کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
سلام بر دوستان

در راستای پیگیری های صورت گرفته از کی سی سی از طریق تلفن ، 3 دقیقه پیش، پرسیدم که ما برای نامه دوم ، این روزها باید منتظر باشیم یا دقیقاً قبل از مصاحبه؟؟ که گفت "مصاحبه" ، خیلی مختصر و مفیدSmile

دوستان شما ها هم تماس بگیرید ، با مسئول هایشان صحبت کنید یا همان اپراتورها، اما پیجوربشید.

آهان ، یه مورد دیگه ، گفتم اصلاً امکان دریافت نامه از طریق ایمیل نیست ، گفت خیر قربانSad

ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: alirezagh ، farnaz82 ، taraneh@mini ، hassan1358arab
دوستان به لطف پیگیریهای شما قانون KCC از سال بعد تغییر کرده و قراره از سال بعد نامه ارسال نکنند و از روی سایت فردی که برنده شده تاریخ مصاحبه رو هم دریافت کنه.

The KCC will not mail selectees official notification letters, but will instead include on the selectee confirmation
page, notification instructions on how to follow up on their selection and pursue a DV visa application. Entry Status Check will also be the means by which selectees are informed of their DV visa interview appointment date. The KCC will not sending selectees mailed letters informing them of their interview appointment.
Entry Status Check will be available for DV-2012 beginning May 1, 2011. If you applied for the DV-2011 program, you may check the status of your entry until the end of June 2011. All other requirements for DV-2012 remain the same

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: alirezagh ، satusa ، taraneh@mini ، farnaz82
(2010-09-09 ساعت 21:08)rayan.s نوشته:  دوستان به لطف پیگیریهای شما قانون KCC از سال بعد تغییر کرده و قراره از سال بعد نامه ارسال نکنند و از روی سایت فردی که برنده شده تاریخ مصاحبه رو هم دریافت کنه.

The KCC will not mail selectees official notification letters, but will instead include on the selectee confirmation
page, notification instructions on how to follow up on their selection and pursue a DV visa application. Entry Status Check will also be the means by which selectees are informed of their DV visa interview appointment date. The KCC will not sending selectees mailed letters informing them of their interview appointment.
Entry Status Check will be available for DV-2012 beginning May 1, 2011. If you applied for the DV-2011 program, you may check the status of your entry until the end of June 2011. All other requirements for DV-2012 remain the same

rayan جان این رو از کجا خوندی؟
منظورش از :
If you applied for the DV-2011 program, you may check the status of your entry until the end of June 2011. All other requirements for DV-2012 remain the same
چیه؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-09 ساعت 21:40)alirezagh نوشته:  
(2010-09-09 ساعت 21:08)rayan.s نوشته:  دوستان به لطف پیگیریهای شما قانون KCC از سال بعد تغییر کرده و قراره از سال بعد نامه ارسال نکنند و از روی سایت فردی که برنده شده تاریخ مصاحبه رو هم دریافت کنه.

rayan جان این رو از کجا خوندی؟
منظورش از :
If you applied for the DV-2011 program, you may check the status of your entry until the end of June 2011. All other requirements for DV-2012 remain the same
به نظرتون چیه؟

علیرضا جان چشم به صفحه Visa Bulliten دوخته بودم گفتم یه سری به Diversity Visa بزنم اونجا تاریخ شروع لاتاری 2012 که از 5 اکتبر بود نظرم جلب کرد خلاصه رفتم فایل شرایط لاتاری 2012 را باز کردم و اونجا تو سوال دوم این متن اومده بود....منظور ازبقیه مثل سال قبله به متن سوال مربوط میشه که گفته بود آیا لاتاری 2011 با 2012 تفاوت داره؟
ضمنا" توی متنش برخی موضوعات رو شفاف تر توضیح داده مخصوصا" قسمت اعضا خانواده رو.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: satusa ، taraneh@mini ، alirezagh ، farnaz82
سلام به همه دوستان عزیز که نامه اول رو نگرفتن مثل خود من

باید بگم که خیلی‌ خوشحال هستم هم برا خودم هم برا همه دوستانی که اینجا هستن و نامه اول رو نگرفتن.
(***2011as00035)
همین چند دقیقه پیش من یک ایمیل گرفتم که case number من رو درsubject نامه گذاشتن و از من خواسته شده که یک بار دیگه مدارک رو ارسال کنم. خوش حالم که بالاخره یک اتفاقی‌ افتاد. امیدوارم که همه هر چه زودتر این ایمیل ربگیرن. من البته مس دوستانه دیگه از ابتدا همه کارهائی که دوستان توصیه میکردن تپپی همین جا رو انجام میدادم و نامه‌های زیادی زدم. از این جهت میگم که شاید بعضی‌ دوتا فکر کنن که این نامه در پاسخ به نامه‌های من باشه. من فکر می‌کنم این روند شروع شده و به زودی همه کسأی که نامه اول رو نگرفتن به زودی خواهند گرفت. لازمه که بگم که توی پستشون ذکر کردن که نامه من برگشت خرده به خاطره این که آدرس درست نبوده.

به امید مفقیت همه دوستان

تشکر کنندگان: rayan.s ، OMID_R ، farnaz82
من بالاخره چند دقیقه پیش برام نامه آمد از KCC وCase Number رو توش اعلام کردن. امیدوارم که شما هم گرفته باشین این ایمیل رو.
You are receiving this email notification from the Kentucky Consular Center (KCC) that you have been selected for further processing in the Diversity Visa program. We mailed you a notification that was returned to us stating the address was not correct. Included in this email is your Lottery Rank Number (Case Number) that you will use when completing the necessary processing steps you must successfully complete before a Diversity Immigrant Visa Interview can be scheduled to determine if you will receive a visa. Your case number should be clearly written in the upper right hand corner of all documents and correspondence sent to the KCC. It is important for you to complete the next steps as quickly as possible. Please go to dvselectee.state.gov (Ctrl+Click) and follow all instructions for completing the needed paperwork. All DV Program 2011 visas must be issued or Adjustment of Status completed by September 30, 2011-without exception.

Contacting KCC:

If you need to contact KCC, always refer to your name and case number exactly as they appear on your original Selectee Letter or this email. Your case number should be clearly written in the upper right hand corner of all documents and correspondence sent to KCC. The KCC telephone number is 606-526-7500 (7:30am until 4:00pm EST), or send an E-mail inquiry to KCCDV@state.gov.

KCC Diversity Visa/lrb

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible
شماره کیس:2011AS00035xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: در یافت نکردم
کنسولگری: Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 اگوست 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: July 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریقه ایمیل 2011 june 28
تاریخ مصاحبه:: 2011 اگوست 1
تاریخ دریافت کلیرنس: 2011 اگوست 16
تاریخ دریافت ویزا: ۸ سپتامبر ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: sorooshii ، OMID_R ، farnaz82
(2010-09-09 ساعت 22:44)Ehsan2011 نوشته:  من بالاخره چند دقیقه پیش برام نامه آمد از KCC وCase Number رو توش اعلام کردن. امیدوارم که شما هم گرفته باشین این ایمیل رو.
You are receiving this email notification from the Kentucky Consular Center (KCC) that you have been selected for further processing in the Diversity Visa program. We mailed you a notification that was returned to us stating the address was not correct. Included in this email is your Lottery Rank Number (Case Number) that you will use when completing the necessary processing steps you must successfully complete before a Diversity Immigrant Visa Interview can be scheduled to determine if you will receive a visa. Your case number should be clearly written in the upper right hand corner of all documents and correspondence sent to the KCC. It is important for you to complete the next steps as quickly as possible. Please go to dvselectee.state.gov (Ctrl+Click) and follow all instructions for completing the needed paperwork. All DV Program 2011 visas must be issued or Adjustment of Status completed by September 30, 2011-without exception.

Contacting KCC:

If you need to contact KCC, always refer to your name and case number exactly as they appear on your original Selectee Letter or this email. Your case number should be clearly written in the upper right hand corner of all documents and correspondence sent to KCC. The KCC telephone number is 606-526-7500 (7:30am until 4:00pm EST), or send an E-mail inquiry to KCCDV@state.gov.

KCC Diversity Visa/lrb

Kentucky Consular Center

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible

آقا احسان ، شما از دوستان با سابقه ما هستیداااا ، از متن نامه مطمئن هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب چک کنید فرستنده ، پاورقی ها ، تلفن ، آدرس ، چیدمان اطلاعات و..........

بهر صورت ما روی شما حساب دیگه داریم ، مبارکت باشه ، از صحت آن با خبر شوید ، همین الان تماس بگیرید و نتیجه اش را تا امشب اعلام کنید.

من شخصاً منتظرم.

فعلاً
تشکر کنندگان: Ehsan2011 ، farnaz82
مطمئن مطمئنم، case number رو تویه subject نامه گذاشتن. سروش جان شک نکن. شمام خواهید گرفت. من نامه خاصی‌ نفرستادم، خودشون ایمیل زدن، مات نامه رو که گذاشتم!!!!!!

[You are receiving this email notification from the Kentucky Consular Center (KCC) that you have been selected for further processing in the Diversity Visa program. We mailed you a notification that was returned to us stating the address was not correct. Included in this email is your Lottery Rank Number (Case Number) that you will use when completing the necessary processing steps you must successfully complete before a Diversity Immigrant Visa Interview can be scheduled to determine if you will receive a visa. Your case number should be clearly written in the upper right hand corner of all documents and correspondence sent to the KCC. It is important for you to complete the next steps as quickly as possible. Please go to dvselectee.state.gov (Ctrl+Click) and follow all instructions for completing the needed paperwork. All DV Program 2011 visas must be issued or Adjustment of Status completed by September 30, 2011-without exception.

Contacting KCC:

KCC Diversity Visa/lrb

Kentucky Consular Center

شماره کیس:2011AS00035xxx
کنسولگری: Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 اگوست 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: July 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریقه ایمیل 2011 june 28
تاریخ مصاحبه:: 2011 اگوست 1
تاریخ دریافت کلیرنس: 2011 اگوست 16
تاریخ دریافت ویزا: ۸ سپتامبر ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: farnaz82
(2010-09-09 ساعت 23:07)Ehsan2011 نوشته:  مطمئن مطمئنم، case number رو تویه subject نامه گذاشتن. سروش جان شک نکن. شمام خواهید گرفت. من نامه خاصی‌ نفرستادم، خودشون ایمیل زدن، مات نامه رو که گذاشتم!!!!!!

آقا برای اینکه این مات و مبهوتی خودتو و ما ها را برطرف کنی ، الان که کی سی سی هستند ، یه تماس بگیر ، اصلاً هم اشاره نکن به اینکه نامه گرفتی ، آنهم ایمیلی ، خیلی ریلکس و عادی ،کیس نامبرتو بگو ،اطلاعات دیگه رو ، ببین چی میگه.

منتظریم همههههههه
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، alirezagh ، OMID_R
(2010-09-09 ساعت 23:03)rayan.s نوشته:  این متن نامه ایی که برای ارسلان هم اومده بود.

سلام به همه دوستان
من هم امشب دو تا ایمیل از kcc دریافت کردم اولی مشابهی ایمیلی که احسان گرفته که در subject ایمیل Case no اعلام شده است. و دومی در جواب ایمیلی که پریروز براشون فرستاده بودم و درخواست دریافت مدارک را کرده بودم که همون جواب همیشگی را فرستادند:
The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.
در واقع ایمیل با subject کیس نامبر ربطی به ایمیل های ارسالی ما نداره و kcc
خودش وارد عمل شده و بر اساس فرمول خودش مکاتبه می کنه.
من به همه بچه ها تبریک می گم که روشی برای فهمیدن کیس نامبر ها بوجود اومده و امیدوارم که همه این ایمیل را دریافت کنند.
من تا الان وارد مباحثات نشده بودم و فقط مطالب و پیگیری می کردم ولی الان لازم که این اطلاع رسانی را انجام بدم تا همه دوستان خوشحال بشند.
البته من بلافاصله ایمیل زدم این دفعه با کیس نامبر و درخواست تایید فرم های ارسالی را کردم و باید منتظر باشم تا ببینم چی حواب میدن.
درود بر همه شما
ایام به کام
شماره کیس:2011AS00033xxx
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 10 اگوست 2010
تاریخ دریافت فرم ها توسط کی سی سی: 13 اگوست 2010
تشکر کنندگان: OMID_R ، farnaz82
انشاءالله که شیرینی این عید عزیز دردهان دوستان تلخ نشه دوباره با.......یه موج و جبهه دیگه تو راه نباشه که من جداً خواهم رفت. صادقانه بگم. بازهم افراد ناشناس،بازهم جریان یک هفته و 10روز گذشته داره برای من تداعی میشه نمی دانم چراSad
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، OMID_R ، farnaz82
دوستانی که کیس نامبرشون رو با ایمیل دریافت کردند، بخصوص ehsan2011 که خودشون از جمله کسانی بودند که به مشکوک بودن نامه ali ata اذعان داشتند، امیدوارم شک و تردید ما رو درک کنند و یه جوری ما رو از این نامه مطمئن کنند.
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، sorooshii ، farnaz82
دوستان سلام
با توجه به تماس های برخی دوستان با این جانب و تعداده زیاد پیام خصوصی در مورد کامنتی که ساعاتی پیش یکی از کاربران در این تاپیک گذاشته بودند Ehsan2011
مبنی بر اینکه تا کنون کیس نامبری نداشته و امشب با ایمیلی از طرفه kcc دریافت کردند
من نظر شخصی خودم را میگوییم
با توجه به اینکه برای یک نفر از دوستان این جانب که عضو سایت نمی باشند و فقط در زمان اعلام قبولی افراد برنده شده در لاتاری 2011 توانسته بود قبولی خود را بر روی سایت ببیند و تا امروز ساعت 14:25 هیچ گونه کیس نامبری نداشته است چنین مورده مشابهی پیش امده
مبنی بر اینکه
ایمیلی در ساعت 14:30 امروز پنج شنبه از سوی kcc دریافت نموده اند که در ان شماره کیس نامبرشان را اعلام کرده
و با توجه به اینکه کیس ایشان حدودا 15xx میباشد و در اصل الان کارنت شده اند .
و در حال حاظر ایمیلی دیگر در جهت دریافت پاکت دوم برای kcc زده اند مبنی بر اینکه کارنت شده اند و نوبت مصاحبه میخواهند
جالبییه کار اینه که در یک روز هم کیس نامبر گرفتند و هم کارنت شده اند که خدا را شکر

نکته: این دوست من که موفق به دریافت شماره کیس نامبر خود گردیده است اخرین ایمیلی که برای kcc زده بوده 3 روزه پیش بوده
و من خود به شخصه متن دریافتی ایشان را بر این مضمون روئیت کرده ام و بر صحت ان مطمعا بوده
پیچیدگی موضوع و حدس بنده: من حدس میزنم به علت اینکه ایشون کارنت شده بوده اند و کیس نامبرشان پائین بوده بر طبق چک کردن هاشون متوجه شده اند به ایشون کیس نامبر نداده اند و این ایمیل را برای این دوست من فرستادند!!!!!!!
که فقط یک حدس است
ولی در حال حاظر مثل اینکه دو نفر دیگر هم در همین تاپیک اضعان داشته اند که کیس نامبرشان را از طریق میل دریافت کرده اند که با توجه به این مورد که من از نزدیک روئیت کردم جای شک نمیتواند باشد
نتیجه گیری:
دوستان در اولین فرصت یعنی شب پنج شنبه (زمان حال) ایمیلی به kcc بزنید و درخواست کیس نامبر خود را نموده
و احتمال 50/99 % کیس نامبر خود را دریافت میکنید
بازم به درصد داده شده توجه کنید.
خبر خوش:
این جانب و نیز دیگر کاربران برنده شده در قرعه کشی سال 2011 گرین کارت لاتاری امریکا امیدواریم تمامی دوستانی که شماره کیس نامبر خود را دریافت نکرده اند
تا فردا شب همین ساعت جشن دریافت کیس نامبر خودشان را برپا کنند
به امید خبرهای خوش

تشکر کنندگان: taraneh@mini ، alirezagh ، khashayar6310 ، OMID_R ، Ehsan2011 ، farnaz82
(2010-09-10 ساعت 00:35)Amir78 نوشته:  دوستان سلام
با توجه به تماس های برخی دوستان با این جانب و تعداده زیاد پیام خصوصی در مورد کامنتی که ساعاتی پیش یکی از کاربران در این تاپیک گذاشته بودند Ehsan2011
مبنی بر اینکه تا کنون کیس نامبری نداشته و امشب با ایمیلی از طرفه kcc دریافت کردند
با توجه به اینکه برای یک نفر از دوستان این جانب که عضو سایت نمی باشند و فقط در زمان اعلام قبولی افراد برنده شده در لاتاری 2011 توانسته بود قبولی خود را بر روی سایت ببیند و تا امروز ساعت 14:25 هیچ گونه کیس نامبری نداشته است چنین مورده مشابهی پیش امده
مبنی بر اینکه
ایمیلی در ساعت 14:30 امروز پنج شنبه از سوی kcc دریافت نموده اند که در ان شماره کیس نامبرشان را اعلام کرده
و در حال حاظر ایمیلی دیگر در جهت دریافت پاکت دوم برای kcc زده اند مبنی بر اینکه کارنت شده اند و نوبت مصاحبه میخواهند
جالبییه کار اینه که در یک روز هم کیس نامبر گرفتند و هم کارنت شده اند که خدا را شکر

نکته: این دوست من که موفق به دریافت شماره کیس نامبر خود گردیده است اخرین ایمیلی که برای kcc زده بوده 3 روزه پیش بوده
و من خود به شخصه متن دریافتی ایشان را بر این مضمون روئیت کرده ام و بر صحت ان مطمعا بوده
پیچیدگی موضوع و حدس بنده: من حدس میزنم به علت اینکه ایشون کارنت شده بوده اند و کیس نامبرشان پائین بوده بر طبق چک کردن هاشون متوجه شده اند به ایشون کیس نامبر نداده اند و این ایمیل را برای این دوست من فرستادند!!!!!!!
که فقط یک حدس است
ولی در حال حاظر مثل اینکه دو نفر دیگر هم در همین تاپیک اضعان داشته اند که کیس نامبرشان را از طریق میل دریافت کرده اند که با توجه به این مورد که من از نزدیک روئیت کردم جای شک نمیتواند باشد
نتیجه گیری:
دوستان در اولین فرصت یعنی شب پنج شنبه (زمان حال) ایمیلی به kcc بزنید و درخواست کیس نامبر خود را نموده
خبر خوش:
این جانب و نیز دیگر کاربران برنده شده در قرعه کشی سال 2011 گرین کارت لاتاری امریکا امیدواریم تمامی دوستانی که شماره کیس نامبر خود را دریافت نکرده اند
به امید خبرهای خوش

اگر ایمیل ها درست باشه بعیده که به کارنت شدن کیس ها ربطی داشته باشه، ظاهرا کیس احسان 33 هزاره.
تشکر کنندگان: Amir78 ، OMID_R ، farnaz82
(2010-09-10 ساعت 00:59)alirezagh نوشته:  
(2010-09-10 ساعت 00:35)Amir78 نوشته:  دوستان سلام
مبنی بر اینکه

که فقط یک حدس است
نتیجه گیری:
خبر خوش:
به امید خبرهای خوش

اگر ایمیل ها درست باشه بعیده که به کارنت شدن کیس ها ربطی داشته باشه، ظاهرا کیس احسان 33 هزاره.
نمیدونم والا میگم این نظر شخصی بندس
شاید 1000 احتمال دیگر هم وجود داشته باشد

تشکر کنندگان: alirezagh ، OMID_R

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان