کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-09-06 ساعت 22:57)alirezagh نوشته:  سلام به همه
یه فکری به ذهنم رسید که بد نیست علما نظرشون رو بدند؛ حالا که KCC پاسخ ما رو بدون کیس نامبر نمیده، چطور ما به سفارت هایی که تو فرم ها انتخاب کردیم ایمیل بفرستیم و شرایط رو توضیح بدیم، با توجه به اینکه از بین ما بالاخره الان یه تعداد کارنت شده اند شاید یه پاسخ بگیریم.

تا حالا كسي از KCC پرسيده كه كارنت شده يا نه؟
منظورم اينه كه پس از انتشار بولتن هر ماه به KCC ايميل بزنيد و با ارائه اطلاعات كامل تاريخ تولد بگيد كه برنده شديد و چون نامه دريافت نكرديد فقط بپرسيد كه آيا كيس شما كارنت شده يا نه؟
ببينيم واكنش KCC در اين شرايط و در پاسخ به اين سوال چيه.
تشکر کنندگان:
من هم به نوبه خودم از user عزیز که صمیمانه این تاپیک رو پیگیری میکنند تشکر میکنم و بهشون بابت دریافت نامه دوم تبریک میگم . ایشالا که هممون سال دیکه ویزا به دست در US همدیگرو ملاقات کنیم .
شماره کیس:26XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:نگرفتم
کنسولگری:مالزی
ارسال فرمهای سری اول:9/AUG/2010
آپدیت کردن فرم های سری اول بدلیل ازدواج:31/JAN/2011
تاریخ کارنت شدن:May 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیلMay 19, 2011
تاریخ مصاحبه: 14 jun
جمع تقریبی هزینه ها:نفری 1900$
دریافت ویزا:یه ضرب
تشکر کنندگان: farnaz82 ، User ، taraneh@mini
(2010-09-07 ساعت 09:14)satusa نوشته:  
یه فکری به ذهنم رسید که بد نیست علما نظرشون رو بدند؛ حالا که KCC پاسخ ما رو بدون کیس نامبر نمیده، چطور ما به سفارت هایی که تو فرم ها انتخاب کردیم ایمیل بفرستیم و شرایط رو توضیح بدیم، با توجه به اینکه از بین ما بالاخره الان یه تعداد کارنت شده اند شاید یه پاسخ بگیریم.

منظورم اينه كه پس از انتشار بولتن هر ماه به KCC ايميل بزنيد و با ارائه اطلاعات كامل تاريخ تولد بگيد كه برنده شديد و چون نامه دريافت نكرديد فقط بپرسيد كه آيا كيس شما كارنت شده يا نه؟

این به نظرم فکر خوبیه,فکر نمی کنم کسی تا حالا این سوالو کرده باشه ,با اینکه بازم جوایشونو می دونم اما فکر می کنم به امتحانش می ارزهBig Grin
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: User
(2010-09-07 ساعت 13:40)farnaz82 نوشته:  
(2010-09-07 ساعت 09:14)satusa نوشته:  

این به نظرم فکر خوبیه,فکر نمی کنم کسی تا حالا این سوالو کرده باشه ,با اینکه بازم جوایشونو می دونم اما فکر می کنم به امتحانش می ارزهBig Grin

منم به نظرم مي رسه كه فكر خوبي باشه ، تا ببينيم چي جواب مي دن
يه پيشنهاد ديگه
مي تونيم از سفارت هم بپرسيم كه تاريخ مصاحبه مون كي هست
هر كدوم از دوستان كه سفارتي رو انتخاب كرده ، براشون ايميل بزنه (آنكارا يا ابوظبي) و بپرسه كه تاريخ مصاحبه من كي هست
نمي دونم چقدر جواب بدن ، اما مي شه بعنوان يكي از گزينه ها در نظرش گرفت
تشکر کنندگان:
من كه همچنان نظرم اينه كه تا آخر سپتامبر صبر كنيم.بعدش هركاري دلمون بخواد ميتونيم بكنيم.
اين يه نظر شخصيه.
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، مونیکا
سلام دوستان بنظر من همین که کی سی‌ سی‌ رو ایمیل بارون کردید کافیه حد اقل سفارت رو با ایمیل عصبانی‌ نکنید که بعد همه‌ ایرانی‌ هارو اذیت کنند این نظر منه صبر کنید .
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، silia
(2010-09-07 ساعت 17:58)SALAR110 نوشته:  حد اقل سفارت رو با ایمیل عصبانی‌ نکنید که بعد همه‌ ایرانی‌ هارو اذیت کنند این نظر منه صبر کنید .

مخصوصا با این وضعیتی که الان هست.بچه ها یکم صبور باشید.بخدا هممون مثل همیم و میخوایم که هرجور شده بریم.پس بهتره بجای اینکه هم اوضاع خودمون رو خراب کنیم هم اوضاع دیگران رو ، طبق گفته خودشون تا آخر سپتامبر صبر کنیم.

میدونم که استرس دارین به خدا منم همینطورم ولی اگه هی بخایم پاپیچشون بشیم ممکنه از دست ایرانی ها عصبانی شن و اون وقت هیچ کدوممون رو اصلا راه ندن.Sad
به امید روزی که توی امریکا دور هم جمع شیم و به این روزها بخندیم که چه اعصابی ازمون خرد شد.یادش بخیرBig Grin
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: sorooshii ، SALAR110 ، taraneh@mini ، مونیکا
(2010-09-07 ساعت 23:44)silia نوشته:  
(2010-09-07 ساعت 17:58)SALAR110 نوشته:  حد اقل سفارت رو با ایمیل عصبانی‌ نکنید که بعد همه‌ ایرانی‌ هارو اذیت کنند این نظر منه صبر کنید .

مخصوصا با این وضعیتی که الان هست.بچه ها یکم صبور باشید.بخدا هممون مثل همیم و میخوایم که هرجور شده بریم.پس بهتره بجای اینکه هم اوضاع خودمون رو خراب کنیم هم اوضاع دیگران رو ، طبق گفته خودشون تا آخر سپتامبر صبر کنیم.

میدونم که استرس دارین به خدا منم همینطورم ولی اگه هی بخایم پاپیچشون بشیم ممکنه از دست ایرانی ها عصبانی شن و اون وقت هیچ کدوممون رو اصلا راه ندن.Sad
به امید روزی که توی امریکا دور هم جمع شیم و به این روزها بخندیم که چه اعصابی ازمون خرد شد.یادش بخیرBig Grin

به نظرم يكم زيادي جدي گرفتين اين آمريكائي هارو
ببينين دوستان ، ما همه يه حقي داريم و اونها هم جزء وظيفه شون هست كه پاسخگو باشن ، توي سفارت يا خود كي سي سي اونها دارن براي اينكه كارهاي ما رو انجام بدن حقوق مي گيرن ، پس اينقدر از عصبانيت يا اينكه ايرانيها بعداً رو اذيت كنن صحبت نكنين ، تازه دلشون بخواد كه آدماي تحصيل كرده ايران بخوان برن اونجا و مملكت اونارو آباد كنن
باور كنين اينقدر ممالك عقب افتاده تر و بد بخت تر از ما وجود داره كه اونها هيچ موقع اينطور پيگيري ها رو امتياز منفي به حساب نميارن ، اگر يه سري به تاپيك هاي همين مهاجر سرا بزنين ، متوجه ميشين كه اونا دوست دارن كه كسي كارشو پيگيري كنه و به اصطلاح بي خيال نباشه
پيشنهاد مي كنم يه سري به تاپيك كليرنس 2010 بزنين ، خود سفارت جواب داده كه هفته آخر سپتامبر بياين سفارت كه كاراتون رو دقيقه 90 انجام بديم !!! به نظرتون اين يعني اينكه ما از دست پيگيري هاتون خسته شديم ؟ منكه همچين برداشتي ندارم
راستي يه سئوال ، آيا كي سي سي يا سفارت مستقيماً خودشون اطلاع رساني كردن كه تا سپتامبر دست نگه دارين ؟ يا اين شنيده هاي ما از دوستامونه؟ تا جائي كه من مي دونم اونا هيچ حرفي نمي زنن و جوابي به افرادي كه كيس نامبر ندارن نمي دن
فكر كليرنس كه شامل همه ما ايروني ها ميشه رو كردين ، فرض كنين از بين ما كيس نامبر هاي پائين وجود داشته باشن ، هر يك ماهي كه مصاحبه عقب بيفته ، اونوقت جواب كليرنس هم عقب خواهد افتاد و خلاصه استرس خودمون بيشتر ميشه ، حالا دوستائي كه دوست دارن صبر كنن بسم الله
ارادتمند همه بچه هاي نگرون و غير نگرون مهاجر سرا ، علي
تشکر کنندگان: silia ، alirezagh ، taraneh@mini ، farnaz82
نقل قول:به نظرم يكم زيادي جدي گرفتين اين آمريكائي هارو
ببينين دوستان ، ما همه يه حقي داريم و اونها هم جزء وظيفه شون هست كه پاسخگو باشن ، توي سفارت يا خود كي سي سي اونها دارن براي اينكه كارهاي ما رو انجام بدن حقوق مي گيرن ، پس اينقدر از عصبانيت يا اينكه ايرانيها بعداً رو اذيت كنن صحبت نكنين ، تازه دلشون بخواد كه آدماي تحصيل كرده ايران بخوان برن اونجا و مملكت اونارو آباد كنن
باور كنين اينقدر ممالك عقب افتاده تر و بد بخت تر از ما وجود داره كه اونها هيچ موقع اينطور پيگيري ها رو امتياز منفي به حساب نميارن ، اگر يه سري به تاپيك هاي همين مهاجر سرا بزنين ، متوجه ميشين كه اونا دوست دارن كه كسي كارشو پيگيري كنه و به اصطلاح بي خيال نباشه
پيشنهاد مي كنم يه سري به تاپيك كليرنس 2010 بزنين ، خود سفارت جواب داده كه هفته آخر سپتامبر بياين سفارت كه كاراتون رو دقيقه 90 انجام بديم !!! به نظرتون اين يعني اينكه ما از دست پيگيري هاتون خسته شديم ؟ منكه همچين برداشتي ندارم
راستي يه سئوال ، آيا كي سي سي يا سفارت مستقيماً خودشون اطلاع رساني كردن كه تا سپتامبر دست نگه دارين ؟ يا اين شنيده هاي ما از دوستامونه؟ تا جائي كه من مي دونم اونا هيچ حرفي نمي زنن و جوابي به افرادي كه كيس نامبر ندارن نمي دن
فكر كليرنس كه شامل همه ما ايروني ها ميشه رو كردين ، فرض كنين از بين ما كيس نامبر هاي پائين وجود داشته باشن ، هر يك ماهي كه مصاحبه عقب بيفته ، اونوقت جواب كليرنس هم عقب خواهد افتاد و خلاصه استرس خودمون بيشتر ميشه ، حالا دوستائي كه دوست دارن صبر كنن بسم الله
ارادتمند همه بچه هاي نگرون و غير نگرون مهاجر سرا ، علي

عزیز این که کاملا مشخص هست وقتی‌ کی سی‌ سی‌ بدونه کیس نامبر جواب مارو نمیده می‌خواهید سفارت با اون همه مشغله کاری که دارن پاسخ بدن من که شک دارم
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
سلام
من بعد از قفل شدن تاپیک و جریاناتی که پیش اومد 2تا پیام برای مدیران USER,ASHKAN78,SADRA-SEPEHRفرستادم به فاصله چند روز وفقط اشکان جواب پیام اول من را داد اما وقتی ازشون خواستم که علتی که میگن من شایعه پراکنی کردم چیه جوابی نگرفتم. بنابراین برای اینکه شما عزیزان رو از نگرانی در بیارم لازم دونستم نکاتی رو بهتون بگم ودر اخر پیامهایی که به مدیران فرستادم برای روشن شدن موضوع میفرستم.
عزیزان
در ایمیلی که من از KCC گرفتم و کیس نامبرم ذکر شده علت فرستادن ایمیل برگشت نامه اولم به امریکا به علت ادرس غلط بوده یعنی اونا مطمین شدن نامه به دستم نرسیده وبدنبال اون ذکر کردن که فرمها رو تا اخر سپتامبر بفرستید یعنی این ایمیل ارتباطی به فرمهایی که من بدون کیس نامبر فرستاده بودم نداشته واز طرف دیگه تاکید شده اخر سپتامبر اخرین مهلت ارساله # مطمین باشید از بعد این تاریخ شروع به ایمیل کیس نامبرتون میکنن # و به نظر من ایمیل زدن به سفارت قبل این تاریخ بی فایده است.
من تلفنی باKCC کیس نامبرمو چک کردم و هم با ایمیل که برای اولین بار بهم گفتن فرمهام رسیده و نیاز به ارسال فرم جدید با کیس نامبر نیست.
پس دوستان
اصلا نگران نباشید فرمهاتون داره بررسی میشه و به امید خدا از ماه اینده به تدریج براتون ایمیل میشه. پیروز باشید.

متن پیام ارسالی من به مدیران
عرض سلام sadra_sepehr

بعد از درج پیامم در تاپیک کسانی که نامه دریافت نکرده اند بسیار برای خودم متاسف شدم که با چه شوقی می خواستم خبر جدیدی به دوستانی که من هم تا چند روز قبل مثل انها بلا تکلیف بودم بدهم وبعد از خبر دادن چه قدر مورد لطفشون قرار گرفتم.!! واکنش دوستان برام جالب بود تا حدی حق بهشون میدم بنا براین ترجیح میدم دیگه هیچ کامنتی در این تاپیک نگذارم.
اما علت پیامم به شما عنوانی بود که به پیامم دادید که شایعه پراکنی کردم!!!
دوست عزیز
من 1ماه قبل از سایت متوجه برنده شدنم شدم و پس از قبولیم به توصیه یکی از دوستان که 2سال قبل برنده شده بود با سایت شما اشنا شدم
و فقط مطالبتون رو میخوندم وتا حالا هیچ کامنتی نگذاشته بودم چون هم تا جواب سوالامو از مطالب دیگران گرفتم و هم تایپ فارسیم ضعیفه .حدود 2هفته قبل فرمامو فرستادم ومنتظر نتیجه.(چون KCC تلفنی و با ایمیل بدون کیس نامبر جواب نمی داد و طبق نظر کامنتی که در تاپیک گذاشته بودن تا 30 سپتامبر باید منتظر بود دیگه پیگیری نکردم). تا 2شنبه گذشته که اتفاقی ایمیلمو چک کردم و دیدم ازkcc ایمیل اومده که نامه اولتون به امریکا برگشت خورده و کیس نامبرمو گفته و این که فرمهامو تا 30سپتامبر بفرستم. که من همون ایمیلو براشون forward کردم که من فرمهامو فرستادم بدون کیس نامبر باز هم نیازی به ارسال مجدد هست که 4شنبه جواب دادن فرمام رسیده د نیاز به ارسال مجدد نیست. همون شب تلفنی باkcc کیس نامبرو گفتم تایید کرد فرمام رسیده و...
تو سایت شما همون روز چک کردم دیدم علی هم چین ایمیلی گرفته که شما میگین جعلیه ام ایمیل من دقیقا متنش با اون یکی بود البته بدون تبریک برنده شدن!!!
دوست عزیز
من پزشک هستم نه از سرکار گذاشتن مردم لذت میبرم و نه وقت این کارو دارم
تصمیم هم گرفته بودم بعد از این جریانات دیگه کامنتی نگذارم اما تهمت شایعه پراکنی زدن شما منو واداشت که سر صبح این توضیحاتو به شما بدم و از شما می خوام که در اولین فرصت در صدد جبرانش بر بیایید. تا انجا که من من میدونم طبق قوانین سایت اصل بر درستی و صداقت است . با اجازه شما این پیام رو برای USER و ASHKAN میفرستم.
منتظر جواب شما هستم.ممنون
دومین پیام ارسالی من به مدیران
دوست عزیز
SADRA_SEPEHR
من منتظر جواب شما هستم و در مورد مولتی اکانت خدمتتون بگم
ما 2نفر برنده هستیم " من و همسرم" و از یک ماه قبل ایشون عضو بودن و من برای نوشتن توضیح با اکانت خودم وارد شدم .
نامه قبلیم به شما را فقط اشکان لطف کردن جواب دادن ولی USER
متاسفانه بدون تحقیق در تاپیک حرف شما رو تایید کرد بدون جواب دادن به پیام من .
البته شاید از نظر ایشون تلفنKCC که من تاییدیه مجدد کیس نامبرمو گرفتم و ایمیل مجدد اونا هم جعلیه؟
این مشکلی که امسال ایجاد شده بوده را کدامیک از دوستان قبلا تجربه داشتن که اینقدر با اطمینان دم از جعلی بودنش میزنن؟
علاقه ای به پیگیری این موضوع ندارم اما USERبا کامنتی که گذاشت منو وادار به توضیح مجدد کرد.
شایدم ایشون جواب منو با جمله حذف اکانت متخلفان که حتما من هستم دادند؟
ازتون می خوام که این بار خود شما جواب پیامم رو در اسرع وقت بدهید.
ممنون
تشکر کنندگان: taraneh@mini
سلام
بچه ها استرس رو كنار بگذاريد و اين چند روز رو بدون فكر و خيال برين دنبال عشق و حال . پيشاپيش عيد فطر رو به همه تبريك ميگم
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
با سلام
بعد از مسایل قفل شدن تاپیک من 2نامه برای مدیران فرستادم و توضیحاتی دادم که متا سفانه پیگیری نشد.
دوستان عزیز
اصلا نگران نباشید من درایمیلی که از kcc گرفتم و کیس نامبرم ذکر شده برگشت نامه اولم به امریکا به علت ادرس نادرست ذکر شده و خواسته شده فرمامو تااخر سپتامبر به دستشون برسونم
شما هم مطمین باشید بعد از این تاریخ به تدریج کیس نامبرتون رو با ایمیل براتون میفرستن وهیچ نگرانی و اضطرابی به خودتون راه ندید.
توضیحات کامل تری داشتم براتون اما نمیدونم توضیحات 2ساعت قبلمو از سایت پاک کردن!!!!!
موفق باشید
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
بعد از گرفتن کیس نامبرم با تلفن و ایمیل با هاشون چک کردم برای اولین بار گفتن فرمام رسیده و نیاز به ارسال فرم جدید با کیس نامبر نیست.
پس شما هم خیالتون راحت باشه که فرماتون در حال بررسیه و به محض مطمین شدن اونا از نرسیدن نامه اول براتون ایمیل میشه.
موفق باشید.
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز؛ این ارسلان خان که با این جدیت معتقده کیس نامبرشو گرفته تو آسمون که نیست رو همین کره خاکیه .یکیتون باهاش قرار بزاره برید کافی نت صحت ادعاشو بررسی کنید که باز بحثایی نشه که این تایپیک براتون قفل بشه. موفق باشید.اگرم حاضر نشد ایشون با شما قرار بزاره که همه چیز معلومه میشه دیگه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: taraneh@mini
دوست عزیز ARS@lan

تا زمانی که موضوع ارسال کیس نامبر از طریق ایمیل اثبات نشده باشد، بحث کردن در این باره مشمول قانون "ارسال بدون منبع موثق و یا ارسال مطالبی که واقعیت آنها هنوز اثبات نشده اند" می باشد.
ارسال شما حدف نشده، بلکه عدم تایید است. این تاپیک بیش از هر چیزی به آرامش نیاز دارد تا پست های جنجالی.
عدم مشارکت شما در سایر تاپیک های تالار برندگان 2011 اثبات فرضیه مطرح شده توسط شما را با مشکل مواجه می کند.
پس لطفا تا زمانیکه صحت ادعای شما اثبات نشده از طرح این موضوع خودداری کنید.
متشکرم.

پ.ن.: ارسال های فاقد منبع موثق و یا حاوی مظالب و فرضیه های اثبات نشده مطابق با قوانین سایت بدون توضیح قبلی حذف می شوند.
تشکر کنندگان: alirezagh ، alisarshar ، narcis_ala ، farnaz82 ، taraneh@mini

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان