کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-09-14 ساعت 09:59)sorooshii نوشته:  متاسفانه من هر کاری می کنم و به ذهنم فشار میارم ، پسورد ایمیل یادم نمیاد.

نمی دونم باید چکار بکنم. ظاهراً هم ایمیل را به آدرس ایمیل موقع ثبت نام می فرستند. پس یعنی آن ایمیلی که در فرم 230 نوشتیم هیچ هستش؟؟؟؟؟

خوب پس برای چی ایمیل پرسیده بودند؟؟؟

سروشی ای میلت چه مدلیه؟ از این مجانی وب میل ها یا پاپ3 هستش؟ بیا خصوصی به من بگو، شاید بتونم کمکت کنم.
تشکر کنندگان:
(2010-09-14 ساعت 09:59)sorooshii نوشته:  متاسفانه من هر کاری می کنم و به ذهنم فشار میارم ، پسورد ایمیل یادم نمیاد.

نمی دونم باید چکار بکنم. ظاهراً هم ایمیل را به آدرس ایمیل موقع ثبت نام می فرستند. پس یعنی آن ایمیلی که در فرم 230 نوشتیم هیچ هستش؟؟؟؟؟

خوب پس برای چی ایمیل پرسیده بودند؟؟؟

سروشی جان اگر از سرویس GMAIL یا YAHOO! استفاده کرده اید، امکان بازیابی و ریست کردن رمز وجود داره. تلاش کنید حساب ایمیل تون رو باز کنید.
پیروز باشید
تشکر کنندگان: farnaz82
نقل قول:SIRVAAN:
من با الان با ویزای دانشجویی در امریکا هستم.
ایا باید منتظر بشم که کیسم کارنت بشه و نامه دوم بیاد و یا روند کار برای من که در امریکا هستم فرق می کنه؟
------------------------------------------
دوست عزیز
شما به سایت DVselectee.state.gov مراجعه کنید.
از مرحله دوم به بعد برای کسانی که در حال حاضر در آمریکا هستند تفاوت می کند.
اطلاعات دقیق و صحیح در این سایت.

پ.ن.: لطفا امکان پیام خصوصی را برای ارسال پاسخ فعال کنید. در ضمن اطلاعات خود را به sorooshii عزیز ارسال کنید تا در جدول آمارگیری پست اول این تاپیک قرار بگیرد.

تشکر کنندگان: rayan.s
(2010-09-14 ساعت 10:41)User نوشته:  
نقل قول:SIRVAAN:
من الان با ویزای دانشجویی در امریکا هستم.
ایا باید منتظر بشم که کیسم کارنت بشه و نامه دوم بیاد و یا روند کار برای من که در امریکا هستم فرق می کنه؟
------------------------------------------
دوست عزیز
شما به سایت DVselectee.state.gov مراجعه کنید.
از مرحله دوم به بعد برای کسانی که در حال حاضر در آمریکا هستند تفاوت می کند.
اطلاعات دقیق و صحیح در این سایت.

پ.ن.: لطفا امکان پیام خصوصی را برای ارسال پاسخ فعال کنید. در ضمن اطلاعات خود را به sorooshii عزیز ارسال کنید تا در جدول آمارگیری پست اول این تاپیک قرار بگیرد.

ممنون از جواب.
سایت DVselectee.state.gov رو دیدم. ولی واضح نیست.
کی سی سی هم جواب نمی ده.
کسی از دوستان رو میشناسین که شرایط مشابه داشته باشه؟

تشکر کنندگان:
SIRVAAN عزیز

شما ظاهرا باید به سایت USCIS مراجعه کنید. طبق اطلاعات این سایت، شما اگر برای تغییر وضعیت Adjust Status شرایط لازم رو داشته باشید، بدون طی کردن مصاحبه و کلیرنس گرین کارت رو دریافت خواهید کرد. مدارک و مراحل کاری شما با بقیه برندگان تفاوت خواهد داشت.
چون شما قبلا ویزای ورود به آمریکا رو گرفتید بنابراین نیازی به مصاحبه مجدد و کلیرنس ممکنه نباشه.
در سایت USCIS دقیقا ذکر کرده که چه شرایطی باید داشته باشید که ظاهرا دارید.
مدارک و فرم های مورد نیاز رو هم نوشته از جمله فرم I-485 را باید پر کنید.:

Eligibility Criteria

You may be eligible to obtain a green card (permanent residence) through the Diversity Immigrant Visa Program if you meet all of the following conditions:

* You were selected for the Diversity Visa Lottery Program by the U.S. Department of State
* An immigrant visa is immediately available to you at the time you file Form I-485, Application to Register Permanent Residence or Adjust Status which can be determined by reviewing the Visa Bulletin (please see the link to the “Visa Bulletin” on the right)
* You are admissible to the United States

You may be eligible to obtain a green card as a derivative applicant through the Diversity Immigrant Visa Program if you meet all of the following conditions:

* You are the spouse or child of the principal applicant
* An immigrant visa is immediately available to you at the time you file Form I-485

Application Process
To obtain a green card through the Diversity Immigrant Visa Program you must file Form I-485. However, you must wait until a visa is immediately available to file Form I-485, otherwise your application will be rejected. To see if a visa is immediately available, check the current DOS Visa Bulletin (see the link to the right).

Supporting Evidence for Form I-485
You should submit the following evidence with your Form I-485:

* Two passport-style photos
* Form G-325A, Biographic Information, if you are between 14 and 79 years of age
* Copy of government-issued photo identification
* Copy of birth certificate
* Copy of passport page with nonimmigrant visa (if applicable)
* Copy of passport page with admission (entry) stamp (if applicable)
* Form I-94, Arrival/ Departure Record (if applicable)
* Form I-693, Report of Medical Examination and Vaccination Record
* Applicable fees
* Certified copies of court records (if you have ever been arrested)
* Copy of the principal applicant’s selection letter for the diversity visa lottery from DOS
* Copy of the receipt for the processing fee of the diversity visa lottery from DOS
* Principal applicants must also submit evidence of a high school diploma or its equivalent, or evidence of 2 years of work experience in an occupation requiring at least 2 years of training or experience in the past 5 years.

با اینحال من فقط یک نگاه کاملا سطحی انداختم. این سایت را مطالعه کنید و خوشحال میشم این اطلاعات را در انجمن به اشتراک بگذارید.

پیروز باشید
تشکر کنندگان:
دوستان بد نيست پست 130 در گفتمان نامه دوم كه توسط خشايار عزيز ارسال شده رو ببينيد ، اينجوري مي شه مطمئن تر شد كه چرا بعضي نامه ها نمي رسند :

RE: اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
گفتم یک چیز بنوسیم که شاید به درک بهتر نرسیدن نامه ها بیشتر کمک کنه .
نامه ی دوم ما به دستمون نرسید ولی نامه ی اول اومد " ما یک فامیل تو اداره ی پست داریم که من کچلش کردم هر روز بهش زنگ میزدم که پیگیر نامه ی دوم ما شه خلاصه هر روز میرفت و دنبال نامه ی میگشت ولی بازم عصری زنگ میزد که پیدا نشد خلاصه ما نامه ی 2 را از kcc به صورت ایمیل دریافت کردیم و رفتیم برای مصاحبه " چند روز پیش بابام با اون اقا صحبت میکرد که یهو گفت دلیل این که بیشتر نامه های 2 نمیاد رو فهمیدم ما هم که کنجکاو گفتیم بگو خلاصه شروع کرد :
گفت بیشتر نامه هایی که از امریکا به ایران میاد { برای برندگان لاتاری } را قبل از این که به اداره ی پست بیاد و برای رساندن انها اقدامی بشه ---- انها را جمع اوری میکنند و ان ها را طی مراسمی با شکوه میسوزانند و پاره میکنند و آن هایی هم که بدست صاحبانشان میرسند از این عملیات با شکوه جان سالم به در میبرند و یا ان ها را نمیبینند خلاصه همه ی این ها را گفت که به ما بگه خیلی خوش شانسید چون ما اصلا از برنده شدنمان خبر نداشتیم و چون من با شکوه هر چه تمام تر case number را گم کرده بودم نمیتوانستیم از طریق سایت پیگیری کنیم خلاصه این هم یکی دیگه از خوش شانسی های اینجانب .
با تشکر" خشایار
تشکر کنندگان:
(2010-09-14 ساعت 10:57)User نوشته:  SIRVAAN عزیز

شما ظاهرا باید به سایت USCIS مراجعه کنید. طبق اطلاعات این سایت، شما اگر برای تغییر وضعیت Adjust Status شرایط لازم رو داشته باشید، بدون طی کردن مصاحبه و کلیرنس گرین کارت رو دریافت خواهید کرد. مدارک و مراحل کاری شما با بقیه برندگان تفاوت خواهد داشت.
چون شما قبلا ویزای ورود به آمریکا رو گرفتید بنابراین نیازی به مصاحبه مجدد و کلیرنس ممکنه نباشه.
در سایت USCIS دقیقا ذکر کرده که چه شرایطی باید داشته باشید که ظاهرا دارید.
مدارک و فرم های مورد نیاز رو هم نوشته از جمله فرم I-485 را باید پر کنید.:

Eligibility Criteria

You may be eligible to obtain a green card (permanent residence) through the Diversity Immigrant Visa Program if you meet all of the following conditions:

* You were selected for the Diversity Visa Lottery Program by the U.S. Department of State
* An immigrant visa is immediately available to you at the time you file Form I-485, Application to Register Permanent Residence or Adjust Status which can be determined by reviewing the Visa Bulletin (please see the link to the “Visa Bulletin” on the right)

You may be eligible to obtain a green card as a derivative applicant through the Diversity Immigrant Visa Program if you meet all of the following conditions:

* You are the spouse or child of the principal applicant
* An immigrant visa is immediately available to you at the time you file Form I-485

Application Process
To obtain a green card through the Diversity Immigrant Visa Program you must file Form I-485. However, you must wait until a visa is immediately available to file Form I-485, otherwise your application will be rejected. To see if a visa is immediately available, check the current DOS Visa Bulletin (see the link to the right).

Supporting Evidence for Form I-485
You should submit the following evidence with your Form I-485:

* Two passport-style photos
* Form G-325A, Biographic Information, if you are between 14 and 79 years of age
* Copy of government-issued photo identification
* Copy of birth certificate
* Copy of passport page with nonimmigrant visa (if applicable)
* Copy of passport page with admission (entry) stamp (if applicable)
* Form I-94, Arrival/ Departure Record (if applicable)
* Form I-693, Report of Medical Examination and Vaccination Record
* Applicable fees
* Certified copies of court records (if you have ever been arrested)
* Copy of the principal applicant’s selection letter for the diversity visa lottery from DOS
* Copy of the receipt for the processing fee of the diversity visa lottery from DOS
* Principal applicants must also submit evidence of a high school diploma or its equivalent, or evidence of 2 years of work experience in an occupation requiring at least 2 years of training or experience in the past 5 years.

با اینحال من فقط یک نگاه کاملا سطحی انداختم. این سایت را مطالعه کنید و خوشحال میشم این اطلاعات را در انجمن به اشتراک بگذارید.

پیروز باشید

ممنون از توضیح
کمک بزرگ کردید
تشکر کنندگان:
(2010-09-14 ساعت 12:36)sare نوشته:  دوستان بد نيست پست 130 در گفتمان نامه دوم كه توسط خشايار عزيز ارسال شده رو ببينيد ، اينجوري مي شه مطمئن تر شد كه چرا بعضي نامه ها نمي رسند :

دوست عزيز اينگونه اضهارات هيچگونه سنديتي ندارد و فقط شايعه و بر اساس گفته ها و شنيده ها ست. لطفا به اين مسايل توجهي نكنيد.

از مدير محترم هم خواهش دارم اينگونه موارد كه سنديتي ندارند و فقط باعث ايجاد نگراني در كاربران مي گردد حذف گردند.

با تشكر
تشکر کنندگان: SALAR110 ، taraneh@mini ، User ، payamrad
(2010-09-14 ساعت 11:54)sorooshii نوشته:  سیروان عزیز لطفاً پیام خصوصی خودتون را فعال کنید ، سوالی داشتم از شما. می خواهم جدول را آپدیت کنم.

منتظرم

ای میل زدم
تشکر کنندگان:
جایزه ویژه

جایزه ویژه

برای کسی که بتواند با راهنمایی خود ، من را موفق به بازکردن ایمیلم گرداند ، در همین جا و حضور دوستان اعلام می کنم که جایزه ویژه را دریافت خواهد کرد Smile و سند پرداخت آن به فرد مورد نظر را در همین سایت و درفایل ضمیمه قرار خواهم داد.

من نه جواب سوالات امنیتی را می دانم ، نه پسورد را ( یعنی می گوید اشتباه است) . فقط آی دی دارم. همین . جهت اطلاع دوستان ، از بس پسورد را زدم و گفت اشتباه ، ایمیل را برای 12 ساعت فیلتر کرده است.

نرم افزاری ، چیزی نیست؟

فقط من موفق شوم که وارد inbox خود شوم.

مخ های کامپیوتر و اینترنت و هکرها ، منتظرم

لطفاً دوستان درخواست آی دی مورد نظر جهت انجام عملیات بر روی آن را نفرمایند ، به دلیل مسائل امنیتیCool

( شانس ما ، آدم هر روز میشنوه که ایمیل طرف را هک کردند ، می روند ایمیل را چک می کنند و ... حلال به ما که رسید آسما تپید Sad )

چندنفر از دوستان عزیز راهنمایی کردند که کپی پاسپورت را با ایمیل جدید که در فرم های 230 نوشتم را برای کی سی سی بفرستم و در ایمیل ذکر کنم که فلان آی دی مسدود و شده و جریان بهشون بگم و درخواست کنم که این ایمیل را مدنظر قرار بدهند.

نظر سایر دوستان چیست؟ بنظرتون خطرناک نیست اینکار؟؟؟ راه های دیگه ایی پیشنهاد می کنید ، بفرمایید تا سایر دوستان هم نظر بدهند راجع بهش و تا امشب من این ایمیل را بفرستم.

درضمن :

دوستان من می خواهم یه ایمیل به یاهو بزنم و تیری تو تاریکی امتحان کنم. لذا دوستان اگر می دانند به کدام آدرس و کجای سایت باید این ایمیل زده شود و احیاناً متن پیشنهادی دارند مبنی براینکه من پسورد را گم کرده ام و سوالات امنیتی هم جواب هایشان یادم نمی آید ، ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید.

هرچند زیاد خوشبین به جواب واضح از یاهو نیستم ، چون نمی توانند زیاد اعتماد کنند. با این حال شانس را امتحان می کنیم یکبار.

مرسی
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان:
سلام سروش جان.من همون اولی که فهمیدم برنده شده مامانم یادم اومد که حتی یوزرشم نمی دونم.یعنی داشتم می مردم از استرس.یوزر مامانم جیمیل بود.من براساس اینکه چه چیزایی ممکنه داده باشم رفتم تو قسمت فرگت پسورد با یه یوزر احتمالی بعد رفتم سوالاشو دیدم و طبق اینکه معمولا کدوم سوالو با چه جوابی همیشه می زدم و شانسی اون یوزر هم درست از آب دراومد پسورد مامانمو پیدا کردم.شما که یوزرتونو یادتونه حتما.دیگه کار راحتتره.برید سوالارو ببینید هر چی که به نظرتون آشناتره بزنید ایشالا که درست از آب در میاد.
گود لاک
(2010-09-14 ساعت 12:36)sare نوشته:  دوستان بد نيست پست 130 در گفتمان نامه دوم كه توسط خشايار عزيز ارسال شده رو ببينيد ، اينجوري مي شه مطمئن تر شد كه چرا بعضي نامه ها نمي رسند :

نامه ی دوم ما به دستمون نرسید ولی نامه ی اول اومد " ما یک فامیل تو اداره ی پست داریم که من کچلش کردم هر روز بهش زنگ میزدم که پیگیر نامه ی دوم ما شه خلاصه هر روز میرفت و دنبال نامه ی میگشت ولی بازم عصری زنگ میزد که پیدا نشد خلاصه ما نامه ی 2 را از kcc به صورت ایمیل دریافت کردیم و رفتیم برای مصاحبه " چند روز پیش بابام با اون اقا صحبت میکرد که یهو گفت دلیل این که بیشتر نامه های 2 نمیاد رو فهمیدم ما هم که کنجکاو گفتیم بگو خلاصه شروع کرد :
گفت بیشتر نامه هایی که از امریکا به ایران میاد { برای برندگان لاتاری } را قبل از این که به اداره ی پست بیاد و برای رساندن انها اقدامی بشه ---- انها را جمع اوری میکنند و ان ها را طی مراسمی با شکوه میسوزانند و پاره میکنند و آن هایی هم که بدست صاحبانشان میرسند از این عملیات با شکوه جان سالم به در میبرند و یا ان ها را نمیبینند خلاصه همه ی این ها را گفت که به ما بگه خیلی خوش شانسید چون ما اصلا از برنده شدنمان خبر نداشتیم و چون من با شکوه هر چه تمام تر case number را گم کرده بودم نمیتوانستیم از طریق سایت پیگیری کنیم خلاصه این هم یکی دیگه از خوش شانسی های اینجانب .
با تشکر" خشایار

به نظر من هم این نظر اشتباهه.چون اگه واقعا می خواستن نامه ها رو بسوزونن اونم نامه های لاتاری رو می یومدن خیلی دقیق این کارو می کردن که از دستشون چیزی در نره اگرم تازه چند نفر نامه شون شانس می آورد و به دست گیرنده می رسید ما تعداد برندگانمون که نامه رو دریافت کردن تو همین سایت باید اقلیت می بودن و ماها که نامه مونو نگرفتیم اکثریت.در صورتی که می بینم برعکسه.پس به این چیزا فکر نکنید.در ضمن حالا کی سی سی جان داره ایمیل می کنه کیس نامبرامونو دیگه اهمیتی نداره که پست چی کار می کنه با نامه ها!!!می خواد بسوزونه یا سنگسار کنه یا اعدام کنه نامه ها رو اصلا مهم نیستBig Grin
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان: rayan.s ، Linspire
(2010-09-14 ساعت 13:36)sorooshii نوشته:  جایزه ویژه

جایزه ویژه

برای کسی که بتواند با راهنمایی خود ، من را موفق به بازکردن ایمیلم گرداند ، در همین جا و حضور دوستان اعلام می کنم که جایزه ویژه را دریافت خواهد کرد Smile و سند پرداخت آن به فرد مورد نظر را در همین سایت و درفایل ضمیمه قرار خواهم داد.

من نه جواب سوالات امنیتی را می دانم ، نه پسورد را ( یعنی می گوید اشتباه است) . فقط آی دی دارم. همین . جهت اطلاع دوستان ، از بس پسورد را زدم و گفت اشتباه ، ایمیل را برای 12 ساعت قیل‍.تر کرده است.

نرم افزاری ، چیزی نیست؟

فقط من موفق شوم که وارد inbox خود شوم.

مخ های کامپیوتر و اینترنت و هکرها ، منتظرم

لطفاً دوستان درخواست آی دی مورد نظر جهت انجام عملیات بر روی آن را نفرمایند ، به دلیل مسائل امنیتیCool

( شانس ما ، آدم هر روز میشنوه که ایمیل طرف را هک کردند ، می روند ایمیل را چک می کنند و ... حلال به ما که رسید آسما تپید Sad )

چندنفر از دوستان عزیز راهنمایی کردند که کپی پاسپورت را با ایمیل جدید که در فرم های 230 نوشتم را برای کی سی سی بفرستم و در ایمیل ذکر کنم که فلان آی دی مسدود و شده و جریان بهشون بگم و درخواست کنم که این ایمیل را مدنظر قرار بدهند.

نظر سایر دوستان چیست؟ بنظرتون خطرناک نیست اینکار؟؟؟ راه های دیگه ایی پیشنهاد می کنید ، بفرمایید تا سایر دوستان هم نظر بدهند راجع بهش و تا امشب من این ایمیل را بفرستم.

درضمن :

دوستان من می خواهم یه ایمیل به یاهو بزنم و تیری تو تاریکی امتحان کنم. لذا دوستان اگر می دانند به کدام آدرس و کجای سایت باید این ایمیل زده شود و احیاناً متن پیشنهادی دارند مبنی براینکه من پسورد را گم کرده ام و سوالات امنیتی هم جواب هایشان یادم نمی آید ، ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید.

هرچند زیاد خوشبین به جواب واضح از یاهو نیستم ، چون نمی توانند زیاد اعتماد کنند. با این حال شانس را امتحان می کنیم یکبار.

مرسی

سلام من فکر می‌کنم اگر تمام پسورد‌های که کلاً استفاده می‌کنید رو روی ۱ کاغذ بنوسید سریع تر به نتیجه میرسید . این رو هم فرا موش نکنید خیلی‌ از یوزر‌ها با capslock خاموش و روشن.... باید این رو هم برای تمام پسورد و ۱ دست از یوزر‌ها با شیفت ببینید شما جزو کدومشون هستید . بصورت چک لیست کل پسورد‌های که رو کاغذ نوشتید رو چک کنید ...... شما مهم‌ترین رکن ایمیل که سوالات امنیتی هست رو فراموش کردید . این یعنی‌ شانس شما در این مورد %۰ هست . من چیز دیگری که بذهنم برسه این هست که ۱ ایمیل به ادمین@یاهو.یا جیمل.... بنویسید که می‌خواهید امیل خودتون رو از فری به پولی‌ تبدیل کنید و زیاد هم تو خرج نمیرید فقط باید تو آمریکا باید ۱ آدرس و اون کسی‌ که به‌ اون اعتماد دارید به مستر یا کردیت کارت این کارو براتون انجام بدن تا پسورد شما ریست بخوره البته این رو باید در نظر داشته باشید که پسورد شما به ایمیل که به عنوان معرف تو ساخته ایمیل که پس اونرو فراموش کردید فرستاده میشود موفق باشید .
ای عزیز این چه فرمایشی هست . مگر مواد مخدر هست که همه رو جمع میکنند و میسوزانند . حالا درسته اینجا هیچی به‌ هیچی نیست ولی‌ این دیگه از اون حرفا هست .
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان:
دوستان گرامي
من هم خيلي مطمئن نيستم ، انشاء الله كه اين خبر صحت ندارد
نه مي توان آنرا رد كرد (به قطعيت) و نه مي توان آنرا تائيد كرد (به قطعيت)
خواستم كه شما هم در جريان اتفاقات و خبر هاي سايت باشيد ،
نگران شدن نداره عزيزان ، فعلاً كه آقايون كي سي سي تصميم گرفتن از استرس ماها كم كنن و كم كم دارن ايميل كيس نامبر رو ميفرستن
اگر يادتون باشه ، بنده خدا علي عطا و سالار هم گفتن كه ما ايميل دريافت كرديم ، ولي همه متهمشون كردن كه نه صحيح نيست و از اين جور چيزا!!
ببينيد عزيزان ، توي مملكت ما برخي اتفاقات سليقه اي رخ ميده و شايد هم يكي از اين اتفاقات همين باشه كه خشايار اشاره كرده (كه اميدوارم صحت نداشته باشه)
اگر يه نگاهي به آمار 2011 داشته باشين ، حدود 2800 نفر برنده شدن ، اما فقط تعداد معدودي هستن كه نامه شون رو گرفتن و مطلع شدن از برنده شدنشون و همينجا در مهاجرسرا ما مي تونيم باهاشون ارتباط داشته باشيم. خيلي ها از جمله يكي از دوستان بنده ، حتي كانفيرميشن نامبرش رو هم گم كرده پس راهي نداره كه بدونه برنده شده يا نه و خوب وقتي هم كه نامه نرسه يعني اگر برنده شده باشه ، كيسش مي سوزه،
پس به نظر من نميشه قطعي گفت كه آيا اين خبر كاملاً درسته يا كاملاً غلط .
با آرزوي موفقيت همه دوستان ، علي
تشکر کنندگان: farnaz82 ، Amir78
دوست محترم، sorooshii

بازیابی پسوردهای یاهو فقط از دو طریق امکان داره: 1-پاسخ به سوالات امنیتی 2- آدرس ایمیل دوم یا alternate email ای که موقع باز کردن اکانت، احتمالا در فرم وارد کرده اید.

اولین راه که با سعی و خطا کارساز نبوده. اما اگر فکر می کنید که ممکنه زمان پر کردن فرم ثبت نام یاهو ایمیل دیگری رو به عنوان جایگزین وارد کرده باشید ، بهتره راه دوم رو امتحان کنید. یعنی آدرسهای ایمیل دیگر حودتون رو که قدیمی تر از این اکانت یاهو هستند، وارد فرم لینک زیر کنید. شاید یکی مورد قبول بود. در این صورت یاهو لینک بازیابی رمز را به اون آدرس دیگه شما می فرسته

https://edit.yahoo.com/forgot
تشکر کنندگان: khashayar6310 ، sorooshii ، taraneh@mini ، Amir78 ، امیر مهاجر

با تشکر" خشایار

کاش شما به تذکر USER عزیز در پایین این ارسال توجه میکردید ...عزیزان اگر قرار باشه نامه بسوزونن چرا نامه های سری اول رو نمیسوزونن ؟ پس چرا نامه دوم بدست بعضی از دوستان میرسه؟ چرا این سایت مهاجر سرا فعاله و فیلتر نشده؟ چرا اجازه ارسال مدارک به آدرس KCC امکان پذیره؟ و ....

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان