کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-25 ساعت 14:01)ALI_AGHA نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 12:58)lidataha نوشته:  چرا من نمیتونم سایت dvlottery باز کنم شما با چه مرور گری باز میکنین؟ تورو خدا یکی به من جواب بده...

دوست گرامی با Google Chrome امتحان کنید. 99% موفق می شوید.

(2012-10-25 ساعت 14:00)mamadrs نوشته:  دوستان من 2013 ثبت نام کردم قبول نشدم. 2014 ثبت نام کنم یا نه؟ شما ثبت نام کردید؟

دوست عزیز چرا که نه؟ اگر قصد مهاجرت دارید راه کم هزینه و بی ضرری است.
موفق باشید.

ببینید توی صفحه قبل یکی از دوستان گفته بود تا سپتامبر 2013 و ...
چیکار کنم؟؟ ثبت نام کنم ؟
تشکر کنندگان:
ثبت نام کنید شاید تا اخر 2013 هم در نیاید ونوقت 2014 رو از دست میدین
تشکر کنندگان: mamadrs ، نیما121
(2012-10-25 ساعت 14:00)mamadrs نوشته:  دوستان من 2013 ثبت نام کردم قبول نشدم. 2014 ثبت نام کنم یا نه؟ شما ثبت نام کردید؟

آره خوب
چرا که نه
من نفر اول نباشم مطمعنا نفر دوم ثبت نام کردم یعنی 7.30 2 اکتبر سایت به روز شد منم 7.39 ثبت نامم تموم شد.در عرض 9 دقیقه
اسم منم در نیومده
تشکر کنندگان: mamadrs ، نیما121
(2012-10-25 ساعت 14:11)elman1998 نوشته:  

آره خوب
چرا که نه
من نفر اول نباشم مطمعنا نفر دوم ثبت نام کردم یعنی 7.30 2 اکتبر سایت به روز شد منم 7.39 ثبت نامم تموم شد.در عرض 9 دقیقه
اسم منم در نیومده

میدونم اینجا نباید این سوال بپرسم ولی شما با عکس پارسال ثبت نام کردید یا رفتید جدید گرفتید؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-25 ساعت 14:13)mamadrs نوشته:  

آره خوب
چرا که نه
اسم منم در نیومده

مدونم اینجا نباید این سوال بپرسم ولی شما با عکس پارسال ثبت نام کردید یا رفتید جدید گرفتید؟

من جدید انداختم
فکر کنم نباید 6 ماه از روش بگذره
تشکر کنندگان: mamadrs
میتونی توی خونه با دوربین دیجیتال عکس بگیرید با نرم افزار تنظیمش کنید
تشکر کنندگان:
(2012-10-25 ساعت 14:13)mamadrs نوشته:  

آره خوب
چرا که نه
اسم منم در نیومده

میدونم اینجا نباید این سوال بپرسم ولی شما با عکس پارسال ثبت نام کردید یا رفتید جدید گرفتید؟

دوست عزیز

به نظر من حتما عکس جدید بگیرید.از یکی از دوستان در آمریکا که با کارهای مهاجرتی سروکار دارد شنیدم که آنها روی عکس جدید حتی هر مرحله قبولی نسبت به مرحله قبل حساسند.چه رسد به عکس سال قبل.

موفق باشید
کیس نامبر : **11 2013AS / ورود به آمریکا : هفته دوم مارچ - Los Angeles
سفر نامه
تشکر کنندگان: Mehdiest ، mamadrs ، نیما121
(2012-10-25 ساعت 13:55)sayeh_m نوشته:  دوستان
شما باید کانفرمیشن نامبر خودتون رو تا سپتامبر2013 نگه دارین برای اینکه هر چند ماه ممکنه تعدادی رو دوباره اعلام کنن .این در حقیقت همون ذخیره هستش . ببینید اینها قرعه کشی دوباره ای انجام نمیدن .ولی خیلی ها هستن که با توجه به شرایط اقتصادی و مسائل پیش اومده (در کل دنیا نه فقط ایران ) از رفتن پشیمون میشن و یا حتی خیلی ها هستن که متوجه قبولی خودشون نمیشن و ... به همین دلیل اونها وقتی ببینن تعداد ویزاهای باقی مونده زیاد شده تعدادی رو اعلام میکنن . این رو هم فکر میکنم از روی آماری که در طی این سالها داشتن حساب میکنن . برای این چیزی که نوشتم لینکی موجود نیست ولی با کمی فکر میشه به این نتایج رسید ولی این که باید کانفرمیشن نامبر رو تا سپتامبر نگه دارید (یعنی تا سپتامبر چک کنید ) شکی نیست .

سلام سایه جان

منم دقیقا همین نظر دارم حتی دوستمم سال پیش گفت که تو چند مرحله اعلام میشه.. ولی چون تا حالا این اتفاق نیفتاده بود بچه ها تکذیب کردن..

با این حال باید منتظر تاریخ اعلام نتایج جدید باشیم
تشکر کنندگان:
(2012-10-25 ساعت 14:16)parmidashaun نوشته:  میتونی توی خونه با دوربین دیجیتال عکس بگیرید با نرم افزار تنظیمش کنید

آره

(2012-10-25 ساعت 14:18)Mehdiest نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 13:55)sayeh_m نوشته:  دوستان
شما باید کانفرمیشن نامبر خودتون رو تا سپتامبر2013 نگه دارین برای اینکه هر چند ماه ممکنه تعدادی رو دوباره اعلام کنن .این در حقیقت همون ذخیره هستش . ببینید اینها قرعه کشی دوباره ای انجام نمیدن .ولی خیلی ها هستن که با توجه به شرایط اقتصادی و مسائل پیش اومده (در کل دنیا نه فقط ایران ) از رفتن پشیمون میشن و یا حتی خیلی ها هستن که متوجه قبولی خودشون نمیشن و ... به همین دلیل اونها وقتی ببینن تعداد ویزاهای باقی مونده زیاد شده تعدادی رو اعلام میکنن . این رو هم فکر میکنم از روی آماری که در طی این سالها داشتن حساب میکنن . برای این چیزی که نوشتم لینکی موجود نیست ولی با کمی فکر میشه به این نتایج رسید ولی این که باید کانفرمیشن نامبر رو تا سپتامبر نگه دارید (یعنی تا سپتامبر چک کنید ) شکی نیست .

سلام سایه جان

منم دقیقا همین نظر دارم حتی دوستمم سال پیش گفت که تو چند مرحله اعلام میشه.. ولی چون تا حالا این اتفاق نیفتاده بود بچه ها تکذیب کردن..

با این حال باید منتظر تاریخ اعلام نتایج جدید باشیم

آقا مهدی دیگه تاریخی نداره که
گفته تا سپتامبر 2013 کانفرمیشن نامبرتونو نگه دارید
تشکر کنندگان: Mehdiest
باز هم تاریخ میدن کم کم عجله نکن

عجله نکن Smile
تشکر کنندگان: Mehdiest
(2012-10-25 ساعت 14:18)elman1998 نوشته:  آقا مهدی دیگه تاریخی نداره که
گفته تا سپتامبر 2013 کانفرمیشن نامبرتونو نگه دارید

بقول پارمیدا : عجله نکن!!!Smile

اینجوری بنظرم خوب شده هربار یه احتمالی میدی که قبولشی... کلا نا امید نمیشی...
تشکر کنندگان: parmidashaun
اینجوری خیلی بدِ ...
دوستان بیخیال بشیم بهتره، آدم زجرکش میشه!
... تو اين شانس.
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
ظاهرا يكي از دوستان 22 اكتبر قبول شده و توي مهاجر سرا هم اعلام كرده با كيس 10500 ، ارسال 182، http://mohajersara.com/thread-5172-page-13.html

....نظرتون چيه؟ بازم خبر داريد اگه كسي قبول شده توي اكتبر؟
تشکر کنندگان: mani.iht
(2012-10-25 ساعت 11:25)leila42 نوشته:  بچه ها یه سوال منظور از last name توی اون فرم های نتیجه همون فامیلیمون هست دیگه بدون اسم.؟؟؟؟؟؟؟؟

بله منظور همون فامیلیتونه
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: leila42
سلام دوست عزيز
حالا مگه رتبه داشتن يا نداشتن مهمه ؟ ما همه اينجا هستيم كه به هم كمك كنيم . با رتبه يا بي رتبه . شما همه اگه هدفت كمك به ديگرانه ميتوني با يه id ديگه عضو بشي و ديگران را راهنمايي كنيد . البته من نمي خوام طرف كسي را بگيرم ولي الان خود امير مهاجر هم مدير نيست و تا جايي كه بتونه به بچه ها كمك ميكنه و فكر نمي كنم مدير بودن هم مزيت خاصي داشته باشه جز مسئوليت بيشتر . اميدوارم ناراحتي شما هم برطرف بشه . Shy
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Saiban ، bardia9 ، Old_Spider

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان