کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تاپیک جامع مشاوره و راهنمایی مهاجرت به اروپا
(2011-07-29 ساعت 16:35)aghamilad نوشته:  با سلام بر دوستان
میخواستم ببینم با این شرایط میشه به یه کشور اروپایی مهاجرت کرد
سن 60
مدرک فوق دیپلم
دارایی 500000000 تومان
اگر میشه از کم هزینه ترین تا پرهزینه ترین راه را بیان کنید
با تشکر

با این سرمایه تقریبا برای همه کشورای اروپایی بغیر از انگلیس،سوییس،دانمارک و نروژ می تونین اقدام کنین.
کمترین مسلما کشورای شرق و جنوب اروپا مثل لهستان،چک،یونان،ایتالیا و کشورایی مثل سوئد و آلمان گرون تر....برای 60 سالگی به نظر من سوئد و آلمان مناسب هستن چون خدمات خوبی در سنین بالا برای شهروندان قائلن
تشکر کنندگان: ParsTrader ، mavarfan ، frz61
با عرض سلام به دوستان
من یه کاردانی کشاورزی دارم و چند تا مدرک فنی حرفه ای کشاورزی
به علاوه مدرک فنی حرفه ای اشپزی شیرینی پری و کافی شاپ
از نظر زبان انگلیسی هم باید عرض کنم که مدرکی ندارم ولی میتونم مصاحبه کنم
میخاستم ببینم تو کدوم کشور اروپایی میتونم دوره های فنی حرفه ای و در صورت امکان اکادمیکم تکمیل کنم و جذب بازار کار بشم ؟؟؟
با تشکر
یا حق
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
تشکر کنندگان: لیلیوم
سلام.دوستان من حدود 4میلیون تومان نقدا دستمه.شرایط موندن تو ایران رو ندارم.زبان انگلیسیم خوبه.اقامت دائم در اروپا مد نظرمه.کدوم کشور و از چه طریقی رو پیشنهاد میکنید.خواهشا کمکم کنید
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
(2011-08-19 ساعت 05:06)hamid2006zaman نوشته:  سلام.دوستان من حدود 4میلیون تومان نقدا دستمه.شرایط موندن تو ایران رو ندارم.زبان انگلیسیم خوبه.اقامت دائم در اروپا مد نظرمه.کدوم کشور و از چه طریقی رو پیشنهاد میکنید.خواهشا کمکم کنید

سلام
شما نگفتین چه کشوری مدنظرتونه؟از چه طریقی میخواین برین؟راستش با 4 تومن فقط هزینه های خرید بلیت و ویزا و چند روز اقامتتون جوره.ایا تخصصی دارین که بخواین از طریق مهاجرت کاری اقدام کنین؟
تشکر کنندگان: ParsTrader ، OverLord ، hamid2006zaman ، farzad-it
کارم طراحی شبرنگ.(همینا که مثلا روی شیشه های سوپرمارکت اسمش رو زدن).فرق نمیکنه چه کشوری باشه.
تشکر کنندگان:
با عرض سلام
من متأهل هستم و یک بچه دارم . حدود ۱۰۰۰۰۰ یورو دارم و قصد مهاجرت به اتریشو دارم. شنیدم از طریقه ثبت شرکت این کار میسره خواستم بدونم اگه کسیو اونجا داشته(یکی‌ از بستگان دور) باشم می‌تونه از طریق وکیل واسم اقامت بگیره. و اینکه با این مقدار پول اونجا می‌تونم یه شغل مناسب بزنم ؟ با تشکر
تشکر کنندگان:
(2011-08-23 ساعت 15:56)ahwazahwaz نوشته:  با عرض سلام
من متأهل هستم و یک بچه دارم . حدود ۱۰۰۰۰۰ یورو دارم و قصد مهاجرت به اتریشو دارم. شنیدم از طریقه ثبت شرکت این کار میسره خواستم بدونم اگه کسیو اونجا داشته(یکی‌ از بستگان دور) باشم می‌تونه از طریق وکیل واسم اقامت بگیره. و اینکه با این مقدار پول اونجا می‌تونم یه شغل مناسب بزنم ؟ با تشکر

شما اگه در اتریش اجازه کار نداشته باشید با صد برابر این مقدار هم نمیتونید اقامت بگیرید...اون چیزی که شما راجع به ثبت شرکت میگید در واقع اینه ... یک کسی که با ویزای قانونی در این کشور هست باید با یه اتریشی شریک بشه در یه شرکت مغازه یا هر چی...5 سال باید این شرکت سرپا باشه و شما ویزای کاری میگیرید که هر 18 ماه تمدید میشه و شما اجازه کار در هیچ جای دیگه ای غیر از مغازه یا شرکت خودتون رو ندارید...
نه بستگان نزدیک شما هم نمیتونن براتون کاری بکنن چه برسه به دورش...و اینکه با این پول بله میتونید شغل مناسب بزنید مشروط به اینکه دست بهش نزنید برای خوردن و مخارج دیگه و دوم اینکه اصلا دولت به شما اجازه بده که شغلی ایجاد کنید.
تشکر کنندگان: mavarfan ، ParsTrader ، OverLord ، farzad-it
دوست عزیز...شما به خرد خودت هم مراجعه کنی میبینی که با 35000 دلار نمیشه اقامت گرفت...از منی که اینجا هستم بپرسی توی اتریش با 350.000 تا هم نمیتونی...حالا باز به گفته دوستمون 3 میلیون یه چیزی!!
تشکر کنندگان: OverLord ، zara man ، mohammad.maleki ، shahin 93
سلام و خسته نباشید
من 25 سالمه فوق دیپلم برق دارم الان دارم ادامه میدم لیسانس بگیرم خدمت هم رفتم زبان هم زیاد خوب نیست باید روش کار کنم تخصصم تو زمینه شبکه های کامپیوتری هست ولی مدرک ندارم مقدار پولی که دارم 50 تومن راستی مجردم الویت اول برای مهاجرت سوئد یا نروژ بعد جاهای دیگه مثل انگلستان و آلمان........
اول اینکه امکان مهاجرت هست؟
هزینه های که باید بکنم چقدر میشه؟
مهاجرت هم از نوع کاریش میخوام متاسفانه یا خوشبختانه دوست و یا آشنایی هم ندارم
تشکر کنندگان:
مهاجرت به اروپا الان دیگه تقریبا تمام راههاش بسته هست ... مگه تحصیلی بیای که اجازه کار نخواهی داشت و یا ازدواج کنی که در اون صورت باید ازدواجت 5 سال دوام بیاره و ویزات تا 5 سال اول 1 سال یه بار تمدید میشه.
تشکر کنندگان: OverLord ، ParsTrader ، farzad-it
(2011-08-30 ساعت 13:13)عسل بانو نوشته:  مهاجرت به اروپا الان دیگه تقریبا تمام راههاش بسته هست ... مگه تحصیلی بیای که اجازه کار نخواهی داشت و یا ازدواج کنی که در اون صورت باید ازدواجت 5 سال دوام بیاره و ویزات تا 5 سال اول 1 سال یه بار تمدید میشه.

نهههههههههه؟؟؟
هي واي من ،چرا آخه؟
من شنيدم (طبقه گفته ي سحر خانم در تاپيک آلمان)که اگر از آلمان يک نفر که اونجا کاري از خودش داشته باشه ميتونه براي شما ويزاي کار بفرسته که مثلا شما را براون کار مي خواد و بعد شما بعد از چند سال ميتونيد اقامت بگيريد،پس يعني به گفته ي شما اين راهم ديگه نيست؟
زرشششششکککSad
حرفم طبق ارسال شماره 8 در اين تاپيک بود.
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3267
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان:
انتخاب با خودتونه...بیاید پ... بشید...دانشجویی هم میشه اومد اما مثل اینه که همه چیز رو پشت ویترین میبینید...همه چیز قشنگه ولی ماله شما نیست...حقوق اجتماعی اجازه کار همه چی که ماله خودشون هست ولی به دانشجوی خارجی تعلق نمیگیره
(2011-08-30 ساعت 19:09)farzad-it نوشته:  
(2011-08-30 ساعت 13:13)عسل بانو نوشته:  مهاجرت به اروپا الان دیگه تقریبا تمام راههاش بسته هست ... مگه تحصیلی بیای که اجازه کار نخواهی داشت و یا ازدواج کنی که در اون صورت باید ازدواجت 5 سال دوام بیاره و ویزات تا 5 سال اول 1 سال یه بار تمدید میشه.

نهههههههههه؟؟؟
هي واي من ،چرا آخه؟
من شنيدم (طبقه گفته ي سحر خانم در تاپيک آلمان)که اگر از آلمان يک نفر که اونجا کاري از خودش داشته باشه ميتونه براي شما ويزاي کار بفرسته که مثلا شما را براون کار مي خواد و بعد شما بعد از چند سال ميتونيد اقامت بگيريد،پس يعني به گفته ي شما اين راهم ديگه نيست؟
زرشششششکککSad
حرفم طبق ارسال شماره 8 در اين تاپيک بود.
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3267

دوست عزیز من البته قانون آلمان رو نمیدونم ولی قوانین کشورهای اروپایی نسبتا یکسانه...دوست من این حرف سحر خانوم هیچ سندیتی نداره چون کسی که در آلمان کاری برای خودش داشته باشه نمیتونه برای شما در خواست ویزای کار بکنه...چون باید ثابت بکنه که شما تخصصی دارید که هیچ کس دیگه ای توی این کشور نداره و برای شما یعنی وارد کردن یه نیروی متخصص باید مالیات زیادی به دولت بده و هیچ کس زیر بار این مالیات نخواهد رفت و دولت هم ترجیح میده یکی از شهروندان خودش و یا یه خارجی مقیم بره سره کار تا اینکه به شما ویزا بده که وارد بشید و شاید کار بکنید.این قانونی که این خانوم گفته در واقع به این صورته که شما توی اون کشور هستید و اجازه کار دارید !!!!!! یا ندارید ولی تخصصی دارید که فقط و فقط شما دارید نه هیچ کس دیگه !!!! اون شخص برای شما درخواست ویزای کار میکنه که یه ویزای 18 ماهه هست و سطح در آمد شما باید به صورت خالص یعنی بعد کسر مالیات و بیمه 3000 یورو باشه که واقعا خیلی خیلی خیلی درآمد بالاییه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تا 5 سال این ویزا 18 ماه یه بار تمدید میشه و بعد اقامت میگیرید. تازه بازم وزارت امور مهاجرت بررسی میکنه و ممکنه اصلا درخواست اون فرد که میخواد شما براش کار کنید قبول نشه و به شما اجازه کار ندن چیزی که من اینجا میبینم و میگن یعنی واقعا هیچ کس دیگه ای نیست که مقیم باشه و بتونه این کار رو بکنه ؟؟؟
تشکر کنندگان: OverLord ، farzad-it ، mavarfan
sسلام
من 29 سالمه . معامله گر بورس هستم . مشكل مالي ندارم يعني ميتونم حتي براي گرين كارت سرمايه گذاري هم درخواست بدم .
من قصد مهاجرت ندارم چون شرايط خوبي ابنجا دارم. فقط براي مسافرت و تفريح نميخوام مشكلي داشته باشم . مناسبترين راه براي اين كار چيه ؟ يعني بتونم بدون پشت سر گذاشتن مراحل اذيت كننده گرفتن ويزا به كشورهاي اروپايي و امريكا مسافرت كنم ؟
در مورد كشورهايي مثل سنت دومنيكا و اين جور جاها تا حالا كسي رو نديدم اقدام كرده باشه . ترجيح خودم هم اينه كه با پاسپورت ايرانيم مسافرت كنم .

تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان
خواستم ببینم از دوستان کسی تو این کشورهایی که میگم الان ساکن هست ؟ ایتالیا_المان_برزیل چندتا سوال داشتم ممنون میشم پیام خصوصی بدین.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان