کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
خوب دیگه الان همسرتون که برای شما اقدام کنن، نوع ویزاتون میشه ازدواجی دیگه
بچه های ازدواجی هم قبلا ازدواج کردن دیگه. من چند ساله که ازدواج کردم ولی پارسال اقدام کردم. نوع ویزامم ازدواجیه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، amir2640 ، sam11 ، battosai ، dreamer60
(2013-01-12 ساعت 23:32)frozen mind نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 10:02)dreamer60 نوشته:  مرسي عزيزم ، اره بالاخره ما هم ويزامون رو گرفتيم و وارد فاز جديد مهاجرت شديم Smile))))

دریمر عزیزم سلام

بعد از مدتها آمدم اینجا و خوشبختانه خبر خیلی خوبی دیدم!
خیلی خوشحالم که شما دوست بسیار عزیزم بالاخره ویزاتو گرفتی و از شر مسخره بازی های قبل از مهاجرت خلاص شدی.
برایت آرزوی موفقیت در ادامه راه مهاجرت دارم و مطمئنم که حتما موفق خواهی شد.

ارادتمند داداش گلم
فروزن
فروزن عزيز ممنونم
والا دورادور آمارتو داشتم و ميدونم اين روزها خيلي سرت شلوغه !
انشالله كه به زودي ميبينمت Big Grin
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، amir2640 ، battosai ، saba.m ، f1f ، girl ، Blaze ، sasan_rock ، comrun
با سلام
از دوستان کسی میدونه برای بار اول که میخوایم بریم آمریکا که هنوز گیرین کارت ندارم باید بلیط هواپیما دو طرفه بگیریم. یا می تونیم پرواز یک طرفه هم برای بار اول بگیریم؟
Category : F2b
PD: March 2004
Interview : Jul 2012
نقصی پرونده در روز مصاحبه

انداختن مدارک در میل باکس : January 2013
Pick up visa : دو روز بعد انداختن مدارک
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_sunboy
محمد جان اگر بخواهی چون ویزای مهاجرتی داری،بلیط یک طرفه می تونی بگیری.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Saeedv13 ، f1f ، mohammadacf ، girl
(2013-01-20 ساعت 23:35)Blaze نوشته:  محمد جان اگر بخواهی چون ویزای مهاجرتی داری،بلیط یک طرفه می تونی بگیری.

خیلی ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Blaze
دوستان بالاخره پس از اون ایمیل دریافتی از سفارت (اینجا) خودمون رو رسوندیم ابوظبی و هفته گذشته بعد از 742 روز از تاریخ مصاحبه ویزامون رو گرفتیم

شاید بهترین جمله ای که بشه تو مهاجرسرا پیدا کرد مشابه همین باشه که : وقت رو باید غنیمت دونست در طی زمان کلیرنس و انتظار ، ویزا بالاخره صادر میشه اما مهم افزایش توانائی هاست (زبان، مهارت و ...)تا روز رفتن

البته برای مورد ما باید گفت که :
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا ؟
بى وفا حالا که دلار شد 3700 چرا؟ Big Grin
F4
Priority Date: 27 March2001
ارسال فرمهای سری اول: 7 مه 2009
کارنت شدن کیس (نوبت اول!): ژولای 2010
Interview: 4Jan 2011
کارنت شدن مجدد پس از عقبگرد ویزابولتن : 8 نوامبر 2012
VISA: 17Jan2013
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، نیما6446 ، f1f ، girl ، saba.m ، شاپرک ، battosai ، frozen mind ، bsbali ، dreamer60 ، sasan_rock
تبریک میگم ولی کلیرنس شما 742 روز طول کشید؟!!!!!!!!
چراااااااااا؟!!!
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، f1f ، frozen mind
شاید فقط 10 درصد از این 742 روز مربوط به کلیرنس میشد، باقیش مربوط به عقبگرد 2 ساله ویزا بولتن هست

سری اول مصاحبه با گذشت حدود 2 هفته از مصاحبه و انتظار برای کلیرنس پرونده از کارنتی در اومد تا همین چند ماه پیش که وقتی مجددا کارنت شد فقط حدود 1 ماه کلیرنس سری دوم طول کشید

اما هیجان انگیز ترین قسمتش صدور ویزا برای من (23 سال سن) تحت قانون CSPA بود !
F4
Priority Date: 27 March2001
ارسال فرمهای سری اول: 7 مه 2009
کارنت شدن کیس (نوبت اول!): ژولای 2010
Interview: 4Jan 2011
کارنت شدن مجدد پس از عقبگرد ویزابولتن : 8 نوامبر 2012
VISA: 17Jan2013
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، battosai ، amir2640 ، girl ، frozen mind ، shahabjafari
با سلام
من شهروند امریکا هستم و میخواستم که برای خواهرم که در ایران زندگی میکند تقاضای گرین کارت کنم.

اگر راهنمایی کنید که چه فرمی را باید پر کنم و چه مدارکی برای اثبات ارتباط

خانوادگی و سایر مدارک لازم را باید ارسال کنم ممنون میشم.

قبلا از پاسخها و تجربیات شما صمیمانه تشکر میکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
در رابطه با سوال شما تاپیک موجوده. تاپیک زیر رو بخونید:
http://mohajersara.com/thread-2914.html
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، f1f ، abdolreza
مشکل از من است ! لطفآ این پست را پاک کنید !
موقتی !
- در گاهی از موقع ها وقتی میخواهی وارد یک تاپیک بشی ، و اون تاپیک ۴۵ صفحه داره به عنوان مثال ، وقتی رو شماری ۴۵ کلیک میکنی ، صفحه خالی باز میشه و نوشته ای به این مضمون که همچین صفحه ای نداریم !

نمیفهمم علتش چیست ، ولی ممکه از پاک شدن پیامی باشه که مصلا در آن صفحه اولین بوده !
[en]Category: F2B
Priority Date: DEC 2005
-I-797 received Jan 2010
-Civil documents & Affidavits of Support request July 2012
-Case completed Oct 2012
-petitioner become U.S. citizen 2012 DEC
-case upgraded: to F1 April 2013
- interview :June 2013 [/en]

-visa issued: June 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
سلام دوستان!
من بالاخره نتونستم تحمل كنم و بعد از نزديك به ٢ سال انتظار بعد از عقب گرد براي دكترا اقدام كردم و الان مونترال كانادا هستم. با توجه به سرعت الان ويزا بولتن من تقريبا ٦ ماه ديگه كارنت هستم. مي خواستم بدونم هيچ راهي نيست كه من محل مصاحبه رو از انكارا تغيير بدم؟ به جايي نزديكتر؟

Periority Date:sep 2005
Category: F2B

تکمیل پرونده : ۱۶ مارچ ٢٠١١
در انتظار وقت مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، f1f ، abdolreza ، frozen mind
با سلام. من در حال پر کردن فرم i 130 برای خواهرم که در ایران زندگی میکند هستم. یک سوال در این فرم وجود داردکه به نظر کمی گیج کننده است. صفحه دوم این فرم سوال 22: سوال من این است که آیا من باید نام سفارت و کشور مورد نظری را در پاسخ بنویسم یا خیر؟ چون خواهرم ایران زندگی میکند آیا این پاسخ به این سوال N/A میباشد؟ از راهنمایی شما متشکرم. سوال را به صورت انگلیسی در پائین متن ارسال میکنم؟
On the I-130, Question 22, the title is, in BOLD letters:
Complete the information below if your relative is in the United States and will apply for adjustment of status.

Then there are two parts:
(a) Your relative is in the United States and will apply for adjustment of status to that of a lawful permanent resident at the USCIS office in:

(b) If your relative is not eligible for adjustment of status, he or she will apply for a visa abroad at the American consular post in:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-02-17 ساعت 01:33)leily نوشته:  سلام دوستان!
من بالاخره نتونستم تحمل كنم و بعد از نزديك به ٢ سال انتظار بعد از عقب گرد براي دكترا اقدام كردم و....
Leily جان هر چه زودتر يك ايميل به nvc بزن ، چون من هم يه زماني ميخواستم سفارتمو از انكارا به ابوظبي تغيير بدم ولي بهم گفتن ديگه ديره براي اينكار ، البته اخرش قسمت شد كه برم ارمنستان ، ولي در هر صورت بهتره براي تغيير سفارتتون هرچه زودتر اقدام كنين Shy
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، الهه سابق ، f1f ، frozen mind
زری جان توی قسمت b میتونی اسم سفارت مورد نظرو بنویسی. اگر ننویسی خودشون یه جا میندازن بالاخره و مهم نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: زری 1358 ، battosai ، dreamer60 ، f1f ، amir2640 ، frozen mind

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان