کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-09-11 ساعت 11:15)alirezagh نوشته:  جملات مشابهی که KCC در ایمیل و مکالمات تلفنی گفته:
1. بدون کیس نامبر دسترسی به اطلاعات شما امکان پذیر نیست.
2. اگر شما برنده باشید، نداشتن کیس نامبر خللی در روند پروسه نداره.

که این دو جمله رو همه ما تقریبا به دو زبان حفظیم.

اما جملاتی که به صورت متناقض از قول KCC گفته شده:
1. اگر فکر می کنید آدرس اشتباه است آدرس رو عوض کنید.
2. بدون داشتن کیس نامبر امکان تغییر در پرونده وجود ندارد(در پاسخ به اینکه آیا آدرس رو می تونم عوض کنم؟)
3. تکلیف برندگان بدون کیس نامبر 8 تا 12 هفته دیگه مشخص میشه(پاسخی که تقریبا 2 تا 3 هفته پیش داده شد)
4. تکلیف برندگان بدون کیس نامبر 4 تا 6 هفته دیگه مشخص میشه(پاسخی که تقریبا 2 تا 3 هفته پیش داده شد)
5. نامه اول دیگه ارسال نمیشه و تنها منتظر نامه دوم باشید.
6. نامه اول بعد 15 سپتامبر همراه با نامه های دوم برندگان کارنت شده ارسال می شود.
7. و گل سر سبدشون: ارسال کیس نامبر از طریق ایمیل به قول خودشون impossible اما این همه ایمیل البته اگه صحیح باشند تناقض آشکار با حرفاشونه.
8. ...

سلام من فکر مینکم مواردی را که شما گفتید که همه این موضوع ها رو میدونند بخاطر مسائل امنیتی باشه که به کسی جواب دقیقی نمیدن اونها همه چیزو در نظر میگیرند شما از این غافل نشید که خیلی کشورها میتونن از این دی وی سوء استفاده کنند مثلا زدن یه شناسنامه به نام شما کاری نداره واسشون من کلی وکلان گفتم....
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: alirezagh
سلام سلام دوستان

من 9 سبتامبر یه ایمیل گرفتم از kcc که نامتون به ما برگشت خورده و... و کیس نامبرو بهمون گفتن. اسم و فامیل هم هست یعنی توی subject همه قید شده. بچه ها یعنی واقعییه؟؟ تلفن و ایمیل هم مال خود kcc هست. دوستان نظرتون رو بگید.
تشکر کنندگان: User ، farnaz82 ، ehsan.birjandian ، SALAR110 ، narcis_ala ، Amir78 ، Ehsan2011
(2010-09-10 ساعت 12:54)sorooshii نوشته:  تبریک عید سعید فطر، انشاءالله نمازوعبادات همه قبول باشدSmile

خوب دوستان عزیز، این از دوست آقا امیر که لطف کرده دیروقت رفتند به سراغ دوستشان و باخبرشدیم از وقایع بالا.

درواقع 1 نفر از این 5 نفر ،عدم صحت کیس نامبرش تایید شده است.

بنابراین دوستان محترم ، ارسلان ،احسان ، علی عطا ( اگرهستند با آی دی دیگه) و علی8888 ، لطف کنید تا امشب با کی سی سی تماس گرفته و برای مشخص شدن وضعیت خودتان هم شده ،ازصحت این ایمیل با خبر شوید. ضمن اینکه خوشحال میشویم ما را درجریان بگذارید.

برداشت من اینست که فقط باید به حرف همان سوپروایزری که علیرضا عزیز حدود 3هفته پیش با هاش صحبت کرده اعتماد کنیم و سند قرار بدیم :

آن خانم ضمن رد هرگونه صحت ایمیل دریافتی از جانب کی سی سی ، گفتند که نامه برنده شدن افراد بین 8 تا 12 هفته بعد از دریافت فرم ها توسط کی سی سی ،به آدرس درج شده افراد در فرم 122 ارسال خواهد شد.

ضمن اینکه در اظهار نظری دیگر تاریخ 30 سپتامبر بعد از کی سی سی شنیده شد که با توجه به زمان ارسال نامه ( 15 سپتامبر به بعد ) و دریافت آن ، همان 8 تا 12 هفته می شود یا به عبارتی همان 30 سپتامبر.

با این حال ما بارها از دوستان درخواست کردیم که با کی سی سی تماس بگیرید و از صحت این کیس نامبر باخبر شوید.( تاکید براینکه ابتدا اشاره به دریافت ایمیل نکنید)

ومن الله التوفیق
سروش
89/6/19

با سلام

من هم همین ایمیل رو از Kcc گرفتم. که توی subject کیس نامبرو با اسم و فامیل گفتن. ایمیل و تلفنها همه درستن. فردا شب می خوام بهشون تلفن کنم شماره کیس رو بدم مطمئن بشم. شماره کیس هم 45000 هستش. نظرتون رو بدین لطفاً ممنون ازتون
تشکر کنندگان:
(2010-09-12 ساعت 09:23)مونیکا نوشته:  سلام سلام دوستان
من 9 سبتامبر یه ایمیل گرفتم از kcc که نامتون به ما برگشت خورده و... و کیس نامبرو بهمون گفتن. اسم و فامیل هم هست یعنی توی subject همه قید شده. بچه ها یعنی واقعییه؟؟ تلفن و ایمیل هم مال خود kcc هست. دوستان نظرتون رو بگید.

مونیکای عزیز
فقط کی سی سی میتونه با قاطعیت بگه این نامه واقعیه یا نه.
شما لطفا ا زتاپیک نمونه مکاتبه با کی سی سی یک متن نمونه بردارید با مشخصات خودتون که هنگام ثبت نام اعلام کرده اید (نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد با فرمت سال/روز/ماه) و کیس نامبری که براتون ارسال شده به کی سی سی یک ایمیل بفرستید و ازشون سوال کنید که آیا فرم های شما قابل قبول هستند یا نه (یا هر سوال دیگه مثلا آیا فرم های شما رسیده اند یا نه؟) به این ادرس ایمیل بفرستید: KCCDV@STATE.GOV

و منتظر جواب بمانید. بعد از 5-7 روز به شما جواب خواهند داد.
لطفا متن جواب آنها را برای ما در همین تاپیک ارسال کنید تا معلوم بشه این شماره کیس واقعی هست یا خیر.

از این متن استفاده کنید:

کد:
Case Number: 2011AS0000XXXX
FIRST NAME: ----
LAST NAME: ----
Date of birth (MM/DD/YYYY): (00/00/1900)
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: Iran
----------------------------------------------------------------------------
Dear sir/madam

I appreciate if you would let me know my forms are acceptable for further processing.
Best regards,
YOUR NAME

حالا شماره کیس ارسالی برای شما چند بوده؟
اگر زیر 10750 است باید به فکر مصاحبه باشید
تشکر کنندگان:
(2010-09-12 ساعت 09:45)User نوشته:  

مونیکای عزیز
شما لطفا ا زتاپیک نمونه مکاتبه با کی سی سی یک متن نمونه بردارید با مشخصات خودتون که هنگام ثبت نام اعلام کرده اید (نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد با فرمت سال/روز/ماه) و کیس نامبری که براتون ارسال شده به کی سی سی یک ایمیل بفرستید و ازشون سوال کنید که آیا فرم های شما قابل قبول هستند یا نه (یا هر سوال دیگه مثلا آیا فرم های شما رسیده اند یا نه؟) به این ادرس ایمیل بفرستید: KCCDV@STATE.GOV

و منتظر جواب بمانید. بعد از 5-7 روز به شما جواب خواهند داد.
لطفا متن جواب آنها را برای ما در همین تاپیک ارسال کنید تا معلوم بشه این شماره کیس واقعی هست یا خیر.

از این متن استفاده کنید:

کد:
Case Number: 2011AS0000XXXX
FIRST NAME: ----
LAST NAME: ----
Date of birth (MM/DD/YYYY): (00/00/1900)
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: Iran
----------------------------------------------------------------------------
Dear sir/madam

I appreciate if you would let me know my forms are acceptable for further processing.
Best regards,
YOUR NAME

حالا شماره کیس ارسالی برای شما چند بوده؟
اگر زیر 10750 است باید به فکر مصاحبه باشید

ممنون از توضیحتون. شماره کیس 2011as00045xxx هستش. فکر کنم آخر همه باشیم. من ایمیل می زنم و حتماً جوابشون رو براتون می گم.
تشکر کنندگان: User ، hassan1358arab ، SALAR110 ، taraneh@mini ، ehsan.birjandian ، Linspire
خیلی‌ تبریک میگم مونیکا جان،امیدوارم حقیقت داشته باشه،این خیلی‌ خوبه که حداقل یکی‌ یکی‌ داره تکلیف بچه‌ها مشخص میشه،امیدوارم هر چه زودتر تکلیف کیس نامبر هممون مشخص بشه دوست‌های گلمSmile
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: مونیکا ، taraneh@mini ، Ehsan2011
(2010-09-12 ساعت 11:07)farnaz82 نوشته:  خیلی‌ تبریک میگم مونیکا جان،امیدوارم حقیقت داشته باشه،این خیلی‌ خوبه که حداقل یکی‌ یکی‌ داره تکلیف بچه‌ها مشخص میشه،امیدوارم هر چه زودتر تکلیف کیس نامبر هممون مشخص بشه دوست‌های گلمSmile

ممنون ازت فرناز عزیز. واقعاً از صمیم قلبم می خوام که هر چه زودتر همه شما دوستان خبر خوش کیس نامبرو بگیرید. البته من ایمیل زدم به kcc و هر زمان جوابی گرفتم حتما همین جا به همه اعلام می کنم
تشکر کنندگان: farnaz82 ، taraneh@mini ، Amir78
من هم خدمت شما مونیکا خانم تبريك عرض مي كنم ، انشاء الله كه اين موضوع درسته و بنابراين ميشه يواش يواش به كاراي مرموز KCC چي ها اميدوار شد
راستي اگر امكان داره Subject ايميلي كه براتون فرستادن رو در اينجا مي نويسين كه اگر نامه مشابهي اومد بدونيم كه از KCC هست ، ممنون
با آرزوي موفقيت همه بچه هاي با كيس و بي كيس
تشکر کنندگان: farnaz82 ، taraneh@mini ، Amir78
(2010-09-12 ساعت 09:56)مونیکا نوشته:  
(2010-09-12 ساعت 09:45)User نوشته:  
من 9 سبتامبر یه ایمیل گرفتم از kcc که ..........

مونیکای عزیز
شما لطفا ........

ممنون از توضیحتون. شماره کیس 2011as00045xxx هستش. فکر کنم آخر همه باشیم. من ایمیل می زنم و حتماً جوابشون رو براتون می گم.

يادتون باشه وقتي خواستيد ايميل بزنيد به اون ايميلي كه در يافت كرديد ريپلاي نكنيد و خودتون دستي تو قسمت آدرس KCCDV@state.gov رو تايپ كنيد. چون ممنكه توي اون آدرس يه كاركتر مخفي، نقطه اي چيزي باشه كه شما متوجه نشيد و به اشتباه بيفتيد.

به هر حال اميدوارم اين دست ايميل ها واقعي باشند و تكليف بقيه هم روشن بشه.
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، farnaz82 ، Amir78 ، Ehsan2011
(2010-09-12 ساعت 16:28)sare نوشته:  من هم خدمت شما مونیکا خانم تبريك عرض مي كنم ، انشاء الله كه اين موضوع درسته و بنابراين ميشه يواش يواش به كاراي مرموز KCC چي ها اميدوار شد
راستي اگر امكان داره Subject ايميلي كه براتون فرستادن رو در اينجا مي نويسين كه اگر نامه مشابهي اومد بدونيم كه از KCC هست ، ممنون
با آرزوي موفقيت همه بچه هاي با كيس و بي كيس

ممنون از شما. subject با شماره کیس نامبر شروع می شه و بعد فامیل و اسم. یعنی 2011asxxxxxx
تشکر کنندگان:
سلام به همه. دوستان عين اين اي ميلي که براي بعضي ها اومده، براي من هم امروز اومد و کيس نامبر توي subject نامه بود! و همينطور اسم و فاميل. اما نميدونم که اين اي ميل واقعيه يا خير!

چرا که به آدرسي اومده که من هيچ وقت تاکيد مي کنم هيچ وقت باهاش اي ميل به KCC نزدم! اين اي ميل کاري منه و مال سرور هاي مجاني نيست (مال سايت رسمي شرکته) ‌ اما چيزي که جاي تعجب داره اينه که چطور ميل KCC به اين آدرس اومده؟
نظرتون چيه؟‌ بايد يه فکر درست و حسابي براي اين مسئله بکنيم
--------------
سلام مجدد. دوستان من هدر اي ميل رو باز کردم و IP فرستنده رو پيدا کردم. IP اون : 169.253.4.31 هستش که از سرور vance.state.gov فرستاده شده.
اين آي پي رو توي سايت http://www.ip2location.com/free.asp جستجو کردم و به يک چيز خيلي خيلي عجيب برخورد کردم!!!
و اونم اين که اين آدرس مال خوده KCC هستش!!!!
اينم نتايج سايت ip2location:

کد:
169.253.4.31 US UNITED STATES  DISTRICT OF COLUMBIA WASHINGTON U.S. DEPARTMENT OF STATE

ديگه نمي دونم بايد چيکار کرد. احتمالاً بايد زنگ بزنيم به خود KCC چي ها
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: rayan.s ، farnaz82 ، taraneh@mini ، alirezagh
(2010-09-13 ساعت 08:38)farshad_sh نوشته:  سلام به همه. دوستان عين اين اي ميلي که براي بعضي ها اومده، براي من هم امروز اومد و کيس نامبر توي subject نامه بود! و همينطور اسم و فاميل. اما من 100%‌ مطمئننم که اين اي ميل جعليه!

چرا که به آدرسي اومده که من هيچ وقت تاکيد مي کنم هيچ وقت باهاش اي ميل به KCC نزدم! اين اي ميل کاري منه و مال سرور هاي مجاني نيست (مال سايت رسمي شرکته) ‌ اما چيزي که جاي تعجب داره اينه که چطور ميل KCC به اين آدرس اومده؟

فرشاد جان
این ای میل رو توی فرم هات که پر می کردی ننوشته بودی احیانا؟؟؟
یا اینکه موقع ثبت نام معرفی کرده باشیش؟ (یادم نیست ثبت نام ای میل رو می پرسید یا نه)

پی نوشت : خواهش میکنم اینقدر راحت نگو جعلیه، حسابی ته توی قضیه رو در بیار، من نامه اصلی برام اومده بود خرداد ماه، اما مثل تو راحت گفتم جعلیه و انداختمش دور. حالا هم میبینی که چه بلائی سرم اومده. باز شماها نامه تون برگشت خورده، براتون از این ای میل ها میاد. اما من که نامه اول به دستم رسید و انداختمش دور چی؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-13 ساعت 08:53)payamrad نوشته:  
(2010-09-13 ساعت 08:38)farshad_sh نوشته:  سلام به همه. دوستان عين اين اي ميلي که براي بعضي ها اومده، براي من هم امروز اومد و کيس نامبر توي subject نامه بود! و همينطور اسم و فاميل. اما من 100%‌ مطمئننم که اين اي ميل جعليه!

فرشاد جان
یا اینکه موقع ثبت نام معرفی کرده باشیش؟ (یادم نیست ثبت نام ای میل رو می پرسید یا نه)

پی نوشت : خواهش میکنم اینقدر راحت نگو جعلیه، حسابی ته توی قضیه رو در بیار، من نامه اصلی برام اومده بود خرداد ماه، اما مثل تو راحت گفتم جعلیه و انداختمش دور. حالا هم میبینی که چه بلائی سرم اومده. باز شماها نامه تون برگشت خورده، براتون از این ای میل ها میاد. اما من که نامه اول به دستم رسید و انداختمش دور چی؟؟؟

سلام. ببخشيد من پست قبليمو ويرايش کردم. تاکيد ميکنم که با اين اي ميل هيچ وقت به KCC ميل نزدم. تمام مکاتباتم از طريق Gmail بوده ....
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان:

فرشاد جان

آقای فرشاد عزیز:

خواهش می کنم که نگو 100% مطمئنی . اولین کاری که باید بکنی اینه که تماس بگیری و صحت این کیس نامبرو از خود KCC بپرسی. چرا وقتی هیچ چیزی نمیدونی خیلی راحت می گی جعلیه؟؟؟!!!!! من خودم اولین چیزی که گفتم این بود که این ایمیل رو گرفتم ولی باید تماس باهاشون بگیرم. این جور مطمئن حرف زدن فقط باعث بهم ریختن اعصاب بقیه میشه. من ازتون خواهش میکنم اول تحقیق کنید بعد 100% اونو رد یا قبول کنید. ممنونم

تشکر کنندگان: User ، taraneh@mini
(2010-09-13 ساعت 09:02)مونیکا نوشته:  

فرشاد جان

آقای فرشاد عزیز:

خواهش می کنم که نگو 100% مطمئنی . اولین کاری که باید بکنی اینه که تماس بگیری و صحت این کیس نامبرو از خود KCC بپرسی. چرا وقتی هیچ چیزی نمیدونی خیلی راحت می گی جعلیه؟؟؟!!!!! من خودم اولین چیزی که گفتم این بود که این ایمیل رو گرفتم ولی باید تماس باهاشون بگیرم. این جور مطمئن حرف زدن فقط باعث بهم ریختن اعصاب بقیه میشه. من ازتون خواهش میکنم اول تحقیق کنید بعد 100% اونو رد یا قبول کنید. ممنونم

فرشاد جان سوال من چیز دیگه ای بود
من پرسیدم توی فرم هات اونجائی که باید ای میل میدادیم، آدرس جی میل رو دادی یا همین آدرس شرکتی رو؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان