کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
بچه ها سلام
تو اون فرم 2 صفحه ای که باید واسه آنکارا با مدارکمون بفرستیم ، توی صفحه دومش آخرین خط نوشته Home:------------- اینجا تلفن می خواهد یعنی ؟؟؟؟؟؟
شماره کیس: 2011As00009###
تاریخ دریافت نامه قبولی:اصفهان 10 خرداد
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:8 August
تاریخ مصاحبه:feb 3
تاریخ دریافت ویزا:29 April
جمع تقریبی هزینه :9میلیون ( برای 2 نفر+ بلیت HOUSTON)
تاریخ پرواز: houston 30 jun
تشکر کنندگان:
(2010-12-31 ساعت 20:30)shery نوشته:  بچه ها سلام
تو اون فرم 2 صفحه ای که باید واسه آنکارا با مدارکمون بفرستیم ، توی صفحه دومش آخرین خط نوشته Home:------------- اینجا تلفن می خواهد یعنی ؟؟؟؟؟؟
بله
تلفن ثابت منزل
تشکر کنندگان: shery ، rayan.s ، satusa ، najibi
سلام دوستان
برای ارسال مدارک به آنکارا، کارت زرد واکسن رو باید بفرستیم یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید
با تشکر.
تشکر کنندگان:
(2011-01-09 ساعت 21:12)baharehz نوشته:  سلام دوستان
برای ارسال مدارک به آنکارا، کارت زرد واکسن رو باید بفرستیم یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید
با تشکر.

خیر, کارت واکسن رو باید در مطب دکتر ارائه بدید
موفق باشید

تشکر کنندگان: satusa ، maaref ، najibi
سلام من یک ایمیل از KCC دریافت کردم به شرح زیر:
An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Ankara on February 3, 2011. A notification letter was sent to you on December 15, 2010. Please direct any further questions regarding the processing of your case to this embassy.

ولی هنوز نامه دوم به دستم نرسیده.بلیط و هتل آنکارا رو گرفتم ترجمه مدارک رو هم فرستادم.ولی نگران نامه دوم هستم.دوباره به KCC ایمیل زدم و گفتم که نامه هنوز نرسیده و این چواب رو به من دادند:
KCC has received your request. Your appointment packet was sent to your current postal address on December 15, 2010. If you do not receive this by January 15, 2011 you must supply KCC with an email address or a fax number.

برام عجیبه که KCC تاریخ مصاحبه رو بهم گفته ولی ساعتش رو نه!
اگر کلا نامه دوم به دست من نرسه نمی تونم برم مصاحبه؟ با توجه به اینکه می دونم تاریخ مصاحبه 3 فوریه هستش آیا می تونم بدون نامه دوم صبح روز 3فوریه برم سفارت؟ کلا چیکار کنم؟ Sad
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان: maaref
(2011-01-11 ساعت 11:59)ehsan_gh نوشته:  سلام من یک ایمیل از KCC دریافت کردم به شرح زیر:
An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Ankara on February 3, 2011. A notification letter was sent to you on December 15, 2010. Please direct any further questions regarding the processing of your case to this embassy.

ولی هنوز نامه دوم به دستم نرسیده.بلیط و هتل آنکارا رو گرفتم ترجمه مدارک رو هم فرستادم.ولی نگران نامه دوم هستم.دوباره به KCC ایمیل زدم و گفتم که نامه هنوز نرسیده و این چواب رو به من دادند:
KCC has received your request. Your appointment packet was sent to your current postal address on December 15, 2010. If you do not receive this by January 15, 2011 you must supply KCC with an email address or a fax number.

برام عجیبه که KCC تاریخ مصاحبه رو بهم گفته ولی ساعتش رو نه!
اگر کلا نامه دوم به دست من نرسه نمی تونم برم مصاحبه؟ با توجه به اینکه می دونم تاریخ مصاحبه 3 فوریه هستش آیا می تونم بدون نامه دوم صبح روز 3فوریه برم سفارت؟ کلا چیکار کنم؟ Sad

دوست عزیز اصلاً نگران نباش،
ما هم بدون نامه دوم رفتیم.
فقط کافیه از اون ایمیلی که بهت دادند و تاریخ مصاحبه مشخص شده یه پرینت تهیه کنی و روز مصاحبه بهشون بدی.
ساعت 8 صبح هم جلوی سفارت باش
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: rayan.s ، saman33 ، maaref ، mitr.p ، najibi
ممنون.خیالم راحت شد Smile
تشکر کنندگان:
توی contact information sheet قسمت telephone numbers با Home چه فرقی می کنه و در قسمت mobile work چی باید نوشت؟
همچنین تو فرمی که باید همراه ترجمه مدارک برای سفارت بفرستیم جا برای وارد کردن تمام مقاطع تحصیلی و همچنین آدرس محل کار کافی نیست.چه کار باید کرد؟
ممنون
(2011-01-11 ساعت 13:13)ehsan_gh نوشته:  توی contact information sheet قسمت telephone numbers با Home چه فرقی می کنه و در قسمت mobile work چی باید نوشت؟
همچنین تو فرمی که باید همراه ترجمه مدارک برای سفارت بفرستیم جا برای وارد کردن تمام مقاطع تحصیلی و همچنین آدرس محل کار کافی نیست.چه کار باید کرد؟
ممنون
دوست عزیز یه شماره ثابت و یه شماره موبایل کفایت میکنه.
هر کدوم رو نوشتی تفاوتی نمیکنه.
تو قسمت مدارک تحصیلی فقط دیپلم + آخرین مدرک رو بنویسی کافیه.
آدرس محل کار هم خلاصه نویسی کن یا اگه خیلی حساسی پیوست کن.
زیاد گیر نباشید.
موفق باشید.

هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: rayan.s ، najibi
ببخشید من امروز خیلی سوال پرسیدم!
آیا فرم های سفارت آنکارا رو هم برنده و هم همسرش باید پر کنند؟
من مشکلم اینه که یادم نیست در فرم های اولیه سوابق کاری همسرم رو نوشتم یا نه! کپیشو هم گم کردم.الان می ترسم که با فرم های اولیه متفاقض بشه.چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
(2011-01-11 ساعت 14:51)ehsan_gh نوشته:  ببخشید من امروز خیلی سوال پرسیدم!
آیا فرم های سفارت آنکارا رو هم برنده و هم همسرش باید پر کنند؟
من مشکلم اینه که یادم نیست در فرم های اولیه سوابق کاری همسرم رو نوشتم یا نه! کپیشو هم گم کردم.الان می ترسم که با فرم های اولیه متفاقض بشه.چیکار کنم؟

بنظرم فعلا برای همسرتون فرم را پر نکنید. روزی که می روید سفارت وقتی ازتون خواستند فرم را برای همسرتون پر کنید ازشون بخواهید فرم اولیه را بهتون بدهند تا از روی اون پر کنید مثلا می تونید بگید برای تبدیل تاریخ به میلادی مشکل دارید( البته نمی دونم قبول می کنندفرمها را بهتون بدهند یا نه؟).ولی فکر کنم اگر دنبال کپی فرمهات بگردید و پیداش کنید خیلی بهتره.
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: maaref ، najibi
سلام دوستان شب خوش
من یه مشکلی برام پیش اومده Sad

من فردا می خواستم ترجمه و کپی مدارکم رو برای سفارت بفرستم و 3 فوریه هم نوبت مصاحبه دارم.مدارک من دقیقا 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت میرسید.اما الان متوجه شدم که دچار یه اشتباه بزرگ شدم و کارت ملیمو ترجمه نکردم!!! حالا چیکار کنم؟ آیا می تونم قبل از مصاحبه نقص مدارکم رو برطرف کنم؟
(2011-01-11 ساعت 23:05)ehsan_gh نوشته:  سلام دوستان شب خوش

من فردا می خواستم ترجمه و کپی مدارکم رو برای سفارت بفرستم و 3 فوریه هم نوبت مصاحبه دارم.مدارک من دقیقا 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت میرسید.اما الان متوجه شدم که دچار یه اشتباه بزرگ شدم و کارت ملیمو ترجمه نکردم!!! حالا چیکار کنم؟ آیا می تونم قبل از مصاحبه نقص مدارکم رو برطرف کنم؟

دوست عزیز؛ مشکلی نیست مدارکت رو پست کن و روز مصاحبه همه مدارک رو همراه خودت ببر.موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
(2011-01-11 ساعت 23:26)rayan.s نوشته:  

دوست عزیز؛ مشکلی نیست مدارکت رو پست کن و روز مصاحبه همه مدارک رو همراه خودت ببر.موفق باشید

مرسی رایان جان.واقعا دلگرمم کردی.دل درد گرفتم از استرس Sad
یعنی خیالم راحت باشه؟ مشکلی برام پیش نمیاد؟ اصلا اگه به جای 15 روز 13 روز قبل از مصاحبه مدارکم برسه آنکارا مشکلی پیش میاد؟
(2011-01-11 ساعت 23:51)ehsan_gh نوشته:  
(2011-01-11 ساعت 23:26)rayan.s نوشته:  

مرسی رایان جان.واقعا دلگرمم کردی.دل درد گرفتم از استرس Sad
یعنی خیالم راحت باشه؟ مشکلی برام پیش نمیاد؟ اصلا اگه به جای 15 روز 13 روز قبل از مصاحبه مدارکم برسه آنکارا مشکلی پیش میاد؟

دوست عزیز؛ خواهش میکنم. اگه پستم نکنی مشکلی نیست چه برسه به اینکه 13 روز قبل بدستشون برسونی .به هرحال مشکلی نیست که بخوای نگرانش باشی.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان