کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
دوستانی که کیس نامبر ندارند:
آنکارا توی سایتش لیست مصاحبه های اکتبر و نوامبر رو اعلام کرده. بد نیست یه مکاتبه ای باهاشون بکنید ببینید توی لیست مصاحبه شوندگان هستید یا نه.
امتحانش ضرری نداره. ممکنه بعضی از شما ها جزء کارنت شده ها باشید و از این طریق بفهمید. البته بعیده بدون کیس نامبر جواب بدن ولی با دادن مشخصات فردی امتحانش ضرری نداره.
تشکر کنندگان: User ، alirezagh
من که تصمیم گرفتم برم دنبال کارایی که قبل از برنده شدنم میخواستم بکنم.برم دنبال کلاسام،مدارکم،بچسبم به کارم که توی این مدت اصلا درست کار نکردم متاسفانه.
هرچی فکر میکنم میبینم با این تفاسیر فکر و خیال زیادی واسه این قضیه بی فایده است.
بچه ها یه لحظه فکر کنین
اینهمه ایمیل و تماس با کی سی سی و پرداخت هزینه این ارتباطات بکنیم بعدش با هزار زحمت و افتادن از کار و زندگیمون یه کیس نامبر چرت بگیریم،کلی هزینه کنیم و بریم دبی یا آنکارا مصاحبه،بعدشم با این اتفاقایی که افتاده شرط میبندم که بی برو برگرد واسه همه ،چه مرد چه زن چه کارمند دولت چه کارمند شرکت خصوصی، اف بی ای چک میزنن و خدا داند که اصلا به موقع کلیر بشیم یا نه،آخرشم خدای نکرده دست از پا درازتر بمونیم همینجا و به زندگی ای که باید 1سال قبلش بهش فکر میکردیم ولی نکردیم ادامه بدیم.

بیاین این قضیه رو همه چیزمون نکنیم.
بیاین فکر کنیم اگه برنده نشده بودیم میخواستیم چیکار کنیم.
بریم به زندگیمون برسیم که هر چی عمر میگذره دیگه نمیشه یه سری کارا رو که الان میتونیم انجام بدیم ، اون موقع یعنی 1سال دیگه انجامش بدیم.
این داستانو رها نکنیم ولی یه کم منطقی تر نگاه کنیم.
کلاس زبان بریم ولی نه فقط به این هدف که میخوایم بریم امریکا.

ببخشید زیاد حرف زدم.
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: farnaz82 ، sare ، Linspire
سلام دوستان
کسی تلفنی خبری از kcc نگرفته در مورد اینکه واسه ما بدون کیس نامبر ها چه برنامه ای دارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس:26XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:نگرفتم
کنسولگری:مالزی
ارسال فرمهای سری اول:9/AUG/2010
آپدیت کردن فرم های سری اول بدلیل ازدواج:31/JAN/2011
تاریخ کارنت شدن:May 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیلMay 19, 2011
تاریخ مصاحبه: 14 jun
جمع تقریبی هزینه ها:نفری 1900$
دریافت ویزا:یه ضرب
تشکر کنندگان:
ای وای اینجا چرا این همه حرف بی‌ ربط میزنید چرا این همه وارد حاشیه میشید یکی میگه برام مهمه ۱ ساعت طومارمی‌نویسه یکی میگه بیخیال نخواستیم یکی میگه خوش شانس بودیم ......... بی‌خیال ما وارد تاپیک میشیم تا یه خبر درست حسابی بشنویم واقعا سردرد میگیریم از بس مطالب بی ربط میخونیم خواهش می‌کنم اگر راهکاری دارید ارائه بدید. من از مدیران سایت خواهش می‌کنم اینجارو یه چت روم نکنید ما اینجا هستیم که بتونیم یه کاری رو پیش ببریم .
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: MHM ، alirezagh ، star ، ehsan.birjandian ، DV2011_Winner ، sare ، Linspire
سلام دوستان گلم
من دیشب واسه سفارت آنکارا ایمیل فرستادم و وضعیت رو شرح دادم، امیدوارم که پاسخ درستی بگیریم.
ما از امروز تقریبا یکسال فرصت داریم که مشکلمون رو حل کنیم و این بستگی به هدفمون داره که چقدر حاضر باشیم بهش بها بدیم.

تشکر کنندگان: SALAR110 ، silia
ویزا بولتن هم اومد اما من که توش چیزی نیافتم
تشکر کنندگان:
(2010-10-02 ساعت 11:28)alirezagh نوشته:  سلام دوستان گلم
من دیشب واسه سفارت آنکارا ایمیل فرستادم و وضعیت رو شرح دادم، امیدوارم که پاسخ درستی بگیریم.
ما از امروز تقریبا یکسال فرصت داریم که مشکلمون رو حل کنیم و این بستگی به هدفمون داره که چقدر حاضر باشیم بهش بها بدیم.
مرسی‌ از تلاشتون واقعا ۱ سال زمان زیادی نیست و خیلی‌ سریع می‌گذره با این کلیرنس که ما خوندیم و این کیس نامبر‌های بالا که این سری هست باید سریع کاری کنیم .
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: alirezagh ، AMIN3Y
سلام عليرضا جان.
كار خوبي كردي لطفا هر خبري شد حتما به ما هم بگو

شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: AMIN3Y ، alirezagh

علي جان دست شما درد نكنه ، من چند وقت پيش همين كار رو كردم ، اما جوابي اصلاً ندادن
اميدوارم كه به شما جواب بدن و يكم اوضاع روشن تر بشه برامونShy
تشکر کنندگان: alirezagh ، AMIN3Y
دوستان فکر میکنم بهترین کار تماس تلفنی با Kcc باشه .
امروز و فردا تعطیله . من پسفردا باهاشون تماس میگیرم . اگه ممکنه شما هم تماس تلفنی بگیرید باهاشون . شاید نتیجه داد .
تشکر کنندگان: alirezagh ، sare
فقط یه جوری نشه، CallerID ایران افتاد، رد تماس بدن
یه جاهایی احساس می کنم داریم بی خود اصرار می کنیم
یه کاری کنیم
یکی هزینه وکیل تو کنتاکی بپرسه واسه به نتیجه رسوندن(روئیت) این کیس نامبر های ما، بعد اگه صرفید، بین خودمون تقسیم می کنیم.
یک وکیل رسمی
تشکر کنندگان: AMIN3Y ، alirezagh ، sare ، silia
دوستان و مدیران عزیز به نظرتون من چه کنم؟

شماره case 2011000024xx
دریافت: 9sep از طریق ایمیل
نامه اول ارسال و برگشت خورده
ارسال مدارک 13 sep
دریافت مدارک در kcc 17 sep
زمان curent شدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زمان مصاحبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زمان دریافت نامه دوم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایمیل زدم همون جوابای کامپیوتری اومد
شماره کیس همسرم 2011as000024xx
تشکر کنندگان:
(2010-10-02 ساعت 23:22)AMIN3Y نوشته:  دوستان و مدیران عزیز به نظرتون من چه کنم؟

شماره case 2011000024xx
دریافت: 9sep از طریق ایمیل
نامه اول ارسال و برگشت خورده
ارسال مدارک 13 sep
دریافت مدارک در kcc 17 sep
زمان curent شدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زمان مصاحبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زمان دریافت نامه دوم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایمیل زدم همون جوابای کامپیوتری اومد

دوست عزیز اول مطمئن باش جواب ایمیل رومیدند. من 2 روزه و حتی 8 روزه هم جواب گرفتم .و دوم اینکه چون شما مدارکت رو دیر فرستادی احتمالا دیرتر از زمان عادی میری برای مصاحبه.پس پیگیر دریافت زمان مصاحبه باش. و اینکه پیگیر کارهای دیگه مثل کارت واکسیناسیون.ترجمه مدارک .مدارک اسپانسر و یا تمکن مالی و غیره باش.
تشکر کنندگان: rayan.s ، sare
سلام دوستان
الان من با kcc تماس گرفتم و براشون کاملا موضوع رو شرح دادم . گفتن بعد از اینکه فرم هاتون رو فرستادید باید صبر کنید و هر ماه که یه عده جدید کارنت میشن ایمیلتون رو چک کنید تا واستون ایمیل دعوت به مصاحبه بیاد که این کار از طریق چک کردن آدرسی که تو فرم 122 دادید هم امکان پذیره . کیس نامبر در هر دو این حالت ها بهمون اطلاع داده میشه . و در نهایت گفتن فقط باید صبر کنید .
برخوردشون اصلا اون چیزی که دوستان گفتند نبود که سریعا قطع میکنند و این حرفا . همه حرفها رو گوش دادند و خیلی خوب جوابمو دادند . وقتی که تماس برقرار میشه کل تماس برای بالا بردن کیفیت رسیدگی به سوالات تماس گیرنده ها ضبط میشه .

صبر کردن خیلی سخته ولی زمانی که چاره ای جز اون نداریم باید از صبر کردنمون هم لذت ببریم .
سال دیگه در US میبینمتون دوستان
Cool
تشکر کنندگان: farnaz82 ، User ، satusa ، alirezagh ، pefa ، hassan1358arab ، silia ، SALAR110 ، sare ، taraneh@mini ، mml
شانس شما اپراتور جوابتونو داده
باز خوبه و خبر خوبی بودی ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان