کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-09-15 ساعت 13:33)rayan.s نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 12:45)farshad_sh نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 12:28)satusa نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 11:38)farnaz82 نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 09:31)farshad_sh نوشته:  سلام دوستان.
همونطور که قبلا گفتم ميل حاوي Case Number‌ براي من ارسال شده. من همون روز براي KCC ميل زدم که رسيدن فرم ها و Match بودنشون رو ازشون بپرسم که امروز جواب دادن The information you have provided does not match the case.
حالا نمي دونم که مشکل از اطلاعاتيه که موقع ثبت نام اينترنتي وارد کردم يا مشکل از Case Number. سوال من اينه که اگه کيس نامبر اشتباه باشه ميگه که آقا کيس نامبر معتبر نيست يا اشتباه است يا اينکه همين جمله معروف does not match رو برامون ميفرستن.
تا حالا غصه نداشتن کيس نامبر رو ميخورديم الانم که نميدونم کدوم يکي از اطلاعاتم مشکل داره.
ممنون ميشم اگه نظري دارين بگين

پي نوشت: تو سابجکت ميلي که از طرف KCC‌ براي من ارسال شده بود، اسمم رو با 2 تا کاما از هم جدا کرده بود. به اين صورت:
2011as00020xxx OSTxx, SHAxx ESFxxxxx, FARSHAD
واضح تر بگم:‌ اسم فاميل من 3 سيلاب هستش ولي با کاما از هم جدا نمي شن منم روز ثبت نام اينترنتي با کاما از هم جدا نکردم و توي فيلد Middle Name هم چيزي ننوشتم اما توي سابجکت ميل به اين صورتي بود که براتون نوشتم. حالا ممکنه ايراد از اين باشه؟ که من تو اي ميلي که فرستادم اين هارو از هم با کاما جدا نکردم؟
یعنی‌ این دیگه عندشه که آدم بعد این همه انتظار و غصه خوردن حالا بگن مچ نیست SadSadSad

شما با ايميل حالت هاي مختلف با كاما بي كاما چسبيده جدا خط تيره و ... رو امتحان كنيد تا بالاخره جواب بگيريد. ممكنه يك قسمت از فاميليتون رو جزء اسمتون حساب كردند و ...
ضمنا از طريق سايت و كانفرمبشن نامبر امتحان كنيد ببينيد چجوري Select شدنتون رو تاييد ميكنه.

از طريق سايت فقط حالتي که کاما نداره و از هم فاصله داره رو قبول مي کنه.
اي ميل هم امروز يکي ديگه زدم با يه حالت ديگه. ممکنه شاکي بشن هي ببينن من دارم با حالت هاي مختلف اي ميل مي زنم؟

فرشاد جان ؛ بابت صدور روادید ازت 820 دلار میخوان بگیرن پس راحت ایمیل بزن تا پولی که ازت میگیرن حلال بشهBig Grin تا حالا هم کسی رو بخاطر زدن ایمیل زیادی رد نکردن و اگرم خواستن این کار رو بکنن من در اولویتمTongue
فرشاد جان 820 رو از کجا اوردی؟؟ مگه 440 نیست برای هر نفر؟؟؟

تشکر کنندگان:
(2010-09-15 ساعت 14:12)مونیکا نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 11:38)farnaz82 نوشته:  یعنی‌ این دیگه عندشه که آدم بعد این همه انتظار و غصه خوردن حالا بگن مچ نیست SadSadSad

شما با ايميل حالت هاي مختلف با كاما بي كاما چسبيده جدا خط تيره و ... رو امتحان كنيد تا بالاخره جواب بگيريد. ممكنه يك قسمت از فاميليتون رو جزء اسمتون حساب كردند و ...
ضمنا از طريق سايت و كانفرمبشن نامبر امتحان كنيد ببينيد چجوري Select شدنتون رو تاييد ميكنه.

اي ميل هم امروز يکي ديگه زدم با يه حالت ديگه. ممکنه شاکي بشن هي ببينن من دارم با حالت هاي مختلف اي ميل مي زنم؟

فرشاد جان ؛ بابت صدور روادید ازت 820 دلار میخوان بگیرن پس راحت ایمیل بزن تا پولی که ازت میگیرن حلال بشهBig Grin تا حالا هم کسی رو بخاطر زدن ایمیل زیادی رد نکردن و اگرم خواستن این کار رو بکنن من در اولویتمTongue
فرشاد جان 820 رو از کجا اوردی؟؟ مگه 440 نیست برای هر نفر؟؟؟
من تا ۷۵۰ را نفری شنیده بودم مونیکا جان،حتما زیادش کردندShy
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:
(2010-09-15 ساعت 13:49)DV2011_Winner نوشته:  سلام دوستان
به نظر میاد 2 روزه فرستادن ایمیل ها متوقف شده.دلیلش چیه خدا میدونه؟!
ما که از استرس مردیم!

روند برگشت خوردن نامه ها هر دو هفته یکباره و هر بار که تعدادی نامه جمع میشه پست اونا رو یکدفعه با هم برگشت میزنه (منبع: اداره پست مرکزی- چهارراه لشگر )
اگر ارسال ایمیل ها بر مبنای نامه های برگشت خورده باشه، طبیعیه که هر بار تعدادی نامه با هم به KCC برسه و روشون در یک زمان کار بشه پس باید تقریبا هفته ای یکبار یا دو هفته یکبار منتظر ایمیل باشیم. البته این فقط یک نظریه است!
تشکر کنندگان: DV2011_Winner
(2010-08-13 ساعت 22:01)User نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 11:15)sorooshii نوشته:  دوستان عزیز ، در اینجا من یک آمارگیری از وضعیت افرادی که کیس نامبر ندارند ، انجام می دهم. لطفاً برای درج اطلاعات در اینجا، به sorooshii پیام خصوصی بزنید و اطلاعات زیر را بدهید تا ویرایش کنم. از ارسال اطلاعات در کامنت جداگانه خودرای کنید تا یک کامنت واحد داشته باشیم.

تاریخ به روزرسانی: چهارشنبه 24 شهریور[عکس: 32b7b8418a8c47d08145.PNG]
دوستان عزیز

جدول آمارگیری این تاپیک به روز شده است.
با تشکر از Sorooshii
تشکر کنندگان: alirezagh ، farnaz82 ، SALAR110 ، alisarshar ، mml ، taraneh@mini ، ehsan.birjandian
(2010-09-15 ساعت 09:15)alisarshar نوشته:  سلام
با عرض معذرت من منظور اين متن را نفهميدم يعني چي اين چيزايي كه اينجا گفتين مربوط به ما ميشه ؟ يعني ما احتياج به هيچ كدوم از اينها رو نداريم؟
البته من اينو ميدونستم كه هركس هر كجاي دنيا غير از ايران تو لاتاري برنده بشه بدون مصاحبه و اينجور قرطي بازيا وارد آمريكا ميشه و اين برنامه ها فقط شامل افراد ايراني هستش!!!!
سلام دوست عزیز
این روال کاری برای کسانی هستش که در حال حاضر در آمریکا ساکن هستند. یعنی ویزا گرفته اند (هر نوع ویزایی)

دقیقا برعکس: مصاحبه، ارسال مدارک و روالی که ما داریم طی می کنیم برای همه کشورهای مجاز به شرکت در لاتری یکسان است و تنها کسانی به این کار نیاز ندارند که در زمان برنده شدن در آمریکا باشند و قبلا یک نوع ویزای آمریکا را دریافت کرده اند! Smile
منبع:
WWW.DVSELECTEE.STATE.GOV

همونطور که قبلا گفتم ميل حاوي Case Number‌ براي من ارسال شده. من همون روز براي KCC ميل زدم که رسيدن فرم ها و Match بودنشون رو ازشون بپرسم که امروز جواب دادن The information you have provided does not match the case.
حالا نمي دونم که مشکل از اطلاعاتيه که موقع ثبت نام اينترنتي وارد کردم يا مشکل از Case Number. سوال من اينه که اگه کيس نامبر اشتباه باشه ميگه که آقا کيس نامبر معتبر نيست يا اشتباه است يا اينکه همين جمله معروف does not match رو برامون ميفرستن.
تا حالا غصه نداشتن کيس نامبر رو ميخورديم الانم که نميدونم کدوم يکي از اطلاعاتم مشکل داره.
پي نوشت: تو سابجکت ميلي که از طرف KCC‌ براي من ارسال شده بود، اسمم رو با 2 تا کاما از هم جدا کرده بود. به اين صورت:
واضح تر بگم:‌ اسم فاميل من 3 سيلاب هستش ولي با کاما از هم جدا نمي شن منم روز ثبت نام اينترنتي با کاما از هم جدا نکردم و توي فيلد Middle Name هم چيزي ننوشتم اما توي سابجکت ميل به اين صورتي بود که براتون نوشتم. حالا ممکنه ايراد از اين باشه؟ که من تو اي ميلي که فرستادم اين هارو از هم با کاما جدا نکردم؟

پیشنهاد من:
1- در تاپیک مناسب سوالتان را بپرسید. در تاپیک اصلاح اشتباه در زمان ثبت نام در چندین پست تمامی جزییات مکاتبه برای این اصلاح را نوشته ام.
2- دقیقا با همان فرمتی که به شما ایمیل زدند نامتان را بنویسید. حتا اگر نام شما در ایمیلی که کیس نامبر را با آن اعلام کردند، اشتباه بوده! بعد که جواب دادند و مشکل does not match رفع شد به اصلاح مشکل بپردازید
3- لطفا اگر قصد پاسخگویی به این ارسال را دارید در تاپیک اصلاح اشتباه در ثبت نام پاسخ دهید.
پیروز باشید
(2010-09-15 ساعت 14:12)مونیکا نوشته:  فرشاد جان 820 رو از کجا اوردی؟؟ مگه 440 نیست برای هر نفر؟؟؟
به تاپیک اطلاعات نامه دوم مراجعه کنید. در جواب آنکارا به ایمیل در مورد مدارک ارسالی ذکر شده که مبلغ 819 دلار برای هر نفر باید زمان مصاحبه به صورت نقد به دلار آمریکا پرداخت شود.

شاد و پیروز باشید
تشکر کنندگان: rayan.s ، taraneh@mini
من که مردم از استرس، پس چرا برای ما ایمیل نمی آد؟
تشکر کنندگان:
با تشکر فراوان از دوستان بابت اپدیت جدول،به نظر من ایمیل‌ها اصلا مربوط به زمان ارسال مدارک نیست،من هنوز هم ارسال نامه اول را بهش شک دارم چه برسه به برگشتش،دوستان چی‌ فکر می‌کنید؟چه عاملی باعث انتخاب این عزیزان بوده فکر می‌کنید؟

آرزو جان بنده با اجازت تا صبح خواب کیس نامبر دیدم هی‌ خواب دیدم ایمیل اومده از ترس اینکه شوهرمو بیدار نکنم تا صبح صد بار غلت خوردم تازه شمارمم XXX۲۲ بود،صبح با چه ذوقی در لبتابو باز کردم ها،من که فعلا هر روز در حال چک میل و صندوق پستم خدا به خیر کنه راحت بشیم
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: rayan.s
(2010-09-15 ساعت 11:38)farnaz82 نوشته:  

یعنی‌ این دیگه عندشه که آدم بعد این همه انتظار و غصه خوردن حالا بگن مچ نیست SadSadSad

فرشاد عزیز و همه دوستان که مشکل مشابه دارند
به نظر من اگه تلفنی کیس نامبرشون رو چک کنن زودتر مطمین میشن که مشکل از طرز نوشتن اسم و فامیل هست یا چیز دیگه.
اپراتوراشون خیلی با صبر و حوصله جواب میدن حتی اگه زبانتون خیلی خوب نباشه بازم متوجه میشین.
یک موضوعی که من حدس میزنم ویکی از دوستان هم اشاره کرده اینه که
کیس نامبرا رو هفته ای و احتمالا 5شنبه جمعه ها یک تعدادی با هم اعلام میکنن.
اما بازهم میگم دوستان اصلا نگران نباشن
حتی اگرم نامه اولشون برگشت نخورده باشه نوبت ارسال فرمها که تموم بشه بر اساس فرمهاتون کیس نامبرتون رو میفرستن.مطمین باشید.
تشکر کنندگان: rayan.s ، alirezagh ، DV2011_Winner ، User ، farnaz82 ، farshad_sh ، taraneh@mini
(2010-09-15 ساعت 21:02)farnaz82 نوشته:  با تشکر فراوان از دوستان بابت اپدیت جدول،به نظر من ایمیل‌ها اصلا مربوط به زمان ارسال مدارک نیست،من هنوز هم ارسال نامه اول را بهش شک دارم چه برسه به برگشتش،دوستان چی‌ فکر می‌کنید؟چه عاملی باعث انتخاب این عزیزان بوده فکر می‌کنید؟

آرزو جان بنده با اجازت تا صبح خواب کیس نامبر دیدم هی‌ خواب دیدم ایمیل اومده از ترس اینکه شوهرمو بیدار نکنم تا صبح صد بار غلت خوردم تازه شمارمم XXX۲۲ بود،صبح با چه ذوقی در لبتابو باز کردم ها،من که فعلا هر روز در حال چک میل و صندوق پستم خدا به خیر کنه راحت بشیم

سلام من هم به درد شما گرفتار شدم این روزا اصلا به کارام نمیرسم فقط پای سیستم نشستم و رفرش می‌کنم خدا کنه زودتر از این بیماری نجات پیدا کنیم .
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: rayan.s ، farnaz82
(2010-09-15 ساعت 09:15)alisarshar نوشته:  
(2010-09-14 ساعت 10:57)User نوشته:  SIRVAAN عزیز

شما ظاهرا باید به سایت USCIS مراجعه کنید. طبق اطلاعات این سایت، شما اگر برای تغییر وضعیت Adjust Status شرایط لازم رو داشته باشید، بدون طی کردن مصاحبه و کلیرنس گرین کارت رو دریافت خواهید کرد. مدارک و مراحل کاری شما با بقیه برندگان تفاوت خواهد داشت.
چون شما قبلا ویزای ورود به آمریکا رو گرفتید بنابراین نیازی به مصاحبه مجدد و کلیرنس ممکنه نباشه.
در سایت USCIS دقیقا ذکر کرده که چه شرایطی باید داشته باشید که ظاهرا دارید.
مدارک و فرم های مورد نیاز رو هم نوشته از جمله فرم I-485 را باید پر کنید.:

Eligibility Criteria

You may be eligible to obtain a green card (permanent residence) through the Diversity Immigrant Visa Program if you meet all of the following conditions:

* You were selected for the Diversity Visa Lottery Program by the U.S. Department of State
* An immigrant visa is immediately available to you at the time you file Form I-485, Application to Register Permanent Residence or Adjust Status which can be determined by reviewing the Visa Bulletin (please see the link to the “Visa Bulletin” on the right)
* You are admissible to the United States

You may be eligible to obtain a green card as a derivative applicant through the Diversity Immigrant Visa Program if you meet all of the following conditions:

* You are the spouse or child of the principal applicant
* An immigrant visa is immediately available to you at the time you file Form I-485
* You are admissible to the United States

Application Process
To obtain a green card through the Diversity Immigrant Visa Program you must file Form I-485. However, you must wait until a visa is immediately available to file Form I-485, otherwise your application will be rejected. To see if a visa is immediately available, check the current DOS Visa Bulletin (see the link to the right).

Supporting Evidence for Form I-485
You should submit the following evidence with your Form I-485:

* Two passport-style photos
* Form G-325A, Biographic Information, if you are between 14 and 79 years of age
* Copy of government-issued photo identification
* Copy of birth certificate
* Copy of passport page with nonimmigrant visa (if applicable)
* Copy of passport page with admission (entry) stamp (if applicable)
* Form I-94, Arrival/ Departure Record (if applicable)
* Form I-693, Report of Medical Examination and Vaccination Record
* Applicable fees
* Certified copies of court records (if you have ever been arrested)
* Copy of the principal applicant’s selection letter for the diversity visa lottery from DOS
* Copy of the receipt for the processing fee of the diversity visa lottery from DOS
* Principal applicants must also submit evidence of a high school diploma or its equivalent, or evidence of 2 years of work experience in an occupation requiring at least 2 years of training or experience in the past 5 years.

با اینحال من فقط یک نگاه کاملا سطحی انداختم. این سایت را مطالعه کنید و خوشحال میشم این اطلاعات را در انجمن به اشتراک بگذارید.

پیروز باشید

سلام
با عرض معذرت من منظور اين متن را نفهميدم يعني چي اين چيزايي كه اينجا گفتين مربوط به ما ميشه ؟ يعني ما احتياج به هيچ كدوم از اينها رو نداريم؟
البته من اينو ميدونستم كه هركس هر كجاي دنيا غير از ايران تو لاتاري برنده بشه بدون مصاحبه و اينجور قرطي بازيا وارد آمريكا ميشه و اين برنامه ها فقط شامل افراد ايراني هستش!!!!

نه دوست عزیز سوال من مربوط به کسی بود که در امریکا باشه و همزمان لاتاری برنده شده باشه. این مورد رایجی نیست برای همین از مدیر خواستم که با ای میل به این سوال جواب بده که بقیه گیج نشن ولی ایشون خواستند که در فروم مطرح بشه.
تشکر کنندگان: User ، alisarshar
سلام

پنجشنبه است ، خبری نیست؟؟ ایمیل ها را چک کردید؟؟

قدر ایمیل ها و پسوردهای خودتونو بدونیدSad خدا می داند که آیا آنها ایمیل فرستادند به آی دی من یا نه و آی دی من منتظر خواندن ایمیل کی سی سی هستش Sad

من که منتظر پست هستم دیگه.
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان:
دوستان همین الان با KCC تماس گرفتم و مطمئن شدم که Case Number درسته و حتی فهمیدم که روز ثبت نام تاریخ تولد رو اشتباه وارد کرده بودم.

حالا عذاب جدید اینه که این مشکل رو چجوری حل کنم. استرس پشت استرس.
یه وقتا با خودم فکر میکنم کاش اصلا شرکت نکرده بودما! والا تمام زندگیمو تحت الشعاع قرار داده این موضوع

به هر حال این پست رو در جواب دوستانی که گفتن ممکنه میل ها الکی باشه یا ... زدم که بگم اینطور نیست. خود من اول که میل اومد فکر کردم جعلیه اما خوب اشتباه میکردم
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: sorooshii ، taraneh@mini ، farnaz82
سلام فرشاد جان

خوب خدا را شکر که متوجه شدی که کیس نامبرت درسته و مشکل از جای دیگه بوده است. حالا متوجه شدی که این تماس و بررسی صحت آن فقط بنفع خودت بوده و تنها یه خبر خوب برای دیگرانSmile

این موضوع مشکل بزرگی نیست. شما تمام مدارک شناسایی مثل شناسنامه و پاسپورت و .... را که ترجمه کردی همراه خودت می بری و میگی که من اشتباه کردم و این هم تاییدیه ها. البته اینکه الان با ایمیل باهاشون در تماس باشی و این موضوع را از الان باهاشون درمیان بگذاری ، کارشناسان امر و فضلا و علما فصل الخطاب را صادرمیکنند.

راستی کی سی سی بهت که نگفته تاریخ تولدت اشتباه بوده درسته؟؟؟ از کجا متوجه شدی ؟؟

راستی یه سوال برای من پیش آمده ، اینکه شما تا حلا جه هزینه ای کردی که شده 12.039.000 تومان!!!!!! ؟؟؟ بردیمون تو فکر ، یعنی ادامه بدیم یا نه؟؟ Smile
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان:
سلام سروش جان. ممنون از لطف شما و راهنمایی تو و دوستای خیلی خوبی که توی این انجمن پیدا کردم که بی دریغ و بدون داشتن هیچ گونه چشم داشتی من و امثال من رو راهنمایی میکنن.

کی سی سی نگفت که تاریخ تولد اشتباه از من اول کیس نامبر رو خواست و بعدش اسم و فامیل و بعد تاریخ تولد. زمانی که تاریخ تولد رو گفت گفتش که Wrong هستش بعد من که حدس میزدم توی ثبت نام اینترنتی اشتباه زدم (تولد من فروردینه اما توی شناسنامه شهریور قید شده و من روز ثبت نام اشتباهاً فروردین رو زدم) مجدد تماس گرفتم و این بار با تاریخ فروردین گفتم که گفتن مشکلی نیست و 6 هفته دیگه منتظر نامه دوم باشم

اما خود استرس شدیدی دارم که این موضوع تاریخ تولد برام تولید مشکل کنه.
امان از کم توجهی. اگه روز اول حواسمو جمع کرده بودم الان هیچ مشکلی نبود.

والا 12 میلیون یه هزینه ای هستش که من برای سربازی و اینا کردم Smile که البته فکر نکنم کسی این هزینه رو داشته باشه اما 39 هزار تومن ماله پسته Wink
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: sorooshii
(2010-09-16 ساعت 23:29)farshad_sh نوشته:  سلام سروش جان. ممنون از لطف شما و راهنمایی تو و دوستای خیلی خوبی که توی این انجمن پیدا کردم که بی دریغ و بدون داشتن هیچ گونه چشم داشتی من و امثال من رو راهنمایی میکنن.

کی سی سی نگفت که تاریخ تولد اشتباه از من اول کیس نامبر رو خواست و بعدش اسم و فامیل و بعد تاریخ تولد. زمانی که تاریخ تولد رو گفت گفتش که Wrong هستش بعد من که حدس میزدم توی ثبت نام اینترنتی اشتباه زدم (تولد من فروردینه اما توی شناسنامه شهریور قید شده و من روز ثبت نام اشتباهاً فروردین رو زدم) مجدد تماس گرفتم و این بار با تاریخ فروردین گفتم که گفتن مشکلی نیست و 6 هفته دیگه منتظر نامه دوم باشم

اما خود استرس شدیدی دارم که این موضوع تاریخ تولد برام تولید مشکل کنه.
امان از کم توجهی. اگه روز اول حواسمو جمع کرده بودم الان هیچ مشکلی نبود.

والا 12 میلیون یه هزینه ای هستش که من برای سربازی و اینا کردم Smile که البته فکر نکنم کسی این هزینه رو داشته باشه اما 39 هزار تومن ماله پسته Wink

فرشاد جان؛ شما کیس نامبرت مگه 20xxx نیست؟ پس این نامه دوم ماجراش چیه؟

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان