کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2014-02-26 ساعت 21:24)mordadi نوشته:  سلام به دوستان عزیز
دوستان کسی میدونه اگه آفیسر کنسول آنکارا در زمان مصاحبه خواسته باشه که 2و 3 تا مدرک برای تکمیل مدارک بفرستیم که بزارن توی پرونده تا تکمیل شه .باید به چه آدرس email بفرستیم؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین . Smile

دوست عزیز هیچ مدرکی را با ایمیل از شما قبول نمیکنند . باید با پست بفرستید .
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، i.bozorgi
سلام خيلي جالبه!با سايتي كه معرفي كرديد براي پيش بيني نوبت ها، كيس ما نوامبر 2024 درست ميشه!!Smile
يعني الان كه هزينه ان وي سي و معرفي نماينده هم انجام داديم بازم ده سال و نيم!! بايد تو نوبت باشيم؟؟
تجربه شما چيه؟

كتگوري:f3
تاريخ اژلاي:2009
كيس نامبر:
ank2009xxxxxx
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
با سلام
من جدید در سایت عضو شدم.از طریق خواهرم برام اقدام شد و به مصاحبه رفتم ولی شخصی که مرا ساپورت کرده بود به مقدار کافی پول نداشت.به من گفتند که ساپورت دیگه ای بیار ولی من نتوانستم و از آن موقع 4 رسال گذشته حالا آیا میتونم کیسم را به جریان بندازم و اگر کسی اطلاع داره میشه مرا راهنمایی کنید.از لطف شما عزیزان سپاسگذارم
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
سلام به همه دوستان
من عضو جديد هستم وممنون ميشم منو راهنمايى كنيد پرايوريتى من 2006 هست و كيس نامبر ABD 2009 تا قبل اينكه با شما آشنا بشم تو ويزا بولتون چك ميكردم ارسال هاى دوستان رو هم خوندم و خيلى خوشحالم كه پيداتون كردم
اون جورى هم كه متوجه شدم با شرايط فعلى حدودأ 4سال ديگه نوبت مصاحبم ميشه ، شايدم بيشتر .....
سؤالم اينه كه پسر من الان 15 سالشه و تا اون موقع اگه بالاى 21 باشه ، نميتونه بياد يكى از دوستان در مورد زمان approve شدن وكم كردن اون سالها از سن پسرم توضيح دادن قانون cspa
كه من نميدونم approve شدن در چه مرحله اى هست
فاصله بين زمان اپلاى تا گرفتن كيس هست؟
اگه بخوام كيسمو چك كنم كدوم سايت برم ؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
امضامو چطور تنظيم كنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-27 ساعت 18:33)Alaleh 131 نوشته:  امضامو چطور تنظيم كنم؟

دوست عزيز طبق قوانين مهاجرسرا تعداد پست هاي شما به ١٠ كه برسد ميتوانيد امضاء تعريف كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، romance33 ، Alaleh 131 ، teriole
با درود
دوستان عزیز که میدانند، از زمان ارسال مدارک کامل در پروسه F2B تا زمان مصاحبه حدودا چقدر طول میکشه؟
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-27 ساعت 18:06)Alaleh 131 نوشته:  سلام به همه دوستان
من عضو جديد هستم وممنون ميشم منو راهنمايى كنيد پرايوريتى من 2006 هست و كيس نامبر ABD 2009 تا قبل اينكه با شما آشنا بشم تو ويزا بولتون چك ميكردم ارسال هاى دوستان رو هم خوندم و خيلى خوشحالم كه پيداتون كردم
اون جورى هم كه متوجه شدم با شرايط فعلى حدودأ 4سال ديگه نوبت مصاحبم ميشه ، شايدم بيشتر .....
سؤالم اينه كه پسر من الان 15 سالشه و تا اون موقع اگه بالاى 21 باشه ، نميتونه بياد يكى از دوستان در مورد زمان approve شدن وكم كردن اون سالها از سن پسرم توضيح دادن قانون cspa
ممنون
دوست محترم
ضمن خوش آمد با شما به نظر من بهترین سایت برای پیش بینی خود ویزا بولتن است .با مطالعه سیر کارنتی ها در چند سال و بخصوص سال جاری و گذشته میتوانید حدودی از زمان را بدست آورید ولی قطعی نیست.در ضمن بهتره بفرمایید از چه راه اقدام شده شاید بتوان کمکی کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، Alaleh 131 ، powerb
(2014-02-26 ساعت 23:51)Shahabpk نوشته:  
دوستان کسی میدونه اگه آفیسر کنسول آنکارا در زمان مصاحبه خواسته باشه که 2و 3 تا مدرک برای تکمیل مدارک بفرستیم که بزارن توی پرونده تا تکمیل شه .باید به چه آدرس email بفرستیم؟

همانگونه که دوست عزیزمان گفتند من در سایت uscis خواندم که مدارکی که برای آنکارا باید فرستاده شود فقط از طریق ارسال پستی است لذا دقت نمایید

(2014-02-26 ساعت 23:51)Shahabpk نوشته:  

همانگونه که دوست عزیزمان گفتند من در سایت uscis خواندم که مدارکی که برای آنکارا باید فرستاده شود فقط از طریق ارسال پستی است لذا دقت نمایید
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Alaleh 131 ، Shahabpk
(2014-01-04 ساعت 16:49)amir2640 نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 15:23)amjad نوشته:  بر اساس این پاراگراف نقل از لینک بالا که اشاره کردم ، گفتم ایشون میتونن ، حالا شما میگید نمیتونن ضمن اینکه هستی بانو خانم حق زیادی به گردن همه ما دارن ، لطفا منبعی از سازمانهای رسمی و دولتی اونا ارائه کنید ، قطعا موافقید که قصد ما سعی در کمک کردن اول به خودمون - چون زمانی که رفتیم حتما برا خانواده اقدام میکنیم و به دیگران و خوانندگان این مطالب در اینده هست

مهاجرت ازطریق ضامن خانوادگی
متقاضی می تواند بر اساس نسبت خود با یک شهروند آمریکایی یا مقیم دائم و قانونی آمریکا ("دارنده گرین کارت") واجد شرایط مهاجرت به آمریکا باشد. اگر همسر، والدین، فرزند، یا خواهر و برادر متقاضی شهروند آمریکا باشند، او می تواند برای شروع روند بررسی تقاضا در وزارت امنیت داخلی ایالات متحده آمریکا، یک فرم درخواست I-130 ارائه بدهد. اگر همسر یا والدین متقاضی مقیم دائمی و قانونی آمریکا باشند، او نیز می تواند فرم درخواست I-130 را به وزارت امنیت داخلی ایالات متحده آمریکا ارائه بدهد

سلام

ابتدا بگم که مطالبی که هستی خانوم گذاشتن منبعش مشخصه پس قابل استناده . اما اگر به پستی که honey62 گذاشتن دقت کنید ایشون مستقیم نقل کردن از سایت اداره ی مهاجرت آمریکا که دیگه از این معتبر تر پیدا نمیشه و همون طور که زیر اون مطلب هم نوشتم در نوشته ی این سایت به نظر من مشخص شده که تنها سیتیزنهایه آمریکا میتونند برایه برادر وخواهر و والدینشون اقدام کنن بنابر این پیشنهاد میکنم که این قسمت از پست دوستمونو بخونید به خصوص خط چهارمش رو . در نهایت مطالبی که ما مینویسیم همون طور که شما هم اشاره کردید فقط برایه کمک به دوستان و روشن شدن موضوعه .

موفق باشید
دوستان عزیز پاسخ شما در ایhttp://www.uscis.gov/family/family-us-citizens/parents/bringing-parents-live-united-states-permanent-residentsن سایت است
پاسخ
تشکر کنندگان: powerb
(2014-03-01 ساعت 09:14)kiasina نوشته:  با درود
دوستان عزیز که میدانند، از زمان ارسال مدارک کامل در پروسه F2B تا زمان مصاحبه حدودا چقدر طول میکشه؟

برای همسر من حدوداً 2.5 ماه طول کشید.و 2 ماه قبلش هم وقت سفارت رو بهمون اطلاع دادن.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، amir2640 ، kiasina
(2014-03-01 ساعت 09:14)kiasina نوشته:  با درود

دوست عزیز بهتره مبنا رو فقط ویزا بولتن در نظر بگیرید. خود من از ارسال مدارکم تا نامه مصاحبه 1 سال و 3 ماه طول کشید و دقیقن 7 سال انتظار پر شد و دقیقن ماهی که کارنت شدم نامه مصاحبه اومد. اونجوری خودتون رو امیدوار می کنید و خدایی نکرده دلسرد میشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mordadi ، amir2640 ، Shahabpk ، battosai
(2014-03-01 ساعت 09:26)kiasina نوشته:  
ممنون
دوست محترم
ضمن خوش آمد با شما به نظر من بهترین سایت برای پیش بینی خود ویزا بولتن است .با مطالعه سیر کارنتی ها در چند سال و بخصوص سال جاری و گذشته میتوانید حدودی از زمان را بدست آورید ولی قطعی نیست.در ضمن بهتره بفرمایید از چه راه اقدام شده شاید بتوان کمکی کرد

ممنون از لطفتون من f4 هستم و سال 2006 آپلاى كردم
براى اينكه از طريقcase number مراحل فايلمو دنبال كنم كدوم سايت برم ؟ وبسايت رسميش چيه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: powerb
(2014-03-01 ساعت 16:57)Alaleh 131 نوشته:  
(2014-03-01 ساعت 09:26)kiasina نوشته:  
ممنون
دوست محترم

ممنون از لطفتون من f4 هستم و سال 2006 آپلاى كردم
براى اينكه از طريقcase number مراحل فايلمو دنبال كنم كدوم سايت برم ؟ وبسايت رسميش چيه ؟
دوست عزیز به این لینک مراجعه کنید :
http://travel.state.gov/content/visas/en...-2014.html
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: 2001
محل مصاحبه: آنکارا بود که خودشان به ایروان تغییر دادند
تاریخ تکمیل مدارک : 2010
تاریخ مصاحبه: 2013 May 30
تاریخ کلیرینس : Jan 16 2014
تاریخ گرفتن ویزا: Feb 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، Alaleh 131 ، kiasina ، Shahabpk ، AZAR 1335 ، shahabjafari
با سلام و احترام دوستان عزیز
سوالی از حضور شما داشتم. میخواستم از زمان تقریبی پروسه درخواست گرین کارت از طرف پدر مادر دارای گرین کارت برای فرزندان بالای 23 سال بپرسم. و آیا تفاوتی در متاهل بودن یا نبودن فرزندان هست یا خیر؟
با تشکر و سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان