کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
(2010-12-05 ساعت 20:51)savahid نوشته:  Salam, mishe lotfan darbareye safheye Visa Bulletin tozih bedid, man az shomarehayee ke gozashte chizi motevajjeh nemisham. chejuri mitunam befahmam case numberam current shode ya na?
mamanunam az inke vaghat mizarid va be soalam javab midid.

درود
دوست عزیز اول خواهش میکنم که پارسی تایپ کنید و دوم اینکه برای رسیدن به جواب سوالتون به عنوان تاپیک هم توجه نمایید. سوال خود را در تاپیک " بولتن ویزا و کارنت شدن "مطرح نمایید. و البته قبل از آن اگر تاپیک را مطالعه کنید به جوابتان خواهید رسید.
تشکر کنندگان: rayan.s ، najibi
(2010-12-05 ساعت 20:51)savahid نوشته:  Salam, mishe lotfan darbareye safheye Visa Bulletin tozih bedid, man az shomarehayee ke gozashte chizi motevajjeh nemisham. chejuri mitunam befahmam case numberam current shode ya na?
mamanunam az inke vaghat mizarid va be soalam javab midid.

دوست عزیز؛ مطابق قوانین سایت ارسالها فقط باید به زبان فارسی باشد و موضوع سوال باید با عنوان تایپیک هماهنگ باشه پس لطفا" از این به بعد این مورد را رعایت نمایید.
اما وقتی وارد صفحه ویزا بولتن میشید برای دیدن کارنت شده های این ماه و ماه بعد گزینه :Upcoming month's visa bulletin را انتخاب کنید و در جدول پایین بخش :B. DIVERSITY IMMIGRANT (DV) CATEGORY
قاره ها و شماره کیس ها قید شده.....

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: mr.amir ، AmericanHamid ، satusa ، arshida ، farzad.s ، najibi
(2010-12-05 ساعت 14:46)mitr.p نوشته:  سلام دوستان:
همسر من برنده لاتاري هست
البته با توجه ب كيس نامبرمون ك 2011AS00003xxx هست هنوز نامه دوم نرسيده.
البته الان سوال من اينه كه من براي بار دوم ازدواج كرده ام
سند ازدواجون رو دارالترجه داديم
ايا سند طلاق رو هم بايد ترجه كنم يا نه؟

بجوابيد لطفااااااااااااااااااااااSmile
تشکر کنندگان:
(2010-12-06 ساعت 10:33)mitr.p نوشته:  
(2010-12-05 ساعت 14:46)mitr.p نوشته:  سلام دوستان:
همسر من برنده لاتاري هست
البته با توجه ب كيس نامبرمون ك 2011AS00003xxx هست هنوز نامه دوم نرسيده.
البته الان سوال من اينه كه من براي بار دوم ازدواج كرده ام
سند ازدواجون رو دارالترجه داديم
ايا سند طلاق رو هم بايد ترجه كنم يا نه؟

بجوابيد لطفااااااااااااااااااااااSmile
دوست عزیز؛ مطابق این متن نوشته شده در نامه دوم سال پیش :
DIVORCE DECREE OR DEATH CERTIFICATE: If you were married previously, obtain
one certified copy of the divorce decree or death certificate to prove the dissolution of each prior
marriage.
شما باید مدارک طلاق رو هم ترجمه نمایید و ارسال نمایید.موفق باشید( لطفا" سوالتان را مطابق قوانین سایت در تایپیک مربوطه مطرح نمایید)

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: satusa ، mitr.p ، farzad.s ، najibi
سلام
خیلی ممنون بابت راهنمایی البته من تاریخ مصاحبه ام رو نگاه کردم..منظور از کارنت شدن پس چیه؟![/align]
تشکر کنندگان:
(2010-11-18 ساعت 22:06)satusa نوشته:  از دوستانی که برای ژانویه کارنت شدن، از تاریخ مصاحبه تونستن خبردار بشن؟ (ایمیل؟ ، تلفن؟)

سلام .. من در دسامبر كارنت شدم اما بعد با يك ايميل بهم اطلاع دادند كه تاريخ مصاحبه ام رو بخاطر تعطيلات سال جديد مسيحي به ژانويه تغيير دادند و تنها برام يك ايميل مستقيم از سفارت فرستاده شد.
تشکر کنندگان: satusa
(2010-12-07 ساعت 14:40)babak2010 نوشته:  
(2010-11-18 ساعت 22:06)satusa نوشته:  از دوستانی که برای ژانویه کارنت شدن، از تاریخ مصاحبه تونستن خبردار بشن؟ (ایمیل؟ ، تلفن؟)

سلام .. من در دسامبر كارنت شدم اما بعد با يك ايميل بهم اطلاع دادند كه تاريخ مصاحبه ام رو بخاطر تعطيلات سال جديد مسيحي به ژانويه تغيير دادند و تنها برام يك ايميل مستقيم از سفارت فرستاده شد.

ممنون از پاسختون.
ولي توي جدول كيس شما 20000 اعلام شده! چطور دسامبر كارنت شده ايد.
اگر اطلاعات اشتباه هست لطفا به انضمام بقيه موارد به اطلاع free_free برسانيد تا جدول هم تكميل شود.

ممنون
تشکر کنندگان: rayan.s ، arshida ، SNAGHIAN ، farzad.s ، najibi
(2010-12-07 ساعت 14:52)satusa نوشته:  

ممنون از پاسختون.
اگر اطلاعات اشتباه هست لطفا به انضمام بقيه موارد به اطلاع free_free برسانيد تا جدول هم تكميل شود.

ممنون
سلام
خواهش ميكنم ... دوست عزيز من يك ايميل از KCC داشتم برا دسامبر اما بعدش از خود سفارت يك ايميل اومد مبني بر اينكه بايد برا تعطيلات سال نو تعطيل كنند و مصاحبه كيس منو به ژانويه 2011 تغيير دادند در ضمن با شماره هاي اعلام شده در آخرين ويرايش سفارت هم تطبيق دادم كاملا درست بود.
اما از اينكه من 20000 بودم و الان اعلام شد دليلش اين بود من فرمها رو دوبار فرستادم يعني اصلاحيه فرستادم و دوباره با KCC ايميل زدم و درخواست بررسي مجدد دادم كه باهام موافقت كردند و اينها رو هم در سوابق ايميليم هم دارم و در روز مصاحبه با خودم ميبرم بنابراين اگر منظورتون رو درست فهميده باشم جواب مورد نظرتون رو مختصر به عرض رساندم .
با سپاس و آرزوي موفقيت
تشکر کنندگان: najibi
(2010-12-09 ساعت 15:20)babak2010 نوشته:  

ممنون از پاسختون.

ممنون
سلام
خواهش ميكنم ... دوست عزيز من يك ايميل از KCC داشتم برا دسامبر اما بعدش از خود سفارت يك ايميل اومد مبني بر اينكه بايد برا تعطيلات سال نو تعطيل كنند و مصاحبه كيس منو به ژانويه 2011 تغيير دادند در ضمن با شماره هاي اعلام شده در آخرين ويرايش سفارت هم تطبيق دادم كاملا درست بود.
اما از اينكه من 20000 بودم و الان اعلام شد دليلش اين بود من فرمها رو دوبار فرستادم يعني اصلاحيه فرستادم و دوباره با KCC ايميل زدم و درخواست بررسي مجدد دادم كه باهام موافقت كردند و اينها رو هم در سوابق ايميليم هم دارم و در روز مصاحبه با خودم ميبرم بنابراين اگر منظورتون رو درست فهميده باشم جواب مورد نظرتون رو مختصر به عرض رساندم .
با سپاس و آرزوي موفقيت

دوست عزیز
فکر کنم شما منظورتون 2000 (دو هزار) هست نه 20000 (بیست هزار)!
چون فعلا که آسیا تا 14850 کارنت شده است.

موفق باشید.
تشکر کنندگان: arshida ، najibi
(2010-12-10 ساعت 14:18)satusa نوشته:  
(2010-12-09 ساعت 15:20)babak2010 نوشته:  

ممنون از پاسختون.

ممنون
سلام
با سپاس و آرزوي موفقيت

دوست عزیز
فکر کنم شما منظورتون 2000 (دو هزار) هست نه 20000 (بیست هزار)!
چون فعلا که آسیا تا 14850 کارنت شده است.

موفق باشید.

سلام
با عرض پوزش .. بله حق با شماست .. بي دقتي منو ببخشيد .. شماره من 2000 بود .
موفق و پاينده باشيد
تشکر کنندگان: satusa ، najibi
دوستان عزیز،
با توجه به اینکه ظاهرا" از هفدهم تا آخر دسامبر سفارت تعطیله و من 12 ژانویه مصاحبه دارم ،اگر مدارکم تو روز اداری بعد ازتعطیلات برسه بهشون ایراد داره.
چون گفته بودید 20 روز قبل از مصاحبه بفرستم(منظور 20 روز کاری بوده)
تشکر کنندگان:
(2010-12-11 ساعت 16:51)abig نوشته:  دوستان عزیز،
با توجه به اینکه ظاهرا" از هفدهم تا آخر دسامبر سفارت تعطیله و من 12 ژانویه مصاحبه دارم ،اگر مدارکم تو روز اداری بعد ازتعطیلات برسه بهشون ایراد داره.

سلام
و عجب !
Sad
چطور می گویید که 17 ام دسامبر تا آخر آن تعطیل است درصورتی که Shabnam و ما روزهای 20 و 26و بعدش دیگران مصاحبه داریم ....
اینو کی گفته؟Cool
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
(2010-12-11 ساعت 17:33)maxsupermax نوشته:  

سلام
و عجب !
Sad
چطور می گویید که 17 ام دسامبر تا آخر آن تعطیل است درصورتی که Shabnam و ما روزهای 20 و 26و بعدش دیگران مصاحبه داریم ....
اینو کی گفته؟Cool

دوست عزيز
آنكارا تعطيل هست ولي ابوظبي ادامه ميده.

سفارت گفته حداکثر تا 15 روز قبل از مصاحبه مدارک به دستشون برسه.
میتونید قبل تعطیلات( طوری که قبل 17 ام دستشون باشه) بفرستید اگه مدارکتون آمادست.
تشکر کنندگان:
نامه دوم ما امروز 11 دسامبر رسید. یه پاکت نارنجی دقیقا مشابه نامه اول.
تاریخ ارسال 23 نوامبر بوده و 18 روز طول کشیده که به دستمون برسد.
تشکر کنندگان: mr.amir ، maxsupermax ، farzad.s ، najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان