کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
پيمان جااان از صميم قلب براتون حوشحال شدم اميدوارم روز از روزتون بهتر باشه:؛
پاسخ
سلام دوستان عزیز

چرا کسی جواب من رو نمیده؟ please

ممنون از همتون من از بچه های20014 هستم و با توضیحات شما عزیزان به این شهر خیلی علاقمند شدم ممکنه site چند تا hostle یا هر جای مناسب و ارزون واسه قبل اجاره خونه معرفی کنید.
کیس نامبر 2014AS000004XX/تعداد افراد کیس:4نفر/تاریخ رویت 6 می / ارسال فرمها27می با ایمیل/سفارت ایروان/
کارنت: 5 آگوست | مصاحبه:15 اکتبر | ویزا : * | ورود به آمریکا: * |Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: مهتاب - 2251 ، tabim4 ، اریوبرزن ، peyman1355 ، daad ، r.bazargan ، Iaccept ، Reza Smart
(2013-08-06 ساعت 17:08)godot نوشته:  سلام دوستان عزیز

ممنون از همتون من از بچه های20014 هستم و با توضیحات شما عزیزان به این شهر خیلی علاقمند شدم ممکنه site چند تا hostle یا هر جای مناسب و ارزون واسه قبل اجاره خونه معرفی کنید.
من كه هاستل و اينا نميشناسم ولي همين صفح هاياخرو بخونين ميرزا معمار ادرس يه سايتو گذاشته بود براي اينكار
پاسخ
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، kasrafo ، mirzamemar ، peyman1355 ، godot ، nora ، T891s ، itsmasoud ، tabim4 ، morvarid1364 ، daad ، mhb161 ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept ، Reza Smart
یه سر به این سایت ها بزن:
booking.com
hotwire.com
kayak.com
priceline.com
hotels.com
روی priceline میتونی BID کنی. ولی مواظب باش که وقتی بید کردی و اگه در اون رنجی از قیمت و مکان که دادی هلت پیدا کرد شارژت میکنه. پس سعی کن از قیمت های پایین و مکان هایی که میخوای بگردی. ما چند سالی است که از این سایت ها استفاده می کنیم چه هتل و چه پرواز. به عنوان نمونه من خودم هتل هر شب ۱۲۰ دلاری رو ۴۸ تونستم بید کنم. موفق باشی

پاسخ

شما اگه احتياج يه جا داشتين به من ايميل بزنينSmile
پاسخ
دوستان سایت خوبیه اطلاعات جامع و کاملی داره
http://www.seattle.gov/default.aspx
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
پاسخ
(2013-08-08 ساعت 23:29)mohammad fazli نوشته:  دوستان سایت خوبیه اطلاعات جامع و کاملی داره
http://www.seattle.gov/default.aspx

بچه ها اینم سایت معروف و خیلی عالی راجب ایالت واشنگتن و سیاتل و شهراش هستتش:
http://www.tripadvisor.com/Tourism-g2896...tions.html

بچه ها بعد از کلی سرچ من به این نتیجه رسیدم که این 5 تا هاستل از بقیه توی سیاتل ارزونترن اسماشون رو میزارم اگه کسی اطلاعات بیشتری خواست میتونه اسم هاستل تو گوگل بزنه بیشتر آمار بگیره راجب اتاقاش:
CITY HOSTEL SEATTLE
Hostelling International Seattle at American Hotel
Green Tortoise Hostel
Second Home Hostels, LLC
HotelHotel Hostel
پاسخ
اين پست و الان دارم از تو فرودگه سياتل ميذارم Smile
اينجا هم مترو هست هم اتوبوس براي اومدن به داخل شهر هم تاكسي و فكر كنم تاكسي بالاي ٢٠٠ دلار بگيره چون خيلي مسافت زياده
همه جور هتل و متل هم هست اينجا
پس اگه شب رسيدين نگران نباشين ديدم كه متل ٦ هم شعبه داشت اينجا و چند تا ديگه هم بودن و از يكي از بچه هاي اينجا شنيدم خيلي از متل ٦ تعريف كرده بودهم خوبه و تميز هم قيمت مناسبي داره
پاسخ
(2013-08-12 ساعت 02:07)مهتاب - 2251 نوشته:  اين پست و الان دارم از تو فرودگه سياتل ميذارم Smile
اينجا هم مترو هست هم اتوبوس براي اومدن به داخل شهر هم تاكسي و فكر كنم تاكسي بالاي ٢٠٠ دلار بگيره چون خيلي مسافت زياده
همه جور هتل و متل هم هست اينجا
پس اگه شب رسيدين نگران نباشين ديدم كه متل ٦ هم شعبه داشت اينجا و چند تا ديگه هم بودن و از يكي از بچه هاي اينجا شنيدم خيلي از متل ٦ تعريف كرده بودهم خوبه و تميز هم قيمت مناسبي داره

داري دوباره مياييSmile)
٦٥ دلار تا بلويو از فرودگاه ، ولي اتوبوس ٢.٥ دلار
مهتاب جون خوبي عزيزم؟

(2013-08-05 ساعت 03:27)peyman1355 نوشته:  
درود بر دوستان گرامی

دلم نیومد خوشحالی خودم رو با دوستان مهربانم در میان نگذارم و شما رو در شادی خودم شریک نکنم،به لطف پروردگار مهربان و با راهنمایی های ارزشمند دوستان پیشکسوت و با تجربه ام در سایت مهاجرسرا به خصوص تاپیک سیاتل از فردا در کمپانی مایکروسافت در آزمایشگاه الکترونیک این شرکت با سمت تکنسین ارشد الکترونیک مشغول به کار خواهم شدCool
برای همه دوستانی که به سیاتل مهاجرت کرده و خواهند کرد آرزوی پیشرفت روز افزون دارم.

شاد و تندرست و پیروز باشید
تبريك ميگم بهتون ، خيلي خوشحال شدم.
پاسخ
پروا جان ، نه اومدم دنبال كسي ، ٦٥ دلار تا بلويووة بازم خوبه هاا ولي تا خونه ما يه ساعت راهه فكر كنم همين حدود هاي ٢٠٠ بشه من تا خونه خودمون سنجيدم حتما تا سياتل خيلي كمتره!
من اينجا يه بار سوار تاكسي شدم ٥دقيقه راه بود ٢٥ دلار گرفت تازه ترافيك هم نبود !
الان كه ميومدم مسير رفت يه ترافيك فكر كنم ٥ يا ٦ كليومتري بود !!!!! بهر حال من توصيه ميكنم حدالامكان با اتوبوس و مترو برين چون تاكسي گرونه مخصوصا اينجور ترافيك هام كه باششششششSmile
پاسخ
سلام دوستان عزیز. پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم. همسر من برنده گرین کارت 2014 هستش. ایشون فوق برق-قدرت با سه سال سابقه کاری و آیلتس 7.5 هستند. من فوق زمین شناسی محیط زیست با چهار سال سابقه هستم. تو کلورادو و اورنج کانتی اقوامی داریم که واسه یه اقامت موقت کمکمون می کنند. ایشون فعلا قصد ادامه تحصیل ندارند. خواستم بدونم بنظر شما ما از کدوم ایالت و شهر شروع کنیم. خیلی گیج شدیم. و اینکه شانسمون واسه کار کجا بیشتره؟ احتمال کار مرتبط پیدا کردن واسه رشته های ما تو آمریکا بخصوص سیاتل هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: مهتاب - 2251 ، apoornaki ، پدی ، پروا ، mrr777 ، khder ، morvarid1364 ، daad ، maria2000 ، r.bazargan ، Reza Smart
من امروز نون سنگک و بربری خریدمSmile
نه اصرار نکنید ،نمیگم!Smile
پاسخ
(2013-08-13 ساعت 09:09)پروا نوشته:  من امروز نون سنگک و بربری خریدمSmile
نه اصرار نکنید ،نمیگم!Smile
از بيكريه كه ارمنيه؟؟؟ يا اسكويي؟Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، mrr777 ، خانه ، amir82 ، morvarid1364 ، peyman1355 ، mirzamemar ، daad ، mhb161 ، maria2000 ، Reza Smart
(2013-08-12 ساعت 02:28)مهتاب - 2251 نوشته:  پروا جان ، نه اومدم دنبال كسي ، ٦٥ دلار تا بلويووة بازم خوبه هاا ولي تا خونه ما يه ساعت راهه فكر كنم همين حدود هاي ٢٠٠ بشه من تا خونه خودمون سنجيدم حتما تا سياتل خيلي كمتره!
من اينجا يه بار سوار تاكسي شدم ٥دقيقه راه بود ٢٥ دلار گرفت تازه ترافيك هم نبود !
الان كه ميومدم مسير رفت يه ترافيك فكر كنم ٥ يا ٦ كليومتري بود !!!!! بهر حال من توصيه ميكنم حدالامكان با اتوبوس و مترو برين چون تاكسي گرونه مخصوصا اينجور ترافيك هام كه باششششششSmile

مهتاب عزیز، با مترو یا اتوبوس چطور می شه از فرودگاه تا محل شما رفت، می تونید شماره خط و یا اطلاعات اصافی رو بزارین؟
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، soruosh ، morvarid1364 ، peyman1355 ، خانه ، daad ، mhb161 ، maria2000 ، r.bazargan ، Reza Smart
(2013-08-13 ساعت 14:33)mrr777 نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 02:28)مهتاب - 2251 نوشته:  پروا جان ، نه اومدم دنبال كسي ، ٦٥ دلار تا بلويووة بازم خوبه هاا ولي تا خونه ما يه ساعت راهه فكر كنم همين حدود هاي ٢٠٠ بشه من تا خونه خودمون سنجيدم حتما تا سياتل خيلي كمتره!

مهتاب عزیز، با مترو یا اتوبوس چطور می شه از فرودگاه تا محل شما رفت، می تونید شماره خط و یا اطلاعات اصافی رو بزارین؟
Smile Smile Smile پنجشنبه دوباره ميريم فرودگاه نگاه ميكنم ببينم كدوم خطه ؛)
ببخشيد ٤ شنبه شد !!! ههه اشتباه كرده بودم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان