کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
(2015-12-02 ساعت 14:45)reza20 نوشته:  
(2015-12-02 ساعت 11:52)hu24505 نوشته:  سلام دوستان عزیز
کسی تو سیاتل به هم خونه احتیاج نداره ؟
یا کسی رو می شناسید که احتیاج داشته باشه ؟
من اوایل هفته میام ۶ دسامبر
متشکرم

اگر جنس و سننتون رو هم بگید بهتر جواب میگیرید

سلام
من پسر 28 سال
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-03 ساعت 04:49)reza20 نوشته:  اینجا که خیلی خلوته
تو گروه های تلگرام جمع میشید؟
رضا جان،دوستان فك كنم بسيار گرفتار هستند كه سري اينجا زياد نميزنند وگرنه تك تك تجربه هاشونو بي كم و كاست مثل خودت در اختيار همه گذاشتن تو اين تاپيك
مگه گروهي هست اونجا؟اگه هست دعوتمون كن Wink
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، behjan
با سلام و تشكر از دوستاني كه به من جواب دادن، متاسفانه من در بخش خصوصي قادر به پاسخ گويي بهشون نيستم چون پست هام زير ٢٥ تاست !
بازم ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، barfi1
(2015-12-03 ساعت 04:49)reza20 نوشته:  اینجا که خیلی خلوته
تو گروه های تلگرام جمع میشید؟

دنبال يه لقمه نون حلاليم! ماليات كمر حقوق رو بد جوري مي شكونه! هر چي بيشتر كار مي كني تا حقوقت يكم بالاتر بره، از اونور ماليات مثل داروغه ي ناتينگهام ، چاق تر ، سر مي رسه!
دو هفته تعطيلي و ديگر هيچ!!!!Big Grin
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، vidatanha ، humsun ، behjat ، غنچه ، پرسپولیس6 ، barfi1 ، reza.aa ، taherifar ، pari pariaaa ، golia ، saharbb ، Rooz ، AlireZaz
دوستان ميشه يه راهنمايي كنيد براي گرفتن اتاق از airbnb با توجه به اينكه اجازه ثبت نام به ما كه تو ايرانيم نميده بايد چي كار كنيم؟
ممنون ميشم از دوستاني كه اخيرا مهاجرت كردن كه در مواقع فراغت يه سري اينجا بزنند و ما رو راهنمايي كنند. متاسفانه اغلب موضوعات رو كه ميبينم مطالب از سالهاي ٢٠١٢-٣ به بعد خيلي به روز نشده و با توجه به تغيير نرخ دلار و قوانين و مقررات (احتمالا) ما نميدونيم بايد از كجا كسب اطلاعات كنيم.
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal ، Rooz
(2015-12-06 ساعت 11:03)humsun نوشته:  دوستان ميشه يه راهنمايي كنيد براي گرفتن اتاق از airbnb با توجه به اينكه اجازه ثبت نام به ما كه تو ايرانيم نميده بايد چي كار كنيم؟
ممنون ميشم از دوستاني كه اخيرا مهاجرت كردن كه در مواقع فراغت يه سري اينجا بزنند و ما رو راهنمايي كنند. متاسفانه اغلب موضوعات رو كه ميبينم مطالب از سالهاي ٢٠١٢-٣ به بعد خيلي به روز نشده و با توجه به تغيير نرخ دلار و قوانين و مقررات (احتمالا) ما نميدونيم بايد از كجا كسب اطلاعات كنيم.

باید از شیلترینج رد بشید با استفاده از v پی n .
به همین سادگی
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
پاسخ
تشکر کنندگان: humsun ، Interuniversal ، پرسپولیس6 ، Amir.AA
(2015-12-07 ساعت 01:42)reza.aa نوشته:  
(2015-12-06 ساعت 11:03)humsun نوشته:  دوستان ميشه يه راهنمايي كنيد براي گرفتن اتاق از airbnb با توجه به اينكه اجازه ثبت نام به ما كه تو ايرانيم نميده بايد چي كار كنيم؟

باید از شیلترینج رد بشید با استفاده از v پی n .
به همین سادگی
مرسي آقا رضا ولي مشكل اين نيست.يعني شيلتر نيست سايتش من حتي اپ گوشيش رو هم نصب كردم ولي بر اساس شماره ايران خود سايت اكانت رو ايجاد نميكنه.
يه سوال ديگه شما كارت اعتباري از ايران گرفتين و پول رو پرداخت كردين يا كسي از خارج از ايران براتون پرداخت كرد؟
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal ، chakavakl
سلام
به نظر دوستان غیر از carglist چه سایت دیگه ای میشه دنبال ماشین گشت.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
بنظر شما اینترنت از کدام شرکت بگیرم ,که هم سرعتش خوب باشه هم قیمتش؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-01 ساعت 11:15)behjat نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 10:53)reza20 نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 10:21)a4542 نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 08:48)reza20 نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 08:22)behjat نوشته:  سلام من از لس آنجلس میخوام برم ایران و برای شش ماه بعد میخوام از سیاتل شروع کنم اگر لطف کنید بفرمایید از چه شهری شروع کنم که اجاره سوییت یا اتاق برای شروع کمتر باشه ،و آیا اطلاعی از شرایط شهر belinghamدارید،و آیا ممکنه کار پرستاری کودک یا سالمند برای من پیدا بشه، و در ضمن آیا کمکهای دولتی در حد لس آنجلس شامل ما میشه، همسر من ۶۵ سالش تموم شده، ممنونم از لطف شما

من اطلاع ندارم برای چی میخواهید برید ایران. اگر دلتون تنگ شده و از این قبیل چیزها که پیشنهاد میکنم نرید و صبر کنید تا سیتیزن بشید بعد برید. یعنی به همه پیشنهاد میکنم تا سیتیزن نشید تو این ۵ سال از آمریکا بیرون نرید حتی مکزیک و کانادا (عرض کنم قوانین ۳ سال در پنج سال در آمریکا بودن و ۶ ماه و یک روز در سال در آمریکا رو میدونم. این فقط یک پیشنهاده از طرف من اگر سیتیزنی براتون خیلی مهمه)
این به خیلی چیرها بستگی اره. یعنی اینکه شما مجردی یا متهل. کارتون کدوم شهره. ولی ارزانترین شهر اینجا اورت است.
belingham نزدیک کاناداست و هیچ ربطی به سیاتل و شهرهای اطرافش نداره و من هم هیج اطلاعی در مورد این شهر ندارم
اگر سننتون از 35 کمتر باشه کار نگهداری کودکان اینجا 100 درصد میتونی پیدا کنی ولی اگر زیاد باشه فکر نکنم
برای کمک دولتی که حدود 195 دلار dshs فوت استمپ میده اگر درآمدتون کم باشه. و حتی پول نقد هم به شما اگر سنتون زیاد باشه میدن ولی من پول نقد رو بشما پیشنهاد نمیکنم اگر سیتیزنی برانون مهمه

دوست عزیز مگه سیتیزن شدن چه مزایایی داره که اصرار داشته باشیم که هر چه زود تر سیتیزن بشیم؟

درست میفرمایید. من دیگه هیچ توصیه ای در این مورد نمیکنم.

سلام آقا رضا ممنونم که جوابمو خیلی زود دادید، من چون فرزندانم قراره بیان ونکوور، میخوام بیام سیاتل که نزدیکشون باشم ،البته که هدف من هم هرچه زودتر سیتیزن شدنه، اینبارهم فقط چندماه، ایران میمونم و دیگه انشاالله قصدم موندنه، من ۵۶ سالمه، و هدفم انجام هرکاری برای موندنه، و امیدوارم که بتونم یک شروع جدید تو سیاتل و شهرهای اطرافش داشته باشم، بازهم از لطفتتون ممنونم

سلام بهجت خانوم اميدوارم اينجا سر بزنيد و اين پست مهتاب خانوم رو كه در مورد شهر بلينگهام توضيح دادن ببينيد.
موفق باشيد
http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...#pid548346
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: behjat ، taherifar ، asher
خانم هاي محترم ، كسي دوست داره توي day care با مديريت يك خانم ايراني در شهر كركلند به مدت يه هفته از دوشنبه ي همين هفته تا جمعه كار كنه و اگه دو طرف راضي بودن، استخدام دائم بشه؟ البته حقوق اين هفته محفوظه! اميدوارم بتونم كار مثبتي براي طرفين انجام بدم!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، nora ، maria200 ، behjat ، شباهنگ100 ، taherifar ، امیر مهاجر ، humsun ، lotfe.kh ، golia ، Amir.AA ، saharbb ، AlireZaz
(2015-12-12 ساعت 08:27)reza20 نوشته:  
(2015-12-11 ساعت 11:20)peyman222 نوشته:  سلام دوستان

من در مورد سیاتل و حومه میگم
فرانتیر با ماهی 35$ سرعت دانلود 30Mbps و سرعت آپلود 30Mbps و قرارداد هم نمیبنده. و پیشنهاد من همینه
ولی کامکست تا سرعت 150Mbps میده ولی گرونه و قرارداد هم باید باهاشون ببندی. اگه با تی-وی و فون باندل کنی ارزون میوفته

(2015-12-12 ساعت 11:55)peyman222 نوشته:  

فرانتیر با ماهی 35$ سرعت دانلود 30Mbps و سرعت آپلود 30Mbps و قرارداد هم نمیبنده. و پیشنهاد من همینه
ولی کامکست تا سرعت 150Mbps میده ولی گرونه و قرارداد هم باید باهاشون ببندی. اگه با تی-وی و فون باندل کنی ارزون میوفته

آقا رضا سنتزی لینک چطوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: AlireZaz

اجباري براي كانتركت با كامكست نيست! من از ابتدا بدون قرارداد و به صورت ماهيانه گرفتم از كامكست. پارسال ماهي ٣٩ دلار ٥٠ مگابيت (سرويس بلست تا ١٢٠ مگا بيت معمولا جواب ميده). امسال گرونتر شده 49.99$ در ماه. فقط اينترنت.
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، غنچه ، Interuniversal ، taherifar ، lotfe.kh ، golia ، Amir.AA ، copol
(2015-12-12 ساعت 11:05)قصه گو نوشته:  خانم هاي محترم ، كسي دوست داره توي day care با مديريت يك خانم ايراني در شهر كركلند به مدت يه هفته از دوشنبه ي همين هفته تا جمعه كار كنه و اگه دو طرف راضي بودن، استخدام دائم بشه؟ البته حقوق اين هفته محفوظه! اميدوارم بتونم كار مثبتي براي طرفين انجام بدم!

سلام قصه گوی عزیز
میشه لطف کنید و بگید day care چه نوع کاری هست و کمی درموردش توضیح بدید؟
از لطف شما و اینکه به فکر همنوعانتون هستید بسیار متشکرم...
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، humsun
شباهنگ جان همون مهد كودك خودمونه!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، Interuniversal ، شباهنگ100 ، غنچه ، humsun ، sahar2016 ، barfi1 ، golia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان