کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
امنیا، علی شمارش معکوس رو شروع کردین؟ استرس دارم.
فکر می کنین یک ضرب می گیرین؟
آقا مهدی چه خبر؟
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، omnia ، sepideh IR ، alitg
(2013-10-26 ساعت 19:19)alaleh_al نوشته:  امنیا، علی شمارش معکوس رو شروع کردین؟ استرس دارم.
آقا مهدی چه خبر؟

آلاله جون منم خوبم Big GrinCool
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al
يه ضربو از ذهنت بكن بيرون كه اگه گرفتي كلي حال كني Smile) من سپردم به خدا خسته شدم ديگه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، sepideh IR ، alaleh_al ، sselinaa
(2013-10-26 ساعت 21:37)romance33 نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 19:19)alaleh_al نوشته:  امنیا، علی شمارش معکوس رو شروع کردین؟ استرس دارم.
آقا مهدی چه خبر؟

آلاله جون منم خوبم Big GrinCool
قربونت برم ایشالا همیشه خوب باشی.Big Grin
گوش شیطون کر شما که رکورد داری. باید یک دست بر سر بینوایان کشیSad
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، sepideh IR
(2013-10-26 ساعت 21:58)omnia نوشته:  يه ضربو از ذهنت بكن بيرون كه اگه گرفتي كلي حال كني Smile) من سپردم به خدا خسته شدم ديگه ...

یعنی اگه بخوام بازم انتظار بکشم اینقدر سرم و می زنم تو دیوار تا منفجر بشه. خودمو زندگیمو از ادامه دادن ساقط کنم و خلاص.
کلا تیریپ روانیا رو ور داشتمSad
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، romance33 ، sepideh IR
من كه ٩٩ درصد چك مي خورم مگه زندگي يه روي ديگشو بهم نشون بده ...
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، alaleh_al ، sepideh IR
(2013-10-26 ساعت 22:56)alaleh_al نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 21:58)omnia نوشته:  يه ضربو از ذهنت بكن بيرون كه اگه گرفتي كلي حال كني Smile) من سپردم به خدا خسته شدم ديگه ...

یعنی اگه بخوام بازم انتظار بکشم اینقدر سرم و می زنم تو دیوار تا منفجر بشه. خودمو زندگیمو از ادامه دادن ساقط کنم و خلاص.
کلا تیریپ روانیا رو ور داشتمSad

آلالههههههههههههههههههههههههههه نا امیدی ممنوعه.Big Grin

(2013-10-26 ساعت 23:21)omnia نوشته:  من كه ٩٩ درصد چك مي خورم مگه زندگي يه روي ديگشو بهم نشون بده ...

برادر امنیا برای شما هم نا امیدی ممنوعهBig Grin اصلاً واسه همه ممنوعه.Big Grin
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، sepideh IR ، حاجی واشنگتن
ما که همچی رو جمع کردیم همسرم داره میره هرچی باداباد
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، sepideh IR ، romance33
دوستان سلام
به راهنماييتون احتياج دارم،من برنده ي ٢٠١٣ هستم، ويزامو گرفتم و به اميد خدا ديماه ميرم،اما ميخوام بدونم اگه بخوام ازدواج كنم شرايطم به چه صورت خواهد شد؟ اول اينكه در ويزاي من تغيري ايجاد ميشه اگه قبل رفتنم ازدواج كنم،مثل اينكه باطل بشه و نياز به صدور مجدد داشته باشه؟ و اينكه ميتونم خودم برم و بعد همسرم بياد؟ چقدر طول ميكشه كه بياد؟٣ سال،شايدم بيشتر؟؟؟؟
يا اينكه بهتره اول برم من اونجا بعد كه گرين كارتمو گرفتم دوباره برگردم و اقدام كنم واسه ازدواج و درخواست مهاجرت همسرم؟ كلا با گرين كارت ميشه واسه همسر درخواست ويزا داد و اينكه چقدر طول ميكشه؟ قاطي كردم،اصلا نميتونم تصميم بگيرم
كمكم كنيد لطفا
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
من یک بار اینو گفتم مهدی گفت اینجوری نیست و محاصبات من اشتباهه.
سربازی و کار دولتی که باید به صورت عادی چک بخوره. کسی میشناسید توی این کتگوری با این شرایط چک نخورده باشه؟
برای آقا مهدی (البته فکر کنم بر اساس حرفاهای خودش) و یکی دیگه از آشناها که پسر بودن و در یک کشور غیر از ایران کار یا تحصیل داشتن هم چک خورده. اون بنده خدا مصاحبش جون بوده هنوز هیچ خبری نیست.
یعنی اگه من چک بخورم نمی دونم چیو می خوان چک کنن. غیر این که یک جوون خودشو ناکام کنه.Sad
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، sepideh IR
(2013-10-26 ساعت 23:54)mariana نوشته:  دوستان سلام
به راهنماييتون احتياج دارم،من برنده ي ٢٠١٣ هستم، ويزامو گرفتم و به اميد خدا ديماه ميرم،اما ميخوام بدونم اگه بخوام ازدواج كنم شرايطم به چه صورت خواهد شد؟ اول اينكه در ويزاي من تغيري ايجاد ميشه اگه قبل رفتنم ازدواج كنم،مثل اينكه باطل بشه و نياز به صدور مجدد داشته باشه؟ و اينكه ميتونم خودم برم و بعد همسرم بياد؟ چقدر طول ميكشه كه بياد؟٣ سال،شايدم بيشتر؟؟؟؟
يا اينكه بهتره اول برم من اونجا بعد كه گرين كارتمو گرفتم دوباره برگردم و اقدام كنم واسه ازدواج و درخواست مهاجرت همسرم؟ كلا با گرين كارت ميشه واسه همسر درخواست ويزا داد و اينكه چقدر طول ميكشه؟ قاطي كردم،اصلا نميتونم تصميم بگيرم
كمكم كنيد لطفا

سلام دوست گرامی.هیچ مشکلی برای شماپیش نمیاد.شماقبل ازرفتن عقدکنید.باقانون جدید زیریکسال طول میکشه. این مدارکی که خدمتون میگم اماده کنید بعد ازعقد وباخودتون ببرید:
1) ترجمه وکپی برابر اصل قباله ازدواج
2) ترجمه وکپی برابر اصل شناسنامه وکارت ملی زوجین
3) ترجمه وکپی برابر اصل کارت پایان خدمت
4) کپی برابراصل پاسپورتهای زوجین(توجه کنید اگرپاسپورت همسرتون احتیاج به تعویض داره قبل ترجمه انجام بدید)
5)فرم G-325 A که یکی برای همسرتون هست پرکنیدتاایران هستید همسرتون امضاکنند.
6)عکسهای پرسنلی 5*5 عین عکسهای لاتاری توجه کنید به عکاس بگیدفوتوشاپ نشه.
شماره 7 و 8 جزء مستحبات است واجب نیست ولی انجام دادنش بهتر از انجام ندادن است.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
7)حساب بانکی مشترک باز کنید و پرینتش رو همراهتون ببرید.
8) یک عالمه عکسهای عشقولانه بگیرید + عکسهای سرعقد چاپ کنید ببرید.
بقیه مراحل و فرمها مربوط به شماست.باماهمراه باشد
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: valencia ، alaleh_al ، mariana ، sepideh IR ، romance33 ، khmp ، حاجی واشنگتن
(2013-10-27 ساعت 02:05)sib 24 نوشته:  
كمكم كنيد لطفا

سلام دوست گرامی.هیچ مشکلی برای شماپیش نمیاد.شماقبل ازرفتن عقدکنید.باقانون جدید زیریکسال طول میکشه. این مدارکی که خدمتون میگم اماده کنید بعد ازعقد وباخودتون ببرید:
4) کپی برابراصل پاسپورتهای زوجین(توجه کنید اگرپاسپورت همسرتون احتیاج به تعویض داره قبل ترجمه انجام بدید)
شماره 7 و 8 جزء مستحبات است واجب نیست ولی انجام دادنش بهتر از انجام ندادن است.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

سلام دوست عزیز من هم سال گذشته شرایط شما رو داشتم من با ویزا وارد شدم به صورت مجرد چون توی ویزاتون هم مجرد خورده گرین کارتم رو گرفتم و برگشتم اینجا عقد کردم و ۲ هفته بعد از عقدم برگشتم و برای همسرم وکیل گرفتم ‍پرونده رو به جریان انداختم و برگشتم تا الان هم کیس نامبر رو گرفتم در حال ارسال مدارک پایانی هستم و تا ۲ ماه دیگه هم میرم بمونم تا همسرم بیاد
ویشنهاد من اینه که شما اول وارد بشید و گرین کارت خودتون رو بگیرید و بعد ازدواج کنید چون اون زمان که من دنبال وکیل بودم گفتن که بار اول که وارد میشی و تازه گرین کارتت رو گرفتی نمی تونی همان زمان برای همسرت اقدام کنی باید یه زمانی از دریافت گرین کارتت گذشته باشه مثلا شش ماه البته این رو شنیدم و مطمپن نیستم
موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: mariana ، sepideh IR ، romance33 ، sib 24
(2013-10-27 ساعت 02:05)sib 24 نوشته:  
كمكم كنيد لطفا

دوست عزیز در ویزای شما در سیستم آنها مجردی ذکر شده و اگر پیش از رفتن و گرفتن گرین کارت ازدواج کنید دیگه ویزای خودتون هم باطل میشه و به هیچ عنوان نمیتونین دوباره ویزا بگیرین.باید بعد از گرفتن گرین کارت به ایران بر گردین با ایشون ازدواج کنین و براشون با فرم I-130 ,G-325a,G-1145 و ترجمه برابر با اصل همراه با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه هر دو شناسنامه و قباله ازدواج،کپی صفحات اول پاسپورت،کپی صفحه ویزای خودتون ،کپی پشت و روی گرین کارتتون،2 قطعه عکس با پشت نویسی که شماره گرین کارتتون رو باید بنویسین و یک چک به مبلغ 420$ که باید به آدرسهایی که در دستور فرم I-130 گفته شده پست کنید.موفق باشید.
پاسخ
سلام
بالاخره امروز 29 اکتبر همسر من هم وقت مصاحبه گرفت برای ۲۳ دسامبر
فکر می‌کنم یکی‌ از سریع‌ترین کیس‌ها بوده باشه تاحالا واسه کتگوری F2A
Priority Date :February 05 2013
Interviwe Date : December 23 2013
خدارو شکر
پاسخ
کلنل جان خدا رو شکر بهت تبریک می گم خیلی. 1 سال عالیه واسه f2a . حسودیم شد ... ایشالله مصاحبه خوب پیش بره ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، valencia ، farbod_frz ، alitg ، romance33 ، alaleh_al ، sepideh IR ، حاجی واشنگتن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان