کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-09-10 ساعت 00:35)Amir78 نوشته:  دوستان سلام
با توجه به تماس های برخی دوستان با این جانب و تعداده زیاد پیام خصوصی در مورد کامنتی که ساعاتی پیش یکی از کاربران در این تاپیک گذاشته بودند Ehsan2011
مبنی بر اینکه تا کنون کیس نامبری نداشته و امشب با ایمیلی از طرفه kcc دریافت کردند
من نظر شخصی خودم را میگوییم
با توجه به اینکه برای یک نفر از دوستان این جانب که عضو سایت نمی باشند و فقط در زمان اعلام قبولی افراد برنده شده در لاتاری 2011 توانسته بود قبولی خود را بر روی سایت ببیند و تا امروز ساعت 14:25 هیچ گونه کیس نامبری نداشته است چنین مورده مشابهی پیش امده
مبنی بر اینکه
ایمیلی در ساعت 14:30 امروز پنج شنبه از سوی kcc دریافت نموده اند که در ان شماره کیس نامبرشان را اعلام کرده
و با توجه به اینکه کیس ایشان حدودا 15xx میباشد و در اصل الان کارنت شده اند .
و در حال حاظر ایمیلی دیگر در جهت دریافت پاکت دوم برای kcc زده اند مبنی بر اینکه کارنت شده اند و نوبت مصاحبه میخواهند
جالبییه کار اینه که در یک روز هم کیس نامبر گرفتند و هم کارنت شده اند که خدا را شکر

نکته: این دوست من که موفق به دریافت شماره کیس نامبر خود گردیده است اخرین ایمیلی که برای kcc زده بوده 3 روزه پیش بوده
و من خود به شخصه متن دریافتی ایشان را بر این مضمون روئیت کرده ام و بر صحت ان مطمعا بوده
پیچیدگی موضوع و حدس بنده: من حدس میزنم به علت اینکه ایشون کارنت شده بوده اند و کیس نامبرشان پائین بوده بر طبق چک کردن هاشون متوجه شده اند به ایشون کیس نامبر نداده اند و این ایمیل را برای این دوست من فرستادند!!!!!!!
که فقط یک حدس است
ولی در حال حاظر مثل اینکه دو نفر دیگر هم در همین تاپیک اضعان داشته اند که کیس نامبرشان را از طریق میل دریافت کرده اند که با توجه به این مورد که من از نزدیک روئیت کردم جای شک نمیتواند باشد
نتیجه گیری:
دوستان در اولین فرصت یعنی شب پنج شنبه (زمان حال) ایمیلی به kcc بزنید و درخواست کیس نامبر خود را نموده
و احتمال 50/99 % کیس نامبر خود را دریافت میکنید
بازم به درصد داده شده توجه کنید.
خبر خوش:
این جانب و نیز دیگر کاربران برنده شده در قرعه کشی سال 2011 گرین کارت لاتاری امریکا امیدواریم تمامی دوستانی که شماره کیس نامبر خود را دریافت نکرده اند
تا فردا شب همین ساعت جشن دریافت کیس نامبر خودشان را برپا کنند
به امید خبرهای خوش

اقا امیر شما باید کاراگاه میشدی . ایول
منم موافقم با این موضوع
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

تشکر کنندگان: OMID_R ، Amir78 ، farnaz82
سلام
یه متنی را اماده کنید برای ما که کیس نامبر نداریم تا ببینم نتیجه چی میشه اخه نامه نگاری ما خوب نیست لطفا اساتید کمک کنند یه متنی را در این زمینه مهیا کنند.
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان:
دوست من فکر میکنم شما بتوانید از همین تاپیک متن مورد نظرتان را پیدا کنید وگرنه از تاپیک نمونه مکاتبه با KCC میتوانید از پست بچه ها با کمی دقت پیدا کنید
تشکر کنندگان: khashayar6310
Confirmation Number: 0000000000000000
FIRSTNAME: XXXXXXX
LASTNAME: XXXXXXX
Date of birth: (Month/Day/Year)
Country Chargeability : Iran

Dear Sir/Madam,
I checked my status at DV-Lottery Status check, and I noticed that I have been selected for further processing. Since I have not received the Notification Letter, I would appreciate if you would send me the first Notification Letter via E-mail.
Thank you very much for your time and consideration.
Best Regards,
YOUR FULL NAME
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان: alirezagh ، SALAR110 ، Amir78
بولتون اکتبر هم اومد واسه ما خبری نداشت.
تبریک به دوستان کارنت شده
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، b!ta
دوستانی که کیس نامبر را از طریق ایمیل در یافت کرده اند، و دوستانی که هنوز منتظر دریافت کیس نامبر هستند:

بنا بر نوشته تمامی دوستانی که تلفنی و یا از طریق ایمیل با کی سی سی تماس گرفته بودند و راه ارسال کیس نامبر را پرسیده بودند، هیچ انتطاری وجود نداشته که کی سی سی از طریق ایمیل و بدون راستی آزمایی ایمیل ثبت نامی کیس نامبر را ارسال کند.
در واقع خود KCC بارها ارسال کیس نامبر از طریق ایمیل را رد کرده و اعلام کرده به هیچ وجه از طریق ایمیل کیس نامبر را اعلام نمی کند.
تماس های تلفنی دوستان و سوال مبنی بر امکان ارسال از طریق ایمیل نیز به این نتیجه منجر شده که امکان ارسال کیس نامبر از طریق ایمیل را همگان منتفی بدانند.
(2010-09-09 ساعت 17:48)sorooshii نوشته:  سلام بر دوستان
در راستای پیگیری های صورت گرفته از کی سی سی از طریق تلفن ، 3 دقیقه پیش، پرسیدم که ما برای نامه دوم ، این روزها باید منتظر باشیم یا دقیقاً قبل از مصاحبه؟؟ که گفت "مصاحبه" ، خیلی مختصر و مفیدSmile
یه مورد دیگه ، گفتم اصلاً امکان دریافت نامه از طریق ایمیل نیست ، گفت خیر قربانSad

از طرفی هفته گذشته دو کاربر جدید در این تاپیک اعلام کردند که کیس نامبر از طریق ایمیل برای آنها ارسال شده و متاسفانه این دو کاربر جدید نتوانستند تاپیک را قانع کنند که ایمیلی که آنها دریافت کرده اند از طرف کی سی سی بوده یا از شرکت های سودجو.

و امشب نیز دو کاربر دیگر اعلام کردند که همان ایمیل را دریافت کرده اند و کیس نامبر خود را دریافت کرده اند.
اکنون داستان به این شکل است: از یک سو چند نفر (که اکثرا کاربران جدید هستند) اعلام کرده اند که کیس نامبر را از طریق ایمیل دریافت کرده اند، و آن هم نه در جواب یک ایمیل. از سویی دیگر کی سی سی همیشه اعلام کرده که کیس نامبر را به هیچ وجه از طریق ایمیل ارسال نمی کند. دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را!
بنابراین تمامی دوستان ذینفع در این تاپیک حق دارند به دیده تردید به این اعلام کیس نامبر نگاه کنند.

به هر حال من از دوستانی که کیس نامبر را با ایمیل دریافت کرده اند خواهش می کنم اولین پست آنها جواب کی سی سی به این ایمیل آنها باشد:

لطفا در یک ایمیل با اعلام کیس نامبر، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کشور، از کی سی سی بپرسند که فرم های آنان به دستشان رسیده یا نه، سپس جواب کی سی را در این تاپیک اعلام کنند.
هر چند همیشه اصل بر صداقت است اما با توجه به گفته های بالا باید به دوستان این تاپیک حق داد که نیاز به مدارک و شواهد بیشتری داشته باشند تا این تناقض در رویه کی سی سی را بپذیرند. از این رو یک اسکرین شات از جواب کی سی سی نیز می تواند به این امر کمک کند.

در پایان باید اعلام کنم که شخصا امیدوارم تناقض مذکور در رویه کی سی سی صحت داشته و به تدریج شماره کیس ها برای این دوستان ارسال شوند. همینطور از دوستان خواهش می کنم بدون هر گونه نگرانی و استرس بحث را دنبال کنند تا این قضیه تناقض در رویه کی سی سی در مورد اعلام نحوه ارسال کیس نامبر به یک نتیجه مشخص برسد.

لازم به توضیح است محرومیت کاربر ali_ata نه به خاطر اعلام دریافت کیس، بلکه به خاطر نقض قانون ممنوعیت دارا بودن دو اکانت بوده است.

موفق باشید
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، alirezagh ، Amir78 ، SALAR110 ، farnaz82 ، OMID_R
لطفا دوستانی که زبان انگلیسیشون خوبه یه نظری بدن در مورد نامه ایی که میخوام بفرستم.

To: The Department of State’s Kentucky Consular Center

Subject: Need the case number

Dear Sir/Madam
This is to bring to your kind notice that I (00000 000000000) date of birth: 00/00/0000
with the confirmation number: 2011000000000 was notified by the KCC that my Diversity Visa entry was selected in the DV-2011 lottery.
This letter is to bring to your attention that I have not yet received a selectee letter.
Please guide me on the steps I should take to receive my case number

Confirmation Number: 201100000000000
FIRSTNAME: 00000000
LASTNAME: 00000000
Date of birth: (00/00/0000)
Country Chargeability : Iran

Thanking You
0000000000000
تشکر کنندگان:
من فکر می کنم که همون فرمتی که من در بالا از تاپیک مکاتبه با کی سی سی گذاشتم بهتر باشه اما خود من این رو هم به اون فرمت اضافه کردم:
In addition I sent my forms to you without case number in August 7 2010 & the delivery date of them is august 11 2010.
subjectTonguelease acknowledge my case number
حالا باز هم برای بحث در این مورد بهتره این پست رو در تاپیک مکاتبه با کی سی سی مطرح کنیم تا اونجا افرادی که بسیار بیشتر از ما می دونن بتونن راهنماییمون کنن.ممنون
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان: SALAR110
راستی دوستانی که میخوان با کی سی سی تلفنی صحبت کنند و مکالمه رایگان باشه ایمیل من رو در گوگل تالک اد کنید تا راهنماییتون کنم.

WWW.AFX.IR@GMAIL.COM
تشکر کنندگان: taraneh@mini
(2010-08-13 ساعت 22:01)User نوشته:  در زیر آمارگیری که توسط دوست عزیز Sorooshii از افرادی که نامه اول را دریافت نکرده اند انجام داده اند مشاهده می شود. کسانی که نامه اول را دریافت نکرده اند به ایشان اعلام کنند تا نامشان در این آمارگیری وارد شود:
(2010-08-14 ساعت 11:15)sorooshii نوشته:  دوستان عزیز ، در اینجا من یک آمارگیری از وضعیت افرادی که کیس نامبر ندارند ، انجام می دهم. لطفاً برای درج اطلاعات در اینجا، به sorooshii پیام خصوصی بزنید و اطلاعات زیر را بدهید تا ویرایش کنم. از ارسال اطلاعات در کامنت جداگانه خودرای کنید تا یک کامنت واحد داشته باشیم.
[عکس: f1f989aca531416491f7.png]

در این جدول آمارگیری که توسط دوستمون Sorooshii تهیه شده، یک ستون به نام تاریخ دریافت کیس نامبر وجود دارد.

دوستانی که کیس نامبر را دریافت می کنند به ایشان اعلام کنند تا در جدول قرار بگیرد.
به امید تکمیل شدن هر چه سریع تر این جدولSmile

پ.ن.: توضیح اینکه بنده در این تاپیک فقط نقش مدیریت را به عهده دارم و صلاحیت رد یا تایید هیچ گفته ای را برای خودم قائل نیستم. اقدامات من تاکنون فقط برای نگه داشتن بحث در مسیر اصی خود بوده و من هم مانند همه شما فقط می توانم در باره مباحث در جریان نظر شخصی خودم را اعلام کنم. همه تلاش من این است که به هیچ وجه بر اساس نظر شخصی خود برای یک ارسال، موضوع و یا یک کاربر تصمیم گیری نکنم و همیشه قوانین سایت را ملاک تصمیم گیری می دانم. بنابراین باز هم اعلام می کنم بحث در باره این تاپیک هیچ محدودیتی ندارد، اما با رعایت قوانین.
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، SALAR110 ، Amir78 ، farnaz82 ، alirezagh ، Ali Sepehr
دوستان با توجه به اينكه موضوع اين ايميل هاي دريافتي از سوي kcc كه حاوي كيس نامبر هاي فرد برنده شده ميباشد و امشب متوجه شديم چند نفر از جمله يكي از دوستان خودم كه عضو اين سايت نيست اين ميل را دريافت كرده
نصف شبي دارم مي پوشم برم خونشون تا به kcc تماس گرفته و از صحت موضوع مطلع گرديم
تا خدايي نكرده اطلاعات غلط باعث گمراهي دوستان نگردد
و در صورتي كه kcc صحت اين موضوع را رد كند ميفهميم كه اين ايميل ها فاقد ارزش ميباشد
با تشكر
تشکر کنندگان: User ، taraneh@mini ، farnaz82 ، alirezagh ، Ali Sepehr
(2010-09-10 ساعت 03:03)Amir78 نوشته:  دوستان با توجه به اينكه موضوع اين ايميل هاي دريافتي از سوي kcc كه حاوي كيس نامبر هاي فرد برنده شده ميباشد و امشب متوجه شديم چند نفر از جمله يكي از دوستان خودم كه عضو اين سايت نيست اين ميل را دريافت كرده
نصف شبي دارم مي پوشم برم خونشون تا به kcc تماس گرفته و از صحت موضوع مطلع گرديم
تا خدايي نكرده اطلاعات غلط باعث گمراهي دوستان نگردد
و در صورتي كه kcc صحت اين موضوع را رد كند ميفهميم كه اين ايميل ها فاقد ارزش ميباشد
با تشكر
امیر عزیز
ممنونم از شما

امیدوارم خوش خبر باشید.
تشکر کنندگان: Amir78
من نگرانی دوستان رو درک می‌کنم و همینطوور بی‌ اعتمادی شما رو، چون خودم هم توی این وضعیت بودم، یکی‌ از دوستان پیام شخصی‌ داده بودن و خسته بودن که من passworde ایمیلمو بدم به یوزر عزیز امیل منو چک کنند. من از انجم چنین کاری معذورم. فکر کنم درخواسته زیادی هستش از من. اما به هر حل من تصویر ایمیل رو میذارم که ببینید و چک کنید. و فکر کنم نباید به خاطره این که دو نفر اینجا پیدا شدن و با شیطنت جو رو آلوده کردن ما انقدر به هم بی‌ اعتماد باشیم. با امید موفقیت برای همهٔ دوستان.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

شماره کیس:2011AS00035xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: در یافت نکردم
کنسولگری: Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 اگوست 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: July 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریقه ایمیل 2011 june 28
تاریخ مصاحبه:: 2011 اگوست 1
تاریخ دریافت کلیرنس: 2011 اگوست 16
تاریخ دریافت ویزا: ۸ سپتامبر ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، SALAR110 ، rayan.s ، alirezagh ، User ، OMID_R ، ehsan.birjandian
سلام دوستان عزیز
بسیار خوشحالم که دوستان دیگری از طریق ایمیل کیس نامبرشون رو دریافت کردن و به درستی صحبت های من رسیدن.
عزیزان
من 2 هفته قبل که ایمیل دریافت کردم همون شب با KCC تلفنی تماس گرفتم و برای اولین بار کیس نامبرمو گفتم اونا هم جواب دادن که (البته باز هم برای اولین بار) که مدارکم رسیده ونیاز به ارسال فرمهای جدید با کیس نامبر نیست. البته همون ایمیل دریافتی رو من برای خودشون فوروارد کردم که کیس نامبرم و فرمامو تایید کردن (بعد از 2 روز) .
بازهم تبریک دوستان و اونهایی که هنوز دریافت نکردن خیالشون راحت که به زودی خبرهای خوبی دریافت میکنن.
و اگه باز هم سانسور نشم!!! یه گلایه از مدیر تاپیک که در 2هفته قبل جواب پیام های منو که برای روشن شدن وضعیت دوستان بود ندادن و حتی
پیام مفصلی که به علت مشغله زیاد خودم دیروزصبح زود برای اطلاع رسانی به دوستان نوشتم سانسور کردن(تنها کسی که شاهد دارمtaraneh@miniبودن که خوندن و تشکر هم کردن) و به قول خودشون مطلبم سندیت ندارد و ...
لذا از ایشون می خوام که جوابیه دیروز من رو که مفصل هم هست مجددا برای اطلاع رسانی بهتر دوستان در سایت بگذارند و علتی که منو متهم به شایعه پراکنی البته بدون بررسی کردن رو بگن؟؟؟
تشکر کنندگان:
USERعزیز هم برای روشن شدن موضوع میشه خواهشمندم جواب دهند چون متاسفانه بعضی از دوستان هنوز صحبت از شیطنت و...
لطفا پیگیری که من شخصا انجام دادن رو بگویید
ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان