کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
دوستان سلام
در پيوست إرسال ٣٥٤ همين تاپيك به اطلاع يوزر عزيز و نيز ديگر كاربران مي رسانم
من ديشب با kcc تماس گرفته و ماه عسل اين تماس دو خبر بود يكي بد و يكي خوب
تماس: بعد از چند بار تماس گرفتن خانمي گوشي را برداشت و هنگامي كه متوجه شد در مورد پروسه لاتاري زنگ زده ام طبق معمول تمامي دوستان از من مشخصات و شماره كيس خواست
منم ديدن بهترين فرصت است كه ببينيم اين ايميل ها و كيس نامبر ها ايا سندييتي دارد و يا نه؟
كه متاسفانه هنگامي كه شماره كيس نامبري را كه يكي از دوستانم از طريق ميل واسش فرستاده بودند را خواندم+ اسم و فاميل و تاريخ تولد
فرمودند: اطلاعات با هم مچ نيست
من هم گفتم اين كيس نامبر را از طريق ايميل از طرف kcc دريافت كرده ايم و ميخواهيم از صحت اين موضوع اطلاع پيدا كنيم!!
كه فرمودند:
Kcc تمامي كيس نامبر هاي افراد برنده شده در لاتاري را به صورت يك پاكت براي شما ارسال ميكند و هر گونه دريافت كيس نامبر از طريق mail از نظر kcc فاقد اعتبار مي باشد
خبر خوش:
بعد من ازش پرسيدم:
ما با توجه به اين كه در سايت لاتاري زده قبول شديد و تا كنون هيچ پاكتي مبني بر كيس نامبر و قبولي دريافت نكرده ايم چگونه مي بايست از شماره كيس نامبر خود اطلاع پيدا كنم؟
گفتند پاكت هاي افرادي كه مرسوله اولخود را دريافت نكرده اند از تاريخ ١٥ سپتامبر به بعد به همراه پاكت دوم برخي از افراد كارنت شده برايشان ارسال مي كنند
تتيجه گيري:
هرگونه ايميلي مبني بر دريافت كيس نامبر از طرف kcc از نظر اين سازمان فاقد ارزش بوده و در صورتي كه شخص مستقيما از طريق تماس تلفني توانست شماره كيس نامبر خود را دريافت نمايد موردي نداشته و صحيح ميباشد (( از نظر خود شخص دريافت كننده )) و هنگامي اين مورد هم از نظر kcc تاييد مي گردد كه پاكت كيس دريافت شده به دستشان برسد
توصییه دوستانه:
اگر با ایمیل پی گیره شماره کیس نامبرتان نبودید همین جواب هم دستمان را نمیگرفت
پس همچنان با ایمیل پی گیره شماره کیس نامبر های خود باشید
ان ها موضف هستند به شما پاسخ دهند
انشاالله که از 15 سپتامبر به بعد در این تاپیک جشن داریم
موفق باشید

تشکر کنندگان: User ، alirezagh ، farnaz82 ، taraneh@mini ، SALAR110 ، hassan1358arab ، Ali Sepehr
(2010-09-10 ساعت 01:51)User نوشته:  دوستانی که کیس نامبر را از طریق ایمیل در یافت کرده اند، و دوستانی که هنوز منتظر دریافت کیس نامبر هستند:
بنا بر نوشته تمامی دوستانی که تلفنی و یا از طریق ایمیل با کی سی سی تماس گرفته بودند و راه ارسال کیس نامبر را پرسیده بودند، هیچ انتطاری وجود نداشته که کی سی سی از طریق ایمیل و بدون راستی آزمایی ایمیل ثبت نامی کیس نامبر را ارسال کند.
در واقع خود KCC بارها ارسال کیس نامبر از طریق ایمیل را رد کرده و اعلام کرده به هیچ وجه از طریق ایمیل کیس نامبر را اعلام نمی کند.
تماس های تلفنی دوستان و سوال مبنی بر امکان ارسال از طریق ایمیل نیز به این نتیجه منجر شده که امکان ارسال کیس نامبر از طریق ایمیل را همگان منتفی بدانند.
(2010-09-09 ساعت 17:48)sorooshii نوشته:  سلام بر دوستان
در راستای پیگیری های صورت گرفته از کی سی سی از طریق تلفن ، 3 دقیقه پیش، پرسیدم که ما برای نامه دوم ، این روزها باید منتظر باشیم یا دقیقاً قبل از مصاحبه؟؟ که گفت "مصاحبه" ، خیلی مختصر و مفیدSmile
یه مورد دیگه ، گفتم اصلاً امکان دریافت نامه از طریق ایمیل نیست ، گفت خیر قربانSad

از طرفی هفته گذشته دو کاربر جدید در این تاپیک اعلام کردند که کیس نامبر از طریق ایمیل برای آنها ارسال شده و متاسفانه این دو کاربر جدید نتوانستند تاپیک را قانع کنند که ایمیلی که آنها دریافت کرده اند از طرف کی سی سی بوده یا از شرکت های سودجو.

و امشب نیز دو کاربر دیگر اعلام کردند که همان ایمیل را دریافت کرده اند و کیس نامبر خود را دریافت کرده اند.
اکنون داستان به این شکل است: از یک سو چند نفر (که اکثرا کاربران جدید هستند) اعلام کرده اند که کیس نامبر را از طریق ایمیل دریافت کرده اند، و آن هم نه در جواب یک ایمیل. از سویی دیگر کی سی سی همیشه اعلام کرده که کیس نامبر را به هیچ وجه از طریق ایمیل ارسال نمی کند. دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را!
بنابراین تمامی دوستان ذینفع در این تاپیک حق دارند به دیده تردید به این اعلام کیس نامبر نگاه کنند.

به هر حال من از دوستانی که کیس نامبر را با ایمیل دریافت کرده اند خواهش می کنم اولین پست آنها جواب کی سی سی به این ایمیل آنها باشد:

لطفا در یک ایمیل با اعلام کیس نامبر، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کشور، از کی سی سی بپرسند که فرم های آنان به دستشان رسیده یا نه، سپس جواب کی سی را در این تاپیک اعلام کنند.
هر چند همیشه اصل بر صداقت است اما با توجه به گفته های بالا باید به دوستان این تاپیک حق داد که نیاز به مدارک و شواهد بیشتری داشته باشند تا این تناقض در رویه کی سی سی را بپذیرند. از این رو یک اسکرین شات از جواب کی سی سی نیز می تواند به این امر کمک کند.

در پایان باید اعلام کنم که شخصا امیدوارم تناقض مذکور در رویه کی سی سی صحت داشته و به تدریج شماره کیس ها برای این دوستان ارسال شوند. همینطور از دوستان خواهش می کنم بدون هر گونه نگرانی و استرس بحث را دنبال کنند تا این قضیه تناقض در رویه کی سی سی در مورد اعلام نحوه ارسال کیس نامبر به یک نتیجه مشخص برسد.
لازم به توضیح است محرومیت کاربر ali_ata نه به خاطر اعلام دریافت کیس، بلکه به خاطر نقض قانون ممنوعیت دارا بودن دو اکانت بوده است.
موفق باشید

دوست عزیز ARS@lan
من در این پست کاملا توضیح دادم که به چه دلایلی موضوع جدید ارسال کیس نامبر از طریق ایمیل برای سایر دوستان (و نیز خود بنده) باورپذیر نبود.
شما نیز جای این دوستان می بودید حق داشتید با شک با این موضوع برخورد کنید.

(2010-09-10 ساعت 02:47)User نوشته:  پ.ن.: توضیح اینکه بنده در این تاپیک فقط نقش مدیریت را به عهده دارم و صلاحیت رد یا تایید هیچ گفته ای را برای خودم قائل نیستم. اقدامات من تاکنون فقط برای نگه داشتن بحث در مسیر اصی خود بوده و من هم مانند همه شما فقط می توانم در باره مباحث در جریان نظر شخصی خودم را اعلام کنم. همه تلاش من این است که به هیچ وجه بر اساس نظر شخصی خود برای یک ارسال، موضوع و یا یک کاربر تصمیم گیری نکنم و همیشه قوانین سایت را ملاک تصمیم گیری می دانم. بنابراین باز هم اعلام می کنم بحث در باره این تاپیک هیچ محدودیتی ندارد، اما با رعایت قوانین.

و در این پست توضیح دادم که بنده مجبور هستم به خاطر حفظ نظم در تاپیک بعضی از ارسال ها را در حالت عدم تایید قرار دهم.

(2010-09-10 ساعت 03:47)Ehsan2011 نوشته:  من نگرانی دوستان رو درک می‌کنم و همینطوور بی‌ اعتمادی شما رو، چون خودم هم توی این وضعیت بودم، یکی‌ از دوستان پیام شخصی‌ داده بودن و خسته بودن که من passworde ایمیلمو بدم به یوزر عزیز امیل منو چک کنند. من از انجم چنین کاری معذورم. فکر کنم درخواسته زیادی هستش از من. اما به هر حل من تصویر ایمیل رو میذارم که ببینید و چک کنید. و فکر کنم نباید به خاطره این که دو نفر اینجا پیدا شدن و با شیطنت جو رو آلوده کردن ما انقدر به هم بی‌ اعتماد باشیم. با امید موفقیت برای همهٔ دوستان.

متشکرم از شما، خواسته دوست ما حتما شخصی بوده و به نظر من قصد ایشون فقط برای اطمینان بیشتر بوده. من هم خودداری می کردم از این کار.

ممنونم که تصویر ایمیل خود را گذاشتید.
من اولین روزی که نامه قبولی را دریافت کرده بودم، و عضو سایت شده بودم، وقتی که اعلام کرده بودم که برنده شدم دوستان قدیمی تر سایت از برندگان خواستند که عکس نامه قبولی را در سایت ارسال کنند.
اینجا بروید: http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2580&page=3
خوب اون دوستان توی اون تاپیک حق داشتند درخواست کنند عکس نامه را قرار بدیم. هرچند اصل بر صداقت است اما همیشه اعتمادآفرینی بیشتر جلوی شک و تردید رو میگیره.
و میدونیم که همیشه افرادی هستند که متاسفانه بیکار و دنبال سرگرمی هستند. و تازه از این دست ایمیل ها هم بارها برای خود ما ها ارسال شده (ایمیل های دروغین).
بنابراین به بچه های این تاپیک باد کاملا حق داد که بعد از این همه تاکید KCC مبنی بر عدم ارسال کیس نامبر با ایمیل، کاملا شک کنند به این موضوع.
(2010-09-10 ساعت 08:54)ARS@lan نوشته:  USERعزیز هم برای روشن شدن موضوع میشه خواهشمندم جواب دهند چون متاسفانه بعضی از دوستان هنوز صحبت از شیطنت و...
لطفا پیگیری که من شخصا انجام دادن رو بگویید
ممنون

ارسلان عزیز
با توجه به توضیحات بالا اگر بازهم خواهان توضیح بیشتر هستید حتما توضیح خواهم داد.
تایید نشدن بعضی از پستهای ارسالی شما نیز صرفا برای جلوگیری از تنش بیشتر تا زمان رفع ابهام بوده است و پست های دوباره شما تایید شده اند.

درپایان هم به تمامی دوستانی که برنده شده اند و کیس نامبر را دریافت کرده اند صمیمانه تبریک می گویم و هر چند دیر ، خوشآمد می گویم ورود شما رو به مهاجرسرا،
امیدوارم این پروسه طولانی برنده شدن تا دریافت ویزا و بعد از آن ورود به آمریکا با هکماری و استفاده از تجربیات همدیگر طی بشه که به اذعان بسیاری از دوستان قدیمی بدون استفاده از مهاجرسرا کار بسیار مشکلی بوده است.
با احترام
User
تشکر کنندگان: rayan.s ، Amir78 ، alirezagh ، farnaz82 ، taraneh@mini ، SALAR110 ، ehsan.birjandian
(2010-09-10 ساعت 11:39)Amir78 نوشته:  دوستان سلام
تماس: بعد از چند بار تماس گرفتن خانمي گوشي را برداشت و هنگامي كه متوجه شد در مورد پروسه لاتاري زنگ زده ام طبق معمول تمامي دوستان از من مشخصات و شماره كيس خواست
منم ديدن بهترين فرصت است كه ببينيم اين ايميل ها و كيس نامبر ها ايا سندييتي دارد و يا نه؟
كه متاسفانه هنگامي كه شماره كيس نامبري را كه يكي از دوستانم از طريق ميل واسش فرستاده بودند را خواندم+ اسم و فاميل و تاريخ تولد
من هم گفتم اين كيس نامبر را از طريق ايميل از طرف kcc دريافت كرده ايم و ميخواهيم از صحت اين موضوع اطلاع پيدا كنيم!!
كه فرمودند:
Kcc تمامي كيس نامبر هاي افراد برنده شده در لاتاري را به صورت يك پاكت براي شما ارسال ميكند و هر گونه دريافت كيس نامبر از طريق mail از نظر kcc فاقد اعتبار مي باشد
خبر خوش:
بعد من ازش پرسيدم:
ما با توجه به اين كه در سايت لاتاري زده قبول شديد و تا كنون هيچ پاكتي مبني بر كيس نامبر و قبولي دريافت نكرده ايم چگونه مي بايست از شماره كيس نامبر خود اطلاع پيدا كنم؟
گفتند پاكت هاي افرادي كه مرسوله اولخود را دريافت نكرده اند از تاريخ ١٥ سپتامبر به بعد به همراه پاكت دوم برخي از افراد كارنت شده برايشان ارسال مي كنند
تتيجه گيري:
هرگونه ايميلي مبني بر دريافت كيس نامبر از طرف kcc از نظر اين سازمان فاقد ارزش بوده و در صورتي كه شخص مستقيما از طريق تماس تلفني توانست شماره كيس نامبر خود را دريافت نمايد موردي نداشته و صحيح ميباشد (( از نظر خود شخص دريافت كننده )) و هنگامي اين مورد هم از نظر kcc تاييد مي گردد كه پاكت كيس دريافت شده به دستشان برسد

امیر جان ممنونم از زحماتی که متقبل شدین.
این دست تماس ها و مکاتبانت به روشن شدن قضیه بسیار کمک می کنه.

هنوز این تناقض ادامه داره و از دوستان کیس-نامبر-دریافت-کرده خواهش می کنم متن مکاتبه و جواب کی سی سی را در همین برای اعتماد آفرینی بیشتر ارسال کنند.

به هر حال خبر خوب این است که از 15 سپتامبر نامه های شما ارسال می شوند.
این خبر را جشن بگیریم SmileSmile
این قضیه ایمیل ها دست کم این نتیجه بسیار خوب را به همراه داشته است. نامه های دوم تقریبا 20-30 روز طول می کشه تا برسه ایران. پس منتظر نامه قبولی باشیـــــــــــــــــد!
تشکر کنندگان: Amir78 ، farnaz82 ، alirezagh ، taraneh@mini ، SALAR110 ، Ali Sepehr
این سپتامر زودتر تموم بشه ما راحت بشیم،عید همه دوستان هم مبارک Smile
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: Amir78 ، alirezagh ، taraneh@mini
كه فرمودند:
خبر خوش:
بعد من ازش پرسيدم:
تتيجه گيري:
توصییه دوستانه:
موفق باشید

سلام و درود بر امیر خان و یوزر عزیز
طبق سفارش شما من ایمیلی را تهیه کردم و ارسال شد امیدوارم که پاسخ ایمیل نتیجه را مشخص کند. ایمیل هم روی ایمیلی که کیس نامبر اومده بود ریپلای کردم تا اگر ایمیل قلابی باشه متوجه بشند( اگر اهمیت بدن).
ضمنا شما که به زمین و زمان شک می کنید البته به حق چرا در مورد ساعت تماس خودتون با کی سی سی توجه ندارید که آیا در اون ساعت (با توجه به زمان ارسال)
مسئولی برای پاسخگویی بوده یا تلفتچی محترم شما را از سر وا کرده است . امیدوارم که هرچه زودتر نتیجه مشخص و ختم به خیر شود
ایام به کام

تشکر کنندگان:
(2010-09-10 ساعت 12:17)ali.8888 نوشته:  
كه فرمودند:
خبر خوش:
بعد من ازش پرسيدم:
تتيجه گيري:
توصییه دوستانه:
موفق باشید

سلام و درود بر امیر خان و یوزر عزیز
طبق سفارش شما من ایمیلی را تهیه کردم و ارسال شد امیدوارم که پاسخ ایمیل نتیجه را مشخص کند. ایمیل هم روی ایمیلی که کیس نامبر اومده بود ریپلای کردم تا اگر ایمیل قلابی باشه متوجه بشند( اگر اهمیت بدن).
ضمنا شما که به زمین و زمان شک می کنید البته به حق چرا در مورد ساعت تماس خودتون با کی سی سی توجه ندارید که آیا در اون ساعت (با توجه به زمان ارسال)
مسئولی برای پاسخگویی بوده یا تلفتچی محترم شما را از سر وا کرده است . امیدوارم که هرچه زودتر نتیجه مشخص و ختم به خیر شود
ایام به کام
دوست من زمان دقیق تماس من ساعت 3:38 دقیقه شامگاه بوده و میشود ساعت 12:08 kcc
پس نتیجه میگیریم ساعت اداری بوده؟
ok?

تشکر کنندگان: farnaz82 ، taraneh@mini ، khashayar6310
(2010-09-10 ساعت 02:36)taraneh@mini نوشته:  من فکر می کنم که همون فرمتی که من در بالا از تاپیک مکاتبه با کی سی سی گذاشتم بهتر باشه اما خود من این رو هم به اون فرمت اضافه کردم:
In addition I sent my forms to you without case number in August 7 2010 & the delivery date of them is august 11 2010.
subjectTonguelease acknowledge my case number
حالا باز هم برای بحث در این مورد بهتره این پست رو در تاپیک مکاتبه با کی سی سی مطرح کنیم تا اونجا افرادی که بسیار بیشتر از ما می دونن بتونن راهنماییمون کنن.ممنون

ترانه خانوم من اگه بودم موضوع میل رو خالی میذاشتم چون ممکنه بدون توجه به متن ایمیل (( چون جوابها اتوماتیک میباشه)) جواب بدن.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: taraneh@mini
كه فرمودند:
خبر خوش:
بعد من ازش پرسيدم:
تتيجه گيري:

امیر جان از وقتی که گذاشتی و با kcc تماس گرفتی، علی رغم اینکه میدونم خودت کیس# داری متشکرم، فقط یک مورد اینکه از کجا قراره بفهمند که کی نامه گرفته کی نگفته، نیازی هست ایمیل بفرستیم یا همون فرم ها کافیه؟
کسی نظری داره؟
تشکر کنندگان: Amir78 ، taraneh@mini
تبریک عید سعید فطر، انشاءالله نمازوعبادات همه قبول باشدSmile

خوب دوستان عزیز، این از دوست آقا امیر که لطف کرده دیروقت رفتند به سراغ دوستشان و باخبرشدیم از وقایع بالا.

درواقع 1 نفر از این 5 نفر ،عدم صحت کیس نامبرش تایید شده است.

بنابراین دوستان محترم ، ارسلان ،احسان ، علی عطا ( اگرهستند با آی دی دیگه) و علی8888 ، لطف کنید تا امشب با کی سی سی تماس گرفته و برای مشخص شدن وضعیت خودتان هم شده ،ازصحت این ایمیل با خبر شوید. ضمن اینکه خوشحال میشویم ما را درجریان بگذارید.

برداشت من اینست که فقط باید به حرف همان سوپروایزری که علیرضا عزیز حدود 3هفته پیش با هاش صحبت کرده اعتماد کنیم و سند قرار بدیم :

آن خانم ضمن رد هرگونه صحت ایمیل دریافتی از جانب کی سی سی ، گفتند که نامه برنده شدن افراد بین 8 تا 12 هفته بعد از دریافت فرم ها توسط کی سی سی ،به آدرس درج شده افراد در فرم 122 ارسال خواهد شد.

ضمن اینکه در اظهار نظری دیگر تاریخ 30 سپتامبر بعد از کی سی سی شنیده شد که با توجه به زمان ارسال نامه ( 15 سپتامبر به بعد ) و دریافت آن ، همان 8 تا 12 هفته می شود یا به عبارتی همان 30 سپتامبر.

با این حال ما بارها از دوستان درخواست کردیم که با کی سی سی تماس بگیرید و از صحت این کیس نامبر باخبر شوید.( تاکید براینکه ابتدا اشاره به دریافت ایمیل نکنید)

ومن الله التوفیق
سروش
89/6/19
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: alirezagh ، Amir78 ، farnaz82 ، taraneh@mini ، User
(2010-09-10 ساعت 12:48)alirezagh نوشته:  
كه فرمودند:
خبر خوش:
بعد من ازش پرسيدم:
تتيجه گيري:

امیر جان از وقتی که گذاشتی و با kcc تماس گرفتی، علی رغم اینکه میدونم خودت کیس# داری متشکرم، فقط یک مورد اینکه از کجا قراره بفهمند که کی نامه گرفته کی نگفته، نیازی هست ایمیل بفرستیم یا همون فرم ها کافیه؟
کسی نظری داره؟
دوست من علی عزیز
من ارسال خودم را ویرایش کردم و در زیر ارسالم اضافه کردم که اگر همین ایمیل ها را هم نمیفرستادید ان ها همین جواب را هم بهمون نمیدادند
و اینکه ان ها را باید فقط از طریق ایمیل متوجه کرد که کسانی هستند که هنوز کیس نامبری دریافت نکرده اند
و شما میبایست تا حداقل تاریخ 15 سپتامبر با فرستادن ایمیل های مختصر و کوتاه و مفید ولی مکرر پیگیره کیس نامبر و درخواست خود باشید
تا انشا الله به خود بیایند
به امید موفقییت همه

تشکر کنندگان: alirezagh ، taraneh@mini ، sorooshii
دوستان خوبم بخصوص بدون کیس# های عزیز، دو تا نکته رو خواستم یادآوری کنم:
اول، الان که ما یه نیم چه استرس داریم واسه کیس نامبر که تازه یک سال فرصت داریم واسه پیگیری، از صمیم قلب برای دوستان 2010 که منتظر کلیرنسشون هستن باید دعا کنیم چراکه واقعا لحظات سرنوشت ساز و پر استرسی رو دارند میگذرونند، ضمن اینکه بسیاری از اطلاعات ما مدیون تجربه اونهاست.
دوم، حتما یه سری به تاپیک کلیرنس 2010 بزنید ببینید چه هیجانی اونجا حکمفرماست.
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، farnaz82 ، sorooshii ، SALAR110
(2010-09-10 ساعت 13:47)alirezagh نوشته:  دوستان خوبم بخصوص بدون کیس# های عزیز، دو تا نکته رو خواستم یادآوری کنم:
اول، الان که ما یه نیم چه استرس داریم واسه کیس نامبر که تازه یک سال فرصت داریم واسه پیگیری، از صمیم قلب برای دوستان 2010 که منتظر کلیرنسشون هستن باید دعا کنیم چراکه واقعا لحظات سرنوشت ساز و پر استرسی رو دارند میگذرونند، ضمن اینکه بسیاری از اطلاعات ما مدیون تجربه اونهاست.
دوم، حتما یه سری به تاپیک کلیرنس 2010 بزنید ببینید چه هیجانی اونجا حکمفرماست.

سلام مرسی‌ عزیز من ۱ نگاهی‌ به اونجا کردم بابا چه خبره من که اصلا استرسم یادم رفت اونا استرس دارن نه ما .
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: alirezagh ، farnaz82 ، Amir78
سلام منم يك سوال داشتم؟
منم قبولي رو توي سايت چك كردم ولي نلمه اي برام نرسيده تا به حال.هدتش دثرثسافثا نث شظ 15 سپتامبر به بعد دوباره ميفرستن.ميخوام بدونم به كروم آدرس مي فرستن؟آدرسي كه ما توي فرم ها داديم براي امريكا است. چون ديدم نامه اولم توي ايران نيومد اين كار رو كردم.يعني دوباره به همون آدرس ايران مي فرستن؟
سلام منم يك سوال داشتم؟
منم قبولي رو توي سايت چك كردم ولي نلمه اي برام نرسيده تا به حال.اينجا هم دوستان نوشتن كه از 15 سپتامبر به بعد دوباره نامه اول رو ميفرستن.ميخوام بدونم به كدوم آدرس مي فرستن؟آدرسي كه ما توي فرم هاي ارسالي داديم براي امريكا است. چون ديدم نامه اولم توي ايران نيومد اين كار رو كردم.يعني دوباره به همون آدرس ايران مي فرستن؟
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان:
(2010-09-10 ساعت 16:05)Vahidn نوشته:  سلام منم يك سوال داشتم؟
منم قبولي رو توي سايت چك كردم ولي نلمه اي برام نرسيده تا به حال.هدتش دثرثسافثا نث شظ 15 سپتامبر به بعد دوباره ميفرستن.ميخوام بدونم به كروم آدرس مي فرستن؟آدرسي كه ما توي فرم ها داديم براي امريكا است. چون ديدم نامه اولم توي ايران نيومد اين كار رو كردم.يعني دوباره به همون آدرس ايران مي فرستن؟
سلام منم يك سوال داشتم؟
منم قبولي رو توي سايت چك كردم ولي نلمه اي برام نرسيده تا به حال.اينجا هم دوستان نوشتن كه از 15 سپتامبر به بعد دوباره نامه اول رو ميفرستن.ميخوام بدونم به كدوم آدرس مي فرستن؟آدرسي كه ما توي فرم هاي ارسالي داديم براي امريكا است. چون ديدم نامه اولم توي ايران نيومد اين كار رو كردم.يعني دوباره به همون آدرس ايران مي فرستن؟

نامه رو به آدرسی که در قسمت سوم فرم 122 نوشته اید ارسال میکنند.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User
یوزر ، امیر ، رایان ، صدرا ، satusa و امید جان

از طرف خودم و سایر دوستان که کیس نامبر ندارند ،ازشما دوستان تشکر ویژه میکنیم . چراکه شما دوستان جزء معدود افراد با کیس نامبر هستید که از بچه ها حمایت می کنید و روحیه می دهید،پیگیر هستید ،وقت می گذارید و در جهت رفع سوءتفاهم ها کمک می کنید. با اینکه دوستان زیادی هستند که وضعیتشان مشخص شده است اما مسیرخودرا عوض کرده و به تاپیک مزاجعه نکرده و سراغی از دوستان خود نمی گیرند. البته توقعی نیست و صرفاً لطف ، معرفت و حس دوستانه شما دوستان را می رساند.

انشاءالله تلافی بخیر و بتوانیم گوشه ای از زحمات شما را جبران کنیم.

باز هم تشکر
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: alirezagh ، rayan.s ، satusa ، SALAR110 ، taraneh@mini ، farnaz82 ، User ، Amir78 ، Ali Sepehr ، Linspire

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان