کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
بهانه ای شد برای ارسال در این تاپیک.
عرض تسلیت به شما دوست عزیز. بقای عمر شما باد.

من هنوز منتظر پست ارسالی از طرف دوستان این تاپیک هستم.
تشکر کنندگان: Amir78 ، boshra ، taraneh@mini
(2010-09-24 ساعت 19:55)taraneh@mini نوشته:  می خوام خفتش کنم سر خاکBig Grin.اونارو می شه بعدا با ایمیل برام بفرسته ولی اینو نه.ایشالا که همه چی اوکی می شه هم واسه من هم واسه بقیه.ممنون امیر جان.باقی عمر شما دوستای خوبم تو آمریکا.

منم خیلی‌ تسلیت میگم ترانه جان،مطمئن باش خدا وقتی‌ یه چیزی را میگیره پشتش چیز‌های بهتر میده تا طرف راحت تر تحمل کنه،انشا‌الله این چیز بهتر کیس نامبرت باشه عزیزمWink
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: Amir78 ، taraneh@mini
(2010-09-24 ساعت 19:59)User نوشته:  بهانه ای شد برای ارسال در این تاپیک.
عرض تسلیت به شما دوست عزیز. بقای عمر شما باد.

من هنوز منتظر پست ارسالی از طرف دوستان این تاپیک هستم.

سلااااام رییسسسسسسس
منظورتون از انتظار پست ارسالی چیه؟Cool
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، AMIN3Y
دوستانی که از طریق ایمیل کیسشون رو دریافت کردند تاریخ ارسال مدارکشون رو میشه بگن کی بود؟
متشکرم
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان:
(2010-08-13 ساعت 22:01)User نوشته:  تاریخ به روزرسانی: چهارشنبه 24 شهریور
[عکس: 32b7b8418a8c47d08145.PNG]

تاریخ دریافت مدارم توسط کی سی سی در جدول بالا (پست اول این تاپیک)

(2010-09-24 ساعت 20:49)hassan1358arab نوشته:  دوستانی که از طریق ایمیل کیسشون رو دریافت کردند تاریخ ارسال مدارکشون رو میشه بگن کی بود؟
متشکرم
تشکر کنندگان: Amir78 ، hassan1358arab ، AMIN3Y
(2010-09-24 ساعت 19:36)taraneh@mini نوشته:  سلام بچه ها.خیلی دلم می خواست وقتی میام اینجا حداقل یکی دو نفر کیس نامبرشونو گرفته باشن تا یکم شاد شم.منم یه مدت نبودم.هنوز 40ام پدربزرگم نشده بود مادربزرگم فوت کرد.فکر کنم خدا در عوض کیس نامبرم می خواد همه چیمو بگیره.ولی در عوضش عموم داره از آمریکا می یاد.می خوام به پاش بیفتم که همینجا فرم 134 رو پر کنه.نوترایزم نمی خوام.فقط امضا کنه برام بسه.دعا کنین قبول کنه چون قبلا که گفتیم نکردSad

ترانه خانم تسليت ميگم خدمتتون
اميدوارم كه بقاي عمر شما باشه ، فقط خيلي عمو رو بدجور خفت نكني كه خداي نكرده هوس كنه همونجا سرخاك بمونه ، بالاخره اگر فرم رو هم امضاء نكنن يه پشتيبان خوب براي اقامت موقت كه مي تونه باشن ، موفق باشين
تشکر کنندگان: رضا احتشام ، taraneh@mini ، AMIN3Y
(2010-09-25 ساعت 08:54)MHM نوشته:  سلام
بعد از پایان سپتامبر باید چه کنیم؟؟؟؟؟؟؟

سلام فکر کنم از بچه‌ها فقط من اینجام Big Grin فکر می‌کنم تا آخر اکتبر باید صبر کنیم،تا ببینیم این نامه لعنتی میاد یا نه،بعدش اگه میشد هر جور بود خودمو میرسوندم آمریکا،حقمو پس بگیرم از این امریکأیها،اما جدا باید بعدش چیکار کرد؟غیر از تلفن باید یک نفر را پیدا کرد بره اونجا سر وقتشون فکر کنم،نمیدونم من که فعلا تا آخر اکتبر صبر می‌کنم انشا‌الله که میادشCool

برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز،
بد نیست از همین حالا با کی سی سی مکاتبه کنید و یادآوری کنید که سپتامبر در حال تمام شدن است و هنوز نامه ای به دست شما نرسیده است.
تماس تلفنی بسیار سریعتر جواب می دهد.
تشکر کنندگان: rayan.s ، OMID_R ، b!ta ، SALAR110 ، farnaz82 ، ehsan.birjandian ، sare ، AMIN3Y
(2010-09-25 ساعت 17:25)User نوشته:  دوستان عزیز،
بد نیست از همین حالا با کی سی سی مکاتبه کنید و یادآوری کنید که سپتامبر در حال تمام شدن است و هنوز نامه ای به دست شما نرسیده است.

ضمن تشكر از يوزر عزيز ، بنده نامه اي مجدد براي كي سي سي فرستادم و در آخر هم اين موارد را نوشتم :

I would appreciate if you would send me information about my Case Number, appointment day and time and every thing I need for further processing.
If it's not possible for you to send my Case Number and my Case is cancelled, please tell me straightly and frankly.

تشکر کنندگان: farnaz82 ، AMIN3Y
(2010-09-26 ساعت 10:18)sare نوشته:  

ضمن تشكر از يوزر عزيز ، بنده نامه اي مجدد براي كي سي سي فرستادم و در آخر هم اين موارد را نوشتم :

I would appreciate if you would send me information about my Case Number, appointment day and time and every thing I need for further processing.
If it's not possible for you to send my Case Number and my Case is cancelled, please tell me straightly and frankly.

انگار ديگه حوصله تون سر رفته و شمشير رو از رو بستين!

سعي كنيد به اعصاب خودتون مسلط باشيد. يه سر به تاپيك كليرنس 2010 بزنيد ميبينيد چه استرس و شرايط بسيار سختي رو دوستان دارند مي گذرونن و يكي يكي داره كاراشون رديف ميشه.
مطمئن باشيد KCC نميزاره حقتون پايمال بشه و به نظر من همه اين كارها براي دفاع از حق خود شما و جلوگيري از fraud هست.
اميدوارم هر چه زود تر تكليفتون روشن بشه.
تشکر کنندگان: AMIN3Y
(2010-09-26 ساعت 10:53)satusa نوشته:  

سعي كنيد به اعصاب خودتون مسلط باشيد. يه سر به تاپيك كليرنس 2010 بزنيد ميبينيد چه استرس و شرايط بسيار سختي رو دوستان دارند مي گذرونن و يكي يكي داره كاراشون رديف ميشه.
مطمئن باشيد KCC نميزاره حقتون پايمال بشه و به نظر من همه اين كارها براي دفاع از حق خود شما و جلوگيري از fraud هست.

ساتوساي عزيز ، شما جاي ما نيستين و البته حق دارين كه شرايط مارو درك نكنين ، اما اينها هم شورش رو درآوردن ، يا آره يا نه ، اينكه خيلي سخت نيست ، تكليف ما هم روشن ميشه و ميريم سر زندگي عادي خودمون ، از اين مسخره بازيهاشون خسته شديم والا
اگر به تاپيك كليرنس توجه كرده باشين اونجا هم هستيم و براي همه بچه ها بويژه در حال حاضر 2010 سخت نگرانيم
موفق باشين
تشکر کنندگان: farnaz82 ، AMIN3Y
(2010-09-26 ساعت 11:37)sare نوشته:  
(2010-09-26 ساعت 10:53)satusa نوشته:  

ساتوساي عزيز ، شما جاي ما نيستين و البته حق دارين كه شرايط مارو درك نكنين ، اما اينها هم شورش رو درآوردن ، يا آره يا نه ، اينكه خيلي سخت نيست ، تكليف ما هم روشن ميشه و ميريم سر زندگي عادي خودمون ، از اين مسخره بازيهاشون خسته شديم والا
اگر به تاپيك كليرنس توجه كرده باشين اونجا هم هستيم و براي همه بچه ها بويژه در حال حاضر 2010 سخت نگرانيم
موفق باشين

دوست عزيز
ما شما رو درك ميكنم و قبول دارم كه شرايط بسيار سختي هست. ما با اينكه توي شرايط شما ها نيستيم (بدون كيس نامبر ها و منتظران كليرنس 2010) ولي مرتب شرايط رو دنبال مي كنيم و با وجود اينكه ذي نفع نيستم ، بطور غير مستقيم از اين شرايط متاثر ميشيم ، (البته طبيعيه كه نه به اندازه خود دوستان ولي تا حد زيادي). من خودم يه ايميل معمولي كه به KCC ميزنم تا جوابش بياد يك ميليون بار ايملم رو چك ميكنم! شرايط شما كه جاي خودش رو داره.
ولي چيزي كه مهمه اينه كه اميدوار به آينده بود و خونسردي خودتون رو حفظ كنيد. مطمئن باشيد كاراهاتون درست ميشه. (صبر كردن سخته ولي نگراني نداره).
تشکر کنندگان: User ، Amir78 ، sare ، silia ، b!ta ، AMIN3Y

دوست عزیز؛ در نامه ایی که مینویسی فقط به یه مورد اشاره کن به نظر من خط اول که اشکال گرامری داره ولی خط دوم خوبه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:

من سه سری هر بار 3 الی 5 بار تماس گرفتم
هر دو داخلی را هم امتحان کردم
اتفاقی که می افتد این است:
1. چند دقیقه انتظار ...
2. خوش آمد گویی سیستم و در خواست کیس نامبر
3. درخواست مجدد کیس نامبر
4. در خواست کیس نامبر برای سومین بار
5. تق(قطع ارتباط)
در هنگاه مراحل 2 و 3 و 4 پسر عمه انگلیسی دان من مرتب خواهشو تمنا که بابا کیس نامبر ندارم و از سایت چک کردم و مورد من خاصه و ...
تماس تلفنی حداقل در مورد من بدون نتیجه بود.
گذشته از اینا منظورتون از اینکه سپتامبر در حال تمام شدن است چیه؟
مگه قراره اتفاقی بیوفته برای 2011هی ها؟
اونی که میدونیم اینه که 2010هی ها تا آخر سپتامبر مهلت ویزا و کلیر دارن
تشکر کنندگان: Amir78 ، sare ، AMIN3Y
(2010-09-26 ساعت 20:35)pefa نوشته:  

من سه سری هر بار 3 الی 5 بار تماس گرفتم
هر دو داخلی را هم امتحان کردم
اتفاقی که می افتد این است:
1. چند دقیقه انتظار ...
2. خوش آمد گویی سیستم و در خواست کیس نامبر
3. درخواست مجدد کیس نامبر
4. در خواست کیس نامبر برای سومین بار
5. تق(قطع ارتباط)
در هنگاه مراحل 2 و 3 و 4 پسر عمه انگلیسی دان من مرتب خواهشو تمنا که بابا کیس نامبر ندارم و از سایت چک کردم و مورد من خاصه و ...
تماس تلفنی حداقل در مورد من بدون نتیجه بود.
گذشته از اینا منظورتون از اینکه سپتامبر در حال تمام شدن است چیه؟
مگه قراره اتفاقی بیوفته برای 2011هی ها؟
اونی که میدونیم اینه که 2010هی ها تا آخر سپتامبر مهلت ویزا و کلیر دارن

دوست عزيز ،
من هم مثل شما تماس گرفتم ، البته يكي 2 ماه قبل
2 بار تماس گرفتم كه كيس نامبر خواست و قطع كرد ، اما دفعه سوم كانفيرميسشن نامبر رو گفتم و پاسخگو اعلام كرد كه بايد كيس نامبر رو بگي ، بعدش براش گفتم كه كيس نداريم و از اين جور حرفا ، گفت بايد فقط Wait كني ، همين فقط Wait ايوب!!!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان