کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
دوستان هر چی میل میزنم مبنی بر اینکه نامه ای دریافت نکردم و ایا مدارکم رسیده و اینکه تاریخ مصاحبه ام کی هست جواب درست و حسابی نگرفتم تا حالا .
به نظر شما چکار کنم؟

معمولا این جواب رو میدن:
Thank you for your inquiry.

When inquiring about the status of your case, you must provide your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان:
(2010-09-17 ساعت 09:40)hassan1358arab نوشته:  دوستان هر چی میل میزنم مبنی بر اینکه نامه ای دریافت نکردم و ایا مدارکم رسیده و اینکه تاریخ مصاحبه ام کی هست جواب درست و حسابی نگرفتم تا حالا .
به نظر شما چکار کنم؟

معمولا این جواب رو میدن:

When inquiring about the status of your case, you must provide your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information

دوست عزیز؛مطابق قوانین سایت شما مجاز به طرح یه سوال در 2 تایپیک متفاوت نیستید.جواب شما در تایپیک نمونه مکاتبه با kcc داده شده ضمنا" اگر زحمت کشیده و مطالب همین تایپیک رو میخوندید متوجه میشدید KCC به مکاتباتی که بدون کیس نامبر باشه جواب نمیده.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User ، taraneh@mini
(2010-09-17 ساعت 09:40)hassan1358arab نوشته:  دوستان هر چی میل میزنم مبنی بر اینکه نامه ای دریافت نکردم و ایا مدارکم رسیده و اینکه تاریخ مصاحبه ام کی هست جواب درست و حسابی نگرفتم تا حالا .
به نظر شما چکار کنم؟

معمولا این جواب رو میدن:

سلام حسن عزیز

خوبی شما؟ آقا چرا در آمارگیری شرکت نکردید پس؟؟؟!!! افتخار می دادید و اطلاعات شما را در جدول ثبت می کردیم.

درخصوص ایمیل ، اصلاً بی خیال بشوید. فقط ایمیل زمانی بزنید که کیس نامبر دستتون باشه و بخواهید صحت آن را بررسی کنید.

تنها کاری که من پیشنهاد می کنم به شما اینست که از ساعت 16 به وقت خودمان تا ساعت 00:30 بامداد فردا ، ایمیلی را که زمان ثبت نام خود در فرم آنلاین وارد کردید را refresh کنید و منتظر ایمیل از کی سی سی باشید.

اگر هم مشکلی مثل من برایتان پیش آمد ، فقط چشم انتظار پستچی محترم باید باشید و دعا کنید.

دوستان امروز 3-2 نفر زنگ بزنند و بپرسند دوباره که آیا قصد دارند که در سپتامبر برای ما ها مجدداً نامه بفرستند یا نه؟؟ من که ازبس زنگ زدم دیگه تحت تعقیب FBI هستمBig Grin

پس تا شب خبرهایی از کی سی سی مخابره کنید.

درضمن تاپیک خیلی سوت و کور شده استSad

ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: alirezagh ، farnaz82 ، DV2011_Winner ، silia ، hassan1358arab
(2010-09-17 ساعت 10:11)sorooshii نوشته:  
به نظر شما چکار کنم؟

معمولا این جواب رو میدن:

سلام حسن عزیز

خوبی شما؟ آقا چرا در آمارگیری شرکت نکردید پس؟؟؟!!! افتخار می دادید و اطلاعات شما را در جدول ثبت می کردیم.

درخصوص ایمیل ، اصلاً بی خیال بشوید. فقط ایمیل زمانی بزنید که کیس نامبر دستتون باشه و بخواهید صحت آن را بررسی کنید.

تنها کاری که من پیشنهاد می کنم به شما اینست که از ساعت 16 به وقت خودمان تا ساعت 00:30 بامداد فردا ، ایمیلی را که زمان ثبت نام خود در فرم آنلاین وارد کردید را refresh کنید و منتظر ایمیل از کی سی سی باشید.

اگر هم مشکلی مثل من برایتان پیش آمد ، فقط چشم انتظار پستچی محترم باید باشید و دعا کنید.

دوستان امروز 3-2 نفر زنگ بزنند و بپرسند دوباره که آیا قصد دارند که در سپتامبر برای ما ها مجدداً نامه بفرستند یا نه؟؟ من که ازبس زنگ زدم دیگه تحت تعقیب FBI هستمBig Grin

sorooshiiعزیز چی‌ بیاییم بگیم واسه ما که هیچ نیومده هنوز باید بیاییم هر شب خواب‌ها مونو تعریف کنیمBig Grin دیشب خواب دیدم برام بالاخره نامه آمده بود یعنی‌ میل،subject اسم و فامیلم توش بود جیغ میزدم و دستم میلزرزید بازش کنم اما وقتی‌ باز کردم نوشته بود شما واجد شرایط نیستید Sadدیگه از همه چی‌ ما رو انداختند دلم میخواهد زودتر تکلیفمون روشن بشه بدونیم کجائی هستیم،اما حیف هیچ خبری نیست،اون دوستان هم شانس آورد‌ند فکر کنم باید بشینیم منتظر نامه فقط
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: rayan.s ، sorooshii
(2010-09-17 ساعت 10:11)sorooshii نوشته:  پس تا شب خبرهایی از کی سی سی مخابره کنید.

[با صدای فرهاد بخوانید از اینجا به بعد را]

کوچه ها باریکن، ای میل ها بستس
تاپیک ها تاریکن، دل ها شیکستس
از صدا افتاده این KCC
کیس نامبر نمیدن بی رودر بایستی

نیگاه کن، ای میل ها به اینباکس نمیرن
حتی به جانک و اسپم هم نمیرن

شکل نامه ای ان، که اگه هنوز نرسیده
واسه کیس نامبر نیست هنوز، یه عالم کیس نامبر نرسیده

Big Grin
خوب بید؟ 50 تومان وشد.
تشکر کنندگان: sorooshii ، rayan.s ، farnaz82 ، alirezagh ، silia ، taraneh@mini ، SALAR110
(2010-09-16 ساعت 23:34)rayan.s نوشته:  
(2010-09-16 ساعت 23:29)farshad_sh نوشته:  سلام سروش جان. ممنون از لطف شما و راهنمایی تو و دوستای خیلی خوبی که توی این انجمن پیدا کردم که بی دریغ و بدون داشتن هیچ گونه چشم داشتی من و امثال من رو راهنمایی میکنن.

کی سی سی نگفت که تاریخ تولد اشتباه از من اول کیس نامبر رو خواست و بعدش اسم و فامیل و بعد تاریخ تولد. زمانی که تاریخ تولد رو گفت گفتش که Wrong هستش بعد من که حدس میزدم توی ثبت نام اینترنتی اشتباه زدم (تولد من فروردینه اما توی شناسنامه شهریور قید شده و من روز ثبت نام اشتباهاً فروردین رو زدم) مجدد تماس گرفتم و این بار با تاریخ فروردین گفتم که گفتن مشکلی نیست و 6 هفته دیگه منتظر نامه دوم باشم

اما خود استرس شدیدی دارم که این موضوع تاریخ تولد برام تولید مشکل کنه.
امان از کم توجهی. اگه روز اول حواسمو جمع کرده بودم الان هیچ مشکلی نبود.

والا 12 میلیون یه هزینه ای هستش که من برای سربازی و اینا کردم Smile که البته فکر نکنم کسی این هزینه رو داشته باشه اما 39 هزار تومن ماله پسته Wink

فرشاد جان؛ شما کیس نامبرت مگه 20xxx نیست؟ پس این نامه دوم ماجراش چیه؟

راستش چیزی بود که KCC به من گفت. دقیقاً گفت 6 هفته دیگه منتظر خبر ما باشید. گفتم شاید نامه دوم که نامه مصاحبس رو میخوان اون موقع را بفرستن. کل چیزی که میدونم همینه
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: rayan.s
(2010-09-17 ساعت 11:26)farshad_sh نوشته:  
(2010-09-16 ساعت 23:34)rayan.s نوشته:  
(2010-09-16 ساعت 23:29)farshad_sh نوشته:  سلام سروش جان. ممنون از لطف شما و راهنمایی تو و دوستای خیلی خوبی که توی این انجمن پیدا کردم که بی دریغ و بدون داشتن هیچ گونه چشم داشتی من و امثال من رو راهنمایی میکنن.

کی سی سی نگفت که تاریخ تولد اشتباه از من اول کیس نامبر رو خواست و بعدش اسم و فامیل و بعد تاریخ تولد. زمانی که تاریخ تولد رو گفت گفتش که Wrong هستش بعد من که حدس میزدم توی ثبت نام اینترنتی اشتباه زدم (تولد من فروردینه اما توی شناسنامه شهریور قید شده و من روز ثبت نام اشتباهاً فروردین رو زدم) مجدد تماس گرفتم و این بار با تاریخ فروردین گفتم که گفتن مشکلی نیست و 6 هفته دیگه منتظر نامه دوم باشم

اما خود استرس شدیدی دارم که این موضوع تاریخ تولد برام تولید مشکل کنه.
امان از کم توجهی. اگه روز اول حواسمو جمع کرده بودم الان هیچ مشکلی نبود.

والا 12 میلیون یه هزینه ای هستش که من برای سربازی و اینا کردم Smile که البته فکر نکنم کسی این هزینه رو داشته باشه اما 39 هزار تومن ماله پسته Wink

فرشاد جان؛ شما کیس نامبرت مگه 20xxx نیست؟ پس این نامه دوم ماجراش چیه؟

راستش چیزی بود که KCC به من گفت. دقیقاً گفت 6 هفته دیگه منتظر خبر ما باشید. گفتم شاید نامه دوم که نامه مصاحبس رو میخوان اون موقع را بفرستن. کل چیزی که میدونم همینه

شما به kcc چیزی در مورد نرسیدن نامه گفتید؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-17 ساعت 10:11)sorooshii نوشته:  
به نظر شما چکار کنم؟

معمولا این جواب رو میدن:

سلام حسن عزیز

از پاسخ شما متشکرم . منتها من در پستهای قدیمی خودم چند بار گفتم که من برنده نشدم و دوستم برنده شده و چون من براش ثبت نام کرده بودم و دوستم کار با کامپیوتر رو بلد نیست من پیگیر کارشم .الانم نمیدونم برای پر کردن جدول باید اسم خودم رو بدم یا دوستم چونکه من فقط تو این سایت عضو هستم . در ضمن با تماس تلفنی با KCC چیزی نمیشه فهمید؟
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها
خوبین؟
من یه مدت بود که بخاطر مشکلاتی که برام پیش اومد نتونستم بیام .ولی امروز که اومدم دیدم اینجا چه خبرررررررررررررررررررررررررررررررره ه ه !!!!! :-)
به همه دوستانی که کیس نامبر شون رو از کی سی سی دریافت کردن خیلی خیلی خیلی تبریک میگم.
امیدوارم که به راحتی هم بتونن ویزا بگیرن و برن.
منم هنوز ایمیلی دریافت نکردم
امیدوارم که هممون به زودی کیس نامبر دار بشیم و از این کابوس دربیایم.
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: User ، farnaz82
(2010-09-15 ساعت 12:45)farshad_sh نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 12:28)satusa نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 11:38)farnaz82 نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 09:31)farshad_sh نوشته:  سلام دوستان.
همونطور که قبلا گفتم ميل حاوي Case Number‌ براي من ارسال شده. من همون روز براي KCC ميل زدم که رسيدن فرم ها و Match بودنشون رو ازشون بپرسم که امروز جواب دادن The information you have provided does not match the case.
حالا نمي دونم که مشکل از اطلاعاتيه که موقع ثبت نام اينترنتي وارد کردم يا مشکل از Case Number. سوال من اينه که اگه کيس نامبر اشتباه باشه ميگه که آقا کيس نامبر معتبر نيست يا اشتباه است يا اينکه همين جمله معروف does not match رو برامون ميفرستن.
تا حالا غصه نداشتن کيس نامبر رو ميخورديم الانم که نميدونم کدوم يکي از اطلاعاتم مشکل داره.
ممنون ميشم اگه نظري دارين بگين

پي نوشت: تو سابجکت ميلي که از طرف KCC‌ براي من ارسال شده بود، اسمم رو با 2 تا کاما از هم جدا کرده بود. به اين صورت:
2011as00020xxx OSTxx, SHAxx ESFxxxxx, FARSHAD
واضح تر بگم:‌ اسم فاميل من 3 سيلاب هستش ولي با کاما از هم جدا نمي شن منم روز ثبت نام اينترنتي با کاما از هم جدا نکردم و توي فيلد Middle Name هم چيزي ننوشتم اما توي سابجکت ميل به اين صورتي بود که براتون نوشتم. حالا ممکنه ايراد از اين باشه؟ که من تو اي ميلي که فرستادم اين هارو از هم با کاما جدا نکردم؟
یعنی‌ این دیگه عندشه که آدم بعد این همه انتظار و غصه خوردن حالا بگن مچ نیست SadSadSad

شما با ايميل حالت هاي مختلف با كاما بي كاما چسبيده جدا خط تيره و ... رو امتحان كنيد تا بالاخره جواب بگيريد. ممكنه يك قسمت از فاميليتون رو جزء اسمتون حساب كردند و ...
ضمنا از طريق سايت و كانفرمبشن نامبر امتحان كنيد ببينيد چجوري Select شدنتون رو تاييد ميكنه.

از طريق سايت فقط حالتي که کاما نداره و از هم فاصله داره رو قبول مي کنه.
اي ميل هم امروز يکي ديگه زدم با يه حالت ديگه. ممکنه شاکي بشن هي ببينن من دارم با حالت هاي مختلف اي ميل مي زنم؟

سلام فرشاد عزیز
زمانی که در سایت با کانفیرمیشن نامبر وضعیتتون رو چک میکنید باید فقط نام خانوادگی رو وارد کنید .
اگر شما نام و نام خانوادگیتون رو وارد کردید و سایت اعلام کرد که برنده شدید به این معنی که سایت اون چیزی رو که با کاما وارد کردید به عنوان نام خانوادگیتون در نظر گرفته .
موفق باشید
شماره کیس:26XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:نگرفتم
کنسولگری:مالزی
ارسال فرمهای سری اول:9/AUG/2010
آپدیت کردن فرم های سری اول بدلیل ازدواج:31/JAN/2011
تاریخ کارنت شدن:May 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیلMay 19, 2011
تاریخ مصاحبه: 14 jun
جمع تقریبی هزینه ها:نفری 1900$
دریافت ویزا:یه ضرب
تشکر کنندگان:
اي كاش براي ما هم ايميل مي رسيد. Sad الان داره 6 هفته مي شه كه مداركمون رسيده و هيچي معلوم نيست Sad
تشکر کنندگان: farnaz82
من که هنوز هیچی نگرفتم
تشکر کنندگان:
منم همینطورSad
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: star ، silia
نمي دونيم نامه مياد ايميل مياد به كدوم آدرس؟؟ كي؟؟؟ واسه هيچي نمي تونيم برنامه ريزي كنيم Sad KCC هم كه جواب نمي ده چه وضعيت بدي Sad

تشکر کنندگان: farnaz82
دوستان من موقع ثبت نام ادرس رو برعکس نوشته بودم یعنی اول اسم کشور بعد استان و...
ممکنه به همین خاطر باشه که برامون نامه نیامده باشه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان