کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن

(2015-12-13 ساعت 12:45)reza20 نوشته:  
(2015-12-13 ساعت 03:09)امیر مهاجر نوشته:  
(2015-12-12 ساعت 08:27)reza20 نوشته:  
(2015-12-11 ساعت 11:20)peyman222 نوشته:  سلام دوستان
بنظر شما اینترنت از کدام شرکت بگیرم ,که هم سرعتش خوب باشه هم قیمتش؟

من در مورد سیاتل و حومه میگم
فرانتیر با ماهی 35$ سرعت دانلود 30Mbps و سرعت آپلود 30Mbps و قرارداد هم نمیبنده. و پیشنهاد من همینه
ولی کامکست تا سرعت 150Mbps میده ولی گرونه و قرارداد هم باید باهاشون ببندی. اگه با تی-وی و فون باندل کنی ارزون میوفته

اجباري براي كانتركت با كامكست نيست! من از ابتدا بدون قرارداد و به صورت ماهيانه گرفتم از كامكست. پارسال ماهي ٣٩ دلار ٥٠ مگابيت (سرويس بلست تا ١٢٠ مگا بيت معمولا جواب ميده). امسال گرونتر شده 49.99$ در ماه. فقط اينترنت.

باهات کانترکت میبنده تو خبر نداری. حرف فروشنده رو جدی نگیر

من اگر نقل قول کردم هدفم پاسخ دادن به شما نبود و الان هم نیست.
فقط هدفم اینه که نگذارم راهنماییهای غلط تو مهاجرسرا مرسوم شه.
همیشه رویه‌ام همین بوده و خواهد بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، L_haam ، saboteur ، lighthouse ، lotfe.kh ، chakavakl ، copol ، only_flight
(2015-12-14 ساعت 03:53)قصه گو نوشته:  شباهنگ جان همون مهد كودك خودمونه!!!!

کاشکی، یکی مثل شما هم تو لس آنجلس داشتیم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal ، شباهنگ100 ، nora ، قصه گو ، humsun ، chakavakl ، AlireZaz

فرانتیر با ماهی 35$ سرعت دانلود 30Mbps و سرعت آپلود 30Mbps و قرارداد هم نمیبنده. و پیشنهاد من همینه
ولی کامکست تا سرعت 150Mbps میده ولی گرونه و قرارداد هم باید باهاشون ببندی. اگه با تی-وی و فون باندل کنی ارزون میوفته

اجباري براي كانتركت با كامكست نيست! من از ابتدا بدون قرارداد و به صورت ماهيانه گرفتم از كامكست. پارسال ماهي ٣٩ دلار ٥٠ مگابيت (سرويس بلست تا ١٢٠ مگا بيت معمولا جواب ميده). امسال گرونتر شده 49.99$ در ماه. فقط اينترنت.

دقیقا" درسته کانترکت برای ماه بعد اعلام میشه و یک عذر خواهی که حتما فروشنده ما فراموش کرده توضیح لازم رو بده و هزینه های اضافی...
پاسخ
تشکر کنندگان: peyman222
(2015-12-14 ساعت 20:08)nora نوشته:  

دقیقا" درسته کانترکت برای ماه بعد اعلام میشه و یک عذر خواهی که حتما فروشنده ما فراموش کرده توضیح لازم رو بده و هزینه های اضافی...
متشکرم از دوستان
منزل ما کنت هست فکر کنم نتونستم فرانتیر بگیرم .رفتم توی سایتش ولی چیز زیادی دستگیرم نشد .حالا آگه نشد بین کامکست و سنتری لینک کدام بهتر است ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-15 ساعت 04:55)peyman222 نوشته:  
(2015-12-12 ساعت 08:27)reza20 نوشته:  من در مورد سیاتل و حومه میگم

متشکرم از دوستان
منزل ما کنت هست فکر کنم نتونستم فرانتیر بگیرم .رفتم توی سایتش ولی چیز زیادی دستگیرم نشد .حالا آگه نشد بین کامکست و سنتری لینک کدام بهتر است ؟

پیرو نوشته ی امیر مهاجر، وقتی که دارید پلن انتخاب میکنید باید حواستون باشه که چیه! کنار همه پلنها با فونت ریز مینویسه قرارداد یکساله، دو ساله یا بدون قرارداد!
ضمن اینکه معمولا یک علامت سوال یا چیزه دیگه کنار همشون هست که اطلاعات کاملتری مثل هزینه های ماهیانه اضافی و یکسری شرایط دیگه رو مینویسه
پلنی که من انتخاب کردم اینترنت بدون قرارداد (ماه بعد هم نگفتن که اشتباه شده!) 105 مگ ماهی 50 دلاره. مودم رو خودم خریدم، پس ماهی 10 دلار هزینه اجاره مودم هم نداره.
تو شرایط اضافیش توضیح داده که این قیمت و شرایط تا یکساله و بعد از یک سال میشه فلان قدر
به فرض اگه من این شرایط رو نخونم، یا به تمام نوشته ها توجه نکنم، باید پول اضافی بدم و بعد بیام بگم "فلان میشه و بیسار، خودتون خبر ندارید."
تمام آگهی هایی که اینجا هست، که فلان چیز رو با تخفیف بگیرید و .... مطمئن باشید در کنارش هزار تا شرط هست که با اون شرایط این آگهی معتبره. حتی تو پیامهای بازرگانی! که تو رادیو پخش میشه، بعد از هر آگهی با سرعت وحشتناک یه سری شرایط رو میگه که دو روز دیگه اگه شاکی شدید که چرا فلان شد، بگن ما ته آگهی گفتیم، شما توجه نکردید!
پس هیچوقت چیزی رو تعمیم به کل ندید.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، L_haam ، saboteur ، lighthouse ، Danoosh ، humsun ، قصه گو ، Amir.AA ، copol ، AlireZaz
(2015-12-12 ساعت 08:27)reza20 نوشته:  من در مورد سیاتل و حومه میگم

متشکرم از دوستان
هر کدام از شرکت ها در منطقه ای خوب هستن و در منطقه ای خیر
بهتره در فروم های مختلف سرچ کنین ببینین میزان رضایت مندی از کدام بیشتره و البته قبلش از شرکت ها آدرس محل سکونتتون رو استعلام کنین ببینین سرویس پرسرعت به شما میدهند یا نه.
موقع عقد قرارداد هم بررسی کنین که قرارداد 2ساله باشما بسته میشه یا خیر! قرارداد بستن اکثرا خوب نیست.
همه ی شرکت ها هم روی سرویسهاشون نوع بدون داشتن قرارداد 2ساله رو هم دارن اگر دقت کنین و درست انتخاب کنین با شما قرارداد بسته نمیشه و ماه به ماه هزینه رو خواهید داد و مشکلی که برای دوستی که از کامکست گرفته و قرارداد بسته اشتباها رو نخواهید داشت. کامکست روی همه ی سرویس هاش بدون قرارداد هم ارائه میده
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Danoosh ، peyman222 ، lighthouse ، nora ، 2013selectee ، Interuniversal ، humsun ، L_haam ، Amir.AA ، copol
متشکرم از دوستان که با دقت و صبر جواب سوالهای من رو دادند
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، saboteur ، humsun
دوستان خواهش مي كنم براي جمع اوري امضا بيشتر اطلاع رساني كنيد هنوز خيلي ها يا نشنيدن يا بي تفاوتند يا بي حوصله يا فكر مي كنند دارند خيلي ريسك مي كنند و يا پشت گوش مي ندازند.
لطفن همه امضا كنند من حتي بجاي بچه ي ٤ سالم هم امضا كردم بخاطر اينكه روي او و آينده اش ممكنه اثر بزاره، پس لطفن امضا كنيد هيچ اتفاق بدي براي شما و كيس تون نمي افته.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahab2000 ، قصه گو ، nora
(2015-12-15 ساعت 08:53)2013selectee نوشته:  
(2015-12-13 ساعت 03:09)امیر مهاجر نوشته:  اجباري براي كانتركت با كامكست نيست! من از ابتدا بدون قرارداد و به صورت ماهيانه گرفتم از كامكست. پارسال ماهي ٣٩ دلار ٥٠ مگابيت (سرويس بلست تا ١٢٠ مگا بيت معمولا جواب ميده). امسال گرونتر شده 49.99$ در ماه. فقط اينترنت.

متشکرم از دوستان

پیرو نوشته ی امیر مهاجر، وقتی که دارید پلن انتخاب میکنید باید حواستون باشه که چیه! کنار همه پلنها با فونت ریز مینویسه قرارداد یکساله، دو ساله یا بدون قرارداد!
ضمن اینکه معمولا یک علامت سوال یا چیزه دیگه کنار همشون هست که اطلاعات کاملتری مثل هزینه های ماهیانه اضافی و یکسری شرایط دیگه رو مینویسه
پلنی که من انتخاب کردم اینترنت بدون قرارداد (ماه بعد هم نگفتن که اشتباه شده!) 105 مگ ماهی 50 دلاره. مودم رو خودم خریدم، پس ماهی ۱۰ دلار هزینه اجاره مودم هم نداره.
تو شرایط اضافیش توضیح داده که این قیمت و شرایط تا یکساله و بعد از یک سال میشه فلان قدر
به فرض اگه من این شرایط رو نخونم، یا به تمام نوشته ها توجه نکنم، باید پول اضافی بدم و بعد بیام بگم "فلان میشه و بیسار، خودتون خبر ندارید."
تمام آگهی هایی که اینجا هست، که فلان چیز رو با تخفیف بگیرید و .... مطمئن باشید در کنارش هزار تا شرط هست که با اون شرایط این آگهی معتبره. حتی تو پیامهای بازرگانی! که تو رادیو پخش میشه، بعد از هر آگهی با سرعت وحشتناک یه سری شرایط رو میگه که دو روز دیگه اگه شاکی شدید که چرا فلان شد، بگن ما ته آگهی گفتیم، شما توجه نکردید!
پس هیچوقت چیزی رو تعمیم به کل ندید.
با اجازه دوستان من هم یه مطلب کوچک اضافه کنم
پلن هایی که این شرکت ها ارایه میدن سال اول پروموشن هست و بعد از اون هر سال به نرخ پلن اضافه میشه اما چون اینجور شرکت ها رقابت زیادی برای جذب مشتری دارن میشه سال های بعد هم با همون نرخ اولیه پلن رو تمدید کرد
کافیه زنگ بزنید و بگید پلن مورد نظر با نرخ بیشتر برای شما مناسب نیست و میخواید کنسلش کنید بعد اونا با همون نرخ سال قبل تمدید میکنن
dv 2013, Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، golia ، peyman222 ، Interuniversal ، Amir.AA ، copol
پیرو نوشته دوست عزیز reza 20 ما تابستان امسال با یک مترجم خبره رفتیم برای خرید یک پلن خانوادگی.اما وقتی صورتحساب اومد دیدیم یک چیز دیگه هست با امکانات بسیار محدود وهزینه بسیار بالا و قرارداد یک ساله ! چندین بار با شرکت مربوطه تماس گرفتیم وهنوز نتونستیم کاری انجام بدهیم و هر ماهه مجبور به پرداخت هستیم . همینطور یک خرید دیگر که ماهانه مبلغ بالایی پرداخت داریم در صورتی که امکانات اینترنتی اون پلن برابر با شرایط فروش و توضیحات فروشنده نیست ! ایا میشه در مورد خرید خط تلفن از یک پلن خانواده اون رو کم و تعداد رو تجدید نظر کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-19 ساعت 10:36)nora نوشته:  پیرو نوشته دوست عزیز reza 20 ما تابستان امسال با یک مترجم خبره رفتیم برای خرید یک پلن خانوادگی.اما وقتی صورتحساب اومد دیدیم یک چیز دیگه هست با امکانات بسیار محدود وهزینه بسیار بالا و قرارداد یک ساله ! چندین بار با شرکت مربوطه تماس گرفتیم وهنوز نتونستیم کاری انجام بدهیم و هر ماهه مجبور به پرداخت هستیم . همینطور یک خرید دیگر که ماهانه مبلغ بالایی پرداخت داریم در صورتی که امکانات اینترنتی اون پلن برابر با شرایط فروش و توضیحات فروشنده نیست ! ایا میشه در مورد خرید خط تلفن از یک پلن خانواده اون رو کم و تعداد رو تجدید نظر کرد؟

احتمالا مشكل از مترجم خبره بوده
2013AS71XX
ABU DHABI
W1MAY
پاسخ
تشکر کنندگان: 2013selectee ، امیر مهاجر ، humsun ، Danoosh ، barfi1
(2015-12-20 ساعت 08:57)reza20 نوشته:  
(2015-12-18 ساعت 02:36)reza20 نوشته:  یک سوال از مدیران داشتم؟
من چجوری میتونم اکانتم رو اینجا پاک کنم؟
تو تنضیمات پروفایلم نتونستم پیدا کنم

خواهشا یا مدیران یا یوزرها در مورد این مثله من رو راهنمایی کنه
ممنون

البته اين سوالتون ربطي به اين تاپيك نداره ولي من تا جايي كه ميدونم جوابتون رو ميدم
تو قسمت ويرايش پروفايل يه جا نوشته غيبت و تاريخ داره فكر ميكنم بتونين ازش استفاده كنين گزنيه پاك كردن اكانت فكر نميكنم باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، humsun ، Interuniversal
از دوستاني كه سياتل هستند ممكنه در مورد tacoma و federal way و اون اطراف نظرشون رو بگن ؟
چون اجاره اونجا تقريبا پايينتره حدود ٨٠٠ تا ٩٠٠ تا واسه يك خوابه با همه امكانات
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza Smart
با سلام خدمت دوستان سیاتلی
بالاخره موفق شدم کل صفحات این تاپیک رو بخونم.شاید خواست خدا بود که علاقه من به سایتل من رو کشوند به مطالعه این صفحات.صفحاتی که باهاش من هم با دوستان به سیاتل ندیده سفر کردم یه جاهایی شاد شدم و یه جاهایی ناراحت.
با دوستان همدلی کردم و..... این که من هم آرزومه یه روز تو سیاتل و اطرافش زندگی کنم بماند ولی بهترین چیزی که اینجا دیدم ارتقاء حس انسان دوستیه جامعه ایرانیه مقیم سیاتل هست البته بنا به دلایلی که قابل درک هست این اواخر حضور نازنینانی که این تاپیک رو زنده کردن کم شده و شدیدا امیدوارم باز شاهد حضور دوستان قدیمی باشیم.
با آرزوی موفقیت و شادکامی همه
خدایا مرا آن (سیاتل) ده که آن به... Rolleyes
پاسخ
(2015-12-21 ساعت 07:14)reza20 نوشته:  
(2015-12-20 ساعت 14:18)mahana.g نوشته:  از دوستاني كه سياتل هستند ممكنه در مورد tacoma و federal way و اون اطراف نظرشون رو بگن ؟
چون اجاره اونجا تقريبا پايينتره حدود ٨٠٠ تا ٩٠٠ تا واسه يك خوابه با همه امكانات

بله درسته اونجاها اجاره کمه
ولی بستگی به محل کار شما داره
اگر محل کارتون هم در اونجا باشه خوبه ولی اگر محل کارتون تو سیاتل یا ایست-سایت باشه که من پیشنهاد نمیکنم

پي از نظر امنيت مشكلي نيست ؟
١٠٠ البته نظر شما كاملا درسته اولين الويت محله كاره
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، Reza Smart

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان