کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-25 ساعت 16:33)lilistar نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 16:20)شهیاد نوشته:  
سلام دوست عزيز
حالا مگه رتبه داشتن يا نداشتن مهمه ؟ ما همه اينجا هستيم كه به هم كمك كنيم . با رتبه يا بي رتبه . شما همه اگه هدفت كمك به ديگرانه ميتوني با يه id ديگه عضو بشي و ديگران را راهنمايي كنيد . البته من نمي خوام طرف كسي را بگيرم ولي الان خود امير مهاجر هم مدير نيست و تا جايي كه بتونه به بچه ها كمك ميكنه و فكر نمي كنم مدير بودن هم مزيت خاصي داشته باشه جز مسئوليت بيشتر . اميدوارم ناراحتي شما هم برطرف بشه . Shy

باز من نبودم فیلم هیجان انگیزو ببینم! حیف شد! Smile
تشکر کنندگان: reyhaneh_h ، rezagh ، reza6966 ، Ali Sepehr
(2012-10-25 ساعت 17:10)امیر مهاجر نوشته:  
سلام دوست عزيز
حالا مگه رتبه داشتن يا نداشتن مهمه ؟ ما همه اينجا هستيم كه به هم كمك كنيم . با رتبه يا بي رتبه . شما همه اگه هدفت كمك به ديگرانه ميتوني با يه id ديگه عضو بشي و ديگران را راهنمايي كنيد . البته من نمي خوام طرف كسي را بگيرم ولي الان خود امير مهاجر هم مدير نيست و تا جايي كه بتونه به بچه ها كمك ميكنه و فكر نمي كنم مدير بودن هم مزيت خاصي داشته باشه جز مسئوليت بيشتر . اميدوارم ناراحتي شما هم برطرف بشه . Shy

Smile))
اسم شهیاد اینجا هست ولی تو ارسال بالایی نیست!
کلا چی بوده جریان؟! Big Grin
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، barooni_sho
(2012-10-25 ساعت 17:10)امیر مهاجر نوشته:  
سلام دوست عزيز

امیر جان این شهیاد دیشب میگفت اطلاعاتی دارم که اگر یوزر قبلی من با تمام رتبه هایی به اندازه این روز هایی که محروم بودم (هر روز یه رتبه اضاف شه Big Grin) بهم برگونید میگم اطلاعات رو
وگرنه ممکن هست 2013 ای ها ضرر فروانی کنن
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mrr777 ، نیما121
(2012-10-25 ساعت 17:41)reza6966 نوشته:  امیر جان این شهیاد دیشب میگفت اطلاعاتی دارم که اگر یوزر قبلی من با تمام رتبه هایی به اندازه این روز هایی که محروم بودم (هر روز یه رتبه اضاف شه Big Grin) بهم برگونید میگم اطلاعات رو
وگرنه ممکن هست 2013 ای ها ضرر فروانی کنن
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

رتبه رو هرکی داده خودش هم میتونه برداره. حداقل بنده بعنوان مدیر این دسترسی رو نداشتم که رتبه کسی رو بردارم!
متأسفانه این کاربر ترول بود (البته از نوع خاص خودش). تمام مدیران شاهدند که من سعی خودمو کردم که از محروم شدنش جلوگیری کنم. چون فقط بنده رو مورد حملات لفظی قرار میداد و چه تو پیغام خصوصی و چه در تاپیکهای مختلف ناسزا میگفت... اما از اونجایی که دایره حملاتش رو به افراد و مدیران دیگه گسترش داد، کنترل عملا از دست من خارج شد و مدیر کل برای همیشه محرومش کردند.
در کل توصیه بنده اینه که در هنگام برخورد با چنین کاربرانی هرگز درگیر لفظی نشید تا در دامی که پهن کردند نیفتید. تنها کاری که میکنید گزارش کردن پست اون کاربر هستش که مدیران بلافاصله برخورد لازم رو خواهند کرد.
من هم چه در زمان مدیریت و چه قبل و بعدش حتی یکبار هم پاسخ فحاشی های این کاربر رو ندادم و تصور میکنم دلیل عصبانیت این کاربر هم همین است! اگر درگیر چنین کاربرانی بشوید و مثل خودشان واکنش نشان دهید فرقی با آنها نخواهید داشت.
تشکر کنندگان: reza6966 ، M0HSeN_US ، reyhaneh_h ، afs ، mrr777 ، nora ، bayat_r ، mani.iht ، Ali Sepehr ، Saeedv13
(2012-05-02 ساعت 06:24)Sahar-Germany نوشته:  تا اینجا که همه زیر ۱۰۰۰۰ بودند. شاید بالای ۱۰۰۰۰ بعدا اعلام بشه. اگه کسی‌ بالای ۱۰۰۰۰ بوده لطفا اعلام کنه!

معذرت می خوام اما من هنوز اندر خم یک کوچه ام
میشه بمن اول بگید از کجا میشه فهمید زیر 10000 هستیم یا بالای 10000
با تشکر
پویا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان گرامی‌

اینطور که این چند ماه تو این پست و فروم‌های آسیا و آفریقا مطالعه کردم و از اونجایی که حدود ۱۰ سالی‌ هست که علاف شدم ! یافتم که چیزی که بر همگان مستتره اینه که ما رموز اصلی‌ لاتاری رو نه میدونیم و همچنین نخواهیم فهمید ، مخصوصأ که تو این چند ساله مسائل دیگه هم بهش گره خورده،مشکل از زمانی‌ تشدید شد که پارسال یه ابطال بهش خورد و اینکه تعداد حدود ۱۲۰۰ نفر از افراد واجد شرایط از ایران در زمان مورد نظر مراجعه نکردند به لینکها، ایمیلها و....... - بنا به گفته کنسولگری آمریکا در آذربایجان - به این نکته توجه داشتید که امسال تو فرم هم ۲۰۱۲ و هم ۲۰۱۳ میتونستن کانفیرمشن نامبر خود را سرچ کنن یعنی‌ اینکه سال ۲۰۱۲ هم همینطور بود یه عده‌ای رزرو موندن تا ظرفیتو پر کنند و تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۲ وقت داشتن ،مطئمن باشید که در سال دیگه تو فرم نتایج ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ را در ۱می خواهید دید . بازم میگم هیچ کس از مردم اصل سیاست پشت پرده رو متوجه نخواهند شد ، به حرفای کلیشهی ک سی‌ سی‌ و اخبار آپدیت نشده داخل سایت اونها نباید دلبست ، اونها کارشونو میکنند ،ضمنا از امسال هم قانون ارسال نامه قبولی حذف شده یعنی‌ اگه طالب هستی‌ فعال باش !!! من البته شاگرد همهٔ اساتید هستم این پست دوم منه اما در پست اولم به تاریخ ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۲ اشاره کردم اون زمانی‌ بود که تکلیف ۲۰۱۲ یها و سری اول طالبین واقعی ۲۰۱۳ باید روشن میشد دیدید که ثبت‌نام بعد از اون شروع شد ونتیج هم با کمی‌ تاخیر از ۲۲ شروع کردند اما همگان اتفاق نظر یافتند که با اعلام مرحله به مرحله نتایج تا سال دیگه همگان سر کاریم فعلا ، تازه یه سوال آیا از ۱۰۰۰۰۰ برنده که دوبرابر ظرفیته ,همه ویزا خواهند گرفت اکثرا اعتقاد دارند که تازه ۶۰ درصد اسم‌ها در آمده!

با سپس فراوان از شما دوستان. ارادتمند
[font=Tahoma]خدایا آسمونت چه مزه ایه؟ما که همش زمین خوردیم ![/font]
تشکر کنندگان: feligoli ، Mehdiest ، faridl14 ، نیما121
کسی از سری دوم اکتبر که قرار بود اعلام شه برنده نشده؟؟Rolleyes
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
تشکر کنندگان:
عزیزان همراه چند تا راهنمایی می خوام (برای همه خوبه بدونن):
1- با چه مرورگری باید چک کنیم ؟
2- این مشخصاتی که خواسته ( کانفیرمیشین نامبر - نام خانوادگی - سال تولد ) این ها باید با حروف بزرگ بنویسیم یا دقیقا مثل فرم تایید ثبت نام ؟
و اگر کسی از فایل پی دی اف کپی - پیست کنه درسته یا نه ؟

سپاس
تشکر کنندگان:
(2012-10-25 ساعت 19:32)drkam نوشته:  عزیزان همراه چند تا راهنمایی می خوام (برای همه خوبه بدونن):
2- این مشخصاتی که خواسته ( کانفیرمیشین نامبر - نام خانوادگی - سال تولد ) این ها باید با حروف بزرگ بنویسیم یا دقیقا مثل فرم تایید ثبت نام ؟

سپاس

1- همونطوری که گفته با اینترنت اکسپلورر 7 به بالا. البته بنده با آخرین ورژن گوگل کروم چک میکنم و مشکلی ندارم.
2- اگر هر کدام از این اطلاعات رو اشتباه وارد کنید، بر خلاف سالهای گذشته که خیلی راحت پیغام میداد که انتخاب نشدید، اینبار اطلاعات رو کنترل میکنه و پیغام خطا میده که اطلاعات نادرسته. وقتی اطلاعات درست رو وارد کردید یا به شما میگه که قبول نشدید یا میگه قبول شدید.
تشکر کنندگان: ASALI ، پدی ، drkam
(2012-10-25 ساعت 18:19)pouya.ghamari نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 06:24)Sahar-Germany نوشته:  تا اینجا که همه زیر ۱۰۰۰۰ بودند. شاید بالای ۱۰۰۰۰ بعدا اعلام بشه. اگه کسی‌ بالای ۱۰۰۰۰ بوده لطفا اعلام کنه!

معذرت می خوام اما من هنوز اندر خم یک کوچه ام
میشه بمن اول بگید از کجا میشه فهمید زیر 10000 هستیم یا بالای 10000
با تشکر
پویا

عزیزم اونهایی که قبول میشن کیس نامبرهاشون اینجوریه به فرض مثال: 2013AS00009825
هر چی بعد از صفره میشه کیس نامبرش حالا مثلا اون که 10500 کیس نامبرش اینجوریه 2013AS00010500
بعد از AS که نشون دهنده آسیا است 8 رقم وجود داره که حالا هر چی کیس نامبر بالاتر باشه تعداد اون صفرا کمتر میشه مثلا کسی که 95000 شده کیس نامبرش هست 2013AS00095000 حالا با یک مثال به من ثابت کن که درس رو یاد گرفتی آقای پویا قمری !

(2012-10-25 ساعت 19:32)drkam نوشته:  عزیزان همراه چند تا راهنمایی می خوام (برای همه خوبه بدونن):

سپاس

حتی با فایرفاکس هم جواب میده ولی حتما اگه بخوای واسه 2014 ثبت نام کنی با IE7 اینرنت اکسپلورر 7 به با لا ثبت نام کن ولی واسه چک نتایج خیلی مهم نیست با هر مرورگری میتونی چک کنی آره عزیزم میتونی COPY و PASTE کنی اصلا اشکالی نداره
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، نیما121
آقای امیر مهاجر من چطوری باید رتبه کسب کنم منم میخوام مدیر شم Smile
تشکر کنندگان:
(2012-10-25 ساعت 21:05)parmidashaun نوشته:  آقای امیر مهاجر من چطوری باید رتبه کسب کنم منم میخوام مدیر شم Smile

برای مدیر شدن باید مورد تأیید تیم مدیریت باشی و این ویژگی از نوع فعالیت و محتوای پستهای شما و برخورد و تعاملتان با دیگر کاربران نشأت میگیره.
همه مدیران باهم در خصوص اینکه به شخصی پیشنهاد مدیریت بدهند تصمیم میگیرند و این مسأله ارتباطی به داشتن رتبه یا میزان اون نداره.
من هم دیگه مدیر نیستم. از این سمت استعفا دادم.
موفق باشی.
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، mani.iht ، Ali Sepehr
(2012-10-25 ساعت 21:22)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 21:05)parmidashaun نوشته:  آقای امیر مهاجر من چطوری باید رتبه کسب کنم منم میخوام مدیر شم Smile

برای مدیر شدن باید مورد تأیید تیم مدیریت باشی و این ویژگی از نوع فعالیت و محتوای پستهای شما و برخورد و تعاملتان با دیگر کاربران نشأت میگیره.
همه مدیران باهم در خصوص اینکه به شخصی پیشنهاد مدیریت بدهند تصمیم میگیرند و این مسأله ارتباطی به داشتن رتبه یا میزان اون نداره.
موفق باشی.

وای بخدا شما فرشته اید کاش همه مثل شما بودن مهربون و اینکه همه سوالها رو جواب میدین و هیچ سوالیو بدون پاسخ نمیگذارین، من هم واستون آرزوی موفقیت میکنم کاش همه مدیرا مثل شما بودن چه جوری پیشکسوت بشم؟ انگار مدیر شدن سخته !

اصلا همون عضو فعال باشم بهتره مدیریت دردسر داره اونوقت همش باید برم جلسه از کار و زندگی می مونم نه تو دنیای واقعی مدیرم نه توی مجازیشSad
تشکر کنندگان: mani.iht
(2012-10-25 ساعت 21:29)parmidashaun نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 21:22)امیر مهاجر نوشته:  

موفق باشی.

وای بخدا شما فرشته اید کاش همه مثل شما بودن مهربون و اینکه همه سوالها رو جواب میدین و هیچ سوالیو بدون پاسخ نمیگذارین، من هم واستون آرزوی موفقیت میکنم کاش همه مدیرا مثل شما بودن چه جوری پیشکسوت بشم؟ انگار مدیر شدن سخته !

لطف داری. نه من هم یه آدمم مثل بقیه. این نظر لطف شماست.
تا الان شدی "عضو فعال" قبلش "تازه وارد" و بعد "عضو" بودی. اگر به گذاشتن پستهای مفید ادامه بدی، بعد از مدتی اتوماتیک میشی "عضو با سابقه" و در مرحله بعد میشی "پیشکسوت" این دیگه اتوماتیکه و نرم افزار فروم این تصمیم رو در مورد کاربرها میگیره.
تشکر کنندگان: پدی ، ani_sheiton ، parmidashaun ، نیما121 ، farnaz82 ، pooya.n ، mani.iht
یکی از دوستان بودن که به علت مشمولیت چند ماهی رو در ترکیه بودن به انتظار کارنت شدن، نمیدونم الان ای دی شون چی بود و الان به سایت سر می زنن یا نه؟
اگه هستن ممنون می شم که به من یه پیام بدن و اگه نیستن کسی از دوستان یادشون میاد ای دی ایشون چی بود؟
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: پدی ، امیر مهاجر ، mani.iht

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان