کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-09-20 ساعت 21:50)User نوشته:  سلام دوستان
کسی از دوستان از سروش خبر داره؟
سروش جان شما تونستید وارد میل-باکس-اتون بشید؟ رمز رو بازیابی کردید؟

دوستان خیلی نگران نباشید! به قول R.F عزیز، خورخه با کندی اما بالاخره کارشو انجام میده! پس نگران نباشید و از زندگی لذت ببرید.
راستی کلاس های زبان رو فراموش نکنید. کسانی که با داشتن نمره های بالای آیلتس و تافل رفته اند، اعتراف می کنند که مشکل دارند.
زبان مهمترین فاکتور موثر در پیدا کردن کار است!

سلام
یوزر جان من با سروش تازگی بیرون بودم، هنوز متاسفانه نتونسته، تا جایی که من خبر دارم در حال مکاتبه با یاهو هستش.
تشکر کنندگان: User
user عزیز میشه بگی این متن یعنی چه؟
Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان:
ترجمه:
"وقیتکه فرم های شما دریافت شدند و برنده شدن شما تایید شد، بررسی پرونده شما ادامه خواهد یافت."

تاریخ ارسال فرم های شما کی بود؟
تشکر کنندگان: hassan1358arab
اول شهریور
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ظاهراً KCC ها از تعطیلات برگشتن! Wink الان ای میلشون رو دریافت کردم بعد از حدود 6 روز که تاییدیه رسیدن فرم ها رو درخواست کرده بودم!

میدونید چه آرزویی داشتم؟ آرزو میکردم ای میل کیس نامبر برام ارسال نمیشد اما تاریخ تولدم رو تو ثبت نام اولیه درست نوشته بودم. چون نرسیدن کیس نامبر راه حل داره اما این اشتباه خیلی شانس می خواد که روز مصاحبه آفیسر بهش گیر نده!

امیدوارم همه دوستان کیس نامبر هاشونو دریافت کنن و اشتباهات مشابه من رو نداشته باشن.
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2010-09-21 ساعت 09:08)MHM نوشته:  
(2010-09-21 ساعت 03:29)farshad_sh نوشته:  دوستان عزیز ظاهراً KCC ها از تعطیلات برگشتن! Wink الان ای میلشون رو دریافت کردم بعد از حدود 6 روز که تاییدیه رسیدن فرم ها رو درخواست کرده بودم!

میدونید چه آرزویی داشتم؟ آرزو میکردم ای میل کیس نامبر برام ارسال نمیشد اما تاریخ تولدم رو تو ثبت نام اولیه درست نوشته بودم. چون نرسیدن کیس نامبر راه حل داره اما این اشتباه خیلی شانس می خواد که روز مصاحبه آفیسر بهش گیر نده!

امیدوارم همه دوستان کیس نامبر هاشونو دریافت کنن و اشتباهات مشابه من رو نداشته باشن.

همه با هم جواب ندین .یکی یکی لطفا".!!!!!!!!!!!!به خدا من این سوالو دیروز پرسیدم که چاره نداشتن کیس نامبر در نهایت چیه.ولی هیچ کس جواب نداد.میشه بگین چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچی‌ دوست عزیز مثل ما میشینی‌ صبر میکنی‌ ببینی‌ چی‌ میشه خوب Big Grinما هم مثل شما هستیم اطلاعات بیشتر که نداریم عزیز،اگه می‌دونستیم ما هم الان اینجا نبودیمWink
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:
سلام
بعضي ها كارو خيلي براي خودشون سخت ميكنن اينطوري از زندگي معموليتونم ميوفتين فكر كنين اصلا برنده نشده بودين همونطور رفتار كنين و زندگيتونو ادامه بدين چرا اينقدر براي خودتون استرس درست ميكنين
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2010-09-21 ساعت 09:54)MHM نوشته:  
(2010-09-21 ساعت 09:20)farnaz82 نوشته:  
(2010-09-21 ساعت 03:29)farshad_sh نوشته:  دوستان عزیز ظاهراً KCC ها از تعطیلات برگشتن! Wink الان ای میلشون رو دریافت کردم بعد از حدود 6 روز که تاییدیه رسیدن فرم ها رو درخواست کرده بودم!

همه با هم جواب ندین .یکی یکی لطفا".!!!!!!!!!!!!به خدا من این سوالو دیروز پرسیدم که چاره نداشتن کیس نامبر در نهایت چیه.ولی هیچ کس جواب نداد.میشه بگین چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچی‌ دوست عزیز مثل ما میشینی‌ صبر میکنی‌ ببینی‌ چی‌ میشه خوب Big Grinما هم مثل شما هستیم اطلاعات بیشتر که نداریم عزیز،اگه می‌دونستیم ما هم الان اینجا نبودیمWink

من پرسیدم چاره نداشتن کیس نامبر چیه چون پیام farshad_sh رو با دقت خوندم ایشون تو پیامش نوشته :نرسیدن کیس نامبر راه حل داره.SadSadSad

نه دوست عزیز هیچ راه حلی‌ نداره ما آدم‌ها همیشه اینطوری صحبت می‌کنیم دوست عزیز از هر چی‌ رد بشیم میگیم کاشکی‌ و‌ای کاش و اون قبلی‌ بهتر بود Winkهمه اینها نتیجش دست ما نیست و نهایت نهایت به  ‌kccها برمیگرده ما هیچ کاری نمیتونیم بکنیم،فرشاد عزیز هم فراموش کرده چه استرسی داشته من که حاضر بودم شماره داشتم اشتباه می‌نوشتم حداقل می‌گفتم خودم کردم که لعنت بر خودم باد Big Grin میبینی‌ دوست عزیز ناراحت نشو این خصلت ما آدم هاست عزیز،اما نگران نباش بالاخره ما کم که نیستیم این همه صبر کردیم باز هم صبر می‌کنیم خدا را شکر هنوز فرصت هست اگه رفتنی باشیم دقیقه ۹۰ هم میشه رفت Smile
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: sare
(2010-09-21 ساعت 11:36)farnaz82 نوشته:  

من پرسیدم چاره نداشتن کیس نامبر چیه چون پیام farshad_sh رو با دقت خوندم ایشون تو پیامش نوشته :نرسیدن کیس نامبر راه حل داره.SadSadSad

نه دوست عزیز هیچ راه حلی‌ نداره ما آدم‌ها همیشه اینطوری صحبت می‌کنیم دوست عزیز از هر چی‌ رد بشیم میگیم کاشکی‌ و‌ای کاش و اون قبلی‌ بهتر بود Winkهمه اینها نتیجش دست ما نیست و نهایت نهایت به  ‌kccها برمیگرده ما هیچ کاری نمیتونیم بکنیم،فرشاد عزیز هم فراموش کرده چه استرسی داشته من که حاضر بودم شماره داشتم اشتباه می‌نوشتم حداقل می‌گفتم خودم کردم که لعنت بر خودم باد Big Grin میبینی‌ دوست عزیز ناراحت نشو این خصلت ما آدم هاست عزیز،اما نگران نباش بالاخره ما کم که نیستیم این همه صبر کردیم باز هم صبر می‌کنیم خدا را شکر هنوز فرصت هست اگه رفتنی باشیم دقیقه ۹۰ هم میشه رفت Smile

دقيقاً منم نظر فرناز خانم رو دارم ، آدمائي كه بيرون گود هستن قطعاً نمي تونن حال مارو درك كنن ، توكلمون به خداس ، خود اوستا كريم هرچي كه بخواد همون مي شه ، اما بالاخره چه بخوايم چه نخوايم توي پروسه اي افتاديم كه از اول تا آخرش با استرس همراهه ، بد تر از همه اينكه بقيه دوستان از مراحل بعدي كم كم نگران مي شن ، اما ما از همين اول مثل اونائي كه منتظر كليرنس هستن استرس و نگراني بايد داشته باشيم كه بالاخره خورخه و دوستاش (به قول بچه هاي 2010 ) چيكار مي خوان بكنن
يادمه يه دوستي اينجا نوشته بود كه نرسيدن نامه اول دليلي براي عدم انجام وظيفه درست اداره پست نيست و اونا از اين كاراي بد نمي كنن (جلوگيري از رسيدن نامه و صحبتهاي خشايار) و خلاصه توي سايت قوانين مهمه و ...
اما يقين بدونين حتي همون دوستي كه اين حرفارو زده بود ،اگر خودش شرايط ما رو داشت حتماً بدنبال فرضيه اي براي علت نرسيدن نامه اش بود و خلاصه نياز به همدردي داشت و اگر ما متهمش مي كرديم كه بدون سند حرف نزنين و چه چه و ... ناراحت مي شد و بيشتر از قوانين انتظار هم دردي داشت تا ... ، بگذريم .
سرتونو درد نيارم ، خلاصه بايد صبر كرد ، اونهم صبر ايوب !!!
از 2 حال خارج نيست ، يا شماره كيسمون مياد يا خبرش
تشکر کنندگان: farnaz82
منو بشري امروز در كمال بيخيالي رفتيم پاستور ميدون تجريش و كارت بين المَمَل را گرفتيم! خواستن كيس نامبر بدن، نخواستن ندن!! براي دو نفر حدود 45 تومن داديم و نفري 4 تا واكسن زديم، جزئيات در فوروم مربوطه...
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
تشکر کنندگان: User
(2010-09-21 ساعت 12:45)mml نوشته:  منو بشري امروز در كمال بيخيالي رفتيم پاستور ميدون تجريش و كارت بين المَمَل را گرفتيم! خواستن كيس نامبر بدن، نخواستن ندن!! براي دو نفر حدود 45 تومن داديم و نفري 4 تا واكسن زديم، جزئيات در فوروم مربوطه...

سلام ،
شما و همسرتون و همينطور بشري كار خيلي خوبي كردين كه رفتين ،انشاء الله كه كيس نامبرتون پائين باشه و اين تزريقا موجب جلو افتادن كاراتون بشه ،
من هم از هستي بانو كه توي اين زمينه متخصص هست پرسيدم ، گفتن كه هرچقدر كه به نسبت كيستون تاريخ تزريقات نزديك تر باشه ، امكان گير دادن دكتر اونگان كمتر ميشه
اگر خدا بخواد ما هم مي خواهيم تا آخر سپتامبر صبر كنيم و اگر جوابي نيومد ، براي واكسن اقدام مي كنيم ، حالا بقول شما خواستن كيس رو بدن ، نخواستن ندن
تشکر کنندگان: mml
Cool
sare گرامي، بشري همسر من هستن و بدينوسيله وجود هر گونه زن ديگه اي غير از ايشون رو در زندگيم قوياً تكذيب مي كنم! خودشم كه باهام بود و ديد كه كس ديگه اي همرام نبود... Big Grin
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
تشکر کنندگان: farnaz82 ، User ، rayan.s ، alirezagh ، OMID_R
(2010-09-21 ساعت 12:02)sare نوشته:  
(2010-09-21 ساعت 11:36)farnaz82 نوشته:  
(2010-09-21 ساعت 09:08)MHM نوشته:  همه با هم جواب ندین .یکی یکی لطفا".!!!!!!!!!!!!به خدا من این سوالو دیروز پرسیدم که چاره نداشتن کیس نامبر در نهایت چیه.ولی هیچ کس جواب نداد.میشه بگین چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دقيقاً منم نظر فرناز خانم رو دارم ، آدمائي كه بيرون گود هستن قطعاً نمي تونن حال مارو درك كنن ، توكلمون به خداس ، خود اوستا كريم هرچي كه بخواد همون مي شه ، اما بالاخره چه بخوايم چه نخوايم توي پروسه اي افتاديم كه از اول تا آخرش با استرس همراهه ، بد تر از همه اينكه بقيه دوستان از مراحل بعدي كم كم نگران مي شن ، اما ما از همين اول مثل اونائي كه منتظر كليرنس هستن استرس و نگراني بايد داشته باشيم كه بالاخره خورخه و دوستاش (به قول بچه هاي 2010 ) چيكار مي خوان بكنن
يادمه يه دوستي اينجا نوشته بود كه نرسيدن نامه اول دليلي براي عدم انجام وظيفه درست اداره پست نيست و اونا از اين كاراي بد نمي كنن (جلوگيري از رسيدن نامه و صحبتهاي خشايار) و خلاصه توي سايت قوانين مهمه و ...
اما يقين بدونين حتي همون دوستي كه اين حرفارو زده بود ،اگر خودش شرايط ما رو داشت حتماً بدنبال فرضيه اي براي علت نرسيدن نامه اش بود و خلاصه نياز به همدردي داشت و اگر ما متهمش مي كرديم كه بدون سند حرف نزنين و چه چه و ... ناراحت مي شد و بيشتر از قوانين انتظار هم دردي داشت تا ... ، بگذريم .
سرتونو درد نيارم ، خلاصه بايد صبر كرد ، اونهم صبر ايوب !!!
از 2 حال خارج نيست ، يا شماره كيسمون مياد يا خبرش

سلام. ببینید لطفا اشتباه نکنید. من اگر بیشتر از دوستان دیگه ایترس نداشته باشم مطمئناً کمتر از اونا هم نیست. صرف رسیدن ای میل کیس نامبر استرس آدم رو از بین نمیبره! جهت اطلاعتون من تا الان که دارم براتون این پست رو ارسال می کنم هنوز کارت پایان خدمت ندارم!!
پس ببینید که مشکلات همیشه و همه جا وجود داره و مختص یک عده خاص نیست. فقط اشکالش متفاوته.
من گفتم نرسیدن کیس نامبر راه داره. بله داره و اونم صبر و پیگیری مستمره. به نظر من تمام کسایی که برنده شدن حتماً کیس نامبر رو هم دریافت میکنن. یادم میاد تو همین تاپیک دوستی نوشته بود مهم اینه که ما برنده شدیم. چیزی که شاید میلیون ها نفر آرزشو داشتن. شما اگه جای دوستانی (یا حتی خود من) بودید که توی ثبت نام اینترنتی اشتباه کردن چه حالی داشتین پس؟ اونا استرسشون به جرات بیشتر از شماست. خود من که تاریخ تولدم اشتباهه الان تو کل این فروم رو گشتم 70 80 درصد کیسشون رد شده! این به نظر شما استرس نمیاره؟ نا امیدی نمیاره؟ جدا از اینا هزینه نداره؟
پس لطفا واقع بین باشیم و به راحتی نگیم که دیگران از بالای گود دارن نگاه میکنن. مطمئن باشید که خودشون توی یه گود دیگه هستن!
شماره کیس: 2011as00020000
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: silia ، OMID_R
اشما عزیزان کیس نامبرتون رو 2 ، 3 روز دیگه نگیرید چندین فیلسوف و شاعر و صوفی به جامعه اضافه میشهBig Grin

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: OMID_R ، farnaz82 ، alirezagh
سلام این رو تقدیم می‌کنم به دوستان عزیز

صبر کن ای دل که صبر سیرت اهل صفاست
چاره عشق احتمال شرط محبت وفاست
مالک رد و قبول هر چه کند پادشاست
گر بزند حاکمست ور بنوازد رواست
گر چه بخواند هنوز دست جزع بر دعاست
ور چه براند هنوز روی امید از قفاست
برق یمانی بجست باد بهاری بخاست
طاقت مجنون برفت خیمه لیلی کجاست
غفلت از ایام عشق پیش محقق خطاست
اول صبحست خیز کآخر دنیا فناست