کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
(2014-06-03 ساعت 09:38)hosseinshokri نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 00:41)tisanisa نوشته:  سلام دوستای عزیز

میشه بگین برا یه خانواده سه نفری ...زن و شوهر با ده سال سابقه در ایران و رشته های مخابرات (شبکه ) و مدیریت مالی با مدارک فوق لیسانس
بازار و شرایط کار ی در سیاتل چطوره؟

سلام
آمریکا برای هر کسی که کارشو بلد باشه و زبانش خوب باشه کار داره. سیاتل و یا به عبارت بهتر ایالت واشنگتن در زمینه های کامپیوتر، الکترونیک و محیط زیست عالیه.

سلام . گفتید محیط زیست می تونم بپرسم منظورتون چی هست؟ کار من در ارتیاط با حذف آلاینده های زیست محیطی از کارخانجات و صنایع هست... می خوام بدونم در این ارتباط در سیاتل شرکتی وجود داره؟؟؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، r.bazargan ، Iaccept
تشکر..
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali
وااااااای که چقدر لذت بردم تک تک صفحات را خوندم و بلاخره به اخرین صفحه رسیدم....من از برندگان ۲۰۱۵ هستم و هنوز اول راه...می خواستم از دوستانی که در سیاتل هستند بپرسم که همسر من مهندس کامپیوتر با شاخه ی سخت افزار و رسته ی Network/Help Desk وبا سابقه ی کار بیشتر از ۱۰ سال .به نظر شما برای تخصص ایشون توی سیاتل کار هست و اگر ایالت دیگه ای مد نظرتون هست بگین...ممنون
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
پاسخ
تشکر کنندگان: مهتاب - 2251 ، poem ، 2600kasra ، r.bazargan ، Iaccept ، golia
سلام به همه دوستان

من تا چند روز دیگه دارم به سیاتل میام (البته Renton ) از دوستان خواهش میکنم اگه اطلاعاتی راجع به این شهر (Renton) دارن تو این تاپیک بگذارن.

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: royalromin@yahoo.com ، r.bazargan ، Iaccept
ﺩﺭﻭﺩ ﻓﺮاﻭﻭﻥ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﺑﻢ ﻛﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﭼﻴﺰا اﺯﺷﻮﻥ ﻳﺎﺩ ﮔﺮﻓﺘﻢ, ﻳﻪ ﺳﻮاﻝ ﺩاﺭﻡ اﻳﻦ ﻛﻪ ﻛﺴﻲ ﻣﻲ ﺩﻭﻧﻪ ﺩﺭ اﻳﺎﻟﺖ ﻭاﺷﻨﮕﺘﻮﻥ ﻧﺸﺮﻳﻪ اﻱ ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﻓﺎﺭﺳﻲ ﻣﻨﺘﺸﺮ ﻣﻴﺸﻪ ﻳﺎ ﻧﻪ, اﮔﻪ ﺑﻠﻪ ﻟﻴﻨﻜﺸﻮ ﺑﺮاﻡ ﻣﻴﺬاﺭﻳﻦ ﻟﻂﻔﺎ, ﺑﻲ ﻧﻬﺎﻳﺖ ﻣﻤﻨﻮﻥ.
××2014AS71
ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ 9ﺟﻮﻥ 2014 اﺑﻮﻇﺒﻲ
Ap ﻭﺿﻌﻴﺖ
ﺁﭘﺪﻳﺘﻬﺎ 9 و 10 ﺟﻮﻥ و 3 و 8 و 9 ﺟﻮﻻﻱ
پاسخ
تشکر کنندگان: 2600kasra ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-07-04 ساعت 01:51)Memolk نوشته:  وااااااای که چقدر لذت بردم تک تک صفحات را خوندم و بلاخره به اخرین صفحه رسیدم....من از برندگان ۲۰۱۵ هستم و هنوز اول راه...می خواستم از دوستانی که در سیاتل هستند بپرسم که همسر من مهندس کامپیوتر با شاخه ی سخت افزار و رسته ی Network/Help Desk وبا سابقه ی کار بیشتر از ۱۰ سال .به نظر شما برای تخصص ایشون توی سیاتل کار هست و اگر ایالت دیگه ای مد نظرتون هست بگین...ممنون

به نظر من هیوستون رو از یاد نبرید حتما یک جستجویی اونجا هم بکنید
پاسخ
تشکر کنندگان: Memolk ، 2600kasra ، r.bazargan
دوستان عزیز
آیابا 600 تا 650 تو اطراف سیاتل میشه یه یک خوابه اجاره کرد یا نه ؟

پاسخ
تشکر کنندگان: 2600kasra ، r.bazargan
سلام به همشهريان آينده ام. من اواخر آگوست به همراه دخترم و همسرم داريم ميايم.دخترم مدرسه اشو انتخاب كرده، نزديك خونه ي برادرم( خوشبختانه فعلاً مشكل جا نداريم!) فقط دعا دعا مي كنم بتونه در عرض دو روز استراحت بعد از يه پرواز طولاني، خودشو با محيط مدرسه وفق بده،دخترم اينجا سوم دبيرستانو تموم كرده و ديپلمه شده ولي با اين حال تصميم گرفتيم سال چهارمشو بره دبيرستان چون هزينه ي كالج گرونه!! خودم كلاس آشپزي و شيريني پزي رفتم اما فكر كنم بايد يه دوره هايي هم اونجا بگذرونم تا بتونم كار پيدا كنم ، ولي اولش به كار در رستوران يا قنادي هم راضي ام كه زبانم تقويت بشه. همسرم مهندس مكانيكه و اميدوارم بتونه در يه شركت معتبر كار پيدا كنه چون هم رزومه ي خوبي داره و هم زبان فني اش خوبه! دو ماه قبل از ورود هم ١٦٥ دلار رو پرداخت كرديم. توي فرمها هم در خواست ssn داده بوديم، مثل اينكه ديگه نيازي نيست به اداره ي مهاجرت بعد از ورودمون مراجعه كنيم و اين طور كه شنيده ام خودشون ssn رو ميفرستن به آدرسمون.كلي سوال تو ذهنمه ولي كم كم مي پرسم كه خسته نشيد!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: artam2 ، nasim ، ﻣﻴﺘﺮا ، sksara ، میما ، rbrb-2015 ، H Pier ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-07-07 ساعت 22:57)قصه گو نوشته:  سلام به همشهريان آينده ام. من اواخر آگوست به همراه دخترم و همسرم داريم ميايم.دخترم مدرسه اشو انتخاب كرده، نزديك خونه ي برادرم( خوشبختانه فعلاً مشكل جا نداريم!) فقط دعا دعا مي كنم بتونه در عرض دو روز استراحت بعد از يه پرواز طولاني، خودشو با محيط مدرسه وفق بده،دخترم اينجا سوم دبيرستانو تموم كرده و ديپلمه شده ولي با اين حال تصميم گرفتيم سال چهارمشو بره دبيرستان چون هزينه ي كالج گرونه!! خودم كلاس آشپزي و شيريني پزي رفتم اما فكر كنم بايد يه دوره هايي هم اونجا بگذرونم تا بتونم كار پيدا كنم ، ولي اولش به كار در رستوران يا قنادي هم راضي ام كه زبانم تقويت بشه. همسرم مهندس مكانيكه و اميدوارم بتونه در يه شركت معتبر كار پيدا كنه چون هم رزومه ي خوبي داره و هم زبان فني اش خوبه! دو ماه قبل از ورود هم ١٦٥ دلار رو پرداخت كرديم. توي فرمها هم در خواست ssn داده بوديم، مثل اينكه ديگه نيازي نيست به اداره ي مهاجرت بعد از ورودمون مراجعه كنيم و اين طور كه شنيده ام خودشون ssn رو ميفرستن به آدرسمون.كلي سوال تو ذهنمه ولي كم كم مي پرسم كه خسته نشيد!!

ﺳﻼﻡ ﻗﺼﻪ ﮔﻮﻱ ﻋﺰﻳﺰ, ﻣﻦ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﺗﺎﭘﻴﻚ ﻛﻠﻴﺮﻧﺲ 2014 ﻫﻤﻘﻂﺎﺭﻡ, ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﺷﺪﻡ ﻛﻪﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﻣﻘﺼﺪتوﻥ ﺳﻴﺎﺗﻠﻪ, اﮔﻪ ﺧﺪا ﺑﺨﻮاﺩ ﻭﻳﺰاﻣﻮﻥ ﺑﻴﺎﺩ ﻣﺎ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺟﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻓﻜرﻣﻲﻛﻨﻴمﻫﻤﻴﻦ ﺷﻬﺮﻩ, اﺯ ﺼﻤﻴﻢ ﻗﻠﺐ ﺑﺮاﺗﻮﻥ ﺁﺭﺯﻭﻱ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﻣﻲ ﻛﻨﻢ. ﺧﺪا ﺭﻭ ﭼﻪ ﺩﻳﺪﻳﻦ ﺷﺎﻳﺪ ﻳﻪ ﺭﻭﺯﻱ ﻫﻤﺪﻳﮕﺮﻭ ﺩﺭ ﺳﻴﺎﺗﻞ ﻣﻼﻗﺎﺕ ﻛﺮﺩﻳﻢWink
××2014AS71
ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ 9ﺟﻮﻥ 2014 اﺑﻮﻇﺒﻲ
Ap ﻭﺿﻌﻴﺖ
ﺁﭘﺪﻳﺘﻬﺎ 9 و 10 ﺟﻮﻥ و 3 و 8 و 9 ﺟﻮﻻﻱ
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، poem ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-07-07 ساعت 10:20)eybaba نوشته:  
(2014-07-04 ساعت 01:51)Memolk نوشته:  وااااااای که چقدر لذت بردم تک تک صفحات را خوندم و بلاخره به اخرین صفحه رسیدم....من از برندگان ۲۰۱۵ هستم و هنوز اول راه...می خواستم از دوستانی که در سیاتل هستند بپرسم که همسر من مهندس کامپیوتر با شاخه ی سخت افزار و رسته ی Network/Help Desk وبا سابقه ی کار بیشتر از ۱۰ سال .به نظر شما برای تخصص ایشون توی سیاتل کار هست و اگر ایالت دیگه ای مد نظرتون هست بگین...ممنون

ای بابا جان می شه بگید از چه نظر ممکنه ارجحیت داشته باشه؟؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

پاسخ
تشکر کنندگان: maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
دوستان عزیز اگر ممکنه یه خورده در مورد کار تو مکدونالد و اینجور جاها صحبت کنید،و بگید آیا میشه تو ماه اول تو مکدونالد در سیاتل کار پیدا کرد؟ چون من خودم رشتم مربوط به برنامه نویسی وب و اندروید هست میخوام بدونم که میشه به محض ورود بریم تو مکدونالدی جایی کارکنیم تا از روی فرصت دنبال کار تخصصیم بگردم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، Memolk ، 2600kasra ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-07-08 ساعت 00:59)Memolk نوشته:  

از نظر هزینه‌های زندگی‌ و فراوانی‌ کار
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، Memolk ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-07-09 ساعت 08:56)eybaba نوشته:  
(2014-07-08 ساعت 00:59)Memolk نوشته:  

از نظر هزینه‌های زندگی‌ و فراوانی‌ کار
ولی با اطلاعاتی که من بدست اوردم هوستون بیشتر برای رشته های نفت و شیمی و پالایشگاهی مناسبه...ولی بازم ممنون از راهنماییتون.

پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، eybaba ، r.bazargan ، Iaccept
(2014-07-08 ساعت 09:05)hs6467 نوشته:  دوستان عزیز اگر ممکنه یه خورده در مورد کار تو مکدونالد و اینجور جاها صحبت کنید،و بگید آیا میشه تو ماه اول تو مکدونالد در سیاتل کار پیدا کرد؟ چون من خودم رشتم مربوط به برنامه نویسی وب و اندروید هست میخوام بدونم که میشه به محض ورود بریم تو مکدونالدی جایی کارکنیم تا از روی فرصت دنبال کار تخصصیم بگردم؟

عزیزان کسی نبود لطف کنه پاسخ این ارسال من رو بده...؟
پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Iaccept
پست موقت
كيس نامبر: 2014AS25XX
ابوظبی - هفته اول دسامبر - ویزا یکضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان