کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزندان مجرد يا متاهل بالای 21 سال
منظور آناهیتا خانوم اینه که حتمن تو f2b بودن که میگه دارن نامه نگاری میکنن .... برای من هم شرطش این بود که فایل f2b در جریان باشه ... بازم ..منتظر جواب آناهیتا خانوم هستیم ... فکر کنم یه ارمنستان دیگه افتادیم ....آناهیتا خانوم به شما نگفتن کی کارتون درست میشه ؟ اون کارمند مهاجرت گفته 6 ماهه کار شما درست میشه حالا چهقدر درست باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali
راستش اقاي دكتر دفتر نبودن و من با همكارشون صحبت كردم. كامل از سال ٩٤ كه براي مادرم اقدام شده تا ٢٠٠٦ كه اونا گرين كارت گرفتن و براي من اقدام كردن رو براشون توضيح دادم و فقط تاكيد كردم كه ايا جريان اين تبصره درسته يا نه و ايشون تاييد كردن و گفتن پرونده ٢٣ نفر كه وضعيت مشابه من دارند الان دستشونه و دارن در همين موارد با اداره مهاجرت نامه نگاري ميكنن.
در مورد اين اقا هم من فقط از برنامه هاي تلويزيوني ايشون رو ميشناسم.
کتگوری: F2B
تاریخ درخواست: May 2006
شماره پرونده: YRV2013XXXXXX
تاریخ کارنت شدن: ژانويه ٢٠١٤
دریافت نامه مصاحبه: اپريل ٢٠١٤
تاريخ مصاحبه: مي ٢٠١٤
دريافت ويزا: يك ضرب و يه ذره!!
سفرنامه من رو اینجا بخونید
همسرم:
كتگوري: F2A
تاريخ درخواست: september 2014
كيس نامبر: ANK2015XXXXXX
ارسال مدارک: اواخر اکتبر 2015
دریافت نامه کامل بودن مدارک از NVC: دسامبر 2015
دریافت نامه مصاحبه: فوریه 2016
تاریخ مصاحبه: مارج 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، bsbali
علی آقای سلام، من یک سئوال داشتم در چند پست قبل تر گفتید این نه گارسیا است نه CSPA من نفهمیدم طبق قانون گارسیا هم Prioty Date مادر که شما هم باهاش در انتظار بودین برای شما حساب میشه درسته؟ پس فرقش با این چی میشه؟ منم اسمم در F4 اولیه بوده هنوز 5 ماه مونده که نوبت مادرم بشه و من دیگه بالای 21 شدم باید از گارسیا اون موقع برم یا این قانون که خوب تفاوتشو با گارسیا نفهمیدم؟
Approval Date: 23 Sep 2009
Prioty Date = 12 Sep 2001
Interview Date : 12 Jan 2014
کلیر 22 اکتبرBig GrinBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، battosai
ارسیا جان سلام یه پیغام خصوصی برات فرستادم ... این قانون نیست تبصره هست که اضافه شده همین ... که قبلن نبوده از 26 سپتامبر اوکی شده..

(2012-12-14 ساعت 16:52)شاپرک نوشته:  خیلی خبر خوبی بود علی جان! منم به برادرم میگم یه پیگیری بکنه ببینیم باید چه کنیم. فقط من اصلن نمیدونم اسمم توی "نامه اولی" که گفتین بوده یا نه! در واقع نمیدونم نامه اولی کدومه و چیه؟ یعنی اونی که کیس نامبر پدر و مادرم رو اعلام کرده بودن؟ همونه؟ امشب چک می کنم. 3 ماه هم زودتر کارم درست بشه بازم ارزش داره!

** امیدوارم علی جان کارت درست بشه و مجبور نشی این 7 سال رو مثل بقیه ما تحمل کنی!! Smile

شاپرک جان اون نامه قبل از اپرووال ولی حالا زیاد مهم نیست مگه اسمت تو اون برگه هست که کیس نامبر هست همون نشون میده که برای شما قبلا اقدام شده بوده ..... اگر خبری بدست اوردی حتما به ما هم اطلاع بده ....
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، bsbali ، شاپرک
دوستان من یکم جستجو کردم ولی متاسفانه نتونستم "سایت رسمی" که در مورد این تبصره نوشته باشه پیدا کنم.
ولی سایتهای زیادی پیدا شد که در مورد این تبصره جدید نوشته بودن. فکر کردم شاید شما هم دوست داشته باشید بخونید. حس خوبی به آدم میده Smile
این یکیش بود:
http://www.aquinolaw.net/092612.html
همسرم:
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، bsbali ، hossein2 ، شاپرک
تشکر آناهیتا جان
پس با اوصاف این قانون قطعی من دیشب با یکی از آشنایان در آمریکا تلفنی صحبت می کردم در مورد همین مساله که چرا تبصره در هیچ سایت رسمی اعلام نشده می گفت چون اگر بخوان هر تبصره اعلانی کنند تعداد افراد زیادی از این موضوع با خبر می شوند و سیستم آنها دچار مشکل می شود بنابراین فقط وکلا در مورد تبصره های آگاهی لازم دارند.
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، battosai ، hossein2 ، anahita1361
از الاهه خانوم خبری نیست ... امیدوارم هرجا هستن خوب باشن ... bsbali جان کاشکی این تبصره رو نمیگفتم Smile)))) (شوخی میکنم)
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، bsbali ، الهه سابق
سلام
سال 2002 توسط خاله من واسه مامانم تقاضا شده. چطور میتونم بفهمم اون موقع واسه من هم تقاضا شده؟؟ من اصلا یادم نیست 10 سال پیش چه جور فرم هایی واسه اداره مهاجرت فرستادیم. سال 2005 هم که اپرو ناممون اومد فقط اسم مامانم توش بود.
catocary : F4
prioty date:1 March 2002
aproval date :7 Sep. 2005
interview date : 7jan 2015
adminstrative processing
پاسخ
تشکر کنندگان:
اون برگه کیس نامبر رو داری ؟ یا از خاله گرامی بپرسید ....
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، الهه سابق
(2012-12-16 ساعت 22:13)alisarvareharchiabi نوشته:  اون برگه کیس نامبر رو داری ؟ یا از خاله گرامی بپرسید ....

یه برگه کیس نامبر سال 2010 واسمون اومد که فقط اسم مامانم توش بود. که تو این برگه کیس نامبر مشخص شده بود.

(2012-12-16 ساعت 22:13)alisarvareharchiabi نوشته:  اون برگه کیس نامبر رو داری ؟ یا از خاله گرامی بپرسید ....

یه بر گه کیس نامبر سال 2010 واسمون اومد که فقط اسم مامانم توش بود.
catocary : F4
prioty date:1 March 2002
aproval date :7 Sep. 2005
interview date : 7jan 2015
adminstrative processing
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
(2012-12-16 ساعت 22:29)hossein2 نوشته:  

یه برگه کیس نامبر سال 2010 واسمون اومد که فقط اسم مامانم توش بود. که تو این برگه کیس نامبر مشخص شده بود.

یه بر گه کیس نامبر سال 2010 واسمون اومد که فقط اسم مامانم توش بود.
تا مرحله کیس نامبر فقط از نفر اول پرونده اسم برده میشه واسم اعضا دیگه در مرحله آخرقبل از مصاحبه برای تکمیل پرونده وپرداخت هزینه ویزا به اسپانسر اعلام میشه شما باید از خالتون بپرسید که در روز ثبت نام در سال 2002 داخل فرم زیر اسم مادرتون اسم شمارو به عنوان فرزند نوشته یا نه فقط برای مادرتون ثبت نام کردنداگر ننوشته باشه شما باید تا پرونده هنوزتو آمریکا هست با فرستادن ترجمه شناسنامتون اسمتون رو وارد پرونده کنید حالا یا به کمک وکیل یا خود خالتون من بایکی از دوستان مهاجر سرا برای گرفتن ویزاهمسفر بودم ایشون هم حدود سه سال قبل از مصاحبه با گرفتن وکیل وپرداخت 4000دلاربه ایشون موفق شده بود اسم خودش وخواهرشو به پرونده اضافه کنن در روز مصاحبه 28 سال هم سن داشتندوهمشون ویزاهاشون رو در آخر گرفتند
CAT: FAMILY F4
PD: NOV 2000
CASE NO: YRV2012XXXX
Interview visa: Aug 2012
تاریخ ورود:22/12/2012
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، bsbali ، amir2640 ، hossein2 ، الهه سابق ، anahita1361 ، Blaze ، battosai
(2012-12-15 ساعت 10:46)alisarvareharchiabi نوشته:  منظور آناهیتا خانوم اینه که حتمن تو f2b بودن که میگه دارن نامه نگاری میکنن .... برای من هم شرطش این بود که فایل f2b در جریان باشه ... بازم ..منتظر جواب آناهیتا خانوم هستیم ... فکر کنم یه ارمنستان دیگه افتادیم ....آناهیتا خانوم به شما نگفتن کی کارتون درست میشه ؟ اون کارمند مهاجرت گفته 6 ماهه کار شما درست میشه حالا چهقدر درست باشه ...

مامانم اینا چک کردن. اسم من توی نامه هست. قراره امروز برادرم زنگ بزنه اداره مهاجرت پرس و جو کنه.
فقط اینکه من الان f1 هستم! باید حتمن f2b باشم؟!!! Sad هر دم از این باغ بری میرسد...
کسی خبر جدیدی در این مورد داره؟
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، dreamer60 ، amir2640 ، bsbali ، battosai
(2012-12-19 ساعت 00:59)شاپرک نوشته:  مامانم اینا چک کردن. اسم من توی نامه هست. قراره امروز برادرم زنگ بزنه اداره مهاجرت پرس و جو کنه.
فقط اینکه من الان f1 هستم! باید حتمن f2b باشم؟!!! Sad هر دم از این باغ بری میرسد...

شاپرک جان من بعید میدونم مشکلی برای شما که توی گروه F1 هستین پیش بیاد .
به نظر من اگه کسانی که تو گروه F2B هستن میتونن از این تبصره استفاده کنن دلیلی برای اینکه شما نتونین ازش استفاده کنین وجود نداره.
چون کلاً این تبصره میخواد کمک کنه تا فرزندان مجردی که حتی بالای 21 سال هم هستند مجبور نشند سالها از خانواده دور بمونن.
امیدوارم که نه برای شما که گروهتون رو عوض کردین و نه برای من که 6 سال و نیم هست منتظرم مشکلی پیش نیاد و بتونیم با کمک این تبصره زودتر به خواسته هامون برسیم.
راستی اگه برادرتون تماس گرفتن و اطلاعات جدیدی بدست آوردین ممنون میشیم ما رو هم در جریان بزارین.
همسرم:
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، شاپرک
(2012-12-19 ساعت 23:36)anahita1361 نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 00:59)شاپرک نوشته:  مامانم اینا چک کردن. اسم من توی نامه هست. قراره امروز برادرم زنگ بزنه اداره مهاجرت پرس و جو کنه.

شاپرک جان من بعید میدونم مشکلی برای شما که توی گروه F1 هستین پیش بیاد ...

واقعن آناهیتا جون گل گفتی! من الان نامه ها رو چک کردم تا 2005 که نامه فرستادن اسم من هم توی نامه ها بوده و فقط نامه دعوت به سفارت 2007 بوده که دیگه اسم من توش نبوده. فقط مسئله اینجاست که من 6 ساله منتظرم و دیگه کارم ان وی سی تمومه و پرونده رو فرستان سفارت و من منتظر نامه سفارت هستم. به نظرتون باز هم ممکنه به پروسه ویزای من کمکی کنه؟
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
شاپرك جان فكر ميكنم با توجه به وضعيت جدول vb حداقل يه ٧-٨ ماهه ديگه نوبت مصاحبتون بشه
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، omnia ، f1f ، شاپرک ، farshid.a

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان