کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
هم خانه

سلام دوستان

یک اتاق کاملا مستقل با ورودی مجزا در یک منطقه بسیار خوب و زیبا مناسب برای یک نفر همخانه مجرد یا یک زوج موجود است.
لطفا در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی یا ایمیل پیام بذارید.

ممنون
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
پاسخ
(2014-01-24 ساعت 23:19)eybaba نوشته:  
(2014-01-24 ساعت 21:24)elima1980 نوشته:  شما بایدازبدیهای اونجا مینوشتی ازسختیهایی که کشیدی گرفتاریها واسترس هایی که داشتی تا همه متوجه بشن که آمریکا یعنی عمری کاریعنی اززیرصفرشروع کردن.کاری که من انجام دادم ازروزاول گفتم جایی که هستم ظرف شورکهنه شور حمال راننده نیازداره کسی حاضره بسم ا..مهندس ودکترهم بودین اینحا کاراینه مهندس ودکترومتخصص هم ترجیحا آمریکایی بیکارشده ازبحران اقتصادی استخدام میکنند نه ماروکه هنوزعرقمون خشک نشده میخوایم بشیم آقارییس .اما کورسوآینده ای هست که پیشرفت کردخیلیها فکرمیکننداومدن سیزده به دردورهم خوش بگذرونن وخوش باشن

ولی‌ من با نظر شما مخالفم

اینجا واقعا از نظر کاری همون مدینه فاضله هستش
دوست عزیز خیلی مشکل داری خوب برگرد راه برگشت که داری چرا داری اینقدر عذاب میکشی
پاسخ
تشکر کنندگان: eybaba ، soli asali ، mozhgangh ، M.Ho ، Iaccept
سلام

از دوستانی که در شهر سیاتل زندگی می کنند و امکان دادن آدرس و شماره تلفنشون رو به من دارن (برای ارسال گرین کارت و مصاحبه می خوام)، لطف می کنن اگه به من پیام بدن.

پیشاپیش ممنونم
6xxx/ABD
تحقق بخشیدن به افسانه شخصی یگانه وظیفه آدمیان است، همه چیز تنها یک چیز است و هنگامی که آرزوی چیزی را داری سراسر کیهان همدست میشود تا بتوانی آن آرزو را تحقق بخشی.
نتونستیم هورا بکشیم نه برای خودمون و نه برای دوستانمون
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، exxedus ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-04-19 ساعت 17:01)poem نوشته:  سلام

از دوستانی که در شهر سیاتل زندگی می کنند و امکان دادن آدرس و شماره تلفنشون رو به من دارن (برای ارسال گرین کارت و مصاحبه می خوام)، لطف می کنن اگه به من پیام بدن.

پیشاپیش ممنونم

اگه تا الان كسي و پيدا نكردين بگين من بهتون ادرس بدم
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghifa ، soli asali ، mortezash ، apoornaki ، khder ، exxedus ، Seattle2015 ، pari pariaaa ، odiseh ، الا ، shabghazal ، سوین ، ben123 ، r.bazargan ، Iaccept ، disi
(2014-04-14 ساعت 15:38)hs6467 نوشته:  سلام دوستان...
میدونم حرفم ناراحت کننده است و شاید بگین تو پست های قبلی بوده این بحثا اما...
چرا همه مدام از آب و هوا و دانشگاه و بیمه و ماشین و اجاره حرف میزنن؟
یکی بیاد یکم بگه کار کیلویی چنده تو سیاتل؟
منیکه تخصصم جاوا و برنامه نویسی سایت هست و زیاد هم حرفه ای نیستم و مدرک دانشگاهی هم ندارم آیا امکان داره که وقتی اومدم سیاتل و قید تخصصم رو زدم با یه بچه 2 ماهه و خانومم،برام تو رستوران و مکدونالد و ... کار پیدا بشه؟ اگر هست ساعتی چند دلار یا چند ساعت درهفته است؟ به خدا قیمت خونه و آب و هوا و اینارو تو سایتای خودشون میزنن،تنها چیزی که درموردش اطلاعات کاملی نیست کار هست از دوستانی که تجربه دارن خواهش می کنم کمک کنن...

دوستان عزیز سیاتلی لطفا جواب من رو هم بدید اگر امکان داره.... یعنی واقعا جمعیت ایرانی های عزیز سیاتل اینقدر کم هست....
پاسخ
تشکر کنندگان: exxedus ، soli asali ، الا ، khder ، قصه گو ، Rooz ، r.bazargan ، Iaccept
Question 
(2014-04-22 ساعت 14:14)hs6467 نوشته:  
منیکه تخصصم جاوا و برنامه نویسی سایت هست و زیاد هم حرفه ای نیستم و مدرک دانشگاهی هم ندارم آیا امکان داره که وقتی اومدم سیاتل و قید تخصصم رو زدم با یه بچه 2 ماهه و خانومم،برام تو رستوران و مکدونالد و ... کار پیدا بشه؟ اگر هست ساعتی چند دلار یا چند ساعت درهفته است؟ به خدا قیمت خونه و آب و هوا و اینارو تو سایتای خودشون میزنن،تنها چیزی که درموردش اطلاعات کاملی نیست کار هست از دوستانی که تجربه دارن خواهش می کنم کمک کنن...

دوستان عزیز سیاتلی لطفا جواب من رو هم بدید اگر امکان داره.... یعنی واقعا جمعیت ایرانی های عزیز سیاتل اینقدر کم هست....

اخ گفتی دوست عزیز...
منم با شما موافقم،خواهشن اونایی که سیاتل هستن بیشتردرمورد کار ومشاغلی ازاین ردیف بگن ...
والا من خودم رو مثال میزنم که تمام دغدغم بعدازورود به آمریکا کار هست وبس...........
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، khder ، قصه گو ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-04-22 ساعت 18:03)pey.com نوشته:  
(2014-04-22 ساعت 14:14)hs6467 نوشته:  

اخ گفتی دوست عزیز...
منم با شما موافقم،خواهشن اونایی که سیاتل هستن بیشتردرمورد کار ومشاغلی ازاین ردیف بگن ...
والا من خودم رو مثال میزنم که تمام دغدغم بعدازورود به آمریکا کار هست وبس...........

من چند ماهی اونجا بودم چیزی که من فهمیدم کار برای رشته های برنامه نویسی و برق و الکترونیک در این ایالت زمینه خوبی داره
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
پاسخ
دوستان عزیز از این سایت میتونید مشاغل مورد نیاز در ایالات مختلف که صاحبان اونها ایرانی‌ هستند رو پیدا کنید: Shy

www.iranian-everything.com
پاسخ
دوستان عزیز من قصد مهاجرت به امریکا را دارم زبانم در حد متوسط هست اما میتونم تقویتش کنم مدرک تحصیلی من هم فوق دیپلم برق هست اما تخصص در انجام کار های برقی (برق ساختمان و plc , و تابلو های صنعتی ) و تا حدودی اکسل هم بلدم به نظر شما شهر سیاتل شهر ارزونی نسیتن برای شروع هست یا نه شما چه شهری را برای شروع پیشنهاد میکنید و با چقدر سرمایه اولیه؟؟!!
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، khder ، r.bazargan
سلام
دوستان ساکن سیاتل کسی برای سپتامبر هم خونه پسر نمی خواد؟؟؟
یا کسی اتاقی/سوئیتی برای اجاره نداره؟؟؟
کسی هست که بتونه بعد از ورودم به من تو انجام کارهای اولیه (گرفتن سوشیال،بازکردن حساب....) کمک کنه؟؟؟
اگر کسی بود ممنون می شم از طریق پیام خصوصی با من در تماس باشه.متشکرم.
برای دریافت آدرس گروه فیسبوک بچه ها در شیکاگو می توانید پیام خصوصی بفرستید.
پاسخ
تشکر کنندگان: khder ، soli asali ، r.bazargan
من بعد چند بار عدم موفقيت در لاتاري تصميم گرفتم از طريق سرمايه گذاري اقدام كنم برا مهاجرت
بيش از 1.5 سال هست كه من در مورد مهاجرت در تمام زمينه ها تحقيق جامعي كرده ام ولي باز هم ميگم هر چي بيشتر بدوني بازم كمه
از تمام كشورها اطلاعات جامعي دارم و الان بيش از 8 ماهه كه روي آمريكا دارم تحقيق مي كنم
تمام ايالتها رو چك كردم تا نهايتا به واشنگتن و به سياتل رسيدم
من ميخوام در آمريكا در زمينه شغلي خودم در ايران كه توليد مواد غذايي هست ادامه فعاليت بدم البته من ميدونم چرخه توليد مواد غذايي در آمريكا از زمين كه شروع ميشه تا به قفسه مغازه ها در سيكل كامل يك مجموعه توليدي قرار داره و بنابراين سرمايه گذاري كلاني ميخواد و به اين دليل هست كه بيشتر در زمينه تجارت بين المللي مواد اوليه تمايل دارم كار كنم.
من سياتل و مناطق اطرافشو و در كل ايالت واشنگتن رو بيشتر به دليل زيبايي و سطح كرايم پائين انتخاب كردم و اينكه اگه بتونم دفترمو در زمينه تجارت و داد و ستد اونجا راه اندازي كنم علاوه بر خود ايالت واشنگتن با ايالت اورگان و از همه مهمتر با كلانشهر ونكوور در ارتباط تجاري خواهم بود

خانم من هم طراح لباس هستند و ميخوان كارشونو اونجا ادامه بدن
من دو تا سئوال داشتم :
1- از دوستان كسي اطلاع داره آيا ميشه در زمينه واردات و صادرات مواد اوليه غذايي رو اون منطقه حساب كرد؟ آيا شرايط خاصي بايد داشته باشيم؟
2- خانم من براي توليد لباس در اون منطقه بايد چه مراحلي رو بگذرونند تا اجازه اين كا رو داشته باشند؟ منظورم توليدي لباس زنانه به صورت انبوه و كارگاهي و صادرات اون به ونكوور كانادا هست ( ايشون مدركشون ديپلم هست ولي در كارشون تبحر دارند - مدرك من هم مهندسي برق الكترونيك هست ولي در زمينه توليد مواد غذايي !!!!!! سرمايه گذاري كردم چه همخواني قشنگي !!!!)

كلا آيا براي ايجاد موارد مورد نظر ما مانع بخصوصي وجود دارد يا نه اجازه ميدن اين كارها رو دنبال كرده و به ثمر برسونيم ؟البته هر كدوم از ما در رشته خودش
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، r.bazargan
سلام دوستان من ماه سپتامبر می‌خوام بیام سیاتل و می‌خوام تو bellevue خونه اجاره کنم اگه کسی‌ دنبال همخونه دختر بود برام پیغام بذاره،مرسی‌
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، r.bazargan ، Iaccept
سلام دوستان. من یک سوال از آقای peyman1355 دارم. براشون پیغام خصوصی هم گذاشتم ولی ظاهرا ایشون از ژانویه به فروم سر نزدن. میخواستم اگر دوستان با ایشان تماس دارن از ایشان خواهش کنن جواب پیغام من را بدن. خیلی ممنون از همه
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، Iaccept
سياتليها يا خوابن همشون يا گرفتار كار و روزمرگي !!!!!
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، Iaccept
سلام دوستای عزیز

میشه بگین برا یه خانواده سه نفری ...زن و شوهر با ده سال سابقه در ایران و رشته های مخابرات (شبکه ) و مدیریت مالی با مدارک فوق لیسانس
بازار و شرایط کار ی در سیاتل چطوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، r.bazargan ، Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان