کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-09-13 ساعت 09:12)payamrad نوشته:  
(2010-09-13 ساعت 09:02)مونیکا نوشته:  
(2010-09-13 ساعت 08:53)payamrad نوشته:  
(2010-09-13 ساعت 08:38)farshad_sh نوشته:  سلام به همه. دوستان عين اين اي ميلي که براي بعضي ها اومده، براي من هم امروز اومد و کيس نامبر توي subject نامه بود! و همينطور اسم و فاميل. اما من 100%‌ مطمئننم که اين اي ميل جعليه!

چرا که به آدرسي اومده که من هيچ وقت تاکيد مي کنم هيچ وقت باهاش اي ميل به KCC نزدم! اين اي ميل کاري منه و مال سرور هاي مجاني نيست (مال سايت رسمي شرکته) ‌ اما چيزي که جاي تعجب داره اينه که چطور ميل KCC به اين آدرس اومده؟
نظرتون چيه؟‌ بايد يه فکر درست و حسابي براي اين مسئله بکنيم

فرشاد جان
این ای میل رو توی فرم هات که پر می کردی ننوشته بودی احیانا؟؟؟
یا اینکه موقع ثبت نام معرفی کرده باشیش؟ (یادم نیست ثبت نام ای میل رو می پرسید یا نه)

پی نوشت : خواهش میکنم اینقدر راحت نگو جعلیه، حسابی ته توی قضیه رو در بیار، من نامه اصلی برام اومده بود خرداد ماه، اما مثل تو راحت گفتم جعلیه و انداختمش دور. حالا هم میبینی که چه بلائی سرم اومده. باز شماها نامه تون برگشت خورده، براتون از این ای میل ها میاد. اما من که نامه اول به دستم رسید و انداختمش دور چی؟؟؟

آقای فرشاد عزیز:

خواهش می کنم که نگو 100% مطمئنی . اولین کاری که باید بکنی اینه که تماس بگیری و صحت این کیس نامبرو از خود KCC بپرسی. چرا وقتی هیچ چیزی نمیدونی خیلی راحت می گی جعلیه؟؟؟!!!!! من خودم اولین چیزی که گفتم این بود که این ایمیل رو گرفتم ولی باید تماس باهاشون بگیرم. این جور مطمئن حرف زدن فقط باعث بهم ریختن اعصاب بقیه میشه. من ازتون خواهش میکنم اول تحقیق کنید بعد 100% اونو رد یا قبول کنید. ممنونم

فرشاد جان سوال من چیز دیگه ای بود
من پرسیدم توی فرم هات اونجائی که باید ای میل میدادیم، آدرس جی میل رو دادی یا همین آدرس شرکتی رو؟
دوست عزيزم من پست خودم رو ويرايش کردم. شرمنده يه کم جو گير شدم Wink
دقيقا توي فرم هايي که ارسال کردم آدرس Gmail رو دادم و چند باري هم که مکاتبه کردم با Gmail بوده
اما ممکنه که توي فرم هاي اينترنتي که پارسال پر کردم اين آدرس رو داده باشم. اصلا خاطرم نيست. اما بعد از اون تمام مکاتباتم با Gmail بوده
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: taraneh@mini
(2010-09-13 ساعت 09:22)farshad_sh نوشته:  
(2010-09-13 ساعت 09:12)payamrad نوشته:  
(2010-09-13 ساعت 09:02)مونیکا نوشته:  
(2010-09-13 ساعت 08:53)payamrad نوشته:  
(2010-09-13 ساعت 08:38)farshad_sh نوشته:  سلام به همه. دوستان عين اين اي ميلي که براي بعضي ها اومده، براي من هم امروز اومد و کيس نامبر توي subject نامه بود! و همينطور اسم و فاميل. اما من 100%‌ مطمئننم که اين اي ميل جعليه!

چرا که به آدرسي اومده که من هيچ وقت تاکيد مي کنم هيچ وقت باهاش اي ميل به KCC نزدم! اين اي ميل کاري منه و مال سرور هاي مجاني نيست (مال سايت رسمي شرکته) ‌ اما چيزي که جاي تعجب داره اينه که چطور ميل KCC به اين آدرس اومده؟

فرشاد جان
این ای میل رو توی فرم هات که پر می کردی ننوشته بودی احیانا؟؟؟
یا اینکه موقع ثبت نام معرفی کرده باشیش؟ (یادم نیست ثبت نام ای میل رو می پرسید یا نه)

پی نوشت : خواهش میکنم اینقدر راحت نگو جعلیه، حسابی ته توی قضیه رو در بیار، من نامه اصلی برام اومده بود خرداد ماه، اما مثل تو راحت گفتم جعلیه و انداختمش دور. حالا هم میبینی که چه بلائی سرم اومده. باز شماها نامه تون برگشت خورده، براتون از این ای میل ها میاد. اما من که نامه اول به دستم رسید و انداختمش دور چی؟؟؟

آقای فرشاد عزیز:

خواهش می کنم که نگو 100% مطمئنی . اولین کاری که باید بکنی اینه که تماس بگیری و صحت این کیس نامبرو از خود KCC بپرسی. چرا وقتی هیچ چیزی نمیدونی خیلی راحت می گی جعلیه؟؟؟!!!!! من خودم اولین چیزی که گفتم این بود که این ایمیل رو گرفتم ولی باید تماس باهاشون بگیرم. این جور مطمئن حرف زدن فقط باعث بهم ریختن اعصاب بقیه میشه. من ازتون خواهش میکنم اول تحقیق کنید بعد 100% اونو رد یا قبول کنید. ممنونم

فرشاد جان سوال من چیز دیگه ای بود
من پرسیدم توی فرم هات اونجائی که باید ای میل میدادیم، آدرس جی میل رو دادی یا همین آدرس شرکتی رو؟
دوست عزيزم من پست خودم رو ويرايش کردم. شرمنده يه کم جو گير شدم Wink
دقيقا توي فرم هايي که ارسال کردم آدرس Gmail رو دادم و چند باري هم که مکاتبه کردم با Gmail بوده
اما ممکنه که توي فرم هاي اينترنتي که پارسال پر کردم اين آدرس رو داده باشم. اصلا خاطرم نيست. اما بعد از اون تمام مکاتباتم با Gmail بوده

منم منظورم همینه داداشم
احتمالا موقع ثبت نام همین ایمیل شرکتی رو دادی. چون معتبر ترین آدرس ایمیل ما پیش اونا یکی ایمیل موقع ثبت نامه و دیگری ایمیلی که روی فرم ها نوشتیم و پست کردیم براشون. حالا لطفا امشب یه تماسی بگیر جویا شو ببین این کیس نامبر واقعا مال شماست و از طریق اون بهت جواب میدن یا نه. ایشالله که همه چی درسته و پرونده ات به روال معمول خودش برگشته Wink
تشکر کنندگان:
من از یکی از برندگان کیس دریافت کرده خواهش کردم که ایمیل ارسالی رو برای من فوروارد کنه، پس از دریافت ایمیل هر چند که به header ایمیل دسترسی نداشتم (برای بررسی آی پی ارسال کننده)، اما به هیچ وجه به نظر نمی رسد که این ایمیل جعلی باشد. تنها نکته مبهم برای بنده هنوز امتناع کی سی سی از اعلام این کار است! شاید ارسال ایمیل و جوابگویی بخش هایی کاملا مجزا از نظر سازمانی باشند که از همدیگر اطلاع ندارند! ؟!

به برندگانی که کیس نامبر را از طریق ایمیل دریافت کرده اند دوباره تبریک می گم و امیدوارم کیس نامبر بقیه دوستان هر چه زودتر ارسال بشه Smile

برندگانی که کیس نامبر رو دریافت کردند و کارنت هستند به تاپیک های مربوطه مراجعه کنند و پیگیر ادامه کارها باشند.
موفق باشید
تشکر کنندگان: farnaz82 ، مونیکا ، payamrad ، taraneh@mini ، Linspire
اگه خواسته باشيد ميتونم Header ميلي که واسه من اومده رو اينجا بذارم. اگه جنابعالي صلاح بدونين اين کار رو انجام ميدم
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: User ، taraneh@mini
(2010-09-13 ساعت 08:38)farshad_sh نوشته:  سلام به همه. دوستان عين اين اي ميلي که براي بعضي ها اومده، براي من هم امروز اومد و کيس نامبر توي subject نامه بود! و همينطور اسم و فاميل. اما نميدونم که اين اي ميل واقعيه يا خير!

--------------
سلام مجدد. دوستان من هدر اي ميل رو باز کردم و IP فرستنده رو پيدا کردم. IP اون : 169.253.4.31 هستش که از سرور vance.state.gov فرستاده شده.
اين آي پي رو توي سايت http://www.ip2location.com/free.asp جستجو کردم و به يک چيز خيلي خيلي عجيب برخورد کردم!!!
و اونم اين که اين آدرس مال خوده KCC هستش!!!!
اينم نتايج سايت ip2location:

کد:
169.253.4.31 US UNITED STATES  DISTRICT OF COLUMBIA WASHINGTON U.S. DEPARTMENT OF STATE

ديگه نمي دونم بايد چيکار کرد. احتمالاً بايد زنگ بزنيم به خود KCC چي ها

سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه در موقع ثبت نام ایمیل رو هم در فرم ثبت نام سوال میکنه ممکنه اونجا این ایمیل کاریتون رو دادید .
شماره کیس:26XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:نگرفتم
کنسولگری:مالزی
ارسال فرمهای سری اول:9/AUG/2010
آپدیت کردن فرم های سری اول بدلیل ازدواج:31/JAN/2011
تاریخ کارنت شدن:May 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیلMay 19, 2011
تاریخ مصاحبه: 14 jun
جمع تقریبی هزینه ها:نفری 1900$
دریافت ویزا:یه ضرب
تشکر کنندگان:
خدايا ! اين كيس نامبر ما را برسون!!
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: farnaz82 ، taraneh@mini
(2010-08-13 ساعت 22:01)User نوشته:  با توجه به اینکه KCC در پروسه لاتری 2011 برای کسانی که نامه برنده شدن را دریافت نکرده اند و از طریق چک کردن سایت لاتری متوجه شدند برنده شده اند، روندی متفاوت با سال گذشته در نظر گرفته است (نامه اول را با ایمیل نمی فرستد بلکه مجددا از طریق پست ارسال می کند)، این موضوع به منظور پیگیری منظم تر روند پیشرفت کار این دوستان ایجاد می شود.

لطفا در این موضوع فقط به بحث در مورد مسائل مرتبط با دریافت کیس نامبر، چگونگی مطلع شدن از ادامه روند و مسائل پیرامون آن بپردازید.
سایر سوالات کماکان در موضوع های مربوط به خود پیگیری می شوند.

در زیر آمارگیری که توسط دوست عزیز Sorooshii از افرادی که نامه اول را دریافت نکرده اند انجام داده اند مشاهده می شود. کسانی که نامه اول را دریافت نکرده اند به ایشان اعلام کنند تا نامشان در این آمارگیری وارد شود:
(2010-08-14 ساعت 11:15)sorooshii نوشته:  دوستان عزیز ، در اینجا من یک آمارگیری از وضعیت افرادی که کیس نامبر ندارند ، انجام می دهم. لطفاً برای درج اطلاعات در اینجا، به sorooshii پیام خصوصی بزنید و اطلاعات زیر را بدهید تا ویرایش کنم. از ارسال اطلاعات در کامنت جداگانه خودرای کنید تا یک کامنت واحد داشته باشیم.

[عکس: f1f989aca531416491f7.png]

میشه یه لطفی‌ بکنید آمار کسانی‌ را که کیس نامبر را گرفتند اینجا وارد کنید که کامل متوجه بشیم چند نفر گرفتند چند نفر مثل ما هنوز مونده اند،ممنونم
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، ehsan.birjandian ، alirezagh
دوستان سلام.

من با kcc تماس گرفتم و شماره کیس نامبری که از طریق ایمیل گرفته بودم درست بود. به امید اینکه همه شما این ایمیل رو از kcc بگیرید و من مطمئن هستم که همه می گیرید. ممنون از همه
تشکر کنندگان: SALAR110 ، taraneh@mini ، sare ، sorooshii ، farnaz82 ، ehsan.birjandian ، alirezagh ، narcis_ala

(2010-09-13 ساعت 16:08)مونیکا نوشته:  دوستان سلام.

من با kcc تماس گرفتم و شماره کیس نامبری که از طریق ایمیل گرفته بودم درست بود. به امید اینکه همه شما این ایمیل رو از kcc بگیرید و من مطمئن هستم که همه می گیرید. ممنون از همه

مجدداً تبريك مي گم مونيكا خانم
دوستان عزيزي كه كيس نامبر خودشونو گرفتن ، لطفاً يه پيام براي سروشي بزنن و كيس نامبر خودشون رو به ايشون اعلام كنن تا توي جدول صفحه اول درج بشه و مشخص بشه كه كدوم يكي از دوستان كيس نامبر گرفتن و كدوم نگرفتن تا بهتر بتونيم روند رو دنبال كنيم ،
به اميد روزي كه اين تاپيك بسته بشه و همه دوستان رو در تاپيك هاي مربوط به پيگيري كارهاي دريافت ويزا ببينيم
ارادتمند ، علي
تشکر کنندگان: farnaz82 ، taraneh@mini ، alisarshar
(2010-09-13 ساعت 16:54)sare نوشته:  
(2010-09-13 ساعت 16:08)مونیکا نوشته:  دوستان سلام.

مجدداً تبريك مي گم مونيكا خانم
دوستان عزيزي كه كيس نامبر خودشونو گرفتن ، لطفاً يه پيام براي سروشي بزنن و كيس نامبر خودشون رو به ايشون اعلام كنن تا توي جدول صفحه اول درج بشه و مشخص بشه كه كدوم يكي از دوستان كيس نامبر گرفتن و كدوم نگرفتن تا بهتر بتونيم روند رو دنبال كنيم ،
به اميد روزي كه اين تاپيك بسته بشه و همه دوستان رو در تاپيك هاي مربوط به پيگيري كارهاي دريافت ويزا ببينيم
ارادتمند ، علي
منم با تبریک مجدد همین خواسته را از بچه هایی که کیس نامبر گرفتند دارم اینجوری میشه حداقل بفهمیم رو تاریخ مدارک فرستاده شده دارند میرند جلو،یعنی‌ بر اساس نامه‌ها یا واقعا نامه‌ها برگشت خورده چون من هنوز به این برگشت مشکوکم،اونم از ایران نامه برای آمریکا برگشت بخوره خیلی‌ با عقل جور در نمیاد پس اگه ممکنه زودتر دوستان این کارو بکنند
امیدوارم از امشب تا آخر این هفته تمام بچه‌ها کیس نامبرشون بیاد به امید خداRolleyes
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: taraneh@mini
سلام دوستان

من قصد دارم جدول را آپدیت کنم.

فقط خواهش می کنم ،درخواست می کنم کسانی که کیس نامبرشان را گرفتند و تاییدیه آن را کی سی سی دریافت کردند ،بفرمایند تا در جدول وارد شود.

مثلا ً الان فقط کیس نامبر خانم مونیکا وارد جدول می شود. چراکه فقط تا الان ایشان تاییدیه کیس نامبرشان را گرفتند،پرسیدند از کی سی سی.

قبلاً هم از دوستان دیگه درخواست کردیم ، اما قابل ندانستند و توجه نکردند و تلفنی از کی سی سی نپرسیدند.

مبنا هم اعتماد بر گفته ی دوستان است.

تا آخر امشب جدول آپدیت می شود.

(اطلاعات دوستانی هم که تازه به جمع ما پیوستند وارد می شود)
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: farnaz82 ، User ، alirezagh ، taraneh@mini ، laili
(2010-09-13 ساعت 17:50)sorooshii نوشته:  سلام دوستان

فقط خواهش می کنم ،درخواست می کنم کسانی که کیس نامبرشان را گرفتند و تاییدیه آن را کی سی سی دریافت کردند ،بفرمایند تا در جدول وارد شود.

مثلا ً الان فقط کیس نامبر خانم مونیکا وارد جدول می شود. چراکه فقط تا الان ایشان تاییدیه کیس نامبرشان را گرفتند،پرسیدند از کی سی سی.

قبلاً هم از دوستان دیگه درخواست کردیم ، اما قابل ندانستند و توجه نکردند و تلفنی از کی سی سی نپرسیدند.

شرمنده sorooshii عزیز،اگه ممکنه فعلا بقیه را هم جأ بدید که ثابت نشده اما کنارش با یه علامتی چیزی نشون بدید که تأیید نشده چون ما به یه جمع بندی نیاز داریم البته الان نگاه می‌کردم یکی‌ از دوستان ۱۲ اگوست فرم‌های اولشون رسیده پس خود به خود فکر می‌کنم بر اساس تاریخ دریافت مرسوله جواب دادن ملغی میشه،به هر حال از جدول تهیه شده توسط شما دوست عزیز شاید بشه نکته‌های خوبی‌ به دست بیاریم،من پیشاپیش ازتون خیلی‌ خیلی‌ ممنونم که زحمت می‌کشید،اجرتون با kcc انشا‌اللهCool
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: sorooshii ، taraneh@mini
(2010-09-13 ساعت 21:11)MHM نوشته:  

سلام

من تا به حال چند تا پیام براتون فرستادم که در لیست آمار اطلاعاتمو قرار بدین ولی اصلا توجهی نشده...............................چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز ، تا ساعت 11:30 امشب اطلاعات جدول آپدیت می شود.

منتظر دریافت اطلاعات بعضی دوستان هستم.
تشکر کنندگان:
(2010-09-13 ساعت 21:41)MHM نوشته:  
(2010-09-13 ساعت 21:21)sorooshii نوشته:  
(2010-09-13 ساعت 21:11)MHM نوشته:  

سلام

من تا به حال چند تا پیام براتون فرستادم که در لیست آمار اطلاعاتمو قرار بدین ولی اصلا توجهی نشده...............................چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز ، تا ساعت 11:30 امشب اطلاعات جدول آپدیت می شود.

منتظر دریافت اطلاعات بعضی دوستان هستم.

Sorry.merci beacoup.man ye zare ajoolammmmmm.oon payame avalamam ye zare ghaatio ajoolane bood.

je vous en prie.ce n'est pas graveSmile
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
خدا رو شکر مثل اینکه کم کم داره کیس نامبرها ارسال میشه. امیدوارم همتون
به زودی کیس نامبراتون رو بگیرید.
sorooshi عزیز
من که 2هفته قبل تاییدیه کیس نامبرمو گرفتم اما شما التفاتی نداشتید.
راستی از دوستمونamir 78 این روزا خبری نیست!!!
تشکر کنندگان: User ، sorooshii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان