کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
سلام
من فرمهاي w-2وtax-1040پيدا نميكنم وميل از آنكارا رسيده و فقط فرم I-134راگفته پر كنيدودرمورد فرمwوtaxچيزي نگفتن.حالامن چه كار كنم
تشکر کنندگان:
(2011-01-15 ساعت 12:00)mitr.p نوشته:  بچه ها..واقعا ممنون
ی سوال دیگه.من خودم قبلا ازدواج کردم اما بعد از ازدواج دومم اسم همسر اولم از شناسنامه پا شده
با توجه به اینکه همسرم برنده اصلیه لاتاریه ایا من باید سند تلاقم رو ترجمه کنم؟؟

سلام
اگه توی فرمها نوشتید که دوبار ازدواج کردید ، ترجمه سند طلاق و اصلش رو ببرید.
شماره کیس:2011AS000055##
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه و دریافت ویزا: ژانویه 2011
زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدند فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...
تشکر کنندگان: mitr.p ، najibi
(2011-01-15 ساعت 12:00)mitr.p نوشته:  بچه ها..واقعا ممنون
ی سوال دیگه.من خودم قبلا ازدواج کردم اما بعد از ازدواج دومم اسم همسر اولم از شناسنامه پا شده
با توجه به اینکه همسرم برنده اصلیه لاتاریه ایا من باید سند تلاقم رو ترجمه کنم؟؟

نیاز نیست. ولی برای محکم کاری ترجمه کن و در روز مصاحبه همراهت باشه
که اگه آفیسر راجع به اون چیزی گفت مدرک رو بهش بدی.
موفق باشید.
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: mitr.p ، najibi
سلام بر همگي
اگه كسي اخيرا مدارك به آنكارا فرستاده براي لاتاري لطفا با من يك تماس داشته باشه چون من هم بايد 24فوريه زمان مصاحبه برم آنكارا ومداركم با شما چك كنم.چون ناقصي دارم.ممنونم ازهمه-شماره تماس09121764704و02122837505-يزداني
تشکر کنندگان:
(2011-01-15 ساعت 12:27)aya نوشته:  سلام بر همگي
اگه كسي اخيرا مدارك به آنكارا فرستاده براي لاتاري لطفا با من يك تماس داشته باشه چون من هم بايد 24فوريه زمان مصاحبه برم آنكارا ومداركم با شما چك كنم.چون ناقصي دارم.ممنونم ازهمه-شماره تماس09121764704و02122837505-يزداني

دوست عزیز؛ بهتره شماره هات رو پاک کنید و بگید بهتون پیام خصوصی بدند.موفق باشید
پ.ن: بعد از اصلاح ارسالتان منم ارسالم رو پاک میکنم.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: javidk ، najibi
(2011-01-15 ساعت 12:32)rayan.s نوشته:  
(2011-01-15 ساعت 12:27)aya نوشته:  سلام بر همگي

دوست عزیز؛ بهتره شماره هات رو پاک کنید و بگید بهتون پیام خصوصی بدند.موفق باشید
پ.ن: بعد از اصلاح ارسالتان منم ارسالم رو پاک میکنم.

دوست عزیز طبق گفته دوستمون Rayans توی این سایت نیازی به گذاشتن شماره نیست. چون دوستان خیلی سریع به سؤالات شما جواب می دند.
پس ارسالتون رو بهتره که پاک کنید.
موفق باشید.

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: maaref ، najibi
با سلام . لطفا به سوالاتم پاسخ دهید.
2 قطعه عکس 5در 5 باید با مدارک به سفارت پست شود یا در زمان مصاحبه با خود فرد برده شود؟
کپی کامل پاسپورت فقط شامل صفحات دارای توضیح ومهر است یا تمام صفحات؟ چون در نامه دوم که دوستان در سایت گذاشته بودند روی Full passport copy تاکید کرده بود.
ضمنا من نامه دوم هنوز به دستم نرسیده نامه هایی که تحت این عنوان در همین سایتUpload شده را می توانم پر کنم و بفرستم. چیزی در نامه امسال تغییری نکرده؟ و 1 نامه 2 صفحه ایست که صفحه اول مشاغل قبلی و تحصیلات و سربازی را می پرسد و صفحه دوم آدرس و ایمیل و تلفن را، درسته؟
و در صفحه دوم فرم، شماره تلفن Home و Telephon numbers را می شود مشترک داد یعنی همان را تکرار کرد؟ اگر نه چر بنویسم؟
خیلی متشکرم. لطفا اگه میشه زود جواب بدید.
تشکر کنندگان:
(2011-01-15 ساعت 14:10)baharehz نوشته:  با سلام . لطفا به سوالاتم پاسخ دهید.
2 قطعه عکس 5در 5 باید با مدارک به سفارت پست شود یا در زمان مصاحبه با خود فرد برده شود؟
کپی کامل پاسپورت فقط شامل صفحات دارای توضیح ومهر است یا تمام صفحات؟ چون در نامه دوم که دوستان در سایت گذاشته بودند روی Full passport copy تاکید کرده بود.
ضمنا من نامه دوم هنوز به دستم نرسیده نامه هایی که تحت این عنوان در همین سایتUpload شده را می توانم پر کنم و بفرستم. چیزی در نامه امسال تغییری نکرده؟ و 1 نامه 2 صفحه ایست که صفحه اول مشاغل قبلی و تحصیلات و سربازی را می پرسد و صفحه دوم آدرس و ایمیل و تلفن را، درسته؟
و در صفحه دوم فرم، شماره تلفن Home و Telephon numbers را می شود مشترک داد یعنی همان را تکرار کرد؟ اگر نه چر بنویسم؟

Baharehz عزیز;
- بله، دو قطعه عکس 5*5 فرستاده شود. (دوستان در نظر داشته باشند که عکسها باید جدید باشند و نهایتاً در 6 ماه قبل انداخته شده باشند. قابل توجه خانمها: اگر موهایتان رنگ یا مِش شده باید عکس جدید بگیرید.مثلاً اگر عکسی که به KCC فرستادید با موی مشکی بوده و الان موهایتان رنگ یا مش شده باید عکس جدید بفرستید، حتی اگر جدیداً عکس را فرستاده باشید.)
- کپی کامل پاسپورت خیر، فقط صفحات توضیح دار (اسم و مشخصات) و صفحاتی که مهر ورود و خروج و یا صفحات ویزا دار.
- بله همون 2 صفحه نامه درسته. اگر شماره ها یکی باشه مهم نیست و حتّی اگر جلوی یکیش هم خالی باشه مهم نیست.
موفق باشید.

BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: mitr.p ، rayan.s ، najibi
(2011-01-15 ساعت 14:10)baharehz نوشته:  با سلام . لطفا به سوالاتم پاسخ دهید.

دوست عزیز؛ خوب می تونید 2 تا را پست کنید میتونید با خودتان ببرید.( من هر دو رو انجام دادم) . من کپی تمام صفحات نوشته دار پاسپورت جدیدم و دو تای قبلی را براشون فرستادم .
نامه دوم امسال فرق کرده ولی شما مطابق فرمهای نامه دوم سال پیش که بهش اشاره کردید اطلاعاتتان را برای همه اعضا خانواده در فرمهای مجزا ارسال کنید. من که فرمم سه تا تلفن داشت : خانه-کار-موبایل شما هم همین ها را بنویسید. موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: najibi
در جایی خوندم ک اگر نمیتونیم در تاریخ تعیین شده بریم سفارت بهتره با ایمیل بهشون اطلاع بدیمپ
تارخ ما افتاده 19 اسفند
از لحاظ کاری هم برای من و هم همسرم بهتر بود حداق ی هفته دیر تر میشد
ایا کسی بوده ک تاریخش رو بخواد عوض کنه و باهاش موافقت کنند؟؟
تشکر کنندگان:
با تشکر از پاسخ شما.
در مورد Local mailing adress باید آدرس ایران را نوشت؟
و اینکه اگه سابقه شغلی نداریم N/A بزنم همه رو؟
تشکر کنندگان: maaref
(2011-01-15 ساعت 14:34)mitr.p نوشته:  در جایی خوندم ک اگر نمیتونیم در تاریخ تعیین شده بریم سفارت بهتره با ایمیل بهشون اطلاع بدیمپ
تارخ ما افتاده 19 اسفند
از لحاظ کاری هم برای من و هم همسرم بهتر بود حداق ی هفته دیر تر میشد
ایا کسی بوده ک تاریخش رو بخواد عوض کنه و باهاش موافقت کنند؟؟

به نظر من اینکار را نکنید چون تاریخ مصاحبه را میندازن روزی که خودشان میخوان نه روزی که شما میخواید. و این یعنی دو سه ماه بعد و استرس بیشتر.موفق باشید

تشکر کنندگان: maaref ، mitr.p ، najibi
(2011-01-15 ساعت 11:33)mitr.p نوشته:  
(2010-09-11 ساعت 15:46)User نوشته:  چک لیست مدارک ارسالی به سفارت آمریکا در آنکارا قبل از مصاحبه:
فایل ضمیمه --اولین فایل--را دانلود کنید، پر کنید و چاپ کنید:
اگر ویرایش نیاز داشت اعلام کنید.

عکس این چک لیست:
[عکس: a69df1e0d70740ffb520.PNG]

پ.ن.: فایل بالاتر (چک لیست جدید) که ویرایش شده و دوباره اضافه شده است دو تفاوت با فایل پایینی (چک لیست اولیه و قدیمی) دارد:
1- با فونت تاهوما نوشته شده که در ویندوز به صورت پیش فرض وجود دارد. در نتیجه چک لیست به هم نمی ریزد
2- آدرس گیرنده به این شکل عوض شده است:

از این آدرس:

AMERICAN EMBASSY ANKARA
110 Atatürk Blvd.
Kavaklıdere, 06100 Ankara - TURKEY

به این آدرس تغییر پیدا کرده:

U.S. EMBASSY ANKARA, TURKEY
CONSULAR SECTION
Immigrant Visa Unit
Atatürk Blvd. 110
06100 Kavaklıdere
Ankara, TURKEY

فرم دوصفحه ای آنکارا نیز پیوست شده است

دوستان ی سوال دیگه ای هم داشتم:
ما از طریق ایمیل بهمون تاریخ مصاحبه رو اعلام کردند. چون سری پیش نامه اول رو شوهرم توی جوی اب کوچه پیدا کرد معلوم نیست نامه دوم به دستمون برسه یا نه....
حالا سوال من اینه برای ارسال فرم ها این فرم بالایی رو هم باید بفرستیم؟
با همون زبان فارسی؟؟

چرا نمیشه این فایل رو (جدول) رو دانلود کرد؟ راهنمایی کنید لطفا.
تشکر کنندگان: maaref
در سفرنامه بعضی ها خوندم ک کارت ملی هم خواستند
ایا کارت ملی رو هم باید بدیم ترجه کنند و براشون بفرستیم؟؟

تشکر کنندگان:
(2011-01-15 ساعت 15:22)mitr.p نوشته:  در سفرنامه بعضی ها خوندم ک کارت ملی هم خواستند
ایا کارت ملی رو هم باید بدیم ترجه کنند و براشون بفرستیم؟؟

سلام
ترجمه كارت ملي را با مدارك ارسال كنيد و اصل را روز مصاحبه ببريد.

موفق باشيد.
درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
تشکر کنندگان: rayan.s ، mitr.p ، najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان