کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2013-08-05 ساعت 15:54)ا.ث نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 14:57)romance33 نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 14:34)ا.ث نوشته:  سلام ما سال 2002 برای مهاجرت خانوادگی از طریق داییم اقدام کردیم . 1 سال پیش نامه ای اومد و فقط مدارک لازم برای پدر و مادرم درخواست شد و در حال حاضر منتظر زمان مصاحبه هستن در حالی که هیچ مدرک و اسمی از من و برادرم نخواستن .در حال حاضر بالای 25 سال هستیم. این یعنی ما از پرونده حذف شدیم؟

اگر در زمان اپروو شدن زیر 21 سال بوده باشین قبول میکنن در غیر این صورت اونها که رفتن به شرط اینکه شما و برادرت ازدواج نکرده باشین وقتی گرین کارتشون آمد میتونن واسه شما تقاضا کنن و در حال حاضر 5 تا 7 سال هم طول میکشه.

اون موقع زیر 21 سال بودیم .ولی این که هیچ مدرکی از ما نخواستن ویا این که 400 دلارو از ما نخواستن مشکلی نیست؟ماام برای مصاحبه بریم!؟Cool
دوست عزیز من تا همین قدر اطلاع داشتم شما بهتره از یه وکیل بپرسید و بهشون ایمیل بزنین و از خودشون هم سوال کنید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: ا.ث
(2013-08-05 ساعت 14:34)ا.ث نوشته:  سلام ما سال 2002 برای مهاجرت خانوادگی از طریق داییم اقدام کردیم . 1 سال پیش نامه ای اومد و فقط مدارک لازم برای پدر و مادرم درخواست شد و در حال حاضر منتظر زمان مصاحبه هستن در حالی که هیچ مدرک و اسمی از من و برادرم نخواستن .در حال حاضر بالای 25 سال هستیم. این یعنی ما از پرونده حذف شدیم؟

اگر در زمان اپروو شدن زیر 21 سال بوده باشین قبول میکنن در غیر این صورت اونها که رفتن به شرط اینکه شما و برادرت ازدواج نکرده باشین وقتی گرین کارتشون آمد میتونن واسه شما تقاضا کنن و در حال حاضر 5 تا 7 سال هم طول میکشه.

اون موقع زیر 21 سال بودیم .ولی این که هیچ مدرکی از ما نخواستن ویا این که 400 دلارو از ما نخواستن مشکلی نیست؟ماام برای مصاحبه بریم!؟Cool

چرا مشکلی هست وقتی از شما چیزی نخواستن . شامل حال شما نشده بوده.
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، ا.ث ، dreamer60
(2013-08-05 ساعت 18:08)alisarvareharchiabi نوشته:  

اگه سال 2002 اقدام کردید باید منتظر باشید تا پرونده پدر و مادرتون کارنت بشن. وقتی کارنت شدن ایندفعه اداره مهاجرت تصمیم میگیره که ویزا شامل حال شما میشه یا نه.
catocary : F4
prioty date:1 March 2002
aproval date :7 Sep. 2005
interview date : 7jan 2015
adminstrative processing
پاسخ
تشکر کنندگان: ا.ث ، romance33 ، sina454
سلام
مطابق بولتن ماه جاری(اگوست 2013) الان تا 22 جون 2001 رو دیدن و چهارده ماه بولتنی (نه تقویمی)مونده تا کیس شما دعوت به مصاحبه بشه-موفق باشید
اینم آدرسش:

http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._6028.html
(2013-08-05 ساعت 13:02)احمد46 نوشته:  سلام پرونده ما از نو F4 در اکتبر 2002 در کالیفرنیا ثبت شده و هنوز هم هیچ خبری نیست می شه شما با تجربه ها بگین حدودن چقدر دیگه طول می کشه/؟؟؟
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، romance33 ، battosai ، dreamer60
(2013-08-06 ساعت 23:59)hossein2 نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 18:08)alisarvareharchiabi نوشته:  

اگه سال 2002 اقدام کردید باید منتظر باشید تا پرونده پدر و مادرتون کارنت بشن. وقتی کارنت شدن ایندفعه اداره مهاجرت تصمیم میگیره که ویزا شامل حال شما میشه یا نه.

با سلام وقتی اداره مهاجرت هزینه 88 دلار و 404 دلار را درخواست می کنه از هر نفر میگیره یعنی بایستی برای تک تک شما و به اسم خودتون نامه پرداخت هزینه میومد اگر نامهای نیومده و شما هزینه ای پرداخت نکردید همانطوریکه یکی از دوستان هم گفتند یعنی شما جزو پرونده نیستید و برای شما اقدام نکردند میتوانید الان اسامی را اضافه کنید ولی فایده ای ندارد زیرا بالای 21 سال هستید و زمانی هم که پرونده اپرو شده شما اصلا" جزو پرونده نبودید. بایستی منتظر بمونید تا پدرو مادر بگیرند و برای شما درخواست کنند که از زمانی که درخواست کنند حدود 7 سال و شاید هم بیشتر طول خواهد کشید.
موفق باشید
Category : F4
PD :24 sep 2001
Approved Date: 01 sep 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، romance33 ، ا.ث ، dreamer60
سلام دوستان عزیز
اینکه در ماه جولای جدول ویزا بولتین برای گروهf2A تا اکتبر 2011 بوده و کلا تا 2011 بوده برای بقیه گروهها هم، ولی در آگوست همه این کتگوری گروهf2A کارنت شده اند آیا میتواند تاثیر مثبتی روی افزایش سرعت پرونده های گروهf2B داشته باشه؟ چون به هر حال تقریبا همه پرونده های گروهf2A در طی دوسال اخیر را در همین یه ماهه کارنت کرده اند و قاعدتا باید از این به بعد سهم بیشتری از ویزاهای آتی به سمت گروهf2B بیاید.
C/N:2*** office: ایروان Interview: W2 DEC
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، bsbali ، battosai
(2013-08-09 ساعت 10:38)Almond نوشته:  سلام دوستان عزیز
اینکه در ماه جولای جدول ویزا بولتین برای گروهf2A تا اکتبر 2011 بوده و کلا تا 2011 بوده برای بقیه گروهها هم، ولی در آگوست همه این کتگوری گروهf2A کارنت شده اند آیا میتواند تاثیر مثبتی روی افزایش سرعت پرونده های گروهf2B داشته باشه؟ چون به هر حال تقریبا همه پرونده های گروهf2A در طی دوسال اخیر را در همین یه ماهه کارنت کرده اند و قاعدتا باید از این به بعد سهم بیشتری از ویزاهای آتی به سمت گروهf2B بیاید.

سلام
قاعدتا باید اینطور باشد چون اگر ویزای اصافه ای از این گروه باشد به گروه های F2b و F1 تعلق خواهد گرفت. به هر حال همه چی بستگی به این ماه و پیشرفت ها دارد.
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، شاپرک ، Almond
(2013-08-09 ساعت 11:08)bsbali نوشته:  
(2013-08-09 ساعت 10:38)Almond نوشته:  سلام دوستان عزیز

سلام
قاعدتا باید اینطور باشد چون اگر ویزای اصافه ای از این گروه باشد به گروه های F2b و F1 تعلق خواهد گرفت. به هر حال همه چی بستگی به این ماه و پیشرفت ها دارد.

F1؟ یعنی ویزاهای اضافه گروه F2 به گروه بالاترش هم تعلق میگیره؟
C/N:2*** office: ایروان Interview: W2 DEC
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، battosai
سلام سلام
دوستان من از طريق بدر ومادرم كه در همكنون در اتلانتا هستن درخواست ويزا كنم تا اينجا متوجه شدم كه بايد فرم i134
دوستان براي تكميل كردن فرم و اطلاعات باقي ميتونين كمكم كنين ؟ ممنون ميشم.
با تشكر و خدا قوت به تمام مهاجرياي هاي با هدف.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-17 ساعت 02:14)soheil77 نوشته:  سلام سلام
دوستان من از طريق بدر ومادرم كه در همكنون در اتلانتا هستن درخواست ويزا كنم تا اينجا متوجه شدم كه بايد فرم i134
دوستان براي تكميل كردن فرم و اطلاعات باقي ميتونين كمكم كنين ؟ ممنون ميشم.
با تشكر و خدا قوت به تمام مهاجرياي هاي با هدف.
با سلام
ضمن اینکه خواهشا اینجا را مطالعه فرمائید
http://mohajersara.com/thread-2914.html
مشخصات خودتونو هم عنوان کنید-فرزند مجرد بالای 21 سال و ....
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: soheil77 ، amir2640 ، dreamer60 ، romance33
سلام دوستان

من تازه عضو اين سايت شدم. چند تا سوال داشتم. ممنون ميشم راهنمهييم كنيد. کیس من خانوادگیه و از طریقه مامانم برای گرین کارت اقدام کرده بودم. خلاصه بهم وقت مصاحبه دادن. می‌خواستم بدونم که

۱. نامهٔ سفارت به دست من نرسیده و از روی امیلی‌ که از NVC فرستاده و وقت مصاحبهٔ منو رو تعیین کرده , کپی‌ گرفتم، همون کپی‌ رو برای سفارت ببرم کافیه؟

۲. برای کیس گرین کارت خانواد‌گی قبل از مصاحبه باید پولی‌ به بانک پرداخت کنم؟ زمان مصاحبه در سفارت چطور؟ چقدر پول روز مصاحبه باید بدم؟

۳.اگر ویزامو بدون FBI چک بدن چند روز بعد از مصاحبه ویزامو میدان؟ می‌خوام ببینم که چند روز بعد از مصاحبه تو دبی بمونم؟

خیلی‌ ممنون از محبتتون
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-08-19 ساعت 09:26)Sharareh130 نوشته:  سلام دوستان

من تازه عضو اين سايت شدم. چند تا سوال داشتم. ممنون ميشم راهنمهييم كنيد. کیس من خانوادگیه و از طریقه مامانم برای گرین کارت اقدام کرده بودم. خلاصه بهم وقت مصاحبه دادن. می‌خواستم بدونم که

۱. نامهٔ سفارت به دست من نرسیده و از روی امیلی‌ که از NVC فرستاده و وقت مصاحبهٔ منو رو تعیین کرده , کپی‌ گرفتم، همون کپی‌ رو برای سفارت ببرم کافیه؟

۲. برای کیس گرین کارت خانواد‌گی قبل از مصاحبه باید پولی‌ به بانک پرداخت کنم؟ زمان مصاحبه در سفارت چطور؟ چقدر پول روز مصاحبه باید بدم؟

۳.اگر ویزامو بدون FBI چک بدن چند روز بعد از مصاحبه ویزامو میدان؟ می‌خوام ببینم که چند روز بعد از مصاحبه تو دبی بمونم؟

خیلی‌ ممنون از محبتتون
سلام
به مهاجر سرا خوش اومدین خیلی سحر خیزید!-معمولا ایمیلی هم از طرف سفارت براتون میاد برای دعوت به مصاحبه و هم زمان اون در سایت سفارت و در لیست نوبت سفارت تاریخ و ساعت مصاحبه شما هم اضافه میشه و روز مصاحبه بر اساس همون لیست کنترل میکنن و شما رو راه میدن داخل-اگر ایمیل سفارت نیامد و کیس نامبر شما در لیست هم نبود حتما ضمن پیوست نامه NVCبه ایمیلتون پیگیر بشید
شما بعد از دوفقره پرداختی که به NVC داشتیدواحتمالا مادرتون پرداخت کرده در سفارت هیچ وجهی رو پرداخت نخواهید کرد و فقط هزینه های پزشکی و هزینه اقامت رو در نظر بگیرید-بعد از قبولی و ورود به ا م ر ی ک ا باید مبلغ 165$ هزینه صدور گرین کارت رو پرداخت کنید
اگر یکضرب ویزا بگیرید حدودا چهار روز کاری برای دریافت پاستون زمان بگذارید
تاپیک کلیرنس برندگان لاتاری 2013 رو مطالعه کنید در مورد ابوظبی بیشتر اطلاعات بدست میارید-سفرنامه ها هم خالی از لطف نیست
زیر امضاء بسیاری از دوستان همین 2013 اطلاعات ارزشمندی وجود داره- در هر تاپیک در قسمت جستجو با وارد کردن لغات کلیدی هم ارسالهای نزدیک به سوال شما یافت میشه
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، romance33 ، dreamer60 ، amir2640 ، GBUSA ، شاپرک
amjad عزیز ،

خیلی‌ ممنون از راهنمائیتون ، Interview letter برای من با ایمیل اومده که تاریخ مصاحبه و ۱ شماره که با ..........ABD شروع می‌شه آیا این همون کیس نامبر منه؟

من شنیدم که روز مصاحبه برای انگشت نگاری مبلغی به دلار میگیرن یعنی‌ برای کس من کهF2b است دیگه هزینهٔ انگشت نگریو نمی‌گیرن?

مامانم قبلا تمام فرم‌های اسپانسر رو در آمریکا پر کرده آیا من باید دوباره مدرک یا فرمی در این زمینه با خودم ببرم؟

خیلی‌ ممنون میشم که راهنماییم کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-08-19 ساعت 11:02)amjad نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 09:26)Sharareh130 نوشته:  سلام دوستان

خیلی‌ ممنون از محبتتون
سلام
به مهاجر سرا خوش اومدین خیلی سحر خیزید!-معمولا ایمیلی هم از طرف سفارت براتون میاد برای دعوت به مصاحبه و هم زمان اون در سایت سفارت و در لیست نوبت سفارت تاریخ و ساعت مصاحبه شما هم اضافه میشه و روز مصاحبه بر اساس همون لیست کنترل میکنن و شما رو راه میدن داخل-اگر ایمیل سفارت نیامد و کیس نامبر شما در لیست هم نبود حتما ضمن پیوست نامه NVCبه ایمیلتون پیگیر بشید
شما بعد از دوفقره پرداختی که به NVC داشتیدواحتمالا مادرتون پرداخت کرده در سفارت هیچ وجهی رو پرداخت نخواهید کرد و فقط هزینه های پزشکی و هزینه اقامت رو در نظر بگیرید-بعد از قبولی و ورود به ا م ر ی ک ا باید مبلغ 165$ هزینه صدور گرین کارت رو پرداخت کنید
اگر یکضرب ویزا بگیرید حدودا چهار روز کاری برای دریافت پاستون زمان بگذارید
تاپیک کلیرنس برندگان لاتاری 2013 رو مطالعه کنید در مورد ابوظبی بیشتر اطلاعات بدست میارید-سفرنامه ها هم خالی از لطف نیست
زیر امضاء بسیاری از دوستان همین 2013 اطلاعات ارزشمندی وجود داره- در هر تاپیک در قسمت جستجو با وارد کردن لغات کلیدی هم ارسالهای نزدیک به سوال شما یافت میشه
موفق باشید

amjad عزیز ،

خیلی‌ ممنون از راهنمائیتون ، Interview letter برای من با ایمیل اومده که تاریخ مصاحبه و ۱ شماره که با ..........ABD شروع می‌شه آیا این همون کیس نامبر منه؟

من شنیدم که روز مصاحبه برای انگشت نگاری مبلغی به دلار میگیرن یعنی‌ برای کس من کهF2b است دیگه هزینهٔ انگشت نگریو نمی‌گیرن?

مامانم قبلا تمام فرم‌های اسپانسر رو در آمریکا پر کرده آیا من باید دوباره مدرک یا فرمی در این زمینه با خودم ببرم؟

خیلی‌ ممنون میشم که راهنماییم کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
بابا د ش م ن ا ن ا س ...م رو ول کنین این استاد اسدی رو بچسبین!
شراره 130 عزیز از طلا گشتن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده مارا مس کنید!!!!!خواهش و تمنا کردم پست تکراری در تاپیکهای مختلف نزن حالا دوبله با نقل قول میزنی!!! پیام خصوصی دادین پاسختونم دادم - البته انجام وظیفه کردم در قبال محبت بی منت تمام دوستانی که در این دوسال منو یاری کردن- رسالت مهاجر سرا هم همین-فکر کن دوستانی همچون شما با کلی نگرانی و اضطراب دنبال پاسخ سوالاتشون هستن وباید چندین صفحه ارسالهای غیر ضروری رو هم تحمل کنن
http://mohajersara.com/thread-6199.html اینو بخون لطفا در امضاء امیر مهاجر عزیز از مدیران محترم
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، romance33 ، soheil77 ، dreamer60 ، amir2640 ، شاپرک

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان