کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
Cher Sorooshii!
Vous n'avez pas la permission d'ecrire en autre langue que le persan Smile
User
Sorooshii جان منتظر جدول آپدیت شده هستیم!
تشکر کنندگان: sorooshii
(2010-09-13 ساعت 22:59)ARS@lan نوشته:  سلام دوستان
خدا رو شکر مثل اینکه کم کم داره کیس نامبرها ارسال میشه. امیدوارم همتون
به زودی کیس نامبراتون رو بگیرید.
sorooshi عزیز
من که 2هفته قبل تاییدیه کیس نامبرمو گرفتم اما شما التفاتی نداشتید.
راستی از دوستمونamir 78 این روزا خبری نیست!!!
ما مخلص همه ی دوستان هستیم
اول میخوانیم در حد توانمون بود جواب میدهیم
هر سوالی باشه در خدمتم

تشکر کنندگان: khashayar6310 ، taraneh@mini ، Linspire
دوستان بابت تاخیر پیش آمده در آپدیت جدول معذرت می خوام ، یک سری اطلاعات دوستان دقیقه نود رسید به دستم ، بعدش هم بعد از کلی درست کردن ، ذخیره کردم ، اما نمی دانم چه مشکلی پیش آمد که save نشدند تغییرات. کمی زمان برد تا از اول این تغییرات را اعمال کنم.

من لینک را به user عزیز ارسال کردم تا در صفحه اول قرار دهد. اما ظاهراً رفتندSad

ببخشید خلاصه دیر شد
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: farnaz82 ، User
سلام به دوستان عزیز و شکّاک

خوش بختانه ظاهراً دوستان دارن یکی‌ یکی‌ case Number رو از طریقه ایمیل میگیرن، تبریک میگم به دوستان و از دوستان دیگه خواهش می‌کنم کمی‌ بردبار باشند. حتما به ترتیب رسیدگی برای همه ارسال خواهد شد. اما به این دلیل دارم براتون مینویسم که من بد از گرفتن نامه و case Number ازKCC خواستم که رسید شدن مدارک منو تأید کنه که جوبش چند دقیقه پیش آمد و اعلام کردن کردن که رسید شده. پس با این نامه من مطمئن شدم که Email درست هست.
نمونه مکتبه و جواب Email رو در پائین میتونید ببینید.

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are waiting to be processed. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

KCC Diversity Visa/tsj

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

From:--------- [mailto:-------------@yahoo.com]
Sent: Thursday, September 09, 2010 7:16 PM
To: KCC DV
Subject: Acknowledge

Case No: 2011as0003xxxx

Confirmation Number: xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Family name/ Name: xxxxxxxxxxxxxxxxxx

--/--/----

To Whom it May Concern

I am writing to let you know that I downloaded the forms from link given on last email and filled out and sent them on 11 August 2010 by First Flight couriers to KCC according to the structure made by KCC. I would be grateful if you could acknowledge that my forms have been reached to your address correctly and highly appreciate, to let me know if you find any shortage in my documents.

Look forward to hear from you soon.

Sincerely Yours

شماره کیس:2011AS00035xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: در یافت نکردم
کنسولگری: Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 اگوست 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: July 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریقه ایمیل 2011 june 28
تاریخ مصاحبه:: 2011 اگوست 1
تاریخ دریافت کلیرنس: 2011 اگوست 16
تاریخ دریافت ویزا: ۸ سپتامبر ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: sorooshii ، farnaz82 ، User ، satusa ، alirezagh ، ehsan.birjandian ، alisarshar
سلام دوستان عزیز
من یه 20 روزی مسافرت بودم و به اینترنت دسترسی نداشتم . همین الان ایمیلمو چک کردم و مشابه ایمیل های شما ایمیلی با موضوع کیس نامبر دریافت کردم . حالا می خوام با این کیس نامبر تایید رسیدن فرمهامو بگیرم . امیدوارم که درست باشه و هممون خیالمون راحت بشه .
تشکر کنندگان: sorooshii ، farnaz82 ، User ، alirezagh ، taraneh@mini ، ehsan.birjandian ، SALAR110 ، alisarshar ، Amir78 ، Linspire
تبریک به نارسیس عزیز

تبریک مجدد به احسان عزیز

نارسیس جان ، لطفاً حدود کیس نامبر خودتون را درسایت قرار دهید تا هم دوستان مطلع شوند و جدول آپدیت شود.

اما احسان جان، شما تا 6-5 صفحه پیش خودتون بشدت دریافت هرگونه ایمیل از کی سی سی را رد می کردید امکان آن را زیاد نمی دانستید.

بعد از آنکه ایمیل کیس نامبر را دریافت کردید ، فرمودید که" نگرانی دوستان را درک می کنید و خودتون هم تا چند روز پیش این حس بی اعتمادی را داشتید"

اما حالا که تاییدیه کیس نامبر را از کی سی سی دریافت کردید و لطف کردید ما را در جریان قرار دادید، ادبیات خودتون را عوض کردید و دوستان دیگر را شکاک خطاب قرار می دهید؟؟ درست نیست. از شما انتظار نداشتیم .

دوست عزیز sirvaan هم ایمیل مشابه دریافت نمودند با کیس نامبر 43xxx . به ایشان هم تبریک می گویم. بدلیل اینکه امکان دریافت ایمیل و پیام خصوصی را غیر فعال نمودند ،لطف کنند ، این امکان را فعال نموده و با پیام خصوصی در خصوص موضوعی با من در تماس باشند . مهم است.

سوالی داشتم از دوستان ، آیا کسی از دوستانی که کیس نامبر را دریافت کردند از طریق ایمیل ، آدرس ایمیل روز ثبت نامشان با آدرس ایمیل درج شده در فرم 230 متفاوت بوده است؟؟؟ اگر هست به کدام آدرس ایمیل آمده کیس نامبر ، روز ثبت نامی یا به آدرس ایمیل درج شده در فرم 230 ؟؟؟؟؟ ( چون خود من اصلاً یادم نیست که زمان ثبت نام چه آدرس ایمیل را دقیقاً وارد کردم ، به یکی از آدرس ها شک دارم ، که تازه رمز آن را هم فراموش کردم »( )

مرسی
تشکر کنندگان: Ehsan2011 ، taraneh@mini ، SALAR110
(2010-09-14 ساعت 01:30)sorooshii نوشته:  تبریک به نارسیس عزیز

تبریک مجدد به احسان عزیز

نارسیس جان ، لطفاً حدود کیس نامبر خودتون را درسایت قرار دهید تا هم دوستان مطلع شوند و جدول آپدیت شود.

اما احسان جان، شما تا 6-5 صفحه پیش خودتون بشدت دریافت هرگونه ایمیل از کی سی سی را رد می کردید امکان آن را زیاد نمی دانستید.

بعد از آنکه ایمیل کیس نامبر را دریافت کردید ، فرمودید که" نگرانی دوستان را درک می کنید و خودتون هم تا چند روز پیش این حس بی اعتمادی را داشتید"

اما حالا که تاییدیه کیس نامبر را از کی سی سی دریافت کردید و لطف کردید ما را در جریان قرار دادید، ادبیات خودتون را عوض کردید و دوستان دیگر را شکاک خطاب قرار می دهید؟؟ درست نیست. از شما انتظار نداشتیم .

دوست عزیز sirvaan هم ایمیل مشابه دریافت نمودند با کیس نامبر 43xxx . به ایشان هم تبریک می گویم. بدلیل اینکه امکان دریافت ایمیل و پیام خصوصی را غیر فعال نمودند ،لطف کنند ، این امکان را فعال نموده و با پیام خصوصی در خصوص موضوعی با من در تماس باشند . مهم است.

سوالی داشتم از دوستان ، آیا کسی از دوستانی که کیس نامبر را دریافت کردند از طریق ایمیل ، آدرس ایمیل روز ثبت نامشان با آدرس ایمیل درج شده در فرم 230 متفاوت بوده است؟؟؟ اگر هست به کدام آدرس ایمیل آمده کیس نامبر ، روز ثبت نامی یا به آدرس ایمیل درج شده در فرم 230 ؟؟؟؟؟ ( چون خود من اصلاً یادم نیست که زمان ثبت نام چه آدرس ایمیل را دقیقاً وارد کردم ، به یکی از آدرس ها شک دارم ، که تازه رمز آن را هم فراموش کردم »( )

مرسی

سلام
ممنون از تبریکتون
کیس نامبر من 22XXX هستش
در جواب سئوال تون : من با ایمیل جدید با KCC مکاتبه کردم که جواب درست و حسابی به من ندادن . اما ایمیل کیس نامبر من به ایمیل قدیمی من امد که موقع ثبت نام داده بودم .
صمیمانه امیدوارم که رمز ایمیل قدیمیتو یادت بیاد .

تشکر کنندگان: ehsan.birjandian
تبریک می گم به دوستان
دیروز روز خوبی بود برای مهاجرسرا!
چندین نفر از دوستان 2010 کلیر شدند و چند نفر هم کیس و تایید گرفتند.

امیدوارم این روند خوب سرعت بگیره.
شاد و سربلند باشید
تشکر کنندگان: farnaz82 ، taraneh@mini ، SALAR110
با عرض تبریک به عزیزانی که کیس نامبرشون رو دریافت کردند و آرزوی دریافت هرچه سریع تر کیس نامبر سایر دوستان.
[b]لطفا" دوستان پس از دریافت کیس نامبر در تایپیک های نظر سنجی (( کیس نامبر و ....)) مشارکت نمایید.[/b] با سپاس

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User ، taraneh@mini ، SALAR110
سلام سلام
بسیار خوشحالم که کیس نامبرها اعلام شده،تبریک میگم به همه ی دوستان.واقعا خیلی خیلی خوبه که این استرس مضاعف از بین میره.
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: farnaz82 ، User ، alirezagh ، taraneh@mini ، ehsan.birjandian
تبریک به همه دوستان کیس نامبر گرفته
دوستان یه چیزی ذهن منو واقعا آزار میده
چرا KCC به این راحتی دروغ می گفت که تحت هیچ شرایطی و اکیداً و عمراً و جون مادرمون و ..... ما کیس نامبر رو از طریق ایمیل نمیفرستیم؟
فکر می کردم حداقل به حرفای اونا دیگه میشه اعتماد کرد. حالا دیگه هر حرفی که بزنن معلوم نیست راست و درست باشه.
ایکاش نامه منم برگشت خورده بود میرفت آمریکا Big Grin
تشکر کنندگان: farnaz82
(2010-09-14 ساعت 08:55)payamrad نوشته:  تبریک به همه دوستان کیس نامبر گرفته
دوستان یه چیزی ذهن منو واقعا آزار میده
چرا KCC به این راحتی دروغ می گفت که تحت هیچ شرایطی و اکیداً و عمراً و جون مادرمون و ..... ما کیس نامبر رو از طریق ایمیل نمیفرستیم؟
فکر می کردم حداقل به حرفای اونا دیگه میشه اعتماد کرد. حالا دیگه هر حرفی که بزنن معلوم نیست راست و درست باشه.
ایکاش نامه منم برگشت خورده بود میرفت آمریکا Big Grin

دوست عزيز
احتمالات و دلايل متفاوتي براي اين كارشون وجود داره.
همانطور كه User عزيز هم توي پست هاي قبليشون گفتند ممكنه قسمت هاي پاسخگويي متفاوت وجود داره كه ممكن هم هست از جزييات كار يكديگر خبر نداشته باشند و ...
ضمن اينكه به نظر من KCC در پاسخ به سوالاتي كه از سمت عموم مطرح ميشه و هويت پاسخ كننده از ديد اونها شناخته شده نباشه، چه توسط ايميل و چه توسط تلفن، مطابق دستورالعمل هاي منتشر شده پاسخ مي دهند و قوانين و روشهايي رو كه موردي بنا بر شرايط به اجرا در مي آرند (مثل ارسال نامه PDF اول با ايميل و يا ارسال كيس با ايميل و ...) بطور رسمي هيچوقت اعلام نمي كنند كه موجب سوء استفاده قرار نگيره.

نكته ديگه اينه كه با وجود تناقض گويي در حرفهاي KCC ، اين قضيه نهايتا به نفع برندگان بوده و در جهت ايمني بيشتر و سو استفاده كمتر هست و نهايتا به نحوي عمل مي كنند كه برنده اصلي ضرر نكنه.

راجع به اينكه ميگيد ديگه نميشه به KCC اعتماد كرد، موافق شما نيستم و به نظر من كليه پاسخ هايي كه از اونجا (چه از طريق ايميل و چه از طريق تلفن) در پاسخ به يك كيس نامبر مشخص دريافت ميشه كاملا قابل اعتماد و استناد هست. باز هم تاكيد ميكنم در پاسخ به يك كيس مشخص و شناخته شده.
تشکر کنندگان: User ، Linspire
متاسفانه من هر کاری می کنم و به ذهنم فشار میارم ، پسورد ایمیل یادم نمیاد.

نمی دونم باید چکار بکنم. ظاهراً هم ایمیل را به آدرس ایمیل موقع ثبت نام می فرستند. پس یعنی آن ایمیلی که در فرم 230 نوشتیم هیچ هستش؟؟؟؟؟

خوب پس برای چی ایمیل پرسیده بودند؟؟؟
تشکر کنندگان:
چی‌ میشد استرس هممون تموم میشد؟الان تازه ما بیشتر استرس گرفتیم که ايميل کی میاد؟؟آیا برای ما هم میاد؟یعنی‌ واقعا نامه بچه‌ها از ایران برگشت خورده؟خلاصه که فقط دعا می‌کنم هممون زودتر راحت بشیم
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: Amir78
(2010-09-14 ساعت 09:59)sorooshii نوشته:  متاسفانه من هر کاری می کنم و به ذهنم فشار میارم ، پسورد ایمیل یادم نمیاد.

نمی دونم باید چکار بکنم. ظاهراً هم ایمیل را به آدرس ایمیل موقع ثبت نام می فرستند. پس یعنی آن ایمیلی که در فرم 230 نوشتیم هیچ هستش؟؟؟؟؟

خوب پس برای چی ایمیل پرسیده بودند؟؟؟

شما زماني كه ايميل ميسازيد ازتون يك سوال شخصي مثلا نام اولين معلم ، نام ماشين مورد علاقه و ... ميپرسه.
به قسمت Forget Password بريد بعد اون سوال رو ازتون مي پرسه و بعد بقيه مراحل ...
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان