کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
سلام کلنل جان
من امروز زنگ زدم nvc گفتن پروندم complete شدهSmile)) ولی ایمیلی نزدن که بگن کامل شده / گفتن ما ایمل نمیزنیم که کامل شده!!!! منتظر interview date باش!
شما email گرفتی؟
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Colonel ، sepideh IR ، حاجی واشنگتن
(2013-10-24 ساعت 15:48)farbod_frz نوشته:  سلام کلنل جان
من امروز زنگ زدم nvc گفتن پروندم complete شدهSmile)) ولی ایمیلی نزدن که بگن کامل شده / گفتن ما ایمل نمیزنیم که کامل شده!!!! منتظر interview date باش!
شما email گرفتی؟
مرسی

فربد جان تبریک میگم

نه عزیز من هم نامه‌ای نگرفتم، وقتی‌ زنگ زدم به من هم همین جواب شمارو دادن ، الان دقیقا ۳۴ روز هست از تکمیل پرونده میگذره
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، farbod_frz
سلام بچه ها خوبيد من يه راهنمايى ميخوام
وكيل تماس گرفته و از من شناسنامه خواستن و كارت اقامت و پاسپورت و بقيه لوازم اينها ضميمه پرونده شده
حالا سوال من اينه من شناسناممو بفرستم امريكا از اونجا همسرم ميتونه ترجمه كنه يا اينكه بايد شناسنامم در ايران ترجمه بشه و گويا يك سرى شرايط ميخواد
لطفاً پيغام خصوصى برام بفرستيد سپاس
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-24 ساعت 15:48)farbod_frz نوشته:  سلام کلنل جان
شما email گرفتی؟
مرسی

مبارك باشه ايشالله روزى ماها كه در صفوف طولانى انتظار بسر ميبريم????
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farbod_frz ، romance33
کلنل جان
به نظرم شما یک ایمیل بزنید که یک جواب مکتوب داشته باشیم من هم هفته دیگه می زنم امیدوارم تا 20 december
بدن و گرنه میره تا سال بعدSad
Good luckSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، romance33
دوستان کپی تمام صفحات پاسپورت برای uscis میخوان یا همون صفحه اول کافیه؟؟؟پاسپورت گم شده دردرسرشده
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-25 ساعت 19:22)jahanshahloo نوشته:  دوستان کپی تمام صفحات پاسپورت برای uscis میخوان یا همون صفحه اول کافیه؟؟؟پاسپورت گم شده دردرسرشده

صفحه اول کافیه.مشخصات فردی رو میخوان.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز من 6 آگوست مدارکم فرستادم،ولی هنوز خبری از اپروو شدن نیست،کیس نامبرم که میزنم میگه مدارکتون رفته از uscis به service center تون و در حال بررسی است.من باید چی کار کنم،ی ایمیل بزنم بپرسم درباره مراحل پروسم یا این روند طبیعیه؟من نگرانم لطفا کمک کنید
مرسی
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-26 ساعت 01:13)فاطمه نوری نوشته:  دوستان عزیز من 6 آگوست مدارکم فرستادم،ولی هنوز خبری از اپروو شدن نیست،کیس نامبرم که میزنم میگه مدارکتون رفته از uscis به service center تون و در حال بررسی است.من باید چی کار کنم،ی ایمیل بزنم بپرسم درباره مراحل پروسم یا این روند طبیعیه؟من نگرانم لطفا کمک کنید
مرسی

خیلی طولانی شده.من مدارکم رو1 ماه بعدازشما فرستادم.۲هفتست اپرو شدم.مدارکت کامل بود؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33
(2013-10-26 ساعت 01:13)فاطمه نوری نوشته:  دوستان عزیز من 6 آگوست مدارکم فرستادم،ولی هنوز خبری از اپروو شدن نیست،کیس نامبرم که میزنم میگه مدارکتون رفته از uscis به service center تون و در حال بررسی است.من باید چی کار کنم،ی ایمیل بزنم بپرسم درباره مراحل پروسم یا این روند طبیعیه؟من نگرانم لطفا کمک کنید
مرسی

(2013-10-26 ساعت 09:06)sib 24 نوشته:  
مرسی

خیلی طولانی شده.من مدارکم رو1 ماه بعدازشما فرستادم.۲هفتست اپرو شدم.مدارکت کامل بود؟

فاطمه جان کیس با کیس فرق داره ، نگران نشید . یکی‌ زود اپرو می‌شه یکی‌ یکم دیر تر . به نظر من نگران نباشید ، یکم صبر داشته باشید ، ایشالا به زودی جواب می‌گیرید
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، حاجی واشنگتن
(2013-10-26 ساعت 10:12)Colonel نوشته:  
مرسی

(2013-10-26 ساعت 09:06)sib 24 نوشته:  
مرسی

فاطمه جان کیس با کیس فرق داره ، نگران نشید . یکی‌ زود اپرو می‌شه یکی‌ یکم دیر تر . به نظر من نگران نباشید ، یکم صبر داشته باشید ، ایشالا به زودی جواب می‌گیرید

ممنونم ازتون.یعنی واسه همه این پیغام میده که مدارک از uscis رفته servic center?من کار خاصی نباید بکنم؟
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها چرا كسى جواب سوال منو نميده??
من كل مدارك رو فرستادم و اپروو هم شدم ولى حالا شناسنامه ميخوان در صورتى كه توضيح داده بودم كه من ايران زندگى نميكنم.حالا شناسنامه بفرستم امريكا همونجا ترجمه ميشه يا بايد در ايران ترجمه بشه و يه سرى تائيديه هم ميخواد
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-26 ساعت 13:29)sepideh IR نوشته:  بچه ها چرا كسى جواب سوال منو نميده??
من كل مدارك رو فرستادم و اپروو هم شدم ولى حالا شناسنامه ميخوان در صورتى كه توضيح داده بودم كه من ايران زندگى نميكنم.حالا شناسنامه بفرستم امريكا همونجا ترجمه ميشه يا بايد در ايران ترجمه بشه و يه سرى تائيديه هم ميخواد

عزیزم ازتون خود شناسنامه را میخوان؟
1- به نظر من همونجا یک جایی را پیدا کنید که شناسنامه را ترجمه کنند و براشون بفرستید.
2- شناسنامه تون را بفرستید ایران براتون ترجمه کنند و دوباره بفرستند.
3- اگر می تونید با NVC تماس بگیرید و مشکلتون را بهشون بگید .
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، farbod_frz ، sepideh IR

سپیده عزیز وقتی سوالی از طرف دوستان جواب داده نمیشه معنیش اینه که نمیدونن و یا نمیخوان که اطلاعات اشتباه به شما بدن.به نظر من دارالترجمه که فقط تو ایران نیست حتماً جایی که شما هستین هم داره اگه نباشه پس چاره ای نداری که از ایران اقدام کنی.موفق باشی.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، حاجی واشنگتن
شما باید ترجمهٔ رسمی شناسنامه رو بفرستید. مترجم رسمی فارسی به انگلیسی ممکنه در شهر نامزدتون پیدا نشه. پیدا هم بشه فقط مهر مترجم روش می‌خوره و ممکنه ان‌وی‌سی قبول نکنه. بهترین کار اینه که شناسنامه رو بفرستید ایران تا ترجمه بشه.
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: farbod_frz ، romance33 ، sepideh IR ، lottory ، حاجی واشنگتن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان