کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2013-09-25 ساعت 00:03)omnia نوشته:  نه علي جان اونا ايراد ندارن براي منم همينجوري بود همه رو مي آره اونايي كه آيتم دارن بايد اصلاح بشن فقط !
ببین من به تو ایمان آوردم زنگ زدم NVC دقیا همینا رو گفت
فقط لطف کن بگو کی میرم مصاحبه؟
شایدم نیروی نفوذی اونایی Big Grin
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، alaleh_al ، sepideh IR
علی جان شما به اون بالایی ایمان داری . من فقط میخوام کمک کنم .چون خودم خیلی دست تنها سختی کشیدم این دو سال . ایشالله اگه کارنت شدی که فکر کنم شدی چون با منه PD شما، از جمعه یا دوشنبه مصاحبه ها رو میدن ...
پاسخ
تشکر کنندگان: alitg ، sepideh IR ، mz64 ، alaleh_al ، romance33
(2013-09-22 ساعت 18:21)romance33 نوشته:  
(2013-09-22 ساعت 12:32)shiraz mamali نوشته:  سلام دوستان گلم.سوالم اينه كه اگه كسي مثلا امروز با شخصي كه گيرين كارت(لاتاري)داره ازدواج بكنه چه زماني طول ميكشه كه طرف بخوات همسرش رو ببره آمريكا؟؟؟؟؟؟؟؟
آيا اون قانون جديد تصويب شده كه ميگن 8و9ماه بيشتر طول نميكشه؟؟
سپاس فراوان

دوست عزیز این هنوز لایحه هستش و تصویب نشده که قانون بشه.ولی همه ما امیدواریم.موفق باشید.
مرسي ولي نگفتين چندوقت طول ميكشه؟
اين لايحه كه ميگين كي به گوش شما رسونده؟؟؟
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-09-25 ساعت 13:34)shiraz mamali نوشته:  
(2013-09-22 ساعت 18:21)romance33 نوشته:  
(2013-09-22 ساعت 12:32)shiraz mamali نوشته:  سلام دوستان گلم.سوالم اينه كه اگه كسي مثلا امروز با شخصي كه گيرين كارت(لاتاري)داره ازدواج بكنه چه زماني طول ميكشه كه طرف بخوات همسرش رو ببره آمريكا؟؟؟؟؟؟؟؟
آيا اون قانون جديد تصويب شده كه ميگن 8و9ماه بيشتر طول نميكشه؟؟
سپاس فراوان

دوست عزیز این هنوز لایحه هستش و تصویب نشده که قانون بشه.ولی همه ما امیدواریم.موفق باشید.
مرسي ولي نگفتين چندوقت طول ميكشه؟
اين لايحه كه ميگين كي به گوش شما رسونده؟؟؟
الان به گفته وکلا و دوستان زیر 1 سال زمان میبره که بازم امیدواریم که عملی باشه.ولی ذوست عزیز برای رسیدن به اهدافمون باید بهایش رابپردازیم که برای ماها همین وقت و انتظاریه که سپری میکنیم.به امید موفقیت برای شما و دیگر دوستان.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
سلام به دوستان خوب مهاجرسرا
سلام به مهاجرسرا
کنجکاوی باعث شد که بولتن ویزا رو چک کنم و چیزی که توجهم رو جلب کرد اینکه تاریخی که برای ویزاهای نوع F2A زده شده رسیده به 8 سپتامبر 2013. یادم میاد این تاریخ معمولا 3 سال تاخیر داشت.
الان از شما دوستانی که توی پروسه هستین و طبیعتا دقیقتر میدونین میخوام بپرسم اینکه این تاریخ آیا تاریخی هست که فرمهای پر شده قبل از اون تاریخ ارسال شده و یا اینکه تاریخی هست که مدارک پذیرفته شده و کیس نامبر تعلق گرفته برای متقاضی؟ من تصورم این بود که این تاریخ درخواست هست چونکه تا چند وقت پیش سه سال عقب تر از زمان حال بود همیشه!
احساس میکنم که ظاهرا پروسه F2A سریعتر شده و یا که نه من اشتباه میکنم؟
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، sepideh IR
(2013-09-27 ساعت 09:43)Eskandari نوشته:  سلام به دوستان خوب مهاجرسرا
سلام به مهاجرسرا
کنجکاوی باعث شد که بولتن ویزا رو چک کنم و چیزی که توجهم رو جلب کرد اینکه تاریخی که برای ویزاهای نوع F2A زده شده رسیده به 8 سپتامبر 2013. یادم میاد این تاریخ معمولا 3 سال تاخیر داشت.
الان از شما دوستانی که توی پروسه هستین و طبیعتا دقیقتر میدونین میخوام بپرسم اینکه این تاریخ آیا تاریخی هست که فرمهای پر شده قبل از اون تاریخ ارسال شده و یا اینکه تاریخی هست که مدارک پذیرفته شده و کیس نامبر تعلق گرفته برای متقاضی؟ من تصورم این بود که این تاریخ درخواست هست چونکه تا چند وقت پیش سه سال عقب تر از زمان حال بود همیشه!
سلام.
تمام احساس هایی که دارین کاملا درسته. پروسه سریع شده و زمان برای تاریخی هست که درخواست می دیم یعنی الان کسی که سپتامبر 2013 دزخواست داده اگه اپرو شده باشه و کیس نامبر دریافت کرده باشه که معمولا غیر ممکنه به این زودی، می تونه فرم هاشو کامل کنه و تمام.
امید وارم به احساس کنجکاویتون جواب داده باشم.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: Eskandari ، romance33 ، sepideh IR ، حاجی واشنگتن
سلام به مهاجرسرا

دوست عزیز خوش اومدی.بله خدا رو شکر سریعتر شده.تا جایی که من میدونم و امیدوارم اشتباه نباشه تاریخ ها مریوط به پریوریتی دیت هستش.ایشالا.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Eskandari ، sepideh IR ، shadoow ، حاجی واشنگتن
(2013-09-27 ساعت 10:44)alaleh_al نوشته:  
سلام به مهاجرسرا
سلام.
تمام احساس هایی که دارین کاملا درسته. پروسه سریع شده و زمان برای تاریخی هست که درخواست می دیم یعنی الان کسی که سپتامبر 2013 دزخواست داده اگه اپرو شده باشه و کیس نامبر دریافت کرده باشه که معمولا غیر ممکنه به این زودی، می تونه فرم هاشو کامل کنه و تمام.

ممنونم از جواب.
لطف میکنید نظرتون رو در مورد دو گزینه جلو راه من بگید:
من و همسرم ثبت رسمی ازدواج نکردیم و تصمیم داشتم از طریق ویزای کاری بیارمش امریکا ( ویزای H1 یا J1) و بعد اینجا درخواست گرین کارت بدم. البته این تصمیم بخاطر وضعیت اعلام پرونده ها ی این گروه (F2A) و تاخیر چند ساله ای که داشتن بود.
به نظرتون مراحل بعدی(پذیرش و دریافت کیس نامبر و تکمیل پرونده و ... ) تا چه حد میتونه کوتاهتر بشه (در ایده آل ترین شرایط ممکن) ؟
آیا ریسکه که من از طریق این کلاس ویزا (F2A) اقدام کنم؟ نظرتون چیه؟
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
پاسخ
(2013-09-27 ساعت 11:22)Eskandari نوشته:  

سلام.

ممنونم از جواب.

دوست عزیز یکی از مطمئن ترین راهها همین کتگوری ازدواجی یا F2A هستش.سایر راههای اقدام ریسکش خیلی بالاست.شما برای ویزای کار و یا دانشجویی میدونید که به نظر سفارت بستگی داره که آیا بده آیا نده ولی ازدواجی شاید کمی زمان بر باشه ولی نشد توش نداره.شرایط قبل من هم خیلی به شما شباهت داره ولی تمام این سالها رو خودم و همسرم تحمل کردیم وخدا رو شکر هم کارامون با توجه به شرایط پیش اومده تا حالا خیلی عالی پیش رفته.من اگه جای شما بودم همین فردا ازدواجم رو ثبت میکردم و خیلی زود مدارکه لازم رو آماده میکردم و تقاضا میدادم.بازم این نظر شخصی بنده هستش شما صاحب اختیارید که خودتون تصمیم بگیرید.شاد و پیروز باشید.(اینم اضافه کنم که من 7 ساله که منتظرم)
پاسخ
تشکر کنندگان: Eskandari ، sepideh IR ، studpk ، ojee ، storagemeter ، shadoow ، alaleh_al ، حاجی واشنگتن
(2013-09-27 ساعت 12:02)romance33 نوشته:  
(2013-09-27 ساعت 11:22)Eskandari نوشته:  

سلام.

ممنونم از جواب.

دوست عزیز یکی از مطمئن ترین راهها همین کتگوری ازدواجی یا F2A هستش.سایر راههای اقدام ریسکش خیلی بالاست.شما برای ویزای کار و یا دانشجویی میدونید که به نظر سفارت بستگی داره که آیا بده آیا نده ولی ازدواجی شاید کمی زمان بر باشه ولی نشد توش نداره.شرایط قبل من هم خیلی به شما شباهت داره ولی تمام این سالها رو خودم و همسرم تحمل کردیم وخدا رو شکر هم کارامون با توجه به شرایط پیش اومده تا حالا خیلی عالی پیش رفته.من اگه جای شما بودم همین فردا ازدواجم رو ثبت میکردم و خیلی زود مدارکه لازم رو آماده میکردم و تقاضا میدادم.بازم این نظر شخصی بنده هستش شما صاحب اختیارید که خودتون تصمیم بگیرید.شاد و پیروز باشید.(اینم اضافه کنم که من 7 ساله که منتظرم)
رومنس جان شما چه جوری 7 سال منتظری خواهر جان؟ خوبه دق نکردی تا حالا.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
آلاله جون جریانش مفصل و طولانیه.ایشالا قسمت شد همدیگرو دیدیم میگم واست عزیزمBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، alaleh_al ، shadoow ، حاجی واشنگتن
امنيا دوشنبه نبينه اينجا سوت و كور باشه ها ، منتظز خبراي خوبيم .
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، mz64 ، alitg
(2013-09-28 ساعت 22:06)omnia نوشته:  امنيا دوشنبه نبينه اينجا سوت و كور باشه ها ، منتظز خبراي خوبيم .
امنیا جان ایشالا خبرهای خوب از شما و بقیه دوستان. من که گفتم 5 6 ماه دیگه به خودم امید واهی ندادم. این صبر کردن دیگه دیوونم کرده. 7 ماهه از کارم استعفا دادم به خیال اینکه به زودی ردیف میشه و باید رفت اما مثل اینکه حالا حالا ها باید سنگر نظام رو حفظ کرد! یکی میاد میگه خواب دیدم دارید میرید. یه ماه دیگه ایشالا میرید... خسته شدم هفته دیگه ایشالا میرم سر کار. آدم تو خونه میپوسه...
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، sepideh IR ، romance33 ، alaleh_al ، سانازی
الهی بمیرم مهدی جان واقعا تو که بیشتر از همه حق داری. راست می گی. باز این صبر بعد از مصاحبه قوز بالای قوزه. روانه آدم رو پاک می کنه. فکر می کنم یک ماه و نیم گذشته نه؟ امیدوارم توی این هفته خبرشو بگیری و ما دیگه صدات رو از US بشنویم. از ته دلم برات دعا می کنم.
امنیا من اصلا امیدوار نیستم. احساس خوبی ندارم. فکر نکنم خبری بشه. مگه خوش شانس های آنکارا کارشون درست شه.
ما استندبایان عزیز هستیم.
همه اینجا قاطی کردن چندتا لایک داره؟
کلا لایک نداره
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: mz64 ، sepideh IR ، romance33
(2013-09-29 ساعت 12:15)alaleh_al نوشته:  الهی بمیرم مهدی جان واقعا تو که بیشتر از همه حق داری. راست می گی. باز این صبر بعد از مصاحبه قوز بالای قوزه. روانه آدم رو پاک می کنه. فکر می کنم یک ماه و نیم گذشته نه؟ امیدوارم توی این هفته خبرشو بگیری و ما دیگه صدات رو از US بشنویم. از ته دلم برات دعا می کنم.
امنیا من اصلا امیدوار نیستم. احساس خوبی ندارم. فکر نکنم خبری بشه. مگه خوش شانس های آنکارا کارشون درست شه.
ما استندبایان عزیز هستیم.
همه اینجا قاطی کردن چندتا لایک داره؟
کلا لایک نداره
ممنون آلاله خانم، خدا نکنه. یکماه شده. دیگه سعی میکنم زیاد چک نکنم کی آپدیت شدم یا نشدم. امیدوارم زودتر شما ها برید برای مصاحبه و یه راست برید واسه ویزا و راحت بشین از این انتظار "همه کَس‌کُش" به قول مهندس غرضی!

ایشالا که کاراشون سریعتر بشه از فردا و ما هر روز خبرهای خوش بشنویم.
آمین.
Shy
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، alaleh_al ، romance33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان