کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-09-30 ساعت 01:36)AMIN3Y نوشته:  سلام به همه دوستان در مهاجرسرا
عزیزان من از طریق ایمیل در تاریخ 9sept از kcc تونستم case number را دریافت کنم و 17 sept یعنی حدوده 20 روز پیش مدارک اولیه را با dhl فرستادم
و شماره من as 000024xx هست با توجه به اینکه تو فرمهای اولیه ادرسم ظاهرا اشتباه بوده و نامه اول من برگشت خورده الان من به چه صورتی میتونم بفهمم چه زمانی کارنت میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا هر اطلاعی دارین بهم بگین چون مطمئنم این مورد خیلی نادره
درود
تبریک میگم .با توجه به شماره کیس نامبرتون شما کارنت شده اید. برای سوال درمورد کارنت شدن به تاپیک "بولتن ویزا وکارنت "مراجعه نمایید. و چون کارنت شده اید. از تاپیک" نمونه مکاتبه با کی سی سی و سفارت" هم یک نمونه نامه انتخاب کنید و از تاریخ مصاحبه خود از طریق ایمیل آگاه شوید.
تشکر کنندگان: AMIN3Y
(2010-09-30 ساعت 01:36)AMIN3Y نوشته:  سلام به همه دوستان در مهاجرسرا
عزیزان من از طریق ایمیل در تاریخ 9sept از kcc تونستم case number را دریافت کنم و 17 sept یعنی حدوده 20 روز پیش مدارک اولیه را با dhl فرستادم
و شماره من as 000024xx هست با توجه به اینکه تو فرمهای اولیه ادرسم ظاهرا اشتباه بوده و نامه اول من برگشت خورده الان من به چه صورتی میتونم بفهمم چه زمانی کارنت میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا هر اطلاعی دارین بهم بگین چون مطمئنم این مورد خیلی نادره

سلام و تبريك
اميدوارم هرچه زودتر كاراتون هم مثل كيستون خوب انجام بشه
براي ماه سپتامبر تا شماره 10750 كارنت شده است ، يعني شما 2 ماه است كه از كارنت شدن كيستان مي گذرد ، اما با توجه به اينكه مدارك رو ديرتر فرستادين ، يعني 17 سپتامبر فرستادين و احياناً 22 سپتامبر به دست KCC لعنت الله عليه رسيده ، بايد بهشون ايميل بزنين و ازشون تاريخ مصاحبه رو دريافت كنين ، احتمال مي دم (فقط يه احتمال) كه زمان مصاحبه شما اواخر ماه نوامبر باشه
ما رو از خودتون بي خبر نذارين ، عليWink
تشکر کنندگان: AMIN3Y
سلام
خوب امروز 30 سپتامبر واين لحظه هم همون لحظه موعود هيچ خبري هم از هيچ كس نيست حالا بايد چي كار كنيم كي پس مي خوان جواب بدن؟
اصلا اين موضوع آخر سپتامبر حقيقت داره؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان عزیز

باید بگم که من کاملا پرونده خودم رو فراموش کردم وقتی‌ که داستان غم انگیزه ۲۰۱۰ رو خوندم، من همدردی می‌کنم با بچه‌های ۲۰۱۰ و امیدوارم که امیدشون از دست ندهند. ما حالا خوب یا بد از اول با مشکل وارد این لاتاری شدیم، و با کلی‌ دردسر تعدادی از ما شماره پرونده رو گرفتن،خوب یه کم به استرس عادت کردیم. فکر کنم باید تا میتونیم امید وار باشیم و سعی‌ کنیم که مشکلات رو از سر راه بر داریم، من از سمیم قلب می‌خوام که همه زودتر ش/پ رو بگیرن.

اما سخنی با مدیران عزیز:

ضمن تشکر از پشتیبانی‌‌ها و حمایت‌های شما، نکته ای‌ برای من قابل توجه شده. برای سال ۲۰۱۰ آماری گذاشته شده که من آن را مطالعه کردم و ش/پ ندیدم که بالاتر از ۳۰،۰۰۰ باشه، یعنی‌ جدا از اینکه کی‌ در نهایت ویزا گرفته یا نگرفته، برنده‌ای نداشتیم که شماره ش بالاتر از ۳۰۰۰۰ باشه. ، و در این میان بیشتر بچه هایی که موفق نشدن ویزا بگیرن بین ۲۰،۰۰۰ تا ۳۰،۰۰۰ هستند. که اغلب "اف بی‌ ای‌" چک خوردن. حالا با این آماری که وجود داره آیا برای کسانی‌ که بالا تر از ۳۰۰۰۰ هستن میشه برای امسال شانس کمتری رو احتمال داد؟ لازم به توجه که من داشتم ۲۰۱۱ رو چک می‌کردم دیدم تعداد قابل توجهی‌ از برندگان امسال بالای ۳۰.۰۰۰ هستن.
شماره کیس:2011AS00035xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: در یافت نکردم
کنسولگری: Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 اگوست 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: July 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریقه ایمیل 2011 june 28
تاریخ مصاحبه:: 2011 اگوست 1
تاریخ دریافت کلیرنس: 2011 اگوست 16
تاریخ دریافت ویزا: ۸ سپتامبر ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: farnaz82 ، AMIN3Y
(2010-09-30 ساعت 14:08)Ehsan2011 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز

باید بگم که من کاملا پرونده خودم رو فراموش کردم وقتی‌ که داستان غم انگیزه ۲۰۱۰ رو خوندم، من همدردی می‌کنم با بچه‌های ۲۰۱۰ و امیدوارم که امیدشون از دست ندهند. ما حالا خوب یا بد از اول با مشکل وارد این لاتاری شدیم، و با کلی‌ دردسر تعدادی از ما شماره پرونده رو گرفتن،خوب یه کم به استرس عادت کردیم. فکر کنم باید تا میتونیم امید وار باشیم و سعی‌ کنیم که مشکلات رو از سر راه بر داریم، من از سمیم قلب می‌خوام که همه زودتر ش/پ رو بگیرن.

اما سخنی با مدیران عزیز:

ضمن تشکر از پشتیبانی‌‌ها و حمایت‌های شما، نکته ای‌ برای من قابل توجه شده. برای سال ۲۰۱۰ آماری گذاشته شده که من آن را مطالعه کردم و ش/پ ندیدم که بالاتر از ۳۰،۰۰۰ باشه، یعنی‌ جدا از اینکه کی‌ در نهایت ویزا گرفته یا نگرفته، برنده‌ای نداشتیم که شماره ش بالاتر از ۳۰۰۰۰ باشه. ، و در این میان بیشتر بچه هایی که موفق نشدن ویزا بگیرن بین ۲۰،۰۰۰ تا ۳۰،۰۰۰ هستند. که اغلب "اف بی‌ ای‌" چک خوردن. حالا با این آماری که وجود داره آیا برای کسانی‌ که بالا تر از ۳۰۰۰۰ هستن میشه برای امسال شانس کمتری رو احتمال داد؟ لازم به توجه که من داشتم ۲۰۱۱ رو چک می‌کردم دیدم تعداد قابل توجهی‌ از برندگان امسال بالای ۳۰.۰۰۰ هستن.

دوست عزيز ،
شماره هاي امسال آسيا همانند شماره هاي پارسال اروپا هست و براي همه افراد زمان مصاحبه تعيين خواهد شد . بنابراين نگراني از بابت مصاحبه وجود نداره ، اما نكته مهم كليرنس و مدت زمان طول كشيدن كليرنس هست . آمار مقايسه اي زمان مصاحبه كه توي تاپيك مرتبط هست هم همين مطلب رو تائيد مي كنه . موفق باشين
تشکر کنندگان: Ehsan2011 ، AMIN3Y
بچه ها من فکر میکنم که داستان خیلی پیچیده تر از این حرفاست که ما فکر میکنیم.
اگر یه جمع بندی از اتفاقاتی که توی این 2هفته اخیر افتاده،داشته باشید و یه نگاهی هم به مسائلی به جز لاتاری و سفارت و ویزا بندازید و برخورد مخصوصا دبی با ایران رو در نظر بگیرید،می فهمید که ما هم مثل خیلی از بازرگانا و تجار گیر افتادیم که نه راه پیش داریم،نه پس.
مگر اینکه کلا قید امریکا رفتن رو بزنیم.
نمیخوام انرژی منفی بدم .من خودم یکی از کسانی هستم که همیشه سعی میکنم که روحیه مثبتی داشته باشم.
ولی یه سری از واقعیتها رو نمیشه نادیده گرفت.
برای دوستان 2010 ای که نتونستن تا الان ویزا بگیرن خیلی ناراحتم.حتی خاله خود من هم توی آنکارا که کیس لاتاری نبود و میخواست ویزای توریستی بگیره ،امروز همین حرفا رو بهش زدن و تا هفته آینده پیچوندنش.

به او هم برگه زرد دادن و گفتن هفته دیگه مراجعه کنه.البته این رو هم باید اضافه کنم که از طریق آشناهایی که داشت متوجه شدن که به معدود کسانی از ایران ویزا دادن(چه لاتاری،چه غیر لاتاری) و درحال حاضر حرفشون اینه که ویزا مهر شده نداریم و تا هفته آینده میاد و ویزا های افراد رو میدیم.

امیدوارم که قصد آزار ایرانی ها رو نداشته باشن.
من بازم ایمیل زدم ولی همون جواب های تکراری رو گرفتم.
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: Amir78 ، SALAR110 ، farnaz82 ، AMIN3Y
(2010-09-30 ساعت 19:10)silia نوشته:  بچه ها من فکر میکنم که داستان خیلی پیچیده تر از این حرفاست که ما فکر میکنیم.
اگر یه جمع بندی از اتفاقاتی که توی این 2هفته اخیر افتاده،داشته باشید و یه نگاهی هم به مسائلی به جز لاتاری و سفارت و ویزا بندازید و برخورد مخصوصا دبی با ایران رو در نظر بگیرید،می فهمید که ما هم مثل خیلی از بازرگانا و تجار گیر افتادیم که نه راه پیش داریم،نه پس.
مگر اینکه کلا قید امریکا رفتن رو بزنیم.
نمیخوام انرژی منفی بدم .من خودم یکی از کسانی هستم که همیشه سعی میکنم که روحیه مثبتی داشته باشم.
ولی یه سری از واقعیتها رو نمیشه نادیده گرفت.
برای دوستان 2010 ای که نتونستن تا الان ویزا بگیرن خیلی ناراحتم.حتی خاله خود من هم توی آنکارا که کیس لاتاری نبود و میخواست ویزای توریستی بگیره ،امروز همین حرفا رو بهش زدن و تا هفته آینده پیچوندنش.

به او هم برگه زرد دادن و گفتن هفته دیگه مراجعه کنه.البته این رو هم باید اضافه کنم که از طریق آشناهایی که داشت متوجه شدن که به معدود کسانی از ایران ویزا دادن(چه لاتاری،چه غیر لاتاری) و درحال حاضر حرفشون اینه که ویزا مهر شده نداریم و تا هفته آینده میاد و ویزا های افراد رو میدیم.

امیدوارم که قصد آزار ایرانی ها رو نداشته باشن.
من بازم ایمیل زدم ولی همون جواب های تکراری رو گرفتم.
تحریم ها که همش مالی نیست
به هر حال روحی و عاطفی هم هست
تشکر کنندگان: silia ، SALAR110 ، farnaz82
دادن، دادن
ندادن، زندگیمونو ادامه می دیم.
من تازه دارم کارمو همینجا تو ایران توسعه می دم و کلی انرژی صرف می کنم که اگه کار آمریکا جور بشه، تقریبا آب در هاون کوبیدم ولی مساله اصلی اینه که زندگیم مختل نشه با یه لاتاری
بهتره ، کمی وابستگی آینده تونو به این فرصت کم یاب، کم کنید! بله کم کنید
بشتر یه آزمونه برای ما تا یه فرصت
برای هرکسی به نوعی
خیلی ها دارن انتخاب سختی می کنن بین ایرانو آمریکایی که برای همه مون یه یه جای ناشناخته س و نمی دونیم چی در انتظارمونه و فقط به شنیده ها کفایت کردیم
خیلی های دیگه، چون ایران به چیزی که از زندگی می خوان نرسیدن، فکر می کنن اونجا همون آرزو ها خیلی دم دسته(شاید باشه یا نه)
گذشته از این حرفا ...
هر چی شد، اگه از سر اشتباه خودمون نبود، راحت بپذیریم. اگه از سر اشتباه خودمون بود، درسشو بگیرم.
تشکر کنندگان: SALAR110 ، farnaz82 ، Vahid-DV2011 ، AMIN3Y ، User ، Ehsan2011 ، Amir78 ، sare
منم موافقم بچه ها،با اینکه خیلی‌ امیدوارم اما با این اتفاقاتی که افتاد دیگه باید خیلی‌ رو اوج شانس باشیم که حتما کیس نامبرمون هم پایین باشه که مثل بچه‌های امسال نشیم،این قبول شدن یه فرصت خوب بود واسه ما که انشا‌الله قسمتمون بشه،اما باز هم خدا را شکر بچه ها،حداقل فهمیدیم که اونقدر خوش شانس بودیم که تو این همه نفر اسممون برنده اعلام شد،من که کلا اعتماد به نفس گرفتم و تو همه قرعه کشی‌‌ها شرکت می‌کنم،شاید یه بنزی چیزی بردم این روزها،آخه اینجا خیلی‌ بساط قرعه کشی‌ زیاد است،اگه نشه هم با اینکه ناراحت میشم اما باز هم مطمئنم که خدا برای من نقشه‌های بهتری داره و باز هم خوشحالم این خاطره برام از آمریکا موند که همیشه برای نوادگانم تعریف کنم که این ک سی‌ سی‌‌ها حق منو خوردنSmile،امیدوار باشیم اما دلبسته نباشیم،خدا را شکر زندگی‌ همه جا جریان داره حتا اگه تو بدترین نقطش باشیم باز هم چیز‌های قشنگی‌ برای وابستگی‌ هست،من از ته دلم آرزو می‌کنم این ک سی‌ سی‌‌ها سر عقل بیاند و به هممون غیر کیس نامبر یه ویزای خوشگل بدند،اما بیاییم غرور ایرانیمونو حفظ کنیم و با آرامش پی گیر کارهامون باشیم،هر چند میدونم سخته نوشتنش آسونه اما باید قوی تر باشیم Smile
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: AMIN3Y ، Amir78 ، silia ، sare

Immigrant Visa Case Status

Please enter the first three letters and first ten numbers of your Case Number and Click Submit button:

میشه از دوستان برام توضیح بده که منظورش چیه؟؟؟؟؟؟؟/
همه را امتحان کردم

http://www.abudhabiniv.net/ivo.aspx

اینم ادرس چک کردن case number در ابوظبی واسه مصاحبه
امیدوارم مشکل case number همه حل بشه
شماره کیس همسرم 2011as000024xx
تشکر کنندگان:
(2010-09-30 ساعت 22:46)AMIN3Y نوشته:  Immigrant Visa Case Status

Please enter the first three letters and first ten numbers of your Case Number and Click Submit button:

میشه از دوستان برام توضیح بده که منظورش چیه؟؟؟؟؟؟؟/
همه را امتحان کردم

http://www.abudhabiniv.net/ivo.aspx

اینم ادرس چک کردن case number در ابوظبی واسه مصاحبه
امیدوارم مشکل case number همه حل بشه

میشه:
لطفا سه حرف اول و ده شماره اول از کیس نامبر خود را وارد کنید و ارسال را فشار دهید
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان:
درسته که واقعا از ته دل می خواستم با توجه به شانسی که در خونم رو زده بود برم امریکا اما یهوقتایی خدا بدجوری ادم رو امتحان میکنه
الان که دارم میرم که فوق رو شروع کنم کارای عجیب غریبی پیش اومده مثل درس دادن در دانشگاه و رتبه خوب و .... البته من که قصد ایران موندن ندارم یعنی به نفعم هست که به محض اینکه فوقم تموم شد برم برای اروپا چون به رشته من برای دکترا بسیار بورسهای خوبی میدن و موقعیت های بسیار عالی تری برای زندگی دارن
بنابراین فکر نمی کنم چیزی رو از دست داده باشم
ولی خوب من هم دوست دارم که زودتر کیس نامبرم رو بگیرم
در هر صورت حرف اخرم اینه که خدایا امید به تو
تشکر کنندگان: User ، Amir78 ، farnaz82 ، AMIN3Y ، sare
سلام .
منم کاملاً با بحث دوستان موافقم. باوجود اینکه میل کیس نامبر برای من اومد اما بازم هم اینقدر مشکلات سر راه هست که بیشتر شبیه به یک امتحان میمونه تا یه فرصت!
امیدمو از دست نمیدم اما زندگیم رو هم به پاش نمیذارم. به هر حال به قول دوستمون دادن دادن! ندادنم که چیزیو از دست ندادیم. (جدای بحث مالی)
همین که 1 در چند ده هزار اسممون در اومده یعنی آدمای متفاوتی هستیم.

شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: farnaz82 ، boshra
سلام به همه عزیزان
من نامهایی به kcc و سفارت امریکا تو ابوظبی فرستادم و مشکل خودم را گفتم خالی از لطف نیست شماها هم ببینین
شاید کمکتون کنه خصوصا نامه سفارت تو ابوظبی
اگه مدیران محترم احساس کردند جاش اینجا نیست لطفا به من خبر بدین
و اگه نظری دارین برام بگین چون نامه اول من به دلیل ادرس اشتباه برگشت خورده و kcc با ایمیل خبرم کرد

Q1: I have sent multiple inquiries, but have not gotten a response. Why?

A: We receive hundreds of inquiries every month. In order to provide prompt information, we have developed this list of frequently asked questions to address the most common queries. If your query is addressed by this message, you will not receive a subsequent message. We will answer every legitimate question not covered by these FAQs as quickly as possible, generally within three business days.

Q2: Where can I get more information about immigrant visas and the National Visa Center?

A: You can learn more about immigrant visas and the National Visa Center, at: http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1309.html.

For information about the interview process, please visit our website at: http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._3731.html.

A glossary of technical definitions of terms for visas can be found at: http://travel.state.gov/visa/frvi/glossa..._1363.html.

U.S. Customs and Immigration Service (USCIS), responsible for adjudicating waivers, processing green cards and granting U.S. citizenship maintains a useful website: www.uscis.gov.

Q3: When will I get an appointment for my immigrant visa interview?

A: If your inquiry concerns an immigrant visa case where the I-130 petition will be filed at U.S. Embassy Abu Dhabi, then the we will contact you by email with the earliest available appointment date. Please be aware that there is a high volume of cases waiting to be scheduled for appointments and the next available appointment may be three to four months after your request is made. Please remember to bring ORIGINAL documents of birth, marriage, divorce certificates, etc. Thank you for your patience.

If National Visa Center sent you a letter stating that your file is complete and it has been sent to Abu Dhabi for scheduling, the physical file has likely not yet arrived. Your physical case file remains at the National Visa Center (NVC) until an appointment can be scheduled. Due to the high volume of immigrant visas we process, there is currently a 2 to 3 month wait for scheduling appointments after NVC receives the OF-230 (parts 1 and 2) and all the forms listed on the OF-169 checklist. You will receive an appointment letter in the mail when your appointment has been scheduled by NVC. You can expect to receive this appointment letter several weeks before your appointment. Please remember to bring ORIGINAL documents of birth, marriage, divorce certificates, etc.

If your inquiry concerns an immigrant visa case in which the I-130 petition was filed in the U.S. and it has not been scheduled for an appointment, or if the USCIS has said that your petition has been approved and forwarded to the Department of State, please send your inquiry directly to the National Visa Center NVCInquiry@state.gov.

Q4: If I cancel my appointment when will I be rescheduled?

A: Rescheduled appointments generally occur 2 to 3 months from when we were notified of the appointment cancellation. This may vary from case to case, due to visa number availability and the visa class being requested.

Q5: What documents do I need to bring?

A: The required documents are listed on the checklist provided by NVC or on our prior communications with you. Remember, however, that each case is different. Please remember to bring ORIGINAL records of birth, marriage, divorce, police certificates, etc., including birth certificates of the petitioner if the petitioner is a son, daughter or sibling of the applicant. If the documents are not in the English language, certified English translations of the documents are required. U.S. Embassy Abu Dhabi cannot provide you with a list of translators. Please bring photocopies of the civil documents. Passports and medical exams for each applicant are always required. For more details about original documents, please visit:

http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._3741.html.

Q6: Does the petitioner need to come to the interview?

A: Petitioners do not need to accompany the visa applicant on interview day, but they are welcome to attend. Please note that it is common for the interviewing consular officer to speak with the applicant individually.

Q7: Can I pick up the visa the same day?

A: No. Visas are not issued on the same day. In some cases, it may take more than one week to issue an approved visa. If a case requires administrative processing, visa issuance may be delayed a few months. The consular staff will inform you about the specific timing of your case following the visa interview or once your passport has been dropped off for visa issuance.

Q8: What fees will I be required to pay?

A: K-1 and K-3 applicants must pay a US $350.00 non-immigrant (visitor) K visa application fee. Please pay the $140.00 base non-immigrant visa fee at the National Bank of Abu Dhabi prior to the interview, the remaining $210.00 fee is to be paid at the Embassy on the date of interview.

For all other immigrant visa classes: If you have received notice from the National Visa Center that immigrant visa fees have not been paid, the fee must be paid at the Embassy prior to interview. IV fees vary.
Q9: I had an interview and a visa was not issued, why?
If you have appeared at the Embassy for interview and your received a "Blue Sheet" Form OF-194, then please follow the instructions on the blue sheet for missing documents and/or other reasons the visa was not issued. Please mail requested information to:
Consular Section
U.S. Embassy Abu Dhabi
PO Box 4009
Abu Dhabi, United Arab Emirates

Q. 10 My case is in administrative processing, when will it be posted on your website?

If your case is pending administrative processing, please be assured that we are working on each visa case. Please check the Embassy web site for your case number at http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html and click the Check Visa Status link. The site will provide updates on the status of your case and instruct you on any next actions. Please be advised that in less than 1% of cases administrative processing may take more than six months.

Q. 11 What are the procedures for a K visa?

A U.S. Citizen may file a K-1 visa petition for a fiancé or K-3 petition for a spouse with a USCIS office in the United States. Once the USCIS approves the petition, it is forwarded to the National Visa Center (NVC), and then forwarded to U.S. Embassy Abu Dhabi. It may take more than eight weeks from the date the USCIS approved the petition for U.S. Embassy Abu Dhabi to receive the K file. Once we receive the K file from the NVC, we send an appointment letter to the petitioner/beneficiary. If you have a K visa case, please wait a minimum of eight weeks before you contact us. DO NOT make an appointment with the non-immigrant unit for your K visa. All K visas must be processed through the immigrant visa unit at our we will set your appointment date.

Q. 12 Can I submit an I-130 petition at the Embassy?

If you are a U.S. citizen with a valid UAE residency visa and have been residing in the UAE for more than six months, you may file an I-130 visa petition at the Embassy. Please see all the details on our website http://abudhabi.usembassy.gov/filing_a_petition.html . If you are a U.S. citizen residing in the U.S. or Iran, you must file the petition through U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS) in the United States.
More details on filing an immigrant visa petition with USCIS can be found on their website at http://www.uscis.gov.

We look forward to assisting you with the process of immigration to the United States of America.

Thank you,

Immigrant Visa Unit
U.S. Embassy Abu Dhabi

Note: All immigrant visa applications are handled by appointment only. The Embassy is closed on Friday and Saturday and on UAE and U.S. holidays <http://abudhabi.usembassy.gov/embassy-holidays.html> .

** PLEASE DO NOT REPLY TO THIS EMAIL***
تشکر کنندگان: sare
با سلام
منظور از 3 حرف و 10 شماره اول را ممکنه کسی با مثال توضیح بده
2011AS000024XX
یعنی کدوم حروف و اعداد؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان