کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
من نمیدونم چرا بعضی از عزیزان میگن این تاپیک بسته بشه..

حب این همه تاپیک فقط گیر دادین به این... یا بعضیا اعصاب دیدن قضیه لاتاری امسال ندارن یا بحث حسادت و.. هست

خب اینجور میفهمیم که کیا اکتبر قبول شدن... البته اگه نگن تاپیک برندگان داریم!!!!!

(2012-10-24 ساعت 19:55)molasani نوشته:  دوستان والا بخدا این لاتاری تنها راه برای رفتن نیستاااااااااااااااااااااا. اینقدر خودتون رو ناراحت نکنین. واقعاً میخواین فقط به امید لاتاری بشینین؟؟؟!!! اینجوری ممکنه تا 20 سال هم شرکت کنین اما قبول نشین. فکر میکنین بعد از 20 سال رفتن، مثل الان که اکثراً جوون هستین و این همه ذوق و شوق و انگیزه و انرژی برای پیشرفت دارین، ارزش داره؟؟؟ اگر واقعاً شرایط رفتن از طریق کار و تخصصتون، یا توانایی رفتن از طریق تحصیل رو دارین، این قدر زمان رو از دست ندین. کل پروسه از زمانی که بیوفتین دنبالش تا همه چیز درست بشه بیشتر از 1 سال طول نمیکشه. حالا این 1 سال بهتره یا این اون 20-10 سال انتظار؟؟؟ من که خودم چند وقتی هست که افتادم دنبال کارهام تا از طریق کار و تخصص اقدام کنم. اگر خدا بخواد تا یک سال دیگه درست میشه. ضمن اینکه دنبال کاراتون باشین میتونین توی لاتاری هم شانستون رو امتحان کنین. از ما گفتن بود. زمان رو از دست ندین. آمریکا نشد یه کشور خوب دیگه. بعد از اون کشور شاید راحت تر بتونین برین آمریکا.

منم با نظرتون کاملا موافقم

منتظر یه امید واهی بودن حماقت هست

ولی بنظر شما اونایی که میخوان برن اونجا از اول شروع کنن از اول یه رشته دانشگاهی بخونن و این رشته فعلیشون بهر دلیلی ادامه ندن باید چکار کنن؟؟

از طریق سرمایه که حرفشو نزنید از طریق کار هم که به این سادگی امکان پذیر نیست از طریق دانشگاه که باید واسه ادامه تحصیل رفت.. پس باید چکار کنن ؟؟

فقط با لاتاری که بی هیچ چون چرایی میشه وارد خاک امریکا شد...
تشکر کنندگان: hamid_p ، نیما121 ، persian_viper
(2012-10-25 ساعت 02:17)Mehdiest نوشته:  من نمیدونم چرا بعضی از عزیزان میگن این تاپیک بسته بشه..

حب این همه تاپیک فقط گیر دادین به این... یا بعضیا اعصاب دیدن قضیه لاتاری امسال ندارن یا بحث حسادت و.. هست

خب اینجور میفهمیم که کیا اکتبر قبول شدن... البته اگه نگن تاپیک برندگان داریم!!!!!

(2012-10-24 ساعت 19:55)molasani نوشته:  دوستان والا بخدا این لاتاری تنها راه برای رفتن نیستاااااااااااااااااااااا. اینقدر خودتون رو ناراحت نکنین. واقعاً میخواین فقط به امید لاتاری بشینین؟؟؟!!! اینجوری ممکنه تا 20 سال هم شرکت کنین اما قبول نشین. فکر میکنین بعد از 20 سال رفتن، مثل الان که اکثراً جوون هستین و این همه ذوق و شوق و انگیزه و انرژی برای پیشرفت دارین، ارزش داره؟؟؟ اگر واقعاً شرایط رفتن از طریق کار و تخصصتون، یا توانایی رفتن از طریق تحصیل رو دارین، این قدر زمان رو از دست ندین. کل پروسه از زمانی که بیوفتین دنبالش تا همه چیز درست بشه بیشتر از 1 سال طول نمیکشه. حالا این 1 سال بهتره یا این اون 20-10 سال انتظار؟؟؟ من که خودم چند وقتی هست که افتادم دنبال کارهام تا از طریق کار و تخصص اقدام کنم. اگر خدا بخواد تا یک سال دیگه درست میشه. ضمن اینکه دنبال کاراتون باشین میتونین توی لاتاری هم شانستون رو امتحان کنین. از ما گفتن بود. زمان رو از دست ندین. آمریکا نشد یه کشور خوب دیگه. بعد از اون کشور شاید راحت تر بتونین برین آمریکا.

منم با نظرتون کاملا موافقم

منتظر یه امید واهی بودن حماقت هست

ولی بنظر شما اونایی که میخوان برن اونجا از اول شروع کنن از اول یه رشته دانشگاهی بخونن و این رشته فعلیشون بهر دلیلی ادامه ندن باید چکار کنن؟؟

از طریق سرمایه که حرفشو نزنید از طریق کار هم که به این سادگی امکان پذیر نیست از طریق دانشگاه که باید واسه ادامه تحصیل رفت.. پس باید چکار کنن ؟؟

فقط با لاتاری که بی هیچ چون چرایی میشه وارد خاک آمریکا شد...
خوب البته بستگی داره که مقصدتون کدوم کشور هست. از نظر من امریکا تنها کشور مناسب برای مهاجرت نیست و کشورهای دیگه هستند که کلی راه قانونی برای رفتن به اون کشورها هست و بعضیهاشون هم شرایط بهتری نسبت به امریکا دارن. اگر هم فقط و فقط قصد رفتن به امریکا رو دارید همونجور که خودتون هم گفتید یا سرمایه که باید قیدش رو زد چون ما نداریم وگرنه الان نمیومدیم توی این سایت، و یا اینکه همون راه یا شانس و یا اقبال لاتاری. من خودم یه زمانی فکر میکردم خوب چند سال شرکت میکنم و نهایتاً بعد از 5-4 سال دیگه برنده میشم. اما دیدم نه بابا انگار از این خبرا نیییییییییست. در نهایت میخوام بگم که من دیگه به هیچ وجه وقتم رو روی این لاتاری تلف نمیکنم. البته شرکت میکنم و اگر برنده شدم که چه بهتر و میرم دنبالش، اما دیگه از نظر من جز راههای اصلی برای رفتن محسوب نمیشه. توی همین چند وقت که کلی دارم جستجو میکنم برای رفتن به کشورهای دیگه به چیزهایی پی بردم که اصلاً فکرش رو هم نمیکردم و تقریباً بیشتر از 90 درصد امیدوار شدم که درست میشه.
تشکر کنندگان: Omid-Aria ، ParsTrader ، نیما121 ، mohajer13 ، circle ، Mehdiest
درود

منم بعد از چند روز که سایت و چک کردم دیدم قبول نشدم و هنوز میگه early October . گفتم بیام ببینم بچه های مهاجر سرا چه اطلاعاتی میدن که اون چیزی که دستگیرم شد این بود که آقا نتایج اعلام شده همه اعصابا خورده و منم برای بار 7 یا 8 قبول نشدم . خودمم ناراحت شدم ولی خوب با این وضع دلار چندان بد هم نشد. میگن شاید قسمت بوده و لی نمیدونم چرا این همه سال که قیمت ارز پایین بود اسم من در نیومد ؟!؟!؟!؟!؟
-------------
به امید قبولی در 2014
تشکر کنندگان: نیما121 ، Mehdiest
(2012-10-25 ساعت 02:12)kinggholam نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 13:54)salarone نوشته:  بهترین نیست مدیران در مورد اعلام نتایج استعلام کنند و بعد این تاپیک رو ببندن !؟؟؟

درود رفقا

این تاپیک متاسفانه پر شده از حرفهای متناقض، منم فکر میکنم مدیران یا آب پاکی رو بریزن و ما رو خلاص کنند وذیا در این تاپیک رو تخته کنند!!!

طبق صحبت هايي كه من با مديران انجمن داشتم به زودي به اين موضوع رسيدگي خواهد شد
و من از طرف خودم ايميلي رو به kcc فرستادم و خواهان توضيح پروسه دور دوم ٢٠١٣ شدم
به زودي به محض دريافت در اختيار بچه هاي ٢٠١٣ قرار خواهم داد Smile
با تشكر فراوان از تمام مديران سايت
Case Number:2012AS00042XXX
مصاحبه:4 june
ارسال مدارک:27 /6 / 90 =>DHL
دریاف ویزا: 31 AUG
Northridge ، CALIFORNIA
Keep Calm And be Optimistic Cool
تشکر کنندگان: کیانا ، eagla ، نیما121 ، Mehdiest
(2012-10-25 ساعت 06:24)edge نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 02:12)kinggholam نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 13:54)salarone نوشته:  بهترین نیست مدیران در مورد اعلام نتایج استعلام کنند و بعد این تاپیک رو ببندن !؟؟؟

درود رفقا

این تاپیک متاسفانه پر شده از حرفهای متناقض، منم فکر میکنم مدیران یا آب پاکی رو بریزن و ما رو خلاص کنند وذیا در این تاپیک رو تخته کنند!!!

طبق صحبت هايي كه من با مديران انجمن داشتم به زودي به اين موضوع رسيدگي خواهد شد
و من از طرف خودم ايميلي رو به kcc فرستادم و خواهان توضيح پروسه دور دوم ٢٠١٣ شدم
به زودي به محض دريافت در اختيار بچه هاي ٢٠١٣ قرار خواهم داد Smile
با تشكر فراوان از تمام مديران سايت

- اعلام نتایج جدید - DV2013 -دوره قبل :

بنا بر استعلام اختصاصی مرکز دی وی فوریو از اداره مهاجرت آمریکا، دفتر KCC و جوابیه ارسالی، قرار دادن داده های جدید برنده گان دوره DV2013 در تاریخ 22 اکتبر ساعت 12 ظهر به وقت آمریکا انجام شده و سری جدیدی از برندگان در لیست داده های سایت نتایج قرار داده شده اند. اما در عین حال گفته شده است که شرکت کنندگان دوره 2013 باید کانفرمیشن نامبر خود را تا آخر سپتامبر 2013 یعنی تابستان سال 1392، جهت چک نتایج در مرحله های بعدی که احتمالاً در تاریخهای (فعلاً نامعلوم) بعدی اعلام می شود، نیز نگهداری نمایند. بدیهی است شرکت کنندگان آن دوره می توانند با راهنمای چک نتیجه سایت ما و رسید ثبت نامی آن دوره که در اختیار دارند نتایج خود را چک نمایند. بدیهی است تمدید کنندگان ثبت نام ما در صورت قبول شدن در دوره 2013 در هر تاریخ، اولاً هیچگونه مشکلی پیدا نخواهند کرد
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: ramiz ، Mehdiest ، نیما121 ، nelly afshar ، persian_viper
آره از قبل گفته بودن که تا سپتامبر 2013 نگه دارین امیدوارم اونایی که من عاشقشون هستم در بیان مامانم بابام و خواهر و برادرم
تشکر کنندگان:
یکی از بچه ها یکی از دوستاش تو kcc کار می کرد اگه خبر جدیدی گرفته لطفا اعلام کنه. کسی به kcc ایمیل زده جواب چی شد؟؟؟
تشکر کنندگان:
بچه ها یه سوال منظور از last name توی اون فرم های نتیجه همون فامیلیمون هست دیگه بدون اسم.؟؟؟؟؟؟؟؟
شنيده ام كه در بلاد كفر آدميان ديندارترند.
تشکر کنندگان:
عزیز من جوابها اومده نکنه هنوز منتظر جوابی جوابها اومده ولی شماها قبول نشدین ولی با توجه به اینکه گفتن تا سپتامبر 2013 کانفرمیشن نامبراتونو بردارین هنوز امید هست واسه 2013 ولی قبولیهای 22 اکتبر اعلام شد مطمئن باش

(2012-10-25 ساعت 11:25)leila42 نوشته:  بچه ها یه سوال منظور از last name توی اون فرم های نتیجه همون فامیلیمون هست دیگه بدون اسم.؟؟؟؟؟؟؟؟

بله عزیزم فقط فامیل

(2012-10-25 ساعت 10:16)siavash64 نوشته:  یکی از بچه ها یکی از دوستاش تو kcc کار می کرد اگه خبر جدیدی گرفته لطفا اعلام کنه. کسی به kcc ایمیل زده جواب چی شد؟؟؟

عزیز من جوابها اومده نکنه هنوز منتظر جوابی جوابها اومده ولی شماها قبول نشدین ولی با توجه به اینکه گفتن تا سپتامبر 2013 کانفرمیشن نامبراتونو بردارین هنوز امید هست واسه 2013 ولی قبولیهای 22 اکتبر اعلام شد مطمئن باش
تشکر کنندگان: نیما121
یعنی شما منظورتون اینه که اونا اینقدر درک ندارن که زمانی که نتایج قرعه کشی اکتبر رو اعلام میکنن اون یه جمله رو که میگه "نتایج بعدی در اکتبر اعلام میشه" رو از صفحه اعلام نتایج پاک کنن؟؟؟؟!!!یعنی منظورتون اینه که اونا اینقدر بی برنامه عمل می کنند که ای میل میلیون ها شخص منتظر برای قرعه کشی مرحله دوم به سمتشون روانه بشه؟؟؟/!!! من که به نظرم خیلی غیرمنطقی میاد.
اگه کسی بخواد به KCC میل بفرسته آدرس email رو از کجا میشه پیدا کرد؟

(2012-10-25 ساعت 11:40)parmidashaun نوشته:  عزیز من جوابها اومده نکنه هنوز منتظر جوابی جوابها اومده ولی شماها قبول نشدین ولی با توجه به اینکه گفتن تا سپتامبر 2013 کانفرمیشن نامبراتونو بردارین هنوز امید هست واسه 2013 ولی قبولیهای 22 اکتبر اعلام شد مطمئن باش

(2012-10-25 ساعت 11:25)leila42 نوشته:  بچه ها یه سوال منظور از last name توی اون فرم های نتیجه همون فامیلیمون هست دیگه بدون اسم.؟؟؟؟؟؟؟؟

بله عزیزم فقط فامیل

(2012-10-25 ساعت 10:16)siavash64 نوشته:  یکی از بچه ها یکی از دوستاش تو kcc کار می کرد اگه خبر جدیدی گرفته لطفا اعلام کنه. کسی به kcc ایمیل زده جواب چی شد؟؟؟

تشکر کنندگان: نیما121
(2012-10-25 ساعت 12:18)setarehbaran نوشته:  یعنی شما منظورتون اینه که اونا اینقدر درک ندارن که زمانی که نتایج قرعه کشی اکتبر رو اعلام میکنن اون یه جمله رو که میگه "نتایج بعدی در اکتبر اعلام میشه" رو از صفحه اعلام نتایج پاک کنن؟؟؟؟!!!یعنی منظورتون اینه که اونا اینقدر بی برنامه عمل می کنند که ای میل میلیون ها شخص منتظر برای قرعه کشی مرحله دوم به سمتشون روانه بشه؟؟؟/!!! من که به نظرم خیلی غیرمنطقی میاد.
اگه کسی بخواد به KCC میل بفرسته آدرس email رو از کجا میشه پیدا کرد؟

(2012-10-25 ساعت 11:40)parmidashaun نوشته:  عزیز من جوابها اومده نکنه هنوز منتظر جوابی جوابها اومده ولی شماها قبول نشدین ولی با توجه به اینکه گفتن تا سپتامبر 2013 کانفرمیشن نامبراتونو بردارین هنوز امید هست واسه 2013 ولی قبولیهای 22 اکتبر اعلام شد مطمئن باش

بله عزیزم فقط فامیل

kccdv@state.gov آدرس کی سی سی
تشکر کنندگان: setarehbaran
کجا گفتن تا سپتامبر ۲۰۱۳ کانفرمیشن نگه داریم؟؟؟
KCCDV@state.gov آدرس کی سی سی
تشکر کنندگان:
چرا من نمیتونم سایت dvlottery باز کنم شما با چه مرور گری باز میکنین؟ تورو خدا یکی به من جواب بده...
تشکر کنندگان:
(2012-10-25 ساعت 12:58)lidataha نوشته:  چرا من نمیتونم سایت dvlottery باز کنم شما با چه مرور گری باز میکنین؟ تورو خدا یکی به من جواب بده...

چی مینویسین که نمیره؟
آدرسشو بلدین؟
www.dvlottery.state.gov/esc
تشکر کنندگان:
(2012-10-25 ساعت 13:07)elman1998 نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 12:58)lidataha نوشته:  چرا من نمیتونم سایت dvlottery باز کنم شما با چه مرور گری باز میکنین؟ تورو خدا یکی به من جواب بده...

چی مینویسین که نمیره؟
آدرسشو بلدین؟
www.dvlottery.state.gov/esc

همین آدرسو میزنم اصلا باز نمی شه. همش ارور می ده .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان