کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
دوستان عزیز، شما برنده لاتاری هستید، این همه افسردگی برای چیه؟!!!!!!!!!!
فراموش نکنیم تا یکی دو ماه پیش اصلا خبر نداشتیم که برنده هستیم، تا هفته پیش هم که فکر نمی کردیم با ایمیل کیس نامبر بدند، پس میبینید که هرچی پیش میریم خبرای خوب میاد ایشالا!
تازه این اول راهه اگه قرار باشه بخوایم بعدش اینطوری نگرونه نامه مصاحبه، ترجمه ها، آزمایشها، بلیط، هتل، مصاحبه، کلیرنس و ... باشیم که کم میاریم.
من هفته پیش برای بار nام سایت برندگان رو چک کردم اما بخاطر یه اشتباه که تو تایپ اسمم بود نوشت شما برنده نیستید، بعدش که دوباره چک کردم درست شد، اما واقعا فهمیدم که ناراحتی واقعی یعنی چی!
پس امیدوارانه، یکم چاشنی صبر رو زیاد کنیم و بریم بکارهامون برسیم.
در ضمن فکر می کنم حدس من درست بود که kcc نامه ها رو پس از برگشت ایمیل میکنه و چون نامه ها جمع میشه و هر یکی دو هفته یکبار با هم برگشت می خوره با همم اعلام میشه، البته باید در نظر داشت که تا چند هفته دیگه بالاخره کل نامه هایی که از ایران به KCC برگشت خورده باید اونجا رسیده باشند.

روحیه مثبت فراموش نشه!
(ببخشید که شبیه نصیحت شد.)
(2010-09-18 ساعت 14:28)hassan1358arab نوشته:  دوستان من موقع ثبت نام ادرس رو برعکس نوشته بودم یعنی اول اسم کشور بعد استان و...
ممکنه به همین خاطر باشه که برامون نامه نیامده باشه؟

من بعید میدونم، چون اگر اشتباه نکنم موقع ثبت نام در بخش دیگری هم نام کشور سوال میشه.
تشکر کنندگان: silia ، User ، farnaz82 ، OMID_R ، hassan1358arab ، ehsan.birjandian
دوستان فکر کنم کي سي سي رفتن تعطيلات Wink آخه منم 5 روز پيش ميل زدم براي تاييد رسيدن مدارک و مچ بودن اونها، هيچ جوابي نيومده در صورتي که تا قبل از اين دقيقا 2 روز طول مي کشيد و جواب ميدادن. امروزم که يکشنبس و تعطيل اميدوارم که فردا ديگه جواب بدن.
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: R.F
برندگان عزیز 2011 به زودددددددددددددددددددددی نامه هاتون میرسه به دستتون.
کیس نامبرهای شمام مثل ویزای بچه های 2010 تو راههWink

حالا کم کم با kcc آشنا میشید, یه ذره کند کار میکنند!!! یه خورخه نامِ معروفیم دارن که هم آبدارچی اونجاس, البته هم همه کاره !!Wink
ایشون تو تاپیک بولتن ویزای 2010 خیلی حرفشون بود همیشه!! الانم پرونده ها دستِ ایشونه!Smile

اصلا نگران نباشید. کارهای عقب مونده رو انجام بدید, مدارک تحصیلی و مدارک دیگه اگه آماده نیست, برید دنبال گرفتن اصلش و ... . خلاصه کارهاتون رو شروع کنید و برنامه ریزی کنید که ایشالا کیس نامبرتون که اومد به بقیه کارها برسید.

یه عالمههههههه انرژی ++++++++++++++++++++++++++++++ از طرف من و بقیه بچه هااااااااااااااااا Smile

موفق باشییییییییییییییید و به امید رسیدن کیس نامبرهاتون هر چه زوووووووووووووودتر
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: kianoush ، User ، sorooshii ، alirezagh ، sare ، silia ، rayan.s ، alisarshar ، SALAR110 ، payamrad ، farnaz82 ، Ehsan2011 ، taraneh@mini ، mml ، WIKIMAN ، narcis_ala ، merdax
(2010-09-19 ساعت 14:22)R.F نوشته:  برندگان عزیز 2011 به زودددددددددددددددددددددی نامه هاتون میرسه به دستتون.
کیس نامبرهای شمام مثل ویزای بچه های 2010 تو راههWink

حالا کم کم با kcc آشنا میشید, یه ذره کند کار میکنند!!! یه خورخه نامِ معروفیم دارن که هم آبدارچی اونجاس, البته هم همه کاره !!Wink
ایشون تو تاپیک بولتن ویزای 2010 خیلی حرفشون بود همیشه!! الانم پرونده ها دستِ ایشونه!Smile

اصلا نگران نباشید. کارهای عقب مونده رو انجام بدید, مدارک تحصیلی و ... اگه آماده نیست, برید دنبال گرفتن اصلش و ... . خلاصه کارهاتون رو شروع کنید و برنامه ریزی کنید که ایشالا کیس نامبرتون که اومد به بقیه کارها برسید.

یه عالمههههههه انرژی ++++++++++++++++++++++++++++++ از طرف من و بقیه بچه هااااااااااااااااا Smile

موفق باشییییییییییییییید و به امید رسیدن کیس نامبرهاتون هر چه زوووووووووووووودتر
ممنووووووووووووووووووووووووووون از لطف و محبت شما R.F عزيز
كار كي سي سي از كند گذشته ، همه رو دارن مريض مي كنن
انشاء الله كه انرژي مثبت همه بچه هاي مهاجر سرا و البته خود ماها كه فعلاً كيس نداريم منجر به رسيدن زودتر كيس نامبرهامون بشه
تشکر کنندگان: R.F ، farnaz82
دوستان، R.F عزیز متخصص فرستادن انرژی مثبت هستند. R.F عزیز ممنونم از شما!
تشکر کنندگان: R.F ، farnaz82 ، Amir78 ، taraneh@mini
خانم ها و آقایون عزیز، موشواره هاتون رو روی Check Mail حاضر کنید که امروز قراره خبرای خوب خوب بیاد!
نفر اول کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Ehsan2011 ، farnaz82
سلام به همهٔ دوستان

من با اینکه شماره پرونده خودم رو گرفتم ولی‌ نمیتونم نیام و چک نکنم که دوستانم اینجا در چه حالی‌ هستن. از صمیم قلب دعا می‌کنم که همه زودتر شماره پرونده رو بگیرن، زودتر میگم چونکه مطمئن هستم که در نهیات این ایمیل به همه خواهد رسید، شما تصور کنید که این همه پرونده با این حساسیت اگه قرار بود توی ایران بررسی‌ بشه چی‌ میشد. من الان که داشتم امر رو نگاه می‌کردم فکر کردم آیا مشترکتی بین آونهأی که نامه رو گرفتن از لحاظ نامه نگاری هست یا نه؟ من از دیگران خبر ندارم ولی‌ در مورد خودم باید بگم من همان نامه هایی که دوستان به اشتراک گذاشتن رو فرستادم (دوستان جدید برن صفحه‌های قبل رو مطالعه کنند) اما یه نکته که حالا به ذهنم رسید این بود که من یک ایمیل زدم بودم با همان متن‌هایی‌ که اینجا پیشنهاد شده بود اما در یکی‌ از نامه‌های آخرین قبل از گرفتن شماره پرونده من مشخصات رو یکم کامل تر زدم که اعتماد رو جلب کنم مثلا علاوه بر شماره تأیید زمان ثبت نم و تاریکه تولد و نم و نم خانوادگی، نام پستی که از عمارت فرستاده بودم و زمانش را هم نوشتم و عکسی‌ که به مدارکم پیوست کرده بودم تصویرش رو هم همراه نامه ضمیمه کردم به ایمیل. من فکر کردم که این شاید کمک کرده اونها اعتماد کنن. شایدم یه حدس هست و در نهیات همه بر اساس رسیدگی از طریق ایمیل شماره پرونده رو میگیرن. چیزی که باعث شد من اینطور فکر کنم این بود که شماره پرونده هایی که تا حالا داده شده خیلی‌ از لحاظه شماره از هم با فاصله هستن.

حالا می‌تونن دوستانی که شماره گرفتن بیان و ایمیل هایی رو که زدن رو بررسی کنن و بگن که از این لحاظ آیا اونها هم این کاری رو که من کردم اونها کردن یا نه. شاید بتونیم یه نتیجه گیری کنیم.

اما این یک حدس و من فکر می‌کنم یه کم صبوری کنیم امید خدا همه از این مرحله خواهیم گذشت. و همان ایده ترتیب رسیدگی درست باشه.
[/php]
شماره کیس:2011AS00035xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: در یافت نکردم
کنسولگری: Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 اگوست 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: July 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریقه ایمیل 2011 june 28
تاریخ مصاحبه:: 2011 اگوست 1
تاریخ دریافت کلیرنس: 2011 اگوست 16
تاریخ دریافت ویزا: ۸ سپتامبر ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: User ، alirezagh ، sare ، DV2011_Winner ، Linspire
(2010-09-20 ساعت 02:15)Ehsan2011 نوشته:  سلام به همهٔ دوستان

من با اینکه شماره پرونده خودم رو گرفتم ولی‌ نمیتونم نیام و چک نکنم که دوستانم اینجا در چه حالی‌ هستن. از صمیم قلب دعا می‌کنم که همه زودتر شماره پرونده رو بگیرن، زودتر میگم چونکه مطمئن هستم که در نهیات این ایمیل به همه خواهد رسید، شما تصور کنید که این همه پرونده با این حساسیت اگه قرار بود توی ایران بررسی‌ بشه چی‌ میشد. من الان که داشتم امر رو نگاه می‌کردم فکر کردم آیا مشترکتی بین آونهأی که نامه رو گرفتن از لحاظ نامه نگاری هست یا نه؟ من از دیگران خبر ندارم ولی‌ در مورد خودم باید بگم من همان نامه هایی که دوستان به اشتراک گذاشتن رو فرستادم (دوستان جدید برن صفحه‌های قبل رو مطالعه کنند) اما یه نکته که حالا به ذهنم رسید این بود که من یک ایمیل زدم بودم با همان متن‌هایی‌ که اینجا پیشنهاد شده بود اما در یکی‌ از نامه‌های آخرین قبل از گرفتن شماره پرونده من مشخصات رو یکم کامل تر زدم که اعتماد رو جلب کنم مثلا علاوه بر شماره تأیید زمان ثبت نم و تاریکه تولد و نم و نم خانوادگی، نام پستی که از عمارت فرستاده بودم و زمانش را هم نوشتم و عکسی‌ که به مدارکم پیوست کرده بودم تصویرش رو هم همراه نامه ضمیمه کردم به ایمیل. من فکر کردم که این شاید کمک کرده اونها اعتماد کنن. شایدم یه حدس هست و در نهیات همه بر اساس رسیدگی از طریق ایمیل شماره پرونده رو میگیرن. چیزی که باعث شد من اینطور فکر کنم این بود که شماره پرونده هایی که تا حالا داده شده خیلی‌ از لحاظه شماره از هم با فاصله هستن.

حالا می‌تونن دوستانی که شماره گرفتن بیان و ایمیل هایی رو که زدن رو بررسی کنن و بگن که از این لحاظ آیا اونها هم این کاری رو که من کردم اونها کردن یا نه. شاید بتونیم یه نتیجه گیری کنیم.

اما این یک حدس و من فکر می‌کنم یه کم صبوری کنیم امید خدا همه از این مرحله خواهیم گذشت. و همان ایده ترتیب رسیدگی درست باشه.
[/php]
احسان عزيز ممنون كه به فكر ما هم هستين
اما من هم كار شمارو كردم و توصيه هائي كه يوزر عزيز گفته بودن رو هم توي نامه ام لحاظ كردم و با دستخط خودم هم نوشتم ، البته تفاوت بنده با شما اينه كه من علاوه بر ايميل بصورت پستي و با دي اچ ال هم عكس زمان ثبت نام و ... رو فرستادم ، اما خبري نشده ، به نظرم دليل زودتر اومدن نامه شما اين نيست ، شايد بخاطر آواتار شماست يا ...
بازم تشكر كه همفكري مي كني
ارادتمند ، علي
تشکر کنندگان: Ehsan2011
(2010-09-20 ساعت 02:15)Ehsan2011 نوشته:  سلام به همهٔ دوستان

[/php]

سلام احسان جان
منم شماره کيس رو با ميل گرفتم اما هيچ کدوم از اين کار هارو انجام ندارم. تازه من کليه مکاتباتم با يه آدرس ميل ديگه بود (هموني که تو فرم هاي سري اول فرستاديم به KCC)‌ اما با کمال نا باوري ميل حاوي کيس نامبر به يه آدرس ديگه که آدرس ميل کاري منه اومد. ظاهرا موقع ثبت نام اينترنتي اين آدرس رو داده بودم.

من به يه نکته اي داشتم فکر مي کردم و اونم اينکه توي فرم ثبت نام اينترنتي آدرس اي ميل گزينه اختياري بود. ممکنه کسي که اين گزينه رو پر نکرده باشه اي ميل کيس نامبر رو هم دريافت نکنه؟
البته من مطمئنم همه پر کردن اين يه سواليه که توي ذهن خودم به وجود اومده

شماره کیس: 2011as00020000
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: Ehsan2011
اين سوال منم هست.اگه نرسيد چي؟
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: mml
(2010-09-20 ساعت 14:21)silia نوشته:  اين سوال منم هست.اگه نرسيد چي؟

دوست‌های عزیزم،به نظر من اصلا نباید منتظر میل باشیم این عده از بچه‌ها به نظر میادبرای اونها (kcc) مسجل شده که نامه بهشون ندادند یا نامه شون جدی جدی استثنائاً برگشت خورده کاری که تو ایران غیر ممکن به نظر میاد،اما ما نباید هممون فکر کنیم که ما جز این دسته هستیم حتما،من بیشتر منتظر پست هستم تا نامه را به گفته خودشون ۶-۸ هفته بعد فرستادن مدارک بفرستند(یعنی‌ از الان تا ۱ ماه دیگه)مطمنم به شکلی‌ جواب ما رو میدند بعد این فرصت ۱ ماه شخصاً میفتم به تلفن کشی‌ تا ببینیم چی‌ میشه دیگه اما نگران نباشید من مطمئنم با پست جواب میگیریم این حرف اصلی‌ خودشون بوده که به همه زدند،فعلا جز انتظار هیچ کاری نمیشه کرد دوستان گلم
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: SALAR110
Toungue 
سلام به همه دوستان و عزيزان در انتظار
منم هر روز كه از سر كار ميام با كلي عشق و علاقه ميام و اي ميلم رو چك مي كنم ولي هنوز خبري نيست. اميدوار باشين. بالاخره يه جوري خبر دار مي شيم كه كيس نامبرمون چنده
انتظار مي دونم سخته ولي اميدوار بودن كنارش خيلي قشنگه!
به اتميد خبرهاي خوب از شما!!!!Big Grin
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان: R.F ، User ، farnaz82 ، silia
سلام دوستان
کسی از دوستان از سروش خبر داره؟
سروش جان شما تونستید وارد میل-باکس-اتون بشید؟ رمز رو بازیابی کردید؟

دوستان خیلی نگران نباشید! به قول R.F عزیز، خورخه با کندی اما بالاخره کارشو انجام میده! پس نگران نباشید و از زندگی لذت ببرید.
راستی کلاس های زبان رو فراموش نکنید. کسانی که با داشتن نمره های بالای آیلتس و تافل رفته اند، اعتراف می کنند که مشکل دارند.
زبان مهمترین فاکتور موثر در پیدا کردن کار است!
تشکر کنندگان: rayan.s ، kianoush ، alirezagh ، SALAR110 ، farnaz82 ، silia
دوستان سلام بالاخره KCC یه جواب درست و حسابی به من داد
Thank you for your inquiry,

You must visit the Department of State website at dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.

The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case.

یکی میشه بگه این یعنی چی؟
بالاخره ما کارنت میشیم یا نه؟
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان:
حسن عزیز
این نامه میگه که نداشتن کیس نامبر مشکلی در بررسی پرونده شما بوجود نمیاره. بروید به سایت لاتری و مراحل بعدی رو ببینید.
در کل حرف خاصی نزده!
دوستان پیشنهاد می کنم به طور مرتب تلفن بزنید. شاید در یکی از تماس ها بتونید اطلاعات جدیدی کسب کنید.
شاد و پیروز باشید
تشکر کنندگان: farnaz82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان