کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
من و علی دبی هستیم. علی چهار روز جلوتر از من میره مصاحبه. بقیه بچه ها آنکارا هستن.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، omnia ، sepideh IR
من آنکارا هستم . من ترجمه برابرا اصل همه مدارک رو دارم به آدرس سفارت تو آنکارا پست می کنم 15 روز قبل باید دستشون باشه . فایل زیر رو لطفاً به دقت بخون ...

فایل‌های پیوست
.pdf   iv_instructions_101510.pdf (اندازه 262.16 KB / تعداد دانلود: 113)
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، alaleh_al
(2013-11-03 ساعت 19:41)فاطمه نوری نوشته:  
(2013-11-03 ساعت 07:56)ate نوشته:  quote='ate' pid='439502' dateline='1383448302']
(2013-11-02 ساعت 18:27)farbod_frz نوشته:  سلام ate عزیزSmile

۱-خوشبینانه ترین حالت در مهاجر سرا:

:Colonel نوشته است:
سلام
بالاخره امروز 29 اکتبر همسر من هم وقت مصاحبه گرفت برای ۲۳ دسامبر
فکر می‌کنم یکی‌ از سریع‌ترین کیس‌ها بوده باشه تاحالا واسه کتگوری F2A
Priority Date :February 05 2013
Interviwe Date : December 23 2013
خدارو شکر

۲-فکر نمیکنم

۳- بله شما کوو اسپانسر می‌گیرید و ایشون بجای شما اسپانسر میشود

۴- شما اگه ۱۲۵ % فقر آمریکا باید درامد داشته باشید حدوداً ۲۰،۰۰۰$ در سال واگر نه حتما باید باید کوو اسپانسر داشته باشید.

موفق باشید.

ممنون از راهنمایی تون Smile

به نظرتون 2 ماه قبل از مصاحبه همسرم به USAبرگردم و مشغول به کار بشم و خونه ایی اجاره کنم کافیه ؟ Sad

(2013-11-02 ساعت 22:33)alaleh_al نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 18:27)farbod_frz نوشته:  سلام ate عزیزSmile

۱-خوشبینانه ترین حالت در مهاجر سرا:

:Colonel نوشته است:
سلام
بالاخره امروز 29 اکتبر همسر من هم وقت مصاحبه گرفت برای ۲۳ دسامبر
فکر می‌کنم یکی‌ از سریع‌ترین کیس‌ها بوده باشه تاحالا واسه کتگوری F2A
Priority Date :February 05 2013
Interviwe Date : December 23 2013
خدارو شکر

۲-فکر نمیکنم

۳- بله شما کوو اسپانسر می‌گیرید و ایشون بجای شما اسپانسر میشود

۴- شما اگه ۱۲۵ % فقر آمریکا باید درامد داشته باشید حدوداً ۲۰،۰۰۰$ در سال واگر نه حتما باید باید کوو اسپانسر داشته باشید.

موفق باشید.
فکر کنم یک مسئله ی دیگه ای هم که هست شما باید ثابت کنی که می خوای تو آمریکا زندگی کنی تا به همسرت هم گرین کارت تعلق بگیره.
اگه اشتباه می گم دوستان تصحیح کنن.Cool[/code]

به نظرتون 2 ماه قبل از مصاحبه همسرم به USAبرگردم و مشغول به کار بشم و خونه ایی اجاره کنم کافیه ؟ Sad
سلام دوست عزیز.من هم مثل شما بودم و الان با پاس سفید ایران هستم، مدارک همسرم فرستادم ولی قصد دارم تا قبل مصاحبه همسرم برگردم آمریکا و ی خونه اجاره کنم و دانشگاه برم که ثابت کنه میخوام اونجا زندگی کنم.کواسپانسر میخوام بگیرم.من با وکیل مشورت کردم گفتن مشکلی نداره.دیگه حالا نمیدونم چی میشه Wink
[/quote]
این مطلب واسه شما گذاشتم ati جان.
If you filed an immigrant visa petition for your relative, you must be the sponsor. You must also be at least 18 years old and a U.S. citizen or a permanent resident. You must have a domicile in the United States or a territory or possession of the United States. Usually, this requirement means you must actually live in the United States, or a territory or possession, in order to be a sponsor. If you live abroad, you may still be eligible to be a sponsor if you can show that your residence abroad is temporary, and that you still have your domicile in the United States.

Section 213A of the INA permits both a "joint sponsor" and a "substitute sponsor" in certain cases.
امیدوارم به درد شما بخوره
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، alaleh_al ، romance33
سلام دوباره و خداحافظی
اولش خیلی خیلی خوشحالم که همتون مصاحبه رفتین یا وقت مصاحبه رو گرفتین وااااااای آلاله - امنیا -علی و خلاصه همه خیلی خیلی تبریک دوست دارم یه ضربو بزنین تو گوشش خیلی عالیه سلااااااام روزای خوب و خوش و خداحافظ سختی و دوریا
چون خیلی ناراحت بودم و احساس کردم خیلی انرژی منفیم و همه رو که استرس دارن ناراحت تر می کنم یه مدت اصلا نیومدم
هنوز در گیر کارامم و به خاطر شرایط و موقعیت جدیدی که زندگیم پیدا کرده فعلا از رفتن پشیمون شدم هنوز نمی دونم تصمیم نهایی رو نگرفتیم
در هر صورت چون فعلا دیگه خیلی جدی نیستم خواستم خداحافظی و تشکر کنم و فعلا اینجا نمی یام اوقات خوبی رو اینجا داشتم و همه خیلی کمکم کردن از همه ممنونم و بهترین آرزوها رو براتون دارم
Smile
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، sepideh IR ، romance33 ، alitg ، lottory
وای صبا دلمون تنگ شده بود برات . پیش ما بمون این تاپیک بدون شما بی روح شده بابا . ایشالله هر اتفاقی تو زندگیت می افته اونی باشه که به نفعته دوست خوبم .
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، حاجی واشنگتن
(2013-11-04 ساعت 15:13)saba.m نوشته:  سلام دوباره و خداحافظی
اولش خیلی خیلی خوشحالم که همتون مصاحبه رفتین یا وقت مصاحبه رو گرفتین وااااااای آلاله - امنیا -علی و خلاصه همه خیلی خیلی تبریک دوست دارم یه ضربو بزنین تو گوشش خیلی عالیه سلااااااام روزای خوب و خوش و خداحافظ سختی و دوریا
چون خیلی ناراحت بودم و احساس کردم خیلی انرژی منفیم و همه رو که استرس دارن ناراحت تر می کنم یه مدت اصلا نیومدم
هنوز در گیر کارامم و به خاطر شرایط و موقعیت جدیدی که زندگیم پیدا کرده فعلا از رفتن پشیمون شدم هنوز نمی دونم تصمیم نهایی رو نگرفتیم
در هر صورت چون فعلا دیگه خیلی جدی نیستم خواستم خداحافظی و تشکر کنم و فعلا اینجا نمی یام اوقات خوبی رو اینجا داشتم و همه خیلی کمکم کردن از همه ممنونم و بهترین آرزوها رو براتون دارم
Smile
من یکی که خیلی بهت بدهکارم امیدوارم دلیل نرفتنت یک اتفاق خوب باشه
برات بهترین هارو آرزو میکنم
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، omnia
دوستان خوبم ،خوشحالم که کار همتون داره درست میشه.تبریککک.
ی سوال داشتم
priority date چه زمانی هستش؟یعنی وقتی هست که مدارک ارسال میشه؟من 6 Aug مدارک ارسال کردم ،یعنی الان کارنتم؟
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
(2013-11-05 ساعت 14:41)فاطمه نوری نوشته:  دوستان خوبم ،خوشحالم که کار همتون داره درست میشه.تبریککک.
ی سوال داشتم
priority date چه زمانی هستش؟یعنی وقتی هست که مدارک ارسال میشه؟من 6 Aug مدارک ارسال کردم ،یعنی الان کارنتم؟
بله

امنیا جان شما عدم سو پیشینه گرفتی ؟
اصلا لازم بگیریم
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: فاطمه نوری ، sepideh IR ، romance33
(2013-11-05 ساعت 14:59)alitg نوشته:  
(2013-11-05 ساعت 14:41)فاطمه نوری نوشته:  دوستان خوبم ،خوشحالم که کار همتون داره درست میشه.تبریککک.
ی سوال داشتم
بله

اصلا لازم بگیریم
واقعاااا.به نظر شما از وقتی که من اپروو بشم تا مصاحبه چقدر زمان میبره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سو پیشینه اگه کشوری به غیر از ایران زندگی نکردی نیازی نیست ...
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، alaleh_al ، romance33 ، alitg ، حاجی واشنگتن
(2013-11-05 ساعت 15:45)فاطمه نوری نوشته:  
(2013-11-05 ساعت 14:59)alitg نوشته:  
ی سوال داشتم
بله

اصلا لازم بگیریم
واقعاااا.به نظر شما از وقتی که من اپروو بشم تا مصاحبه چقدر زمان میبره؟

بستگي داره شما فرمارو بموقع و درست بفرستي چك نخوري
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، فاطمه نوری ، romance33
سلام دوستان عزیز

خسته نباشین ..اگر می‌شه منو راهنمأیی کنید ...می‌خوام برای همسرم گرین کارت اقدام کنم...خودم الان ۲ساله که گرین کارت دارم....می‌شه لطفا بگید از کجا باید شروع کنم .....ممنون میشم...
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، sepideh IR
سايت uscis.gov برين توضيح دده كامل
پاسخ
تشکر کنندگان: mast80 ، alaleh_al ، sepideh IR ، romance33
(2013-11-06 ساعت 08:51)omnia نوشته:  سايت uscis.gov برين توضيح دده كامل

سلام...مرسی‌ از راهنمأیتون......خواستم باهاتون یه بار چک کنم که من درست متوجه شدم .....

۱.فرم اI-130

۲.فرم G-325A

۳:G-1145

را باید پر کنم به همراه بقیه مدارک و مبلغ ۴۲۰$ بفرستم ..

مدارکی که من دارم

۱: ترجمه شناسنامه من و همسرم و کپی‌ شناسنامه

۲: ترجمه سند ازدواج و کپی‌ سند

۳: کپی‌ پاسپورت من و همسرم

۴:کپی‌ گرین کارت خودم پشتو رو

۵:عکس من و همسرم ۲ تا

درسته ؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم اگر راهنماییم کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، sepideh IR
کپی سوشیال و آیدی کارت رو هم بفرستین . مبلغ 420 $ هم چک باشه به آدرس USCIS پست کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: فاطمه نوری ، mast80 ، alaleh_al ، sepideh IR ، romance33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان