بخونيد و از امينا و بقيه بچه ها كه كاملا مسلط به اين پروسه هستند كمك بگيريد?
لطفن راهنمایی اشتباه نکنید. در سمت راست بالای صفحهٔ ۵ راهنمای فرم i-130 در مورد E-Notification نوشته که باید فرم g-1145 رو می‌فرستادید. همین کار باعث می‌شه که با ایمیل به شما چیزی نفرستند که با احتساب چندین مورد مکاتبه، پروسهٔ شما ۲ الی ۳ ماه بیشتر طول می‌کشه.
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن
(2013-09-30 ساعت 03:06)omead نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 01:51)sepideh IR نوشته:  [quote='yalda.irannejad' pid='424935' dateline='1380479719']
سلام من امروز فرم i130 , g325 البته اگه اسمش درست یادم باشه رو پست کردم اما هیچ جایی ندیدم ایمیل خواسته باشه پس چجوری بهمون خبر میدن یا از شماره کیسمون مطلع میشیم ... ؟؟؟؟

سلام يلداجان
لطفن راهنمایی اشتباه نکنید. در سمت راست بالای صفحهٔ ۵ راهنمای فرم i-130 در مورد E-Notification نوشته که باید فرم g-1145 رو می‌فرستادید. همین کار باعث می‌شه که با ایمیل به شما چیزی نفرستند که با احتساب چندین مورد مکاتبه، پروسهٔ شما ۲ الی ۳ ماه بیشتر طول می‌کشه.
Omead دوست عزيز خط آخرجمله من رو با دقت بخونيد متوجه ميشيد من بهشون پيشنهاد دادم از كسانيكه اطلاع دقيق دارند ميتونند بپرسند و صفحات قبلى رو بادقت بخونن حتى امينا رو معرفى كردم به عنوان فردى كه اطلاعات دقيقى داره??
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-09-30 ساعت 03:06)omead نوشته:  

سلام يلداجان
اینجا سایت مرجع نیست و هر کسی‌ که تاپیکی رو می‌نویسه و جواب میده طبق تجربهٔ شخصی‌ خودش میگه ، اگه شما هم توقع دارید %۱۰۰ راهنمایی درست بشنوید به سایت مرجع یا خود USCIS برید. هیچ کدوم از این بچه‌ها که اینجا هستن قصد ندران راهنمایی اشتباه کنن. یه نگاهی‌ به سابقهٔ بچه‌های این پست بندازید متوجه میشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، alaleh_al ، sepideh IR ، mz64 ، studpk ، romance33

سلام يلداجان
اینی که سپیده جان گفته تقریبا برای همه ما ها می بینی اینجا هستیم درسته. و برای هممون همین پروسه طی شده.
من 2تا نامه به صورت پستی دریافت کردم. نامه کیس نامبر و نامه یی که یکی برای من یکی برای همسر اومده بود. که شامل متنی مبنی بر اطلاع رسانی تغییر آدرس و درخواست ایمیل و 80$ بود. بعد از این نامه با همسرم با ایمیل ارتباط داشتن. و از وقتی من فرم DS230 رو که الان اینترنتی شده، پر کردم به من ایمیل می زنن.
الان هر نامه ای که میزنن برای هر دوتاییمون می فرستن.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33
بچه ها توی thread های انگلیسی زبان یه حرفایی از government shutdown زده میشه که خدا کنه واقعیت نداشته باشه وگرنه کلی می افته عقب همه چیز .
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، حاجی واشنگتن
(2013-09-30 ساعت 12:43)omnia نوشته:  بچه ها توی thread های انگلیسی زبان یه حرفایی از government shutdown زده میشه که خدا کنه واقعیت نداشته باشه وگرنه کلی می افته عقب همه چیز .
اینی که میگی چی هست؟Sad استرس نده برادر
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
من تازه برای همسرم اقدام کردم در تاریخ 18 سپتامبر...2013
می خواستم ببینم با توجه به وضعیت جدید چقدر میتونم خوشبینانه به قضیه نگاه کنم؟ چند ماهه یعنی؟
ویزا بولتن که نوشته تاریخ 8 سپتامبر 2013...
البته بماند که من از این داستان ویزا بولتن چیزی آخرش سر در نیاوردم!!! Tongue
ممنون میشم یکی جواب بده...
جواب بدین تا جواباتون زود زود بیاد!! Big Grin
من نامه دریافت پول و اینارم از طریق USCIS دریافت کردم در ضمن...
این قضیه 80 دلار و اینا چیه دیگه؟!Sad
کیس نامبر : 800
پاسخ
(2013-09-30 ساعت 13:03)alaleh_al نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 12:43)omnia نوشته:  بچه ها توی thread های انگلیسی زبان یه حرفایی از government shutdown زده میشه که خدا کنه واقعیت نداشته باشه وگرنه کلی می افته عقب همه چیز .

واااااای،خبرش خوندم ،امیدوارم این اتفاق نیفته چون اگه این اتفاق بیفته معلوم نیست چی بر سر ما میادSad
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-09-30 ساعت 13:24)فاطمه نوری نوشته:  

واااااای،خبرش خوندم ،امیدوارم این اتفاق نیفته چون اگه این اتفاق بیفته معلوم نیست چی بر سر ما میادSad

.ای بابا یکی بگی چه خبره ما هم بفهمیم. تور ور خدا استرس ندین. یعنی چی.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، حاجی واشنگتن
(2013-09-30 ساعت 13:45)alaleh_al نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 13:24)فاطمه نوری نوشته:  

.ای بابا یکی بگی چه خبره ما هم بفهمیم. تور ور خدا استرس ندین. یعنی چی.

الاله جان دولت اوباما داره به تعطیلی کشیده میشه به خاطر یه سری اختلافات.و در این صورت کار ما به تاخیر میفته تا اطلاع ثانوی
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، alaleh_al ، romance33 ، حاجی واشنگتن
(2013-09-30 ساعت 13:15)mek نوشته:  من تازه برای همسرم اقدام کردم در تاریخ 18 سپتامبر...2013
می خواستم ببینم با توجه به وضعیت جدید چقدر میتونم خوشبینانه به قضیه نگاه کنم؟ چند ماهه یعنی؟
ویزا بولتن که نوشته تاریخ 8 سپتامبر 2013...
البته بماند که من از این داستان ویزا بولتن چیزی آخرش سر در نیاوردم!!! Tongue
ممنون میشم یکی جواب بده...
جواب بدین تا جواباتون زود زود بیاد!! Big Grin
من نامه دریافت پول و اینارم از طریق USCIS دریافت کردم در ضمن...
این قضیه 80 دلار و اینا چیه دیگه؟!Sad
سلام. امیدوارم که کارهاتون به خوبی انجام بشه و به زودی همسرتون رو در کنار خودتون ببینین.
کتگوری ما می شه F2A. وقتی می نویسه 8 سپتامبر 2013 یعنی کسانی که تا این تاریخ درخواست دادن اگر اپرو شدن و کیس نامبر گرفتن پروسشون وارد مراحل آخریه می شه و باید تکمیل مدارک کنن و مثل بعضی از ماها مجبور نیستن 2سال صبر کنن تا نوبتشون بشه. ما ها 2سال منتظر بودیم تا ویزا بولتن رسید به تاریخ درخواست ما.
شما یک 88$ و یک 230$ باید پرداخت کنین. اینم جزو پروستون محسوب می شه.
حالا دعا کن کارم زود انجام شه زود جواب دادم.Big Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، sepideh IR ، romance33 ، khmp ، Masoudpish

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان