کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-08-31 ساعت 12:59)sorooshii نوشته:  علی آقا سلام

ضمن خوش آمدگویی ، تبریک صمیمانه ما را بپذیرید

اگراینچنین باشد که شما از طریق ایمیل کی سی سی با خبر شده اید در میان این همه برندگان ، بدانید و شک نکنید خداوند برای شما واقعاً خواسته است.

فقط علی آقا ، لطف بکنید یک " عکس " از صفحه ایمیل خودتون بگیرید، مشخصات اصلی خودتون را با برنامه مثلاً paint پاک کنید ، محو کنید و آن را در این تاپیک برای دوستان نمایش بدهید.

با این کار با تجربه ای که سایر دوستان دارند، چه از برندگان 2010 و 2011 ، می توان به صحت و درستی و نیز اطمینان از فرستنده یعنی کی سی سی پی برد و شک و شبه ها را چه برای خودتون و چه برای دیگران برطرف کرد.

لطفاً این کار را در اسرع وقت انجام بدهید تا همگی مطمئن شویم این ایمیل از طرف کی سی سی بوده است. چراکه کی سی سی تاکید کرده با ایمیل بهیچ وجه هیچگونه اطلاعاتی نمی دهد.

اما اگر شما از طریق ایمیل هایی که با قصد سوءاستفاده و اخاذی با خبر شده باشید و شما را تشویق کرده و انگیزه داده که بروید و سایت اصلی را چک کنید و متوجه بشوید ، اولاً روزی صد هزار بار خدا را شکر کنید و ثانیاً خیر دنیا و آخرت را برای این سوءاستفاده گرها و اخاذها از خداوند کریم در این ماه مبارک خواستار باشید که شما را مطلع کردند.

بهرصورت باید منتظر دیدن عکس ایمیل شما، نتیجه تماس شما با کی سی سی و نیز گذر زمان بود.

سلام دوست من

از راهنمائیها و اظهار لطفتون ممنونم. من تا یکی دو ساعت دیگه با KCC تماس میگیرم و خبرشو بهتون میدم. این هم عکس از ایمیلم

البته این فرمت کلی ایمیلشونه و متن کاملش رو چند تا پیام بالاتر گذاشته ام
تشکر کنندگان:
(2010-08-31 ساعت 18:21)ali ata نوشته:  

اگراینچنین باشد که شما از طریق ایمیل کی سی سی با خبر شده اید در میان این همه برندگان ، بدانید و شک نکنید خداوند برای شما واقعاً خواسته است.

فقط علی آقا ، لطف بکنید یک " عکس " از صفحه ایمیل خودتون بگیرید، مشخصات اصلی خودتون را با برنامه مثلاً paint پاک کنید ، محو کنید و آن را در این تاپیک برای دوستان نمایش بدهید.

با این کار با تجربه ای که سایر دوستان دارند، چه از برندگان 2010 و 2011 ، می توان به صحت و درستی و نیز اطمینان از فرستنده یعنی کی سی سی پی برد و شک و شبه ها را چه برای خودتون و چه برای دیگران برطرف کرد.

لطفاً این کار را در اسرع وقت انجام بدهید تا همگی مطمئن شویم این ایمیل از طرف کی سی سی بوده است. چراکه کی سی سی تاکید کرده با ایمیل بهیچ وجه هیچگونه اطلاعاتی نمی دهد.

اما اگر شما از طریق ایمیل هایی که با قصد سوءاستفاده و اخاذی با خبر شده باشید و شما را تشویق کرده و انگیزه داده که بروید و سایت اصلی را چک کنید و متوجه بشوید ، اولاً روزی صد هزار بار خدا را شکر کنید و ثانیاً خیر دنیا و آخرت را برای این سوءاستفاده گرها و اخاذها از خداوند کریم در این ماه مبارک خواستار باشید که شما را مطلع کردند.

بهرصورت باید منتظر دیدن عکس ایمیل شما، نتیجه تماس شما با کی سی سی و نیز گذر زمان بود.

سلام دوست من

از راهنمائیها و اظهار لطفتون ممنونم. من تا یکی دو ساعت دیگه با KCC تماس میگیرم و خبرشو بهتون میدم. این هم عکس از ایمیلم

سلام دوستان من کاملا این عکس رو چک کردم از 2 حالت خارج نیست یا ایمیلی که به دستشون رسیده تقلبی هست یا علی اقا ما رو گذاشته سر کار تمام ایمیلهایی که کی سی سی واسم فرستاده چک کردم و این متن پاورقی در همه ایمیلها مشترکه در صورتی که در ایمیل ایشون کاملا متفاوته لطفا دوستان ایمیلهایی که از کی سی سی دریافت کردید چک کنید و اگه تفاوتی با فرمت من داشتند اعلام کنند حتی اگر یک حرف کم یا زیاد بود اعلام کنید.ما به اندازه کافی استرس داریم.

KCC Diversity Visa
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco NA/ksb
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: sorooshii ، Ehsan2011 ، Ali Sepehr
من امروز یه ایمیل دیگه از KCC گرفتم که با توجه به اون دیگه لازم نبود تماس تلفنی بگیرم. توی این ایمیل بصورت ضمنی case number من رو تایید کرده بودن. راستی کسی میدونه اگه در فرم ها یه محل رو برای اقامت دائم تعیین کنیم، آیا امکان داره در مراحل بعدی اون محل رو تغییر بدیم؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-31 ساعت 21:49)SALAR110 نوشته:  

سلام دوست من

سلام دوستان من کاملا این عکس رو چک کردم از 2 حالت خارج نیست یا ایمیلی که به دستشون رسیده تقلبی هست یا علی اقا ما رو گذاشته سر کار تمام ایمیلهایی که کی سی سی واسم فرستاده چک کردم و این متن پاورقی در همه ایمیلها مشترکه در صورتی که در ایمیل ایشون کاملا متفاوته لطفا دوستان ایمیلهایی که از کی سی سی دریافت کردید چک کنید و اگه تفاوتی با فرمت من داشتند اعلام کنند حتی اگر یک حرف کم یا زیاد بود اعلام کنید.ما به اندازه کافی استرس داریم.

KCC Diversity Visa
Kentucky Consular Center

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

دقیقاً من به این نکته از ظهر پی بردم ، حتی به user هم پیام خصوصی دادم .

من هم بیش از 5 بار چک کردم ، حتی کلمه به کلمه ،حرف به حرف چک کردم ، شما دقت کنید می بینید که کی سی سی تلفن را بالای آدرس ایمیل می نویسد ، درصورتی که مال ایشان زیر ایمیل هستش ، serco NA هست ونه serco/mam !!!!!!!!!! و....

من به user عزیز پیام دادم و منتظر جواب ایشان هستیم تا بدقت بررسی شود و درصورت لزوم اقدام مناسب صورت بگیرد.

و نکته آخر اینکه ، ما ها که 1 ماه از دریافت فرم هایمان توسط کی سی سی می گذرد و تمام اطلاعات زندگیمان در دستشان است و آدرس ایمیل را در فرم ها نوشتیم ، بعد از 4-3 روز >>> دقت شود که بعد از 4-3 <<<<< به ما جواب اتوماتیک می دهند و سر بالا ، حال چطور شده که به علی آقا ، بدون ارسال هیچ فرمی و تایید شدن ایمیل ایشان توسط اطلاعات مندرج در فرم ها ( که نفرستادند ایشان) ، کی سی سی اینقدر به جد ، پیگیری کار ایشان هستش و یک روز درمیان برای ایشان ایمیل می فرستد؟؟؟؟

ضمن اینکه ما از ایشان درخواست کردیم ، خواهش کردیم که لطفاً از صفحه ایمیل خود "عکس" بگیرید ، اما این فایل ضمیمه نمی دانم چه مفهومی دارد که ارسال کردند و به هیچ وجه نشان گر صفحه ایمیل ایشان نیست.

نظرشخصی من این هستش که به ایمیل علی آقا زیاد نمیشه اطمینان کرد و جدی گرفت و حساب باز کرد. ( البته حداقل برای خود ایشان خوب شدکه بقول خودشان به برنده شدن خودشون حتی با این ایمیل پی بردند)

انشاءالله که این یک شوخی و ... نباشد.
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: Ehsan2011 ، Ali Sepehr

با سلام به دوست عزیز علی‌ آقا

من نظرم اینه که نامه شما خیلی‌ مشکوکه.

-اول این که آدرس ارسال کننده واضح نیست، همون چیزی که ما میخواستیم چک کنیم اما مثل اینکه شما برای فرستنده نامه اسم تعریف کردید که دیتیل‌ها مشخص نیس.

-دوم اینکه متنی که شما دریافت کردین خیلی‌ شبیه نگرش نامه‌های ما نیست و حالت خیلی‌ رسمی‌ نداره

-سوم اینکه قسمت پایین نامه باید فرمتی باشه که ما هم دریافت کردیم و برای همه یکسان هست.

من امیدوارم که نامه صحت داشته باشه و تماس رو بگیری که مطمئن شیٔ.

ممنون از اطلاعات رو به اشتراک گذاشتی‌.
تشکر کنندگان:
(2010-08-31 ساعت 05:26)ali ata نوشته:  دوباره سلام

ممنون از جواب سریعتون
من اصلا ایمیلی به kcc نزدم. راستش اصلا به یاد این جریان lottery نبودم تا اینکه دو - سه روز پیش یه ایمیل از kcc گرفتم که فرمتش به شکل زیر بود؛

2011AS000xxxxx last name, first name

You are receiving this email notification from the Kentucky Consular Center (KCC) that you have been selected for further processing in the Diversity Visa program. We mailed you a notification that was returned to us stating the address was not correct. Included in this email is your Lottery Rank Number (Case Number) that you will use when completing the necessary processing steps you must successfully complete before a Diversity Immigrant Visa Interview can be scheduled to determine if you will receive a visa. Your case number should be clearly written in the upper right hand corner of all documents and correspondence sent to the KCC. It is important for you to complete the next steps as quickly as possible. Please go to dvselectee.state.gov (Ctrl+Click) and follow all instructions for completing the needed paperwork. All DV Program 2011 visas must be issued or Adjustment of Status completed by September 30, 2011-without exception.

Contacting KCC:

If you need to contact KCC, always refer to your name and case number exactly as they appear on your original Selectee Letter or this email. Your case number should be clearly written in the upper right hand corner of all documents and correspondence sent to KCC. The KCC telephone number is 606-526-7500 (7:30am until 4:00pm EST), or send an E-mail inquiry to KCCDV@state.gov.

این ایمیلی بود که من گرفتم. البته من case number رو چک نکردم، فقط بعد از گرفتن این ایمیل با confirmation number سایت اصلی رو چک کردم و دیدم که برنده شدم. راستش خودم فکر میکینم شماره case number درست باشه. من می خوام بدونم آیا از جریان کارها عقبم یا اینکه هنوز دیر نشده و برای ارسال فرم ها زمان دارم؟

ممنون
------
البته اسم و کد (احتمالا case number)، عنوان یا subject ایمیلی بود که گرفتم.

دوستان عزیز ؛ این میل رو کسی نوشته که زبانش بد نیستTongue

you have been selected فعلش غلطه باید مینوشت you are selected
و همچنین

the Diversity Visa program غلطه صحیش
the Diversity Immigration Visa program
باقیشم میسپرم به بقیه....Big Grin

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، seravin
پس نظر شما اینه که نباید به این ایمیل اعتماد کنم؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-31 ساعت 23:56)ali ata نوشته:  پس نظر شما اینه که نباید به این ایمیل اعتماد کنم؟

دوست عزیز؛ نامه که پست سفارشی نمیاد که اگه آدرسش غلط باشه برش گردونند آمریکا بعدم kcc تو سایتش گفته ما خبر قبولی کسی رو با ایمیل نمیدیم Fruad Warning را در سایت kcc مطالعه کنید...حالا خود دانید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
(2010-08-31 ساعت 22:55)sorooshii نوشته:  
(2010-08-31 ساعت 21:49)SALAR110 نوشته:  

سلام دوست من

KCC Diversity Visa
Kentucky Consular Center

دقیقاً من به این نکته از ظهر پی بردم ، حتی به user هم پیام خصوصی دادم .

من هم بیش از 5 بار چک کردم ، حتی کلمه به کلمه ،حرف به حرف چک کردم ، شما دقت کنید می بینید که کی سی سی تلفن را بالای آدرس ایمیل می نویسد ، درصورتی که مال ایشان زیر ایمیل هستش ، serco NA هست ونه serco/mam !!!!!!!!!! و....

من به user عزیز پیام دادم و منتظر جواب ایشان هستیم تا بدقت بررسی شود و درصورت لزوم اقدام مناسب صورت بگیرد.

و نکته آخر اینکه ، ما ها که 1 ماه از دریافت فرم هایمان توسط کی سی سی می گذرد و تمام اطلاعات زندگیمان در دستشان است و آدرس ایمیل را در فرم ها نوشتیم ، بعد از 4-3 روز >>> دقت شود که بعد از 4-3 <<<<< به ما جواب اتوماتیک می دهند و سر بالا ، حال چطور شده که به علی آقا ، بدون ارسال هیچ فرمی و تایید شدن ایمیل ایشان توسط اطلاعات مندرج در فرم ها ( که نفرستادند ایشان) ، کی سی سی اینقدر به جد ، پیگیری کار ایشان هستش و یک روز درمیان برای ایشان ایمیل می فرستد؟؟؟؟

ضمن اینکه ما از ایشان درخواست کردیم ، خواهش کردیم که لطفاً از صفحه ایمیل خود "عکس" بگیرید ، اما این فایل ضمیمه نمی دانم چه مفهومی دارد که ارسال کردند و به هیچ وجه نشان گر صفحه ایمیل ایشان نیست.

نظرشخصی من این هستش که به ایمیل علی آقا زیاد نمیشه اطمینان کرد و جدی گرفت و حساب باز کرد. ( البته حداقل برای خود ایشان خوب شدکه بقول خودشان به برنده شدن خودشون حتی با این ایمیل پی بردند)

انشاءالله که این یک شوخی و ... نباشد.

با سلام
به نظر من اون شرکت متقلب با ارسال ایمیل دوم نشون داد که از ضریب هوشی پایینی برخورداره یا حداقل با KCC آشنایی نداره، چون KCC اینقدر بیکار نیست که بخواد برای یک نفر اینقدر وقت بگذاره. بعلاوه شرکت های دولتی بر اساس قانون پاسخ هر نامه رو حداقل بعد از سه روز می دهند.
به هر حال به قول سروش جان برای علی آقا که بد نشد چون فهمید که برنده شده، البته اگه شوخی نکرده باشند!!!
ما هم که به این بهونه یه احوالی از هم گرفتیم و یه گپی زدیمWink.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
(2010-09-01 ساعت 00:03)rayan.s نوشته:  
(2010-08-31 ساعت 23:56)ali ata نوشته:  پس نظر شما اینه که نباید به این ایمیل اعتماد کنم؟

دوست عزیز؛ نامه که پست سفارشی نمیاد که اگه آدرسش غلط باشه برش گردونند آمریکا بعدم kcc تو سایتش گفته ما خبر قبولی کسی رو با ایمیل نمیدیم Fruad Warning را در سایت kcc مطالعه کنید...حالا خود دانید

ضمن تشکر از rayan عزیز، با اجازه من اصلاح می کنم نامه عادی هم اگه آدرسش غلط باشه برگشت میخوره.
ولی خوب نامه هایی که ما با پست VIP ارسال می کنیم رو KCC یعد از یک ماه بررسی میکنه حالا چه برسه به نامه برگشتی اونم از نوع عادی.
تشکر کنندگان: rayan.s
دوستان عزیز
سلام
من 1ماه میشه که از سایت متوجه برنده شدنم شدم.مثل شما تا 1AGUST منتظر نامه شدم و بعد فرم ها رو فرستادم حدود 20 روز قبل.
هر چی ایمیل هم دادم که نامه ام رسیده همون جواب تکراری که کیس نامبر لازم است و...
فقط از طریق این تاپیک و صحبت یکی از دوستان که گفته بود اوایل مهر به وضعیت ما که نامه دریافت نکردیم رسیدگی میکنند دیگه ایمیلی بهKCC
نزدم. امروز اتفاقی ایمیلمو چک کردم ازKCC امده که من برنده شدم و نامه اولم ادرسش غلط بوده برگشت خورده و کیس نامبرمم ایمیل کردن . اومدم اینجا دیدم علی اقا هم همچین ایمیلی گرفته.
من 1ساعت قبل هم تماس باKCCگرفتم وتایید کردن کیس نامبرمو.
تشکر کنندگان:
از KCC پرسیدم نامم رسیده گفتن اره و نیاز نیست نامه دیگه ای بفرستم. راستش الان که اومدم اینجا از جواب های بعضی از دوستان تعجب کردم که خیلی راحت میگن این نامه علی تقلبیه وKCC امکان نداره به کسی نامه بده و..... البته من امروز 1بار ایمیل ازKCCگرفتم و جداب ایمیلمو هنوز ندادن و فقط تلفنی با هاشون چک کردم. فکر می کنم علت برگشت نامم از ایران هم نداشتن کد پستی بوده. کیس نامبرم هم بالای 20هزاره.
اما خوا هشن یکی یه اطلاع رسانی میکنه اینقدر کاراگاه بازی نکنید که املای ایمیلش غلطه و فرمتش تقلبیه و.... راستش ایمیل من هم که به دستم رسید فرمتش با ایمیل قبلی فرق داشت.امیدوارم شما هم زود تر از کیس نامبرتون مطلع شین.
تشکر کنندگان: ali ata
و سلام به دوستانی که یهو کیس نامبرشونو دریافت کردندو یهو این سایتو پیدا کردندو یهو اومدن سراغ این تاپیک و به سرعت همه رو مطالعه کردندو .و.....
شما می فرمایید که قبلا اینجا رو خوندید و هیچ ایمیلی دیگه به کی سی سی نزدید در صورتی که تاریخ عضویت شما دیروزه.
داره مثه بازیه مافیا می شه.من این بازیو دوست دارم ولی خوشم نمیاد که تو این موقعیت کسی با بچه ها مافیا بازی کنه.مدیران محترم اگه یکمی رو این موضوع فاکوس کنن ممنونشون می شمBig Grin
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
درست میگید من دیروز عضویتمو فعال کردم که بتونم تو سایت پیام بگذارم . چون خبر جدیدی داشتم می خواستم بهتون اطلاع بدم.تایپم هم اینقدر ضعیف هست که یک ساعت طول کشید که 2تاقسمت براتون بنویسم. وظیفه خودم دونستم که چون خبر جدیدی بود بهتون بگم بقیه اش با خودتون.
تشکر کنندگان:
(2010-09-01 ساعت 01:14)ARS@lan نوشته:  از KCC پرسیدم نامم رسیده گفتن اره و نیاز نیست نامه دیگه ای بفرستم. راستش الان که اومدم اینجا از جواب های بعضی از دوستان تعجب کردم که خیلی راحت میگن این نامه علی تقلبیه وKCC امکان نداره به کسی نامه بده و..... البته من امروز 1بار ایمیل ازKCCگرفتم و جداب ایمیلمو هنوز ندادن و فقط تلفنی با هاشون چک کردم. فکر می کنم علت برگشت نامم از ایران هم نداشتن کد پستی بوده. کیس نامبرم هم بالای 20هزاره.
اما خوا هشن یکی یه اطلاع رسانی میکنه اینقدر کاراگاه بازی نکنید که املای ایمیلش غلطه و فرمتش تقلبیه و.... راستش ایمیل من هم که به دستم رسید فرمتش با ایمیل قبلی فرق داشت.امیدوارم شما هم زود تر از کیس نامبرتون مطلع شین.

سلام
دوست عزیز، اینجا کسی قصد نداره کاراگاه بازی دربیاره یا تهمت بزنه و غیره،
شما نامه تون رو به اشتراک گذاشتید که دوستان درباره اون نظر بدهند، قصد شما و علی آقا هم از اینکار فکر می کنم(!) دریافت همین نظرات بوده.
شما هم باید بپذیرید که این ایمیل ها اگر هم از طرف KCC بوده باشه مغایرت های زیادی با ایمیل های قبلی داره و خیلی مشکوکه.

علی آقا زحمت کشیدن و عکس ایمیلشون رو برای ما قرار دادند، اما کاملا مشخصه که این عکس crop شده و نه آدرس فرستنده معلومه و نه تاریخ ارسال و نه هیچی.
تشکر کنندگان: rayan.s

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان