کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-24 ساعت 09:36)elman1998 نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 02:48)rohesargardan نوشته:  اگر نتایج اعلام شده پس چرا هنوز میزنه early octobet ?!!!!

چون نتایج هنوز اعلام نشده
اگه اعلام بشه حد اقلش اینه که دیگه نمینویسه اکتبر 2012

دیروز چندنفرازجمله خودمن باهاشون تلفنی صحبت کردیم گفتن که اعلام شده برین تو سایت ببینین
تشکر کنندگان: lilistar ، 3pideh ، امیر مهاجر ، feligoli
اعلام شده خیالتون راحت ولی فکر کنم دور دوم از ایران 10 نفر هم قبول نشده حداقل از این همه کاربر تو مهاجرسرا نبایستی 5 نفر قبول میشدن!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: نیما121 ، 3pideh
(2012-10-24 ساعت 09:57)نیما121 نوشته:  بچه ها ، ببخشیدا :

این کیس نامبر مگه همون Confirmation Number: نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه اینه پس چرا برا من و بقیه با هم فرق دارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Confirmation Number: 2013 343 K 6 P R Z L 7 BS

مموووووووووووووووون

خير دوست عزيز
confirmationNumber عددي است که بعد از ثبت نام در آخرين مرحله به شما اعلام مي شه و براي پيگيري نتيجه لاتاري به اون احتياج داريد ولي caseNumber عددي که اگه برنده شده باشين تو صفحه ي اعلام نتايج به شما نشون داده مي شه و بر اساس اون عدد به مصاحبه دعوت مي شيد.
كيس نامبر: 2013AS76XX رؤيت قبولي: 2 مي-ارسال مدارك: 12 مي-تعداد افراد کیس: 1 نفر-مصاحبه: 7می ایروان- کلییر: 3 آگوست
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: نیما121 ، yesIcan
اگه از آسیا 16000 نفر امسال برنده شدن چرا کیس نامبر آسیایی ها همش تا 10000 هستش البته یه تعداد کمی هم بالای 10000 هست،شاید میخواستن اکتبر بقیه رو اعلام کنن ولی پشیمون کردن،نظرتون چیه ؟
تشکر کنندگان: نیما121
(2012-10-24 ساعت 12:18)parsaboj نوشته:  اگه از آسیا 16000 نفر امسال برنده شدن چرا کیس نامبر آسیایی ها همش تا 10000 هستش البته یه تعداد کمی هم بالای 10000 هست،شاید میخواستن اکتبر بقیه رو اعلام کنن ولی پشیمون کردن،نظرتون چیه ؟

فکر مي کنم 16000 تعداد کل برنده هاست که شامل فرد ثبت نام کننده و افراد خانودش مي شه. با اين حساب اگه تعداد کل کيس ها 10000 تا باشه حدوداً همين تعداد برنده خواهند بود.
كيس نامبر: 2013AS76XX رؤيت قبولي: 2 مي-ارسال مدارك: 12 مي-تعداد افراد کیس: 1 نفر-مصاحبه: 7می ایروان- کلییر: 3 آگوست
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: parsaboj ، 3pideh ، نیما121 ، ani_sheiton
اگر اعلام شده پس چرا اطلاعیه اش رو از روی سایتشون بر نمیدادن؟
تشکر کنندگان:
من فکر می کنم تا پایان اکتبر هر روز یه تعدادی و اعلام می کنند نا امید نشید دوستان هر روز تا پایان اکتبر سایت لاتاری را چک کنید .
تشکر کنندگان: 3pideh
(2012-10-24 ساعت 02:10)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 01:48)bayat_r نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 01:42)amiz.abdollah نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 01:31)mani.iht نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 01:13)amiz.abdollah نوشته:  سلام خدمت تون عرض کنم من امروز چک کردم و در کمال نا باوری قبول شده بودم

***2013as000105

هنوز ام باورم نیست
http://www.mediafire.com/view/?97gvkoadgbwqdgl#
دوست عزیز با تبریک خیلی زیاد بابت قبولی،اگه امکانش هست بفرمائید که تاریخ بالای نامهٔ قبولی می هست یا اکتبر؟موفق باشین.مجدد تبریک،هر سوالی داشتین در رابطه با پر کردن فرمها در خدمتم.

سلام
خیلی ممنون . اگر منظورتون تاریخ بالای بارکد هست نوشته می

خوب پس شما همون سری اول برنده شدی ولی خبر نداشتی....Big Grin با این کیس نامبر یک کم از جریان کارنتی ها عقب افتادی ....بجنب

یه جور دیگه هم میشه فکر کرد! اینکه همه قرعه کشی یکجا انجام شده و فقط در دو مرحله اعلام شده. از طرف دیگه تا الان تو مهاجرسرا موردی نداشتیم که کیس نامبرش بالای 10 هزار باشه.

آقای امیر
تو این لینک انگار یکی از بچه هایی که میگه اکتبر برنده شده، نامه قبولیش رو اسکن کرده. اون تاریخ آخر نامه که مال اکتبره یعنی واقعا جوابا رو اعلام کردن؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-24 ساعت 13:00)yesIcan نوشته:  آقای امیر
تو این لینک
انگار یکی از بچه هایی که میگه اکتبر برنده شده، نامه قبولیش رو اسکن کرده. اون تاریخ آخر نامه که مال اکتبره یعنی واقعا جوابا رو اعلام کردن؟

به نظر بنده که اعلام کردند.
تشکر کنندگان: asxz ، kopol ، yesIcan ، نیما121
من الان رفتم چک کردم...زده که انتخاب نشدید اما پایینترش نوشته کانفرمیشن نامبر خودتون رو تا اکتبر 2012 نگهدارید و تعداد بیشتری تا اون تاریخ انتخاب میشن...الان این که من چک کردم نتایج دومین قرعه کشی بوده؟؟؟ یعنی بار سومی هم وجود داره؟؟؟ گیج شدیم...Cool

(2012-10-24 ساعت 13:15)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 13:00)yesIcan نوشته:  آقای امیر
تو این لینک
انگار یکی از بچه هایی که میگه اکتبر برنده شده، نامه قبولیش رو اسکن کرده. اون تاریخ آخر نامه که مال اکتبره یعنی واقعا جوابا رو اعلام کردن؟

به نظر بنده که اعلام کردند.

اما این نامه تاریخش بالای نامه درج شده و 1 می هست...اون تاریخی که پایین صفحه نوشته مال پرینتی هست که گرفتن هر برگی که پرینت بشه از اینترنت زیرش تاریخ میندازه
تشکر کنندگان: Mehdiest ، yesIcan
الان من رفتم یه صفحه از اینترنت پرینت گرفتم مستقیم. دقیقا همین شکل تاریخ رو پایین صفحه انداخت.بنظر من این نامه قبولی مال همون قرعه کشی اول هست.شاید این دوست ما دیرتر چک کرده اما تو همون قرعه کشی اول قبول شده بوده...این نظر منه..بازم دوستان نظر بدن
تشکر کنندگان:
بهترین نیست مدیران در مورد اعلام نتایج استعلام کنند و بعد این تاپیک رو ببندن !؟؟؟
تشکر کنندگان: rohesargardan
سلام منم نفهمید بلخره نتایج قزعه کشیه دومم اعلام شده یا نه؟؟؟؟؟؟ Sad
کیس :25**
تشکر کنندگان: Blaze
چرا مرتب این سؤال رو تکرار میکنید؟!!!!
خب چه فرقی میکنه چه جوابی بشنوید؟! تا الان دهها نفر گفتند اعلام شده و دهها نفر گفتند نشده! بازهم بپرسید باز یه عده میگن اعلام شده، یه عده دیگه میگن نشده! میخواید حرف کیو باور کنید؟! تکلیفتون رو با خودتون مشخص کنید و اینقدر سؤالتون رو تکرار نکنید!
اگر اعلام شده پس چرا اطلاعیه اش رو از روی سایتشون بر نمیدادن؟

با توجه به اینکه یه تعداد از بچه های مهاجرسرا با کنتاکی تماس گرفتن و بهشون گفتن که برنده های جدید رو 22 اکتبر آپلود کردن پس فقط میشه گفت که به خودشون زحمت ندادن اطلاعیه های قبلی رو عوض کنن برای همین هم هست که هنوز پیام میده کانفرمیشن نامبر خودتون رو نگه دارید
تشکر کنندگان: estaji.mehdi ، Blaze ، mohammad_mstr ، مانترا ، نیما121

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان