کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-24 ساعت 14:34)parsaboj نوشته:  فقط میشه گفت که به خودشون زحمت ندادن اطلاعیه های قبلی رو عوض کنن برای همین هم هست که هنوز پیام میده کانفرمیشن نامبر خودتون رو نگه دارید

طبق تجربیات بنده در خصوص موارد مختلف در سایت های معتبر و رسمی ، دقیقا همین مورد مصداق داره و زحمت بروزرسانی دقیق بخودشون نمیدن.

مگه اون دوره ای که بار اول اعلام کردند یادتون رفته ؟ بازم لینکش نوشته بود 2012 بعدا بروزرسانی شد که تو همون همن 2012 بازم اعلام می شده و 2013 هم اضافه شده.

در مورد ویزا بولتن ماهیانه ، گاهی اوقات عنوان لینک اصلاح نمی شه و بشدت آزار دهنده است.

من هر چی سرچ کردم اون صفحه ای که قدیم نوشته بود 22 اکتبر برای 2013 بازم اعلام نتیجه می شه رو فقط پاک کردن . هیچ اطلاعی ندادن که حالا چی شد !!!

امریکا هم امریکای سابق !!!
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، dreamer60 ، parsaboj ، نیما121
من الان برای kcc ایمیل زدم و اگر جواب دادن اینجا اعلام میکنم
کیس نامبر : 2013AS24xxx
رویت قبولی : 1 ، May , 2012
کنسولگری: ابوظبی
دریافت ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: mohammad_mstr ، USA Citizen
با سلام

دوستان عزیز توجه نمایید که نامه دوم (نامه قرار سفارت ) حتی بعد از مصاحبه و صدور ویزای یکضرب هنوز از سایت برداشته نمیشود.این مورد نشان میدهد که دوستان در کنتاکی زیاد در فکر اصلاح فرم ها نیستند.احتمال اعلام نتایج بسیار بالاست.

موفق باشید.
کیس نامبر : **11 2013AS / ورود به آمریکا : هفته دوم مارچ - Los Angeles
سفر نامه
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، نیما121 ، گل نهال
سلام دوستان کمک کم باید بپذیریم که نتایج اعلام شده و قبول نشدن شما ربطی به چک نکردن از اینترنت اکسپلوره و ..... نداره ، امیدتون رو از دست ندین و دوباره برای 2014 ثبت نام کنید و اگر واقعا قصد مهاجرت دارین راههای دیگر رو هم امتحان کنید
همگی موفق باشین
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: armin1 ، امیر مهاجر ، mohammad_mstr ، butterfly1987 ، نیما121
(2012-10-24 ساعت 14:32)امیر مهاجر نوشته:  چرا مرتب این سؤال رو تکرار میکنید؟!!!!
خب چه فرقی میکنه چه جوابی بشنوید؟! تا الان دهها نفر گفتند اعلام شده و دهها نفر گفتند نشده! بازهم بپرسید باز یه عده میگن اعلام شده، یه عده دیگه میگن نشده! میخواید حرف کیو باور کنید؟! تکلیفتون رو با خودتون مشخص کنید و اینقدر سؤالتون رو تکرار نکنید!

باهاتون موافقم.
تو این 2 روزه حدود 10 صفحه مطلب نوشته شده ولی همش نظرهای شخصیه که اعلام شده یا نشده؛ تو بهترین حالتش هم این بوده که یکی گفته زنگ زدم به kcc، که باز هم یه عده باور کردن و یه عده نکردن!
خب اون هایی که معتقدن اعلام شده که دیگه لزومی نداره هی بگن.
اون هایی هم که میگن نشده تا آخر اکتبر چک کنن تا خیالشون راحت شه.
این که دیگه اینهمه بحث و درگیری نداره! والا!

Cool
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
واقعا مسخره ست!
باید بیخیال شد دیگه
فکر میکنم واسه 2014 یه رقم نجومی به تعداد شرکت کننده های هر ساله از ایران اضافه شده
به همون تعداد شانس قبولی تقریبا نا ممکن میشه
یعنی هرکسیکه قبول شده واقعا خرشانس بوده ها
فکرشو بکنید
خدایا شکرت Smile
تشکر کنندگان: ZZR
(2012-10-24 ساعت 13:15)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 13:00)yesIcan نوشته:  آقای امیر
تو این لینک
http://www.mediafire.com/view/?97gvkoadgbwqdgl#
انگار یکی از بچه هایی که میگه اکتبر برنده شده، نامه قبولیش رو اسکن کرده. اون تاریخ آخر نامه که مال اکتبره یعنی واقعا جوابا رو اعلام کردن؟

به نظر بنده که اعلام کردند.

سلام
بالای سمت چپ نامه may 01 2012 ثبت شده است!
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: yesIcan ، نیما121
يعني چي؟ قرعه كشي اكتبر سر كاري بوده؟ فكر نميكنم مگه مرض دارند بخوان مردم رو سركار بذارن. چرا با احساسات من بازي مي كنند ؟
آخه چـــــــــــــــــرا منـــــــــــــــــــــو تو اين وضعيت قرار ميـــــــــــــــــــــــــــــــــــدي؟
کیس نامبر:201XAS000000xx
رویت قبولی: May
مقصد: کالیفرنیا - لوس آنجلس
دریافت گرین کارت:دو هفته بعد از ورود
تشکر کنندگان: نیما121 ، ZZR
دوستان زندگی ادامه داره ! پس پیش بسوی تلاش و امتحان راههای ممکن و در کنار اون امیدوار بودن به 2014 ! Smile چرا که نه !
تشکر کنندگان: yesIcan ، نیما121 ، parsaboj ، mrr777
تبریک خدمت دوستانی که قبول شدند
تشکر کنندگان:
دوستان والا بخدا این لاتاری تنها راه برای رفتن نیستاااااااااااااااااااااا. اینقدر خودتون رو ناراحت نکنین. واقعاً میخواین فقط به امید لاتاری بشینین؟؟؟!!! اینجوری ممکنه تا 20 سال هم شرکت کنین اما قبول نشین. فکر میکنین بعد از 20 سال رفتن، مثل الان که اکثراً جوون هستین و این همه ذوق و شوق و انگیزه و انرژی برای پیشرفت دارین، ارزش داره؟؟؟ اگر واقعاً شرایط رفتن از طریق کار و تخصصتون، یا توانایی رفتن از طریق تحصیل رو دارین، این قدر زمان رو از دست ندین. کل پروسه از زمانی که بیوفتین دنبالش تا همه چیز درست بشه بیشتر از 1 سال طول نمیکشه. حالا این 1 سال بهتره یا این اون 20-10 سال انتظار؟؟؟ من که خودم چند وقتی هست که افتادم دنبال کارهام تا از طریق کار و تخصص اقدام کنم. اگر خدا بخواد تا یک سال دیگه درست میشه. ضمن اینکه دنبال کاراتون باشین میتونین توی لاتاری هم شانستون رو امتحان کنین. از ما گفتن بود. زمان رو از دست ندین. امریکا نشد یه کشور خوب دیگه. بعد از اون کشور شاید راحت تر بتونین برین امریکا.
تشکر کنندگان: 3rip ، reza6966 ، ParsTrader ، bayat_r ، kasrafo ، malekan ، nora ، mrr777 ، 3pideh ، armin1 ، نیما121 ، امیر مهاجر ، Mehdiest ، Omid-Aria ، edge ، circle ، ZZR
(2012-10-24 ساعت 16:40)jolly نوشته:  واقعا مسخره ست!
باید بیخیال شد دیگه
فکر میکنم واسه 2014 یه رقم نجومی به تعداد شرکت کننده های هر ساله از ایران اضافه شده
به همون تعداد شانس قبولی تقریبا نا ممکن میشه
یعنی هرکسیکه قبول شده واقعا خرشانس بوده ها
فکرشو بکنید
خدایا شکرت Smile

من فکر کنم رقم شرکت کنندگان امسال از ایران به ۲/۰۰۰/۰۰۰ نفر برسه تقریبا هر کسی رو که میشناسم ثبت نام کرده برای بابا بزرگ و عمه و عمو هم نوشته. اگه از هر ۳۰ نفر یکی شرکت کنه تقریبا بالای دو میلیون نفر ثبت نام کردن. حالا کسی میدونه چند نفر میگیرن؟و آیا امسال آخرین سال هست؟
تشکر کنندگان:
آدمی که غرق شود قطعا می میرد …

چه در دریــــــــــــــا

چه در رویــــــــــــــا

دوستان تا یک می ۲۰۱۳ و هیجانی دیگر بدرود...
لاتاری همینه دیگه یه پاش برده یه پاشم باخته ...دیگه باید باهاش کنار اومد ....زندگی‌ ادامه داره

پیروز و شاد باشید...
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: nahid.t ، Mehdiest ، نیما121 ، reyhaneh_h
(2012-10-25 ساعت 00:56)khosro_a نوشته:  من فکر کنم رقم شرکت کنندگان امسال از ایران به ۲/۰۰۰/۰۰۰ نفر برسه تقریبا هر کسی رو که میشناسم ثبت نام کرده برای بابا بزرگ و عمه و عمو هم نوشته. اگه از هر ۳۰ نفر یکی شرکت کنه تقریبا بالای دو میلیون نفر ثبت نام کردن. حالا کسی میدونه چند نفر میگیرن؟و آیا امسال آخرین سال هست؟

به این چیزا فکر نکنید
75 میلیون نفر ایران هم ثبت نام کنند اگه خدا بخواد باز اسم شما جز برنده ها خواهد بود
بهر حال من هم ثبت نام برای فان (fun) نمی پسندم و باید کسی اسم بنویسه که واقعا قصدش مهاجرت باشه و شرایطش رو داشته باشه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Mehdiest ، feligoli ، Omid-Aria ، 3rip ، parsaboj ، نیما121
(2012-10-24 ساعت 13:54)salarone نوشته:  بهترین نیست مدیران در مورد اعلام نتایج استعلام کنند و بعد این تاپیک رو ببندن !؟؟؟

درود رفقا

این تاپیک متاسفانه پر شده از حرفهای متناقض، منم فکر میکنم مدیران یا آب پاکی رو بریزن و ما رو خلاص کنند وذیا در این تاپیک رو تخته کنند!!!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان