کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2012-05-08 ساعت 16:20)hamedsss نوشته:  دوستان من یه سوال دارم، من و پدر مادرم برای مصاحبه در ماه مارچ به ابوظبی رفتیم (مهاجرت خانوادگی از طریق عمم بود) الان تو وضعیت کیس ما تو سایت ویزای پدرم رو آماده ی صدور زده برای مادرم رو هم چند روز بعد از پدرم آماده ی صدور زد ولی از من حرفی نزده این معنیش چیه؟ یعنی ردم کردن یا نه چون خانوادگی هست منم شامل هستم؟!

نگران نباش ، مشکل اصلی‌ که والدین شما بودن حل شده ، ویزا شما هم آماده می‌شه .Wink
[en]Category: F2B
PRIORITY DATE = OCTOBER 2003
APPROVAL NOTICE = JUNE 2008
CASE NUMMBER = YRV2012XXXXXX
CHOICE OF ADDRES AND AGENT = MARCH 2010
P3U AGENT UNIVERSAL = AUGUST 2010
تکمیل مدارک : FEB 2011
دریافت نامه مصاحبه: Jul 2012
مصاحبه: Aug 2012
محل مصاحبه: ایروان
تاریخ دریافت ویزا : یک ضرب Big Grin
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، frozen mind ، GBUSA ، battosai
(2012-05-08 ساعت 18:37)SAEED 60 نوشته:  
(2012-05-08 ساعت 16:20)hamedsss نوشته:  دوستان من یه سوال دارم، من و پدر مادرم برای مصاحبه در ماه مارچ به ابوظبی رفتیم (مهاجرت خانوادگی از طریق عمم بود) الان تو وضعیت کیس ما تو سایت ویزای پدرم رو آماده ی صدور زده برای مادرم رو هم چند روز بعد از پدرم آماده ی صدور زد ولی از من حرفی نزده این معنیش چیه؟ یعنی ردم کردن یا نه چون خانوادگی هست منم شامل هستم؟!

نگران نباش ، مشکل اصلی‌ که والدین شما بودن حل شده ، ویزا شما هم آماده می‌شه .Wink

پس من هم باید پاسپورتم رو بفرستم برای سفارت؟! بازم ممنون از جوابتون!
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، mom ، GBUSA ، battosai
سلام دوستان
ما امروز به ترکیه اومدیم. با پرواز ترکیش. همین امروز هم برای بار دوم به مطب دکتر رفتیم تا معایناتمون رو به روز کنیم. دیگه دکتر اونگان نبود. یه خانوم دکتر مارو معاینه کرد و آزمایشات رو هم انجام دادیم. چون کارت واکسنمونو برده بودیم نیاز به زدن مجدد واکسن نشد. دیگه گفتن فردا ساعت 3 بریم نتیجه رو بگیریم و به امید خدا دوشنبه سفارت بریم.
پاسخ
تشکر کنندگان: GBUSA ، sasan_rock ، nahid.t ، frozen mind ، mom ، Blaze ، amir2640 ، SAEED 60 ، Toranj ، battosai
با سلام مجدد

ما امروز راس ساعت 1 به سفارت رفتیم و برگه آبی و مدارک مالیاتی 2009/10/11 رو دادیم و همچنین نتایج مجدد پزشکی و فرمهای DS230. چون ما قبلا مصاحبه شده بودیم اصلا مصاحبه نداشتیم. صرفا مدارک رو دادیم و فقط صفحه آخر DS230 رو جلوی آفیسر امضا کردیم. خانوم خوب و مهربونی بود. بعد رفتیم همونجا به ups نفری 17 لیر دادیم و آدرس هتل رو دادیم. گفتن که بین 3 تا 5 روز کاری ویزا میاد. امیدوارم که همینجور باشه و بعد اینهمه انتظار و عقبگرد بعد از اون پاسپورتهارو به ویزاها تحویل بگیریم.
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، f1f ، mom ، Blaze ، sasan_rock ، Toranj ، comrun ، frozen mind ، battosai
(2012-05-14 ساعت 23:03)ms-banoo نوشته:  با سلام مجدد

ما امروز راس ساعت 1 به سفارت رفتیم و برگه آبی و مدارک مالیاتی 2009/10/11 رو دادیم و همچنین نتایج مجدد پزشکی و فرمهای DS230. چون ما قبلا مصاحبه شده بودیم اصلا مصاحبه نداشتیم. صرفا مدارک رو دادیم و فقط صفحه آخر DS230 رو جلوی آفیسر امضا کردیم. خانوم خوب و مهربونی بود. بعد رفتیم همونجا به ups نفری 17 لیر دادیم و آدرس هتل رو دادیم. گفتن که بین 3 تا 5 روز کاری ویزا میاد. امیدوارم که همینجور باشه و بعد اینهمه انتظار و عقبگرد بعد از اون پاسپورتهارو به ویزاها تحویل بگیریم.

مبارک باشه!

یک سوال: ایا شما در فاصله زمانی بین کلیرینس اولتون با کلیرنس دومتون سفر خارجی داشتین؟

(این سوال بعدا به تاپیک مربوط انتقال داده خواهد شد.)
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، battosai
سلام
بچه ها کسی دوشنبه 21 may مصاحبه نداره برای رفتن به ابوظبی هماهنگ شیم ؟؟
کتگوری : F2A
تاریخ درخواست : OCT 2009
شماره پرونده : ABD2010XXXXXX
تاریخ تکمیل : OCT 2010
دریافت نامه مصاحبه: April 10 th 2012
مصاحبه: May 21 2012
محل مصاحبه: ابوظبی
دریافت ویزا: May 23 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Blaze ، battosai
سلام فروزن عزیز
نه نداشتیم. ما دوشنبه سفارت رفتیم. هر روز 7 به بعد سایت ups که همون پست آمریکاست آپدیت میشه. ما سه شنبه 7 عصر به بعد که چک کردیم زده بود که ups بسته رو تحویل کرفته. امروز چهارشنبه ساعت 1 و نیم آورد هتل و من و پدر مادرم ویزامونو گرفتیم. توی ویزای منم عبارت child status protection act ذکر شده:دی
کلا همه تا متوجه می شدن که ما 5شنبه شب پرواز داریم می گفتن ممکنه تا 5شنبه نرسه بهتون. اما روز دوم ویزا اومد. پس فروزن عزیز به خصوص شما که کیس عقبگردی هستین مطمئن باشید همون دو روزه براتون میادSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: mom ، storagemeter ، Blaze ، vroom ، f1f ، sasan_rock ، frozen mind ، SAEED 60 ، battosai ، usamilad
سلام دوستان عزیز!!!!!
ایا گرفتن وکیل تاثیری در روند کار داره یعنی مدت زمان کاهش پیدا نمیکنه؟F4Smile
تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
(2012-05-16 ساعت 22:52)mom نوشته:  سلام دوستان عزیز!!!!!

تاثیری نداره.
فقط زمانی تاثیر داره که لازم باشه مدارک و فرم های تکمیل شده رو بفرستین و پرونده رو کامل کنین و ندونین که مراحلش چطوریه و چیکار باید بکنین. خب ، وکیل فعال و غیر تنبل! در این مواقع به درد می خوره. همین.
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: mom ، SAEED 60 ، battosai ، sasan_rock ، comrun ، Blaze
(2012-05-16 ساعت 22:52)mom نوشته:  سلام دوستان عزیز!!!!!

واسه من که تاحالا هیچ تأثیری نداشته ، هرچی‌ هم بهش زنگ میزنم تنها چیزی که میگه اینه که در حل حاضر کاری از دست من بر نمیاد .Big Grin
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، frozen mind ، mom ، sasan_rock ، Blaze
سلام برادر من سال ديگه شرايط سيتيزن شدن را پيدا ميكنه ميخواستم بپرسم معمولا چقدر زمان ميبره تا بتونه براي پدر ومادرم تقاضاي گرين كارت كنه راستش من نميدونم به اين چي ميگن ولي منكه زمان مربوط به ويزاي f1كه نميدونم دقيقا چيه را ديدم كلك و پرم ريخت از سال 2004 يا 2006 هنوز تو نوبتند !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2012-05-21 ساعت 15:19)nahid.t نوشته:  سلام برادر من سال ديگه شرايط سيتيزن شدن را پيدا ميكنه ميخواستم بپرسم معمولا چقدر زمان ميبره تا بتونه براي پدر ومادرم تقاضاي گرين كارت كنه راستش من نميدونم به اين چي ميگن ولي منكه زمان مربوط به ويزاي f1كه نميدونم دقيقا چيه را ديدم كلك و پرم ريخت از سال 2004 يا 2006 هنوز تو نوبتند !!!

به محض اینکه برادر شما سیتیزن بشه میتونه برای والدین شما تقاضای گرین کارت کنه ، و حدودا ۱ سال طول میکش تا نوبتشون بشه ، این گروه زیاد کرک و پر آدم رو نمی‌ریزه Big Grin
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، frozen mind ، nahid.t ، battosai
Wink 
سلام دوستان عزیز.لطف کنید و بگید که برای ویزای ازدواج چه مدارکی لازم هست.چونکه ظاهرا بعد از فرستادن مدارک ،نامه ای ارسال میشه و قید میشه که مدارک کامل نیست و باید تکمیل بشه..آیا همسر گرین کارد داشته باشه یا سیتیزن باشه فرقی در لیست مدارک داره یا نه؟ ممنون میشم لیست این مدارک رو بگید.
سپاسگزارم
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-21 ساعت 23:28)sib 24 نوشته:  سلام دوستان عزیز.لطف کنید و بگید که برای ویزای ازدواج چه مدارکی لازم هست.چونکه ظاهرا بعد از فرستادن مدارک ،نامه ای ارسال میشه و قید میشه که مدارک کامل نیست و باید تکمیل بشه..آیا همسر گرین کارد داشته باشه یا سیتیزن باشه فرقی در لیست مدارک داره یا نه؟ ممنون میشم لیست این مدارک رو بگید.
سپاسگزارم

sib24 عزیز، لطفا سوالتونو در تاپیک ویزای ازدواج براي آمریکا مطرج کنین.
کلا تالار ویزای نامزدی و ازدواج تاپیکهای مفیدی در این زمینه داره.
متشکرم
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان!!!
من برادرم حدود 6 سال پیش برایم اقدام کرده حالا می تواند ان را لغو کند وبرای من به همراه پدر و مادر اقدام کنه می توانم ؟Smileاین کار مفید است؟اصلا می شود؟Smile
تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان